Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brigdet jones 2

o czym marzycie??

Polecane posty

Gość a nie podpierniczył Ci fotela
ale to jest wlasnie cena za zwiazek... Mnie sie zdarzylo uslyszec tak przykre rzeczy, ze nie moglam powstrzymac placzu, a czesto po fakcie okazywalo sie, ze to byl nieprzemyslany glupi zart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony mak
nie milosc nie istnieje , jest moze pożądanie, przyzwyczajenie ale nie milosc kazdy z nas jest egoistą ja swojego zdania juz nie zmienie sorki ale ok uciekam stad zeby innym nie psuc nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, nie moze być tak ,że zawsze jesteście ofiarami.....ja od zawsze jestem ta , która rzuca, która ustala warunki , a jak się któremuś nie podoba, to walizki za drzwi!Faceci potrafią być podli i nigdy nie pozwoliłam sobie na to,żeby któryś zrobił mi krzywde(jeden zrobił , a teraz załuje , bo byłam gotowa nieba mu uchylić, ale już za późno się zorientował):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
najlepiej miec taka wewnetrzna dyscypline (albo kogos zaufanego), zeby od czasu do czasu przypomniec, ze trzeba zachowac dystans. Black, to chyba jest taki sentymentalny temat, sklania troche do wyrzucania smutkow, bo najbardziej marza osoby, ktorym czegos brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę powiedzieć, zebym była najszcześliwszą osoba pod słońcem, ale z tak naprawde to chyba już nie potrafie być w zwiazku, za długo byłam sama:(A apropos tej dyscypliny, to ostatni miesiac był nią przesiaknięty, bo znalazłam się w durnej sytuacji. Za dwa miechy emigruję do innego miasta i oczywiscie teraz musiałam spotkać kogoś godnego uwagi, no i trzeba się pilnować, zeby się nie zaangażować.Na odległość nie umiem, wiec trzeba będzie powiedzieć adios i utzrymać emocje na wodzy na tyle ,zeby nie tesknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wracając do tematu topiku, to ten facet spełnił moje marzenie,żeby wreszcie pójść na udaną randkę:)\"Życie to nie suma oddechów , lecz suma chwil, które zapierają dech\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia-magia
UWAGA UWAGA Słuchajcie KTO CHCE ŻEL antycellulitowy Nivea ZA DARMO Jeżeli sie zarejestrujecie i sami zaprosicie 10 osób to też dostaniecie żel antycellulitowy nivea Jest ktoś zainteresowany to wyślę mu zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
bridget, slonko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
moze cos dorzuce tam od siebie :D:D:D:D królik ma tego TONYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
a wiecie o czym marze od wczoraj? Zeby sie przeprowadzic. Tu, gdzie wynajmuje niby fajnie, bo blisko na uczelnie, ale czuje sie w tym domu jak intruz w muzeum. Wieczne aluzje, jak to wszystko drozeje i w ogole. Poza tym mało prywatnosci. Tylko nie wiem, czy potrafie mieszkac z obca osoba w jednym pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam plana moje drogi panie!proszę o sformułowanie definicji mężczyzny.Moja definicja będzie gotowa za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzna-> niezidentyfikowany, niesamodzielny obiekt, hodowany przez kobiety w celu uprzejamniania sobie czasu, w celu kopulacji :p oraz przejeciu wszystkich obowiazkow lepszejsiejszego gatunku plci pieknej, ulegl ewolucji, jednak jego bunt zostal szybko stlumiony :) nie mam cos dzis weny tworczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tym mieszkaniem to ciezka sprawa,ale musze sie pochwalic ze od wt zaczyna sie remont w moim i bede mogla sie wprowadzic za ok 2tyg hurraa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
mówcie mi fotelica :D:D:D:D przez 2 lata studiow mieszkalam z jedna dziewczyna i bylo super, teraz mieszkam sama, ale troche mi odbija, nie ma do kogo ust otworzyc... Tylko jak sie przeprowadze, to mnie dokwateruja do calkiem obcej osoby... Czy ja zawsze musze miec tyle dylematow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotelica, ja się chętnie zamienie, ja mieszkam z dwoma studentami i jedną koleżanka, dzieki bogu każdy ma swój pokój, ale libacje są codziennie i można zajoba juz dostać.Ale już wktrótce będe miała własne M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
no niby zawsze istnieje ryzyko, ale myslicie, ze dziewczyna co najmniej 24-letnia moze byc syfiara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
no juz sama nie wiem... ale w hotelu asystenckim podobno jest spokojnie. Tam duzo mlodych ludzi z dziecmi mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotelica wiek tu nie ma nic do rzeczy, ale ja się nie odzywam, zrobisz jak uważasz:)napewno podejmiesz słuszną decyzję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
no ale ja tu wlasnie probuje Was o rade poprosic !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotelica a masz decydujacy glos w tej sprawie z kim będizesz dzielić pokój?bo dobrze byłoby gdybyś mogła sama wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie podpierniczył Ci fotela
no tam wlasnie skladam podanie, ale pokoje tylko 2-osobowe. Jutro dokladnie zapytam pania od spraw socjalnych i innych tam pierdolek. A fe, nie wolno brzydko mowic o pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moze akurat trafisz na kogos milego:) ide sobie dziewuszki zjarac dwie paczki fajek w drodze do pracy mojego starego,bo ledwie poszedl a juz wydzwania ze teskni ;/ ide go wiec rozweselic swoja osoba :p.d DO JUTRA; ale nie wiem kiedy bede moze na wieczor,bo jutro kupe roboty mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×