Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

wszędzie w Niemczech i chyba nawet w Finlandi matki dostają na każde dziecko olbrzymią pomoc niestety naszego państwa na to nie stać więc trzeba kogoś opodatkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dalej uważam, że to musi być prowokacja gdyż mój optymizm nie pozwala mi przyjąć do wiadomości, iż ludzie potrafią być tak zaślepieni, egoistyczni, małostkowi, a wszystko pod płaszczykiem: \'daj mi, daj mi, płać Ty wyrodna bezdzietna flądro\' :] Helli- idę po kawę ;) buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niklita zarób sobie sama na
utrzymanie swoich bajstruczków a nie szukasz sponsorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam, że w Finlandii na pomocy od państwa się nie kończy :P tutaj właśnie działają te mechanizmy o których mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę groszy tego podatku zapłacisz a wymagań masz na 5 razy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helli- miłego \'nie chcę a muszę\', ja też się zbieram powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiszx o mechanizmach ale nie precyzujesz jakie to mechanizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyszło Ci do głowy, że w naszym kraju mlekiem i miodem płynącym, skąd ludzie masowo spierdalają, bo nie ma pracy, a po studiach i na stażach zarabia się po 600 zł miesięcznie, \"parę groszy\" może oznaczać dużo? :} jak tak dalej będziesz ględzić to nie wrócę i \"figa\" moich pieniędzy zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jedynym twoim argumentem jest \"głupia\" to swiadczy jedynie o twojej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysokie koszty pracy sprawiły że nie opłaca sie zatrudniać ludzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to my miałyśmy więcej argumentów niż Ty. a skoro nie czytasz uważnie, to ja nie będę się powtarzać, bo szkoda mi cennego czasu w tym pięknym kraju. dowidzenia. PS podziwiam za bycie skałą niewzruszoną, fundamentem źle zbudowanym, a trwałym, a na którym żaden dom nie powstanie. najszczersze gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym polegają ekonomiczne mechanizmy miejsc pracy jest za mało to trzeba obniżyć koszty pracy, bezdzietnych jest za dużo to trzeba ich opodatkować PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niklta poczytaj sobie jeszcze raz wszystko co sama napisałaś i zastanów się nas swą \"wybitną\" inteligencją. Co słowo to sama sobie przeczysz. Jeśli nie zatrudnisz osób to niby za co mają wychowywać dzieci? Bo od innych sama byś ciągnęła kasę, ale sama od siebie nie dasz nic. Byleś tylko ty miała jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnch sensownych argumentów nie przedstawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz, a ja mówię o obniżeniu kosztów pracy przy zatrudnianiu młodych kobiet i o ulgach dla pracodawców, dzięki temu nawet gdy kobieta pójdzie na macierzyński, oni tak bardzo nie odczują kosztów oraz będą mieć wymierne korzyści z ulg. to działa lepiej prorodzinnie niż władowywanie milionów do wora bez dna. kawka się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikta - o tym tez była mowa pare stron wczesniej i stwierdzilam, ze nawet jak byłyby mniejsze to i tak bys nie placila na te mlode matki etc. etc. kick - ja tez ide einstein kiedys mowił o dwoch nieskonczonych rzeczach: wszechswiecie i ludzkiej glupocie. co do pierwszego nie byl pewien :) i tym optymistycznym akcentem koncze. do zobaczenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie opłaca zatrudniać to przecież ja nie będę prowadzić działalności charytatywnej, ty nie masz pojecia o prowadzeniu firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem to tu się będzie działo, aj :) do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kick ale żeby wprowadzić te ulgi to też trzeba pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×