Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Chyba wreszcie się ubiorę. siedzę w szlafroku jak ta ciućma. Najmilszy urlopowicz jeszcze śpi. ❤️ Jakoż też nie mogę tego zdzierżyć, więc pójdę zrobić mu pobudkę. ;) Dziś wywożą śmieci z ulicy, a miał napełnić pojemnik i posprzątać w kotłowni. Potem chcę go na chwilę wyciągnąć do miasta. Troszkę przytyłam od niepalenia i potrzebuję nowej bielizny. ;) 🌼🌼🌼🌼 Mala dzięki za przepis. Skopiowałam sobie. Zagonię chłopa do roboty. On lubi się paprać w takich rzeczach. Oczywiście jeżeli da się zagnać. Muszę go ładnie obudzić. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam , że moja koleżanka urodziła bliżniaki! Ma już troje dzieci ,mieszkanie w bloku 3 małe pokoje i jeszcze dwójka! dobrze że urodziła córeczki bo miała 3 synów, 18, 16, 7 lat. Coś mój rocznik otatnio często bocian nawiedza, kilka chodzi z brzuszkami, kilka już urodziło. Oj trzeba się pilnować i brać antystresy (czyt. antykoncepcyjne)Już bym nie chciała , choć uwielbiam maluszki. Wole pobawić się cudzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również z zasypanego zachodu :( mam dość zimy ! zaraz M mnie zawozi do pracy (boi sie chyba o auto hehe), bo mówi że ślizgawica straszna :P jade dziś do neurlogoga po odbiór wyników z rezonansu, oj troche mam stracha, trzymajcie kciuki. Mała witaj w klubie nerwicowców :) ja sie lecze nadal niestety :( dobra zmykam się szykować bo jeszcze mi lekarz ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też trzymam kciuki 🌼 I zmykam śniadanko robić. M obudzony i...... poszedł śmietnik napełniać. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwi to współczuje , ja nadal się boje nawrotu. U mnie było to spowodowane pracą , nadmiarem obowiązków ,a wybuchło po śmierci najlepszej przyjacióki. Pomogły leki , ale przede wszystkim prywatne wizyty u psychiatry. Ten na kase chorych poświęcał 5 min. i leki przepisywał takie, że nie mogłam po nich funcjonować . Dopiero prywatnie mi pomógł. Trafiłam na dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gaduły :) U mnie tez zimowo i jest nawet fajnie, ale to odbija się na komunikacji i dzis o zgrozo do pracy jechałam ponad 2 godziny :O. Mrówka Oli faceta widziałam na portalu , do ktorego Ola mnie zaprosila :D Jak juz pisałam , przyjęłam zaproszenie po logowaniu , ale ja zielona jestem bo tam wszyscy po norwesku gadaja i dla mnie to \"czeski film \" :P Kania 🌻 to ile przytylas po rzuceniu fajek ? Mała 🌻 wspólczuje Twojej znajomej , nie dosc ze roboty full przy takiej ilosci dzieci to jeszcze ciasnota okropna :(. Sylvik 🌻 trzymam kciuki :) Bling 🌻 ja tez chcialabym juz wiosne i tez mnie troche wkurza obecna aura. No ale jeszcze troche ......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze prośba , wklejcie mi Babeczki namiary na Mrówki bloga :) Jestem w robocie , narazie jest spokoj , wiec pogldałabym sobie robótki nie tylko Mróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam coś opowiem to padniecie. Koło 6 rano mój dorosły syn jechał do wrocka za pracą. Byłam zdziwiona ,że wstał sam, ale ok. pojechał, coś tam rzucił jak wychodził ,że porozmawiamy jak wróci , ale mam być spokojna czy coś w tym stylu. Odprowadziłam małego do szkoły, wróciłam , brak wody, sąsiedzi przerabiają ogrzewanie . Poszłam do syna do pokoju otworzyć okno i podlać kwiaty. A tam śpi dziewczyna. tłukł się chyba do 3 w nocy , wchodził , wychodził, gdzieś dzwonił. Ale dziewczyna w jego łóżku?! Kumple tak , bo na to pozwoliłam. Z tą dziewczyną był jakiś czas temu , rozstali się , ale się kumplowali. W sumie podobała mi się , fajna szczera, wesoła. Opowiadała o problemach z konkubentem matki , jest młodszy o 10 lat od matki .Ale co robi u niego w pokoju ? Po cichutku wyszłam i czekam aż wstanie. Takiego numeru mi jeszcze nie odwalił, dlaczego nie wyszła razem z nim? Siedze i czekam i nie wiem co mam myśleć . Dam wam znać co i jak . Ale może macie jakieś rady? nie wiem jak się zachować, syn nie odbiera komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko 👄 dziekuje za szybki odzew ;) Mała🌻 no to Ci powiem , ze masz orzech do zgryzienia i to nie mały. Przede wszystkim to powinnas pogadac z synem, zeby Ci takich niespodzianek nie robil i raczyl uprzedzic Cie o tym , kto będzie nocowal u niego w pokoju a przede wszystkim w Twiom domu. Dziewczyna niech wstaje , doprowadzi sie do porzadku i chyba powinna opuscic Was ?!! :) Chciaz skoro piszesz, ze fajna jest i mialas z nią dobry kontakt to ewentualnie kawa na mily poczatek dnia jej się nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala 🌼 Rzeczywiście mógł cię uprzedzić.🌼 Ale to jemu należy się opieprz za sytuację. Ale dziewczyna .... też za bardzo w porządku się nie zachowała. Nie jestem staroświecka, ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znac Mala jak rozwoj sprawy ;-) Pogoda raczej wczesno wiosenna, jest slonce, ptaki spiewaja za oknem, ale jeszcze troche za zimno jak dla mnie. Ale ogolnie to przyjemnie. Lubie snieg , zimno i ten caly zimowy krajobraz, ale nie znosze szarosci, braku slonca. W walentynki byly kwiaty, prezent ....a ja przygotowalam smacznosci na kolacje przy swiecach...Tort tez zrobilam, w ksztalcie serca :-) Widze Landrii, ze z naszej klasy przerzucilas sie na facebook :-) Ja tam tyle czasu przebywalam, ze ostatnio sie wykasowalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki , zdaje relacje . Dziewczyna wstała, grzecznie przeprosiła , zrobiłam kawke i opowiedziała. Matka od stycznia jest w niemczech , ona mieszka z tym konkubentem . Konkubent złamał noge i siedzi na zwolnieniu i już cały tydzień koledzy i chlanie. Wczoraj wróciła z jakiegoś zjazdu integracyjnego , była cały dzień u kumpeli we wrocku . Wróciła do domu ten śpi , a kumple balują , głupie docinki , przywalanie się do niej , w końcu jeden wlazł do niej z wódką do pokoju żeby się napiła to się rozluźni i nie będzie taka nerwowa. ona wskoczyła w kurtke i wyszła z domu. Łaziła po mieście , spotkała mojego syna jak wracał do domu i tak zjawiła się u mnie. Gadali całą noc i nawet nie wie kiedy zasnęła . Później poszła do rodziców konkubenta i ponoć ojciec postawił go do pionu . Syn potwierdził wersje. Pracy nie załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ,alez historia. No ale z drugiej strony to dobrze ze spotkala twojego syna. Ja to nie rozumiem takich ludzi. Jak mozna kumpli na picie zaprosic nie do swojego domu. A nawet do swojego jak sie zaprasza to sie ich pilnuje. Ja dopiero co wrocilam z pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała niezła sytuacja :) mojemu synowi też się zdażało na noc koleżankę \"przenocować\" ale uprzedzał nas o tym :) prosiłam żeby dziewczyna buty zostawiała w widocznym miejscu jak za późno wracali i nie chciał już nas budzić aby uprzedzić że sam nie jest hehe powiem szczrze że najpierw byłam przeciwna temu i podświadomie bałam się niechcianej ciązy i konsekwencji, ale to chyba była metoda bo do tej pory wnuków nie mam a i kontakty z synem chyba nie najgorsze ;) zaufanie to podstawa. Wole aby był w domu z dziewczyną niż w knajpie lub gdzieś w krzakach hehe dziękuje za trzymanie kciuków :) pomogło :) wizyta u lekarza oczywiście wykazała, że wynik badania jest super. Jestem zdrowa jak ryba i nic nie mam w glowie. Pytalam lekarza dlaczego w takim razie tomografia wykazała zmiany w mózgu, a on na to: że tak jest jak dwóch lekarzy ogląda jeden wynik i go opisuje tragedia. A ja dwa miesiące się martwię i [prawie już pisałam testament :( i jak nie mieć nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik bardzo się ciesze. Co sprawy syna ja jestem zdania, że pilnowanie nic nie da( ja musiałam wracać do 21 rzadko 22 a już mam dorosłego syna ) No ale wolałabym nie mieć więcej takich niespodzianek. Teraz właśnie przyszła do niego siedzą w pokoju i grają w eurobiznes z małym . Może znowu zaczną się spotykać . Lubie dziewczyne , byłabym za tym . Pracuje i uczy się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie w walentynki prezencik, a potem noc byla przepieknie walentynkowa :-) Iwocha ----> szybko sie wdazasz, a to co najwazniejsze chcesz, bo z tego co piszesz to widac, ze sie starasz. Nie poddawaj sie, a zobaczysz ze wiele sie nauczysz, my Ci tu pomozemy na tyle ile mozemy :-) Sylvik ----> Twoje zdrowko i wyniki badania dobre, to czy ten krzyz to nie byla wymowka? ;-) Landri---> jak tam Twoja mama? Przystojny powiadasz, dzieki :-D ..tez tak uwazam :-D Na tym facebook nie trzeba znac norweskiego. Ja mam ustawione obsluge programu na polski, wiele rzeczy jest tam w angielskim, a norweski to tylko gadki z norwegami, ale my przeciez bedziemy po polsku :-) mrowka -----> jak tam grypa? kominek sliczny:-) Bling----> ja nie moge sobie obrzydzac zimy i sniegu, bo jeszcze dlugo musze z zima wytrzymac - z doswiadczenia wiem, ze Wielkanoc bedzie ze sniegiem :-) Mala -----> Ty czesto jak widze masz ciekawie z synem :-) dostarcza Ci emocji Julii, kania, pozdrawiam Was rowniez :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko krotko z zapytaniem . Mozecie mi tak po czesci pomoc w poruszaniu sie po tym całym facebook ?:P Jakos za bardzo nie wiem narazie z czym sie co je :P Moze jutro w prcay znajde chwilke to bede tam urzedowac ;) Juz teraz Ola wiem, bo i do Kani dołaczylam do znajomych . A myślałam, ze to typowy portal norweski ;) Mała czy Ty masz na imię Ewa ? ;) Reszte napisze jutro bo padam na twarz, nie dosc ze poźno wrocilam do domu to zachcialo mi się obiad na jutro im zrobic i zeszlo mi do teraz :(.Ale mają pomidorówkę , caly gar kopytek i jak kto woli , mogą byc podane ze sosem lub na słodko ze smietana i cynamonem ;) To teraz zmykam i melduje się jutro na kawie ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda, Sylwik,Landrynka, Mrówka , Kania kawa podana Olajda tak synek mi dostarcza emocji. Może jakby miał stałą dziewczyne to byłoby inaczej , a tak siedzi z kumplami , piszą teksty i nagrywają swoje kawałki. Teraz szuka pracy bo zakończył staż. Landrynka Jestem Ewa . Po facebook też nie umiem się jeszcze poruszać. Mrówka , mój synek jak był mały rysował gdzie i czym się dało to był koszmar.Wyrósł z tego i teraz nie lubi jak ma coś narysować do szkoły. Ciekawe jak tam kiełbasa zrobiona , mężuś dał się zagonić? Wszystkim miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kawoszki ;) To i ja się dolączam do grona pijacych kawę :) Ola 🌻 z mamą jest jakby lepiej . Ale bol w nodze dokucza jej na tyle, ze nie moze chodzic o własnych silach .Na RTG nic nie wykazało, ze z nogą moze byc cos nie tak, nawet sińca nie ma .Chirurdzy rozkładają rece bo nie wiedza co jest powodem takiego bólu. Ja zreszta tym bardziej nic nie wiem :O Chyba poprosty nalezy odczekac , aż ból sam ustapi . Mała 🌻 tzn, ze ta Ewa , ktora mnie zaprosila do grona na Fecebooku to jest Ty ? Musze zapytac , zeby miec pewnosc z kim mam do czynienia . Sylvik🌻 a nie mówiłam , ze zdrowa jestes ?!!!! ;) Słuchaj sie mnie :P Iwocha 🌻 czyźby się skonczyla rehabilitacja sąsiadki, że Cie nie widac ? ;) Julka, Kania , Bling , Mrówcia , Taktak 👄🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki Jutro może wcześniej kliknę. Dziś nie mogłam 🌼 Popiszcie o tym faceboku bo strasznie zielona jestem. Nawet n ie wiedziałam, że tAKIE COŚ JEST. Wiem, że już mam Landrynkę (jako znajomą) i kogo jeszcze? Proszę o objawienie .... ;) Olajdę też? 🌼🌼 Małżonek od wczoraj gra w Herosów na laptopie. Cholera swobodę tracę komputerową. Mala kiełbasy nie ma. Jakoś nie było okazji o niej pogadać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie masz mnie :-) ja teraz bede herbatke pila z jakimis norweskimi specyfikami na czestsze bieganie do toalety - zobaczymy jak zadziala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×