Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

no juz wsjo wiem ;) Z Olusią i Robal stracił kontakt, wiec niestety nikt nic nie wie co z nią się dzieje. Podobno zmieniła numer tel, wiec nawet nie wysilam się na smsa do Niej :O Robal przezywa kłopoty i jest zakreconym facetem :O NN odpisała, ze moze nawet i dziś pojawi się na kafe ;) Teraz znikam na miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane szczebiotki!Jak to milo, ze o mnie pamietacie :D nie mam internetu i dlatego sie nie odzywam, ale czytalam Was sporadycznie jak tylko mialam dostep. Z mojej komorki pisanie jest dosyc meczace, wiec tylko czytalam, ale dzis postanowiam cos skrobnac, bo....... ;) nie wypada Wam jednej ciekawostki nie przekazac... a mianowicie, ze bede miala dzidziuisia :) Na poczatku dostalam nieomal szoku, ale teraz ciesze sie bardzo i juz nie moge sie doczekac ;) Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to powinnam miec za 2-3 tyg. internet a wtedy bede znow na codzien w eterze, czego juz nie moge sie doczekac! Pozdrawiam Was wszystkie, sciskam i do nastepnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, ale nowina Kasiaczku kochana 🌻 👄 gratulacje :) a na kiedy termin? znowu będziemy ciociami :) Landrii fotki doszły, kreacja superowa :) pasuje do Ciebie i pięknie wyglądasz :) Taktaku witaj wśród żywych :) a ja nadal remontuje i dostaje poprostu nerwicy facet uciekł mi znowu na tydzień a roboty zostało dosłownie na jeden dzień 😭 mam już dość tego remontu i salonu :( miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D kreacji jeszcze nie widziałam zaraz oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu, ale wiadomosc !!!! KasIk tylko gratulowac!!!!!!!! 👄 Zakladaj juz tego neta , bo musisz nam wszystko opowiedziec co i jak i kiedy ;) Sylvik , nie nerwuj się ;) JUz blizej masz niż dalej , troche cierpliwosci i salonik bedzie tętnił zyciem :) No i dzieki, dzięki ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Landrii...sukienka piekna, a Ty w niej jeszcze piekniejsza. Ciekawe jasne wzorki(?) i ladna odslona plecow. Buciki jak do kompletu :-) A to co trzymasz w rece ? Myslalas o fryzurce? W kazdym badz razie nie zostaniesz niezauwazona :-) Sylvik..jeszcze troszke cierpliwosci i ruszysz pelna para. Najwazniejsze, zeby bylo wszystko dopieszczone tak jak sobie wymarzylas :-) Mi tez juz sie sprzatac nie chce. Ledwo jedno obrobie, a tu znowu cos i znowu do sprzatania. Jeszcze zostala do pomalowania nasza mini kuchnia, a potem maly remont w lazience. Mysle, ze do Gwiazdki powinnismy skonczyc :-) W zeszlym tygodniu zaczely sie kursy, kontynuuje hiszpanski i zapisalam sie na angielski. Zastanawiam sie jeszcze nad joga, ale mysle, ze to jednak nie dla mnie... Mrowka...napraw Kobietko aparat, bo chcialybysmy zobaczyc Twoje nowe prace :-) Kasiak! Gratulacje! no i czekamy na szczegoly... Tak taczko..jak zdrowko? Bling...jak tam powrot do Norwegii? Szczuplak....daj znac o sobie od czasu do czasu! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri> ja nie wiem czy twój mąż nie powinien cię zamknąć w domu, bo przewiduje że będzie miał zbyt dużą konkurencję :P kreacja jest śliczna, a ty faktycznie wyglądasz w niej tak, że tylko pozazdrościć :) Juli> aparat trzeba nowy, ale chwilowo jestem tradycyjnie pod kreskę więc niestety :( a inne pracusie to gdzie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehee ale komplementa, az sie zarumieniłam :P A tak na powaznie to dzięki , dzięki, ale ja az tak piekna się nie czuję :D. Julii w ręce trzymam szal, z tego samego materiału , w razie gdyby na sali powiało chłodem ;) Co do fryzury to jeszcze nie mam nic sprecyzowanego, ale wiem jedno, ze musze miec wysoko na glowie, i fryzjerka o tym wie, wiec niech ona kombinuje ;) :P Miałam dziś fatalny dzien :( Czuje się jakby mnie stado murzyn ów przeleciało :O Chce jak najszybciej stad juz zmykac i się połozyc :( Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki,no u mnie nei za ciekawie. Po 3,5 roku rozstalam sie z K. Jesli uda mi sie z praca to tu zostane,znajde inne mieszkanko ,a jelsi nie to w grudniu wracam do domku do Polski. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Bling co się stało że po takim czasie się rozstajecie? mam nadzieje że to wspólna decyzja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc . Hm.....Blinguś , 3,5 roku to kupa czasu . Stało się to tak nagle czy dojrzewaliscie do decyzji o rozstaniu ? Trzymaj się dzielnie, bo z pewnoscią nie jest Ci łatwo :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie,tak to byla wspolna decyzja. Tzn ja juz jechala z takim zamairem,ale toon powiedzial to pierwszy. Troche od zlej strony to sie zaczelo, ale jestesmy po bojnej rozmowie ,krzyku i lzach i jest juz ok Czuje sie wyjatkowo dobrze. Jakos mi lzej an duszy, jedna moja wada by i tak predzej czy pozniej to zniszczyla, dobrze ze sobie to wyjasnilismy. Kazdo z nas moze sobie ukladac zycie na nowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA :d kawa dla spiochow miałam was tu zwołac o piątej, ale mi sie niechciało neta włączyc ;) dzis ambitny plan, nie ruszam sie z domu, będzie ciężko, bo wszyscy mi szukają roboty uważając że się nudze w domu ;) i tak naprawde dzis bedzie pierwszy dzień w tygodniu kiedy mam zamiar tu posiedzie, może się uda :) Bling, po tak długiej znajomosci zawsze jest cieżko, mimo iż decyzja była wspólna, ale czasami tak jest może lepiej, trzymaj się dziewczyno :) mam nadzieję że za jakiś czas oznajmisz nam tutaj że się zakochalaś :D Pati gdzie się podziewasz dziewczyn, czyzbys znikneła w sklepie z włóczkami odczytując metry na metkach :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko widze ze wstajesz wczesniej od wszystkich. Ja mam problemy z zasypianiem , no i budze sie codziennie o 6 rano. Z jednej strony jest to mile,bo co rano dostaje pieknego smska. Hihi z tym zakochaniem na nowo moze byc szybko,ponoc taka milosc po dlugim zwiazku dobrze wrozy. Milego dnia dziewczyny,kawke wypijcie , ja ide po herbatke i do pracy , ten tydzien mam wyjatkowy bo az 4 dni pracy,ciesze sie bo zawsze kasa wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Zdrówko u mnie już OK dbam tylko żeby mnie nigdzie przypadkiem nie przewialo. Kasiaczku wielkie gratulacje !!! I bardzo się cieszę że zapytałam co u Ciebie przynajmniej się odezwałaś i to od razu jak :D Landrii, sukienka faktycznie sliczna ;) Widze że i tren nie poszedł na marne :) Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mroweczko no sorry ale za chiny nie mogę spamiętać tych metrów, wag itp. Kompletnie nie mój temat - pewnie ty byś zaraz od jednego rzutu okiem miała wszystko obliczone. Do tego teraz jest chyba sezon na dzierganie (jezień zima) bo włóczki pod dostatkiem we wszystkich sklepach a asortyment zmienia się jak w kalejdoskopie. Bling, przykro mi z powodu rozstania z facetem. pamiętaj że zmiany zawsze są na lepsze 🌻 Julii ja bym nie chciała być bezczelna ale może jakieś fotki swojego nowo malowanego mieszkanka byś podesłała?? No to teraz już zabieram sie za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam nie tak dawno zapchalam skrzynki moimi wakacyjnymi zdjeciami, wiec na razie nie bede wysylac innych. :-D Poza tym pokoj wymalowany, ale wcale nie dokonczony, sciany sa wciaz puste, kwiaty sa na balkonie i czekaja na przesadzenie, itd. Ty z kolei Tak taczko...obiecalas serie zdjec swojego domu, przed remontem i w trakcie...a skrzynki wciaz puste! i ostatecznego kolorku wlosow tez nie widzialysmy :-) Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego Julii mówie że nie chce być bezczelna ;) Obiecałam dom przed i po ale jeszcze nie ma \"po\" wiec obietnicy nie moge dotrzymać. A z włosami kurde mam problem, ja nie umiem tak stanąc i kazać zrobić sobie zdjęcie. To bez sensu przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) TakTak > trenu było szkoda , bo bez niego juz ta suknia nie jest az tak szałowa, ale zeby się nie zmarnował, to wlasnie mam z niego szal ;) A swoją drogą dziewczyny nie poznajecie tej sukienki ? ;) Ja się na temat bezczelnosci nie wypowiadam, bo najmniej bezczelna w sprawach fotek jestem ja :P Teraz opycham się bułką i zapijam juz niestey zimną kawą 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby to przerobiona suknia Taktaka? chociaz ja ja pamietam w innym kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja sie też tak zastanawiałam czy one faktycznie nie pamiętają czy tylko udają ;) Szal to było chyba faktycznie najlepsze rozwiązanie, ja bym ją chyba jednak ze 3 cm dłuższą zostawiła. No i mam jeszcze pytanie czy zostawiłaś te wkładki na biust czy je usunęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, ze to bylo tak: Tak taczka pokazala nam kila wzorow chyba u Macka Zien, cos tam niby wybrala..Pokazac sie nam miala na zdjeciach z imprezy, ktorych sie nie doczekalaysmy.... Zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudło - wzory u Zienia pokazałam ale nic podobnego nie znalazłam wiec kupiłam na eBay. A fotek nie było bo impra dla mojej sukienki skończyła się koło północy i tym samym dla mnie rownież. A swoja drogą wiecie co wymyślił mój kochany .. że w przyszłym roku jak przekroczymi pewna sumę dla uczczenia tego faktu zabierze mnie do Las Vegas na koncert Barrego Manilowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigo Julii to sukieneczka TakTaczki - wersja przerobiona. Kolor faktycznie na zdjeciu byl inny , srebrny czy popiel jak kto woli;) Tez myślałam o długosci, ale z autopsji wiem, ze grozi to czasami kolizja i zdecydowałam się na taką długosc, aby widac mi było obcasy z tyłu a z przodu buciki ;) Ona zreszta jest z przodu trochę krótsza niz z tyłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez zrobilam sobie mala rozpuszczalna, bo cos sie senna robie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×