Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brigdet jones 2

o czym marzycie??

Polecane posty

z malo realnych to: -czuc sie dobrze w swoim ciele -przestan dostawac kopy od wszystkich dookola -miec rodzine przy sobie -nie byc tak naiwna i nie dawac sie wykorzystywac -dac sobie kopa w tylek i powiedziec:dasz rade a z tych bardziej przyjemnych to: miec swoja ezludna wyspe gdzie temp nie schodzi ponizej 26°C ,na drzewach rosna banany, i BYC SZCZESLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ok koniec dolowania Hmm, moje marzenie ... Skoro juz tu jestem i zyje, to chcialabym cos zrobic dobrego, dla ludzi W sumie cos tam robie, ale to jeszcze nie to, co mi sie marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Ha ha, Bridget, a zaprosisz mnie na sałatkę z bananami czy dla intruzów wstęp wzbroniony ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bridget widzę, że Tobie też by się przydał trening asertywności:)ja standardowo dostaję po dupie, ale tak sobie myślę,że wolę dostawać , niż dawać te kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w świecie
A ja mam w głowie taki obraz: i to jest chyba moje marzenie.Jestem staruszka z siwa głową i laską (ale nadal mieszcze sie w jeansy),siedze sobie na ławeczce z panem, który jest moim meżem(też jest siwy).Rozmawiamy, uśmiechamy sie i mamy dla siebie tyle czułości, wiemy, że jestesmy już u zmierzchu życia i pewnie dlatego tak sie szanujemy. A teraz inna scena:ci sami dziadkowie(czyli my)siedzimy w ogródku piwnym i pijemy piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze(chryste ale się rozmarzyłam) chciałabym w koncu nazbierać na tę cholerne filiżanki w kropki i owcza białą skóre, której od kilku lat nie mogę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
szkoda, że sobie nie wzięłam "asertywność" na bierzmowaniu... może czułabym się zobowiązana... myślę, że największy problem z asertywnością mają osoby wrażliwe, które nie lubią i nie chcą sprawiać nikomu przykrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o looosie z tym piwem to przegięcie, wyobrazasz sobie taki dzień a nie wzięłaś poprawki na to jak staruszkowie znosza kaca:)hahahha przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie podpierniczył....jak najbardziej się z Tobą zgadzam, mój były szef , z którym sie do tej pory przyjaźnie kiedyś mi powiedział,że nie mogę znaleźć faceta, bo oni nie potrafią zaakceptować faktu,że poza nimi licza się dla mnie też inne osoby, które potrzebuja pomocy.Tak więc będę chyba sama , bo faceci są zbyt egoistyczni ,żeby zrozumieć,że jest gro osób które potrzebują naszej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bridget a mogą być też pomarancze , bo mi banany stają w gardle?:( no chyba ,ze to impra tylko dla smakoszy bananów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a warzywa na patelnię po meksykańsku z przyprawą cygańską? i śledzie? i sałatka z kurczakiem?plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w świecie
ale staruszkowie ci są trochę inni.Czesto chodz na piwo, wkładają kapelusze, chwytają za laski i idą, dodam jeszcze ,że lubią bardzo fajkę palic. Ha ha to tylko wizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
To ja stawiam Malibu dla wszystkich obecnych. Jak się bawić to się bawić, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kolejne marzenie:żeby mi ktoś zrobił sałatkę z kurczakiem....umrę z głodu przez ten internet, a niby nie jestem uzależniona tylko w gr, ryzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Mniam i jeszcze takie jakieś fajne szaszłyczki, koreczki i inne dobre rzeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza zapowiada sie nad moim prywatnym ,nie kradzionym wodospadem i przepieknym widokiem na waspe, i przwiduje kapiel w czystej niebieskiej wodzie :) wiec stroje kapielowe obowiazkowe,chyba ze po tym malinu na waleta haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Ale się dziewczyny rozbrykały (szok normalnie....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
rozmarzyłam się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bridget, a tam pod tym wodospadem to jest jakieś spokojne miejsce, bo ja to chęrtnie przyszłabym z moim czarnuchem, bo jak już się napiję tequili to koniec!musze go mieć!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Ciepła turkusowa woda, biały piaseczek na plaży, raj na ziemi......normalnie.... to może jakiś fajnych panów zaprosimy, co Bridget ?! co tak mamy tam same się kąpać i opalać ?! to ja zapraszam mojego niedoszłego "R"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ja tez sie rozmarzylam..... mmmm.... :D bo ba, rosa dostaniecie swoja miejsowe... hehe kto ma jeszcze ochote na czarnucha? czarnuchy dla wszystkich hurraa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
to się mój królik ucieszy, bo mnie okropnie na basen wyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×