Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

Gość niech
Dyskusja trwa ,ale czy się twórczo rozwinęła-śmiem wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia ma rację.Zadbać o te dzieci,które już się urodziły! Do dzisiaj bulwersuje mnie jak chciano zamknąć Klinikę we Wrocławiu,gdzie leczą się dzieci,chore na nowotwór.Cała Polska(i nie tylko)ruszyła na pomoc.Ludzie wysyłali SMS-y.Zebrano 2 mln zł.Mogłoby być więcej,ale szanowna pani minister Gilowska,nie zwolniła SMS-ów z podatku i operatorzy wpłacili do kasy państwowej całe 0,5 mln!To jest skandal!Żeby żerować na chorych dzieciach!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
Nie wspomnę o nakładach na świątynię opatrzności bożej dotowanej przez nasz rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze \'\'opiekuńcze\'\'państwo żeruje na bezbronnych ;dzieciach, ubogich ,chorych i emerytach - bo Oni nie zawalczą o swoje prawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita,a Ty lepiej byś się zastanowiła,czy potrzebna jest w Polsce i Czechach,tarcza antyrakietowa,która ma służyć obronie USA.Jak Putin wystrzeli swoją rakietę(bo tarczę trzeba będzie zniszczyć),to nawet nie zdążysz wychować tych dzieci,które już masz!Zajmij się poważnymi problemami,a nie włazisz ludziom w ich sfery intymne!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście o dotacjach na uczelnie kościelne głosno się nie wspomina o milionach złotych na fundusz kościelny też nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyimaginowaną obronę też nie chcę dokładać :( i na wyprawy naszych wojsk na \'\'cudze \'\'fronty też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mi przyszło na myśl!Może by tak opodatkować kler?Przecież też nie mają dzieci!Wszystkich zakonników,zakonnice,księży......Prałat Jankowski i ojciec Rydzyk,ci by mieli z czego dać! Nikita,do dzieła!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie,wycofać wojska z Iraku!Najwyższy czas!Tam to dopiero idzie forsy!Sojusz........Niemcy i Francja też są w sojuszu,a nie posłali,ani jednego żołnierza.W imię czego są tam wojska polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miło..trzeba dbać o te dzieci ktore są ale w tym jest problem że dzieci poprostu za mało się rodzi. I dlatego potrzebna jest ingerencja i pieniądze państwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty tępa bo nie rozumiesz w czym jest prawdziwy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można dbać o dzieci chore na raka ale one nie mogą budować przyszłości są uszkodzone genetyczneie i lepiej żeby się nie rozmnażały , w dodatku utrzymanie ich przy życoiu kosztuje majątek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przyszło do głowy coś takiego- gdyby rodziny wielodzietne wiedziały że nie dostaną pomocy znikąd (ani zasiłków ,alimentów ) to czy z takim zaangażowaniem płodziliby następne ? Niklta-nie sztuka namnożyć ,ważna jest jakość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o to chodzi żeby rodziły się dzieci idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam dzieci
i raczej się nie zdecydujemy bo niby po co i za co bez sensu a jak mam urodzić dziecko i ma sie z taką chołatą chować w szkole to lepoiej nie mieć dzieci. a co do płacenia na kogoś a co mnie to obchodzi że ktoś ma 5 dzieci w domu chciał to miał kondony niech kupią co ja caritas polska niech ktoś myśli za nim do wyrka idzie.A jak ktoś nie ma dzieci to dlaczego ma płacić skoro to jego osobisty wybór(choć może dzięki państwu takie decyzje zapadają)praca marna zarobki marne brak mieszkań bo kogo stać jak ma takie zarobki to i dzieci nie będzie przynajmniej u nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnula-la
to dobra mysl to jest jak z kredytem rodzina z 1 dzieckiem powinna zarabiac przynajmniej ok 1800zl zeby mogla wziac kredyt poniewaz na jednego czlonka rodziny musi byc 500 zl....wiec kawaler powinien zarabiac jakies 700 zl zeby 500 mial na zycie i np reszte na kredyt ktory chce wziac nie linczujcie rodzin tylko rzad dlaczego kawaler zarabia tyle samo co facet ktory ma rodzine?? jak on ma wychowac dzieci i nie piszcie niech idzie do lepszej roboty bo w polsce jest bezrobocie i tu sie nie da sobie wybrac satysfakcjonujacej pracy tu sie bierze cokolwiek by przezyc pewnie inni powiedza ze po co zakladac rodzine i miec dziewci to wlasnie tu odezwie sie samolubstwo bo kazdy normalny czlowiem zaklada rodzine bo to jest kolej rzeczy zakochac sie ochajtac i miec dzieci.. i nie mowicie ze po co ja mam dawac kase dla jakichs dzieci ze ja ich nie narobilem.... ja bym wolala dac rodzinie bo niestety kasa z bylkowego idzie do kieszeni politykow a na co??? na chuj wie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech Cie zacznie obchodzić. W interesie państwa jest aby był większy przyrost naturalny a osoby bez dzieci mają mniejsze wydatki więc te 250zł mogą zapłacić na dzieci z rodzin wielodzietnych. Aby mial kto zarabiać na ich emerytury.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kawaler lepiej pracuje to lepiej zarabia imoże płacić bykowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwóch kawalerów albo dwie panny bezdzietne jedno dziecko niech utzrymują z rodziny wielodzietnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niklta- każdy musi odpowiadać za siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesli ktoś nie zdecydował się na dziecko -to moim zdaniem nie może ponosić odpowiedzialności za królicze zapędy rozpłodowców :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty,Nikita,nie obrażaj ludzi!Ja nie jestem tępa,a Alusia idiotką.Uważam,że jest wprost przeciwnie! Poza tym,na takim poziomie,nie będę prowadzić dyskusji.Jest zbyt niski(dzięki Tobie).Nie masz,żadnych argumentów,powtarzasz w kółko to samo............ I oświadczam Ci,choćby Piłka miał pęknąć,a Ty razem z nim,ode mnie,nie dostaniecie,ani grosza!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteśmy społeczeństwem plemiennym ,gdzie ...... każdy z każdym :):):) i z całą odpowiedzialnością !!!!!!! Ja akurat mam troje dzieci ,ale nie wyobrażam sobie aby bezdzietny miał łożyć na ich utrzymanie !!!!!!!! Za wychowanie dzieci odpowiedzialność ponoszą tylko i wyłącznie rodzice !!!!!!!!!!!!! Pomoc panstwa tylko w uzasadnionych przypadkach (ciężka choroba.przypadek losowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×