Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

Tu żadne ulgi nie pomogą państwo powinno płacić za macierzynski i chorobowy za pracodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zwolnić z części kosztów pracodawców, niestety, nasze państwo nie rozumie, że to się zwróci i będzie lepiej, tylko zdziera ile wlezie, więc ani pracodawców nie stać i nie chcą ryzykować, ani ludzie znaleźć pracy nie mogą. ale optymistką jestem. Helli- jak obiecałam, wypiję za Twe zdrowie caipirnhę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam zamiaru prowadzić działalności charytatywnej i dawać z własnych pieniędzy na cudze bachory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracodawcy mają gdzieś ulgi chcą gruntownej obniżki kosztów pracy a ulgi prowadzą do kombinacji i przekrętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy placi podatki a nikt nie chce, Kiedyś te dzieci będą pracowały na twoją emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomniałam i o ulgach i o obniżeniu kosztów pracy. :] czytanie ze zrozumieniem to klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wrócę przez takie jak Ty to Ci zmartwienie odpada :] nie martw się o mnie ani o moje dzieci, jestem wdzięczna za troskę, ale poradzę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zrozum że na te ulgi tez trzeba pieniędzy na tym polega ekonomia, i bykowe jest świetnym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu nie chce aby mojej dzieci były w przyszłości zmuszone do płacenia na te stare panny i kawalerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOCH
A ja chciałabym mieć jeszcze dwoje dzieci(mam już dwoje) tylko zdrowie mi niepozwla. Pomyślcie jak fajnie by było kiedyś w przyszłości. Zawsze któreś by wpadło z wizytą. A tak. Jedno pojedzie do Irladdi(mam nadzieje, że nie) drugie na drugi koniec Polski....a tak może 3 i 4 zostało by blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlikwidować składkę emerytalną będą niższe koszty pracy i niech każdy odkłada sobie na przyszłą emeryt albo niech liczy że dzieci go utrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech kazdy zadba o własncych rodziców bo emerytur nie będzie z czego wypłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niklita mam pytanie do ciebie
Ile w życiu pracowałaś zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to taka wykształcona
i tyle pracowałaś nie zarobiłaś jeszcze na utrzymanie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobiłam,mi się nie źle powodzi ale piszę o mechanizmach ekonomicznych które powinny wspierać rodziny wielodzietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w ue dzieci mogą
chodzić głodne a stare panny francuskie perfumy kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niklta to pewnie często dajesz
datki na rzecz biednych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita, ty mi wytłumacz jedno - z jakiej racji mam płacić na dzieciorobów? Dlatego że system jest, ekskjuzmi, pojebany? Bo w normalnym kraju to każdy pracuje na własną emeryturę a nie jego czy cudze bachory! Sama płać, matko polko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego że mamy ujemy przyrost naturalny i w interesie tego kraju jest aby rodziło się więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pracujesz na emeryt swoch starych bo pieniądze ze składki emerytalnej są wypłacane obecnym emerytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikta - witam ponownie otóż masz rację mówiac o GRUNTOWNYCH zmianach obnizających koszty pracy - a nie tylko ulgach i tu sie zgadzam w 100% ale bykowe nie jest taką zmianą, jest to powierzchowny sposób, \"zapchajdziura\" nieudolnych władz, które niczego sensownego na dłuższą metę nie wymyśliły i nie zrealizowały skoro twierdzisz, że każdy powinien pracować na własny rachunek tudzież ewentualnie swoich bliskich, to RÓWNIEŻ dotyczy to rodzin wielodzietnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Na początku,dzięki za życzenia miłych snów i za pozdrowienia.Nie zrobiłam tego rano,bo było tu takie zamieszanie,że szkoda słów.:D Mam nadzieję,że ktoś jeszcze przyjdzie dzisiaj,i będziemy kontynuować naszą wymianę poglądów.;) Chociaż,przyznam,że trochę mnie to już nudzi,ale co tam..........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bykowe jest jak najbardziej sprawiedliwe i kupę kasy można przeznaczyć na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te dzieci ,co potem nauczycielom włożą na głowę kosz? nauczmy życia i egzystencji te dzieci są się juz urodziły :) napłodzić nie sztuka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
Ludzie czy jesteście tu jeszcze???????Witam szczególnie Marketa_cz hellishbloodystorm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×