Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry :) Witam w niedzielne przedpołudnie. U mnie po nocnych wichurach i ulewach , teraz spokoj i pada snieg :) Mróweczko własnie czekam na dziewczynę , przesunęła spotkanie z 11 na 12 :) Moje paznokcie tez się rozdwajaja i sa w miernym stanie. Wszelkiego rodzaju wspomagacze na lepsza ich kondycję albo mi nie pomagają albo nie potrafie ich nalezycie uzyc :O Jak dobrze pojdzie to juz dziś bede miec koniec walentykowych misków ;) Oczywiscie bedzie fotka i Wam pokazę jak mi wyszło :) Sylvik > co się z Tobą dzieje ? :( Dla wszystkich 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa!!!! kawusia!!!! kaweczka!!!! :) wyłazić ze swoich norek ale już!!!! :P Landri> herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Mroweczko ja juz piję kawę ;) co prawda jest nią Ricore, ale smak kawy jest bardzo zbliżony do np nesci i szafa gra :P Miśki skończone, teraz juz nareszcie bede coś robic dla siebie. Zasanawiam się nad poduszkami ;) Musze tylko poszperac wnecie, zeby wybrac coś ładnego a ni eskomplikowanego . Zrobiłam sobie pazurki. Moim zdaniem wyszły ładnie i bardzo skromnie. Niby są , ale nie rzucają się az nadto w oczy. Sylvik jak wreszcie się odezwiesz to powiedz co myślisz nt szklanych z jakąs powłoka , ktora zabezpiecza przez zarysowaniami i pęknieciami ? :) Takie ponoc ma . jezeli chodzi o grafikę , czy jak to się tam nazywa to te koncówki co wstają ponad opuszki sa z lekkim brokatem a przy nich jest malutki czerwony, zielony kwiatuszek. Napisałam dwa kolory bo w zaleznosci od swiatła ma on inny odcien . Jutro koniec alby . Czas do pracy :(. Buziolki dla Wszystkich 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Was przepraszam że się nie oddzywam, ale naprawde nie mam o czym pisać :( czytam Was codziennie wieczorem :) Landrii co do tipsów to są różne rodzaje, ja używam tylko szklanych bo mi się podoba to że pod spodem paznokcia widać wzorek tak jakby to były naturalne paznokcie :) jak możesz to podeślj mi fotki Twoich pazurków bo brak mi ostatnio inwencji twórczych :P pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik Małpiszonie a ja sie denerwuje, ze cos sie stało powaznego :(. Mialam dzis Wam powysyłac tzn Tobie i Taktaczkoiw smsy, ale jak na złosc zapomniałam telefonu do pracy:( Dopiero dzis zdałam sobie sprawe jak jestem od niego uzalezniona :O Sylvik moje pazury sa bardzo skromne ) Nie wiem czy podsunę Ci jakis nowy pomysł, ale zaraz wysyłam. Zaznaczam jednak, ze zdjecie nie jest najlepszej jakosci :/ Zreszta opis paznkoci jest wyzej w poscie :) Jutro wybieram się na masaz. Siostra mi załatwila serie takich masazy i to bezplatnych. Ponoc czuje sie czlowiek po nich jak mlody bóg :P Zobaczymy jak sie bede czuła ja ;) I ciekawa jestem kto mi go bedzie robic ? ;) I dziewczyny prośba, nawet jak nie macie o czym pisac to chociaz się pookazujcie. Kurde brakuje mi WAs. To juz uzaleznienie ;) Dobrej nocki 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik, żadna to wymówka :P ja tez nie mam o czym pisac a pisze :) Landrynko ja tez bym obejrzała te pazurki kawe pijamy taką samą wiec zapraszam, właśnie zalałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Landrii, za dużo to nie zobacze na zdjęciach haha ale dziękuje za chęci :) Mróweczko Ty nie masz o czym pisać?????? a te historie z naszym Mikołajkiem :P przecież ekran cały zaplułam ze śmiechu :) a kawke też mam koło siebie, pije szybko bo na 10.00 ide do fryzjera, zachciało mi się czerwonych pasemek ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! :) Sylvik a fotka bedzie w nowej fryzurce?:P Tez mam w planach pojsc do fryzjera . I tez chce sobie nałozyc troche innego koloru. Zastanawiam sie nad brazem i rudym , taka tęczę na moje blond kudełki. Tak czy siak fryzjer mnie czeka chocby ze wzgledu na moje podniszczone koncowki :O Mrowka zaraz Ci wysyłam moje cudo ;) Juleczko czyxbys utonęła w pracach porzadkowych ? Wyjdź troche na powierzchnię i się nam pokaz :) Blinguś a z Tobą co się dzieje ? Moze masz tez nowe wiesci od KaSiaCzka ? NN no i co Kobieto z Tobą? Dlaej się dołujesz ? Moze bys tak kiedys wpadla do mnie do pracy na pogaduchy ? Zapraszam od 9 , troche pogadamy, zazwyczaj rano nie ma az tyle ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie pokazuje, Landrii :-) Otwieraj skrzyneczke ;-) Jeszcze nie utonelam, choc moglabym...Musze sie ruszyc i sprzatnac, co bede miala spokoj :-D Ale sprzatac nie lubie, chyba juz wole cos upichcic w kuchni... Wczoraj upieklam bananowca (takie bananowe ciasto, jak dla mnie zbyt suche :-))) , zawiozlam do szkoly i w sumie wszystkim smakowal. Ja tam wole wszelkie ciasta z kremami... W sumie nic sie nie dzieje...no oprocz \"huraganu\" w domu. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landryka
Julii , dzieki za zdjecia 👄 Szkoda, ze tak mało bo by się chciało ogladac i oglądac ;) Piękne z Was dziewczyny - pisze o Tobie i Twojej sistrze i bardzo podobne do siebie;) Oczywiscie Włoch tez beauty no i "gwóżdź" programu, Twoj chrzesniak - slodki jak plaster miodu ;) :P To bierz sie za te porzadki, :P W sumie mogłybysmy się uzupełniac, ja wolę zdecydowanie sprzatac niz stac przy garach ;) Teraz szybko obiad i lece się masowac ;) Papp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę sprzedać jeszcze parę tekstów, jak wam sie juz będzie nudziło to mówcie ;) moje dziecko dzis normalnie dostało pałera czy jak sie to pisze poszło do łązienki wzieło płyn do okien, potem przysuneło krzesło do okna i próbuje psikac, pytam go co robi, a on na to że myje okna, paste do butów odebrałam w ostatniej chwili, potem patrze a on zakłada gumowe rękawiczki w kuchni, więc pytam co będzie robił, - a on na to że bedzie mył naczynia :) no i prosze jaki pomocnik mi rośnie, a przed chwilą sobie zażyczył kawusi do picia, nie dał sie zbyc herbata, dobrze ze mam zbozową kawusie ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, masz siostre bliźniaczke? dzidziul jest słodki :) Landri> te wzorki to wtapiane? wygladają jak naturalne te pazury, super Sylvik, a juz myslałam ze to twoja klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wróciłam do domu wykończona i do tego chora. Cały tydzień przy łózku szpitalnym. Moja babcia miała do tej pory dwa zawały. Tym razem lekarz powiedzial że to już koniec i ze szpitala nie wyjdzie. Wszyscy byli na to w jakis sposób przygotowani, wiec zjechała cała rodzina. Wujek specjalnie z Australii leciał. No i wydarzył sie najgorszy z możliwych scenariuszy. To może źle brzmi ale mimo że babcia nie funkcjonuje już własciwie wcale: serce jak kapeć, niewydolność nerek, mózg żyje w jakims zupełnie innym wymiarze, nie kontroluje funkcji fizjologicznych, jednak wciaz jakos ciagnie. Wiec teraz konsternacja co robic bo ze szpitala ja chca wywalic do domu. Nie ma sie nia kto opiekowac a to praca całodobowa dla przynajmniej dwu wykwalifikowanych osób. Jestem poprostu w szoku. Wujek a babci syn załatwił ośrodek w którym beda sie nia opiekowały przygotowane do tego osoby. W szpitalu jednak nikogo nie obchodziło że osrodek ten przyjmie ja dopiero w przyszły wtorek. Wywalili ja do domu. To jakiś obłed. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest duzo dochodzących pielęgniarek które sie zamują takimi osobami, jeżeli dzieci nie mogą, przynajmniej u nas, myślę że większym mieście tym bardziej nie powinno być z tym kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowka, tutaj dochodzaca pielegniarka nic nie da. Przy niej musi byc ktoś non stop. Poza tym przy tuszy babci jedna osoba nie da rady jej nawet poprawić na łózku a co mówić o przewróceniu z boku na bok, umyciu i zmianie pampersa :O Do tego moja czcigodna matka awanturuje sie o spadek i w zwiazku z tym postanowiła podpierdzielić babci dokumenty ze szpitala :O W jej chorej wyobraźni ubzdurała sobie ze to ułatwi jej dostep do wyimaginowanego majatku babci. A bez dokumentów nie można dokończyć formalnosci zwazanych z przyjeciem babci do ośrodka w którym załatwiliśmy dla niej miejsce. KOSZMAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jeden sposób, który u nas często jest stosowany, rozmowa w cztery oczy z lekarzem i danie małego co nieco, załatwia sprawe na co najmniej tydzień, wiem bo moja szwagierka pracuje na cieżkim oddziale i coś na ten temat wie, (może by spróbować) własnie upiekłam oponki zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku współczuje :( niestety taka jest nasza służba zdrowia i rodzinka :( Mrówka poprosze oponki rano do kawki :) Landrii o fotce nawet nie pomyślałam, może jutro ktoś mi pstryknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja serwuje pączki . ale zanim siegnięcie po niego przeczytajcie najpierw ile taki jeden paczek kosztuje nas wysiłku , chociaz Mróweczce i Juleczce raczej pojdzie łatwo spalic te kalorie ;) :Wszak to kobiety pracujące :P:P http://www.paczekdlaciebie.pl/63505 TakTak > cóz tu komentowac :O ?! Poprostu tragedia . Ot cała służba zdrowia. Zastanawiam się tylko czy ja doczekam czasów, kiedy pacjenta i to starszego beda traktowac z godnoscia :O Zycze wytrwalosci w tych trudnach chwilach dla Ciebie . Sylvik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziś rozmawiałam z wujkiem rano i sytuacja wyglada tak że dowiadywał sie wczoraj czy jakaś pielegniarka czy chociażby siostra zakonna mogła zająć sie babcią przez te kilka dni w domu. W odpowiedz dowiedzial sie ze owszem są pielegniarki i siostry zakonne dochodzące do pacjentów w domu ale w ich kregu zainteresowania są tylko osoby młode nie stare :O To jakaś paranoja. Wujek poszedł do lekarza prowadzącego babcie i powiedział że w zwiazku z tym w żadnym razie babci nie zabiera do domu bo to ich śmierdzacy obowiazek zajac sie chorą obłożnie osoba. Zostawili babcie na oddziale ale powiedzieli ze w zwiazku z tym że babcia nie jedzie do domu tylko \"luksusowego domu opieki\" to oni nie udzielą jej karetki do przewozu jej do tego zakładu. Kolejna paranoja. Dowód osobisty moja wstyd sie przyznac matka oddała po szarpaninie i straszeniu policją :O Także sytuacja jakoś sie rozwiazała tylko że formalnosci zwiazane z załatwieniem aby zakład w którym babcia bedZie opłacany był po czesci z jej emerytury a po czesci refundowany przez starasotwo potrwaja około 2 miesiecy wiec na dzien dbry trzeba wyłożyć 2 tys zł miesiecznie jako wolnorynkową cene za przyjecie do ośrodka. Mroweczko ja nie jestem przyzwyczajona do tego ze trzeba płacić za coś za co sie juz raz zapłaciło. Prędzej uschnie mi reka niż wrecze komuś łapówkę. Swoją droga nie dziwie sie ze pielegniarki tak mało zarabiają skoro nic nie robią. Własciwie to robią: kiedy przyjechałam uprzejmie poprosiły mnie o zakup pampersów bo im \"bedzie łatwiej\", tylko że z przyniesionych przeze mnie pieluch non stop coś podprowadzały dla innych. pewnie też żeby im było łatwiej. Ogólnie znieczulica. Okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż mogę tylko powiedzieć - samo życie oponek dzis pojadłam a co tam, najwyzej więcej poćwiczę jak mi się będzie chciało :) dziś biegałam cały dzień po urzędach i takich tam bo chciałam się rozliczyć, niestety nie udało się jutro biegania ciąg dalszy, w skarbowym powiedziałam pani że muszę im wystawić fakturę za usługi froterowania bo moje dziecko na kolanach w najlepszych spodniach froterowało im posadzki, nudziło mu się to wziął samochodzik i sobie jeździł ;) potem jeszcze wizyta u dentysty i własnie wróciłam, wiec chyba zaleje herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosanna
Tutaj znalazłam fajy blog, dziewczyny która buszuje po necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) TakTaczku ,jak to Mrowka napisała SAMO ZYCIE w tym chorym kraju :O Widac człowiek stary jest skazany na cierpienie i pomagac juz mu nie trzeba :( Smutna to prawda i rzeczywistosc ...dlatego tak bardzo boje się starosci :(. Kto wie co mnie czeka ? Ehhhh brak mi slow. Na temat pracy poielęgniarek tez nie bede się wypowiadac , bo zeszło by mi pól dnia. Moja mama lezała w szpitalu i napatrzyłam się na to wszystko. Serce sciskało z bezradnosci , a \"siostry\" chodziły jak pawie i denerwowały się gdy ktos im zwrócił uwagę i poprosił o pomoc.....temat rzeka . Jak wczesniej wspominałam , byłam na masazu w srodę. Zostałam niestety zle poinformowana i masaz owszem był , ale nie taki jakbym sobie zyczyła :O Posadzili mnie na jakis fotel i włączyli wibracje. Wytrzepało mnie tak przez godzinę :O Zamiast zrelaksowana wróciłam zmeczona . Dziś juz nie pojde , bo zamiast po tym czuc się dobrze , czuje się gorzej . NIestety drugą noc nie spie juz tylko kimam , nie wiem czy to miało jakis wpływ na to, ale prawda jest taka ze do srody przesypiałam całe noce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za masaż Ladnrynko, ja jak ide na masaż to mnie masuje młody pan, bardzo delikatnie i wracam do domu jak nowo narodzona ;) :P a tak wogóle to dzis od rana jestem na pełnych obrotach, pozałatwiałam wszystkie sprawy w urzędach :D a po powrocie wziełam sie za porządki, bo jutro wybywam, wybywam, wybywam dzis jeszcze tylko ugotuje obiadek i koncze córce tunike, wyszła nawet niczego sobie, chyba sobie też taką zrobie :) a teraz kawusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona, ale jutro tylko do 14.oo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien na kanapie pod kocem i z termoforem, brzuch mi boli nie wiadomo dlaczego. Zaraz wkocze do wanny z ciepla woda, moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Mróweczko, niby masaż , ale nie taki jak Twoj :( ...szkoda :( Ja jutro do pracy , ale nie do 14 tylko 17 i niestety wiem co mnie czeka....zapieprz 😭 Nie wiem czy wpadnę nawet rano do Was na kawkę :( Juleczko > coś rozkurczowego sobie weź , mi pomaga no-spa ;) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×