Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

Gość ciekawe kto
No ja mam wystarczająca ilosc dzieci i nie pracuje, więc sie nie martwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie pracujesz to kto ci da
emeryturę? czasy się zmieniły, ah tak zapomniałam zagnasz cieciaki do roboty, ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie - już po raz któryś o tym samym?! nikta - tak nie dorównujemy ci inteligencją, bo do twojego jej poziomu nie potrafimy się zniżyć. ponawiam kwestie taką, ze nawet nie wiem, czym jest inteligencja. pytanie - paradoks tego chorego pomysłu: płacąc na cudze bachory pomniejszam swoj majatek ktory moge wykorzystac na to zebym sama miala dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam dzieci
Jejku mam propozycje nikt tej kobicie inteligencją nie dorówna nie ma szans ktoś tam Dode wymienił ale nie obrażajmy Dody bo ta co to wymyśliła to brak słów krytyki moja propozycja jest taka aby już nikt jej nie odpisywał i aby się z tymi swoimi poglądami wysmarowała bo to jedno wielkieg.... ja juz nie zamierzam sie tu wypowiadać i zniżać do jej poziomu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Helli ;) nic nowego, w kółko to samo, trzeba zmienić obiekt, bo ten jest zbyt monotematyczny, jak zacięta płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam dzieci
ostatnia moja wypowiedz na tym topiku niech ktoś założy topik o wariatach i będziemy się śmiać do bólu bo jak bym tu częsciej miała z nią takie dyskusje prowadzić to ja bym nerwicy musiał dostac bo to inaczej to się nie da oslica jedna(nie obrażając osła i innych powszechnie uważanych istot za nie mądre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalaa3
SZKODA MI WAS BEZDZIETNI,na starosc samotni.. Myslicie ze obcy będa sie wami zajmowac??? widząc wasz charakter to dzięki ....Strzez nas Panie od takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalasanty
precz od mojego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz dziala w Chinach
tylko w druga strone, ci z dziecmi placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbnkbghitjhbjk nchgth
szkoda ze wasza matka nie pomyslała i was urodziła ...to dziedziczne -syf zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole być samotna na starość niż patrzeć, z kim moje dzieci, chcąc nie chcąc, mają do czynienia poza domem jak ktoś słusznie zauważył - wara od mojej cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa bezdzietni często wcale
się z tego nie cieszą, że są bezdzietnymi. Naprawdę. Wiemy, że bez dziecka jest źle. Czasami jednak nie da się tego "przeskoczyć". Na tym topiku chodzi o coś zupełnie innego niż wybór mieć czy nie mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helli- proszę Cię bardzo, kac nie za wielki, więc powiedzmy, procesy myślowe jako tako przebiegają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalaa3
chodziło mi o tych co tu się wypowiadają,o tych co nie chcą. To nie jest tylko ich problem bo nie żyją sami na tym świecie.Jak dobrze ktos zauważył niedługo zaleje nas masa chinczyków arabów i innych azjatów . oni mysla o przyszłosci swojej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mieć dzieci a bardzo ich
pragnąć to olbrzymi ból. Nikt nie pomógł, nie zasponsorował leczenia. Teraz jeszcze chcecie karać, obciążać finansowo takich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frygusna
Pie...szyc sie dziecioroby umieja a utrzymac bachorow juz nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic innego jak tylko rzucic prace i wziac sie za robienie dzieci czesto maja wiecej niż my pracujący , dostaja prawie 2 tys z opieki miesiecznie zwrot prawie 7 tys , a my zmezem pracując do 16 mamy niewiele wiecej i zwrotu 1000, nie rozumiem tego i powaznie czas pomyslec o wyjezdzie z tego chorego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×