Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hallo Babeczki :-) Dzisiaj straszny wiatr wieje od rana, a do tego tak piekne slonce, ze gdyby nie odglosy walacych sie po balkonie roznosci, wyszloby sie na \"piekny wiosenny\" spacerek :-) I tak spedzilismy dzien w domu, mile leniuchowanie po wczorajszym intensywnym dniu.. Caly dzien na zakupach, kilmetrow moje malentwo narobilo ponad 200, kupilam 2 bluzeczki, tunike czarna, portfel bez wyposazenia :-P, i takie wdzianko na wierzch, w sumie jestem zadowolona. Wrocilismy po 20, a niedlugo potem wpadli znajomi :-) Fajny dzien. Dzisiaj zrobilam moje pierwsze w zyciu 3 pary kolczykow, nic wielkiego, ale cieszy :-) Serdecznie pozdrwiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka, Blig, Sylwi, Juli,Tak tak ,Landri. Kawa podana , mam nadzieje że nikogo nie ominęłam , jeśli tak to sory i też zapraszam. Landrii sport z kijkami to Nordic walking. Kijki kupiłam na allegro po 39zł plus przesyłka. Są jakieś niemieckiej firmy , teleskopowe i bardzo fajnie się chodzi. Chodze od niedawna więc efektów jeszcze nie widze jako takich. No z wyjątkiem dobrego smopoczucia i zadowolenia bo to fajna zabawa. Po spacerze tak około 2 godz. zero zakwasów czy bólu kolan. Co mają dać kijki według tego co piszą to pracuje około 90% mięśni podczas marszu z kijkami , obciążenie na stawy jest od 5 do 10 kg mniejsze niż normalnie i spala się o 25% więcej kalorii. Ponoć bardzo dobrze wpływa na kręgosłup, mięśnie . Polecany dla osób w każdym wieku. Chodze w zależności jak mam czas i jaka pogoda , wczoraj niestety tylko godz. bo zaczęło padać. Bardzo mi się to podoba , a biegać np bardzo nie lubie bo szybko wysiadam nawet przy truchcie . Mieszkam nie dalego Trzebnicy. Goście się nie zjawili bo dziecko złapało grype jelitową i spędzili wieczór z miską. Dzięki temu skończyłam córce bluzke i już myśle o następnej. Chociaż wczoraj widziałam kolczyki i korale na szydełku , fajnie wyglądają. Mrówka ty utalętowana , może zrobisz ? No to narazie tyle , chyba odpowiedziaam na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was spiochy. Kania o Tobie zapomniałam . Mam nadzieje , że kac wczoraj wam minął , choć dalej śpicie . Za oknem zapowiada się piękny choć chłodny dzień bo - 2 stopnie. Zaraz M i córka do szkoły , małego musze prowadzić na 10 . Jakiegoś lenia mam dzisiaj , przydałoby się poprasować , bo sterta zaczyna się układać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle z pracy macham. 🌼 U mnie samopoczucie już super. Wczoraj rano troszkę posiedziałam, popisałam i poszłam dalej spać. Obudziliśmy się w samo południe. Na 14.00 do rodziców na obiad. Był mój brat z żoną. Posiedzieliśmy, troszkę więcej niż flaszka poszło. Na 20.00 wróciliśmy do domu. O 21.00 już byłam w łóżku. 🌼 A dziś jak młoda bogini. :D:D Za oknem tak sobie, jakby miało zamiar słońce sie przetrzeć.... 🌼 W drodze do pracy zmarzłam nieco. Wyszłam na ulicę, zawiało i dotarło do mnie, że zapomniałam czapkę na głowę włożyć. :D:D Nie lubię sie wracać i niestety zmarzły mi uszy. :O:O Życzę wszystkim miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaaaaaa zapodana tyle tego że mogę coś ominąć, Tak taku> no nieźle, dlatego ja zawsze się cieszę jak się ferie kończą :P Mala> jakoś na frywolitki nie mam weny, nie próbowałam i chyba nie będę za duzo dziubdziania, pokazuj coś tam naprodukowała,wklejaj fotki na fotosik, chętnie obejrzymy :) Juli> a zdjęcia gdzie tych kolczyków!!!???? Landrynka> ty ostatnio coś tam miałaś wyszywać a ja nic nie widzę :( ogólnie to wczoraj nie miałam siły na nic po tym basenie, a i neta miałam do dupy dzis też sporo planów, na pierwszym odwiedzić pocztę :) potem reszta, za oknem zrobiło się przez noc biało, (zgrzyt) znowu zima a te spacery z kijkami to tak normalnie bez śniegu? bo ja na początku skojarzyłam z nartami biegówkami, ale ja tam chyba wolę basen, na inne sprawy za mało mam jeszcze energii Kania - a co ty w tej pracy porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko papiery przewalam z miejsca na miejsce :D:D Prowadzę dziekanat w szkole wyższej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już po feriach ( całe szczęście) choć mam dzieci w różnym wieku to jak są wszystkie w domu to tragedia. Już 1 lipca marze o 1 września , taka ze mnie kochana mamusia. Nie wiem jak się wrzuca zdjęcia na fotosik , musze zobaczyć , nigdy nie robiłam tego . Jak juz to mailem. A kijki to bez śniegu , choć na śniegu też można . Można po trawie, po asfalcie , po plaży , po lesie . Gdzie ma się ochote i to jest właśnie fajne. Dzisiaj ide po południu. W sobote zrobiłyśmy ponad 9 tys króków dzisiaj w 2 godz. co według krokomierza koleżanki dało prawie 500 kalorii Jak mi to pokazała to nie chciało mi się wierzyć . Chodzimy we 3 super marsz , czas na plotki no i czas bardzo szybko płynie. No i zero zmęczenia i zadyszki , można rozmawiać swobonie . Także polecam , w większych miastach są kursy , i tam można pożyczyć kijki . Moze was zaraże tym sportem . Próbowałam biegania , roweru , szybkiego marszu , siłowni i basenu . To mi najbardziej pasuje. Od jednej babki słyszałam ( ona chodzi już drugi miesiąc) że bardzo poniósł jej się biust i może chodzić bez stanika co wcześniej nie wyglądało sexi. Ja akurat nie narzekam na piersi bo są dość duże , ale podniesienie i ujędrnienie po karmieniu trójki na pewno im nie zaszkodzi. HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wychodzi na to że śpioch jestem :P tak tu gwarno od rana :) fajny ten sport w kijkami , moja klientka też spaceruje i sobie chwali :) ja niestety nie mam z kim chodzić a samej smutno i nudno :( tym bardziej że na wsi to każdy wszystkim się dziwi i dziwnie komentuje :( Mróweczko czyżby odwiedziny na poczcie coś znaczyły? :P Kania fajną masz pracę pewnie, ja kiedyś pracowałam w sekretariacie w szkole, miło wspominam tamten czas :) U mnie pogodnie, słonecznie ale troche chłodno :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja razem z córcia troszkę biegałam. Zabierałyśmy psa na wycieczkę, ale przyznam się, że to ja pierwsza zrezygnowałam i to z lenistwa. Jak w listopadzie chodziłyśmy na treningi "kobieta bezpieczna" to bardziej mi pasowało. Potem mąż obiecał mi treningi na siłowni, że mnie zabierał będzie. Obiecanki cacanki.... Już drugi miesiąc mija dzięki Bogu i nic.... Granatem od kanapy go nie można oderwać. Telewizora tam przecież nie ma. Chyba namówię córcię na to bieganie wieczorne. Pies przynajmniej skorzysta. Ma biedaczka zwyrodnienie kręgosłupa. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde drukarka mi stanęła i ani w ząb nie chce ruszyć. Ni w te ni we wte. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania polecam kijki lepsze od biegania na męża znam sposób do ćwiczeń . Taki z dowcipu , ale chyba skuteczny . -Jak skłonic męża do wykonywania 100 skłonów dziennie? - odp. - Przykleić pilota do podłogi . Chyba to smutne , ale prawdziwe . Mój M co prawda odwiedza siłownie , ale pakuje tylko bary , o brzuchu nie myśli . A ja nie lubie jak faceci noszą arbuzy pod pachami . ALe to już chyba syndrom 40-latka , ponoć młode laski to kręci. Dla mnie facet wysportowany musi być cały , a nie tylko bary , które powodują ,że się sam po plecach nie podrapie. A później chodzą takie ABS ( absolutny brak karku) Mam nadzieje ,że mój już na to za stary. Jakiś czas temu próbowałam calaneticsu, myślałam ,że forma już do kitu bo dużo przytyłam , ale jak mój M kiedyś ze mną siadł i ćwiczył to pozbyłam się wszelkich kompleksów , a na drugi dzień to większe zakwasy miałam chyba ze śmiechu niż ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao Belle :-) Za oknem pieknie, slonecznie i chyba bezwietrznie :-) W sam raz na spacer z kijkami :-) Wlasnie wczoraj moj K. stwierdzil, ze przydaloby sie jakis sport zaczac uprwiac, ale juz wiem z doswiadczenia, ze u niego na mysleniu sie konczy. Ja kiedys biegalam z kolezanka przynajmniej 3 razy w tygodniu. A ze robilysy to w celu schudniecia i bez efektow, wiec zaprzestalysmy. Od czasu do czasu wsiadam na rowerek stacjonarny, ale to przyznaje, ze mnie nudzi ... Wczoraj zrobilam troche brzuszkow, fajnie by bylo robic codziennie i coraz wiecej, bo jestem pewna ze efekty sa zadowalajace. Co do firmy Deborah....znam ja, ale przyznaje bez bicia ze nigdy nic nie probowalam. Wydaje mi sie ze nie jest droga, stoiska sa prawie w kazdym supermarkecie. A mi sie ta marka zawsze kojarzyla z kosmetykami dla nastolatek :-) Musze zwrocic na nie uwage, skoro ta pani tak zachwalala. Ide poprobowac zrobic zdjecia :-) Pozdrawiam wszyskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ale tego pilota to chyba za każdym razem musiałabym przyklejać a na dodatek to pewnie wyrwałby z podłogą. :D:D Julia ja jakiś czas temu czytałam o kosmetykach firmy ester lauder czy jakoś tak. podobno super firma. 🌼 Moja bratanica pracuje w takiej firmie co rozprowadzają je. Zachwalała tę markę. Ja mam puder z Clinic. Jest super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syvik> poszło teraz pełna obaw czekam na werdykt :P kremy to mam wypróbowane, ale z fluidem to tak różnie, o tym mogę już stwierdzić że jest jak dla mnie za suchy, muszę mieszać z kremem żeby sie dobrze rozsmarowało z tym pilotem to niezły pomysł ,ale mnie się udało chłopa wyciągnąć na basen ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie umie pływać. he he. 🌼 A jak byliśmy nad morzem, to do wody wszedł tylko nogi zamoczyć i żeby pstryknąć nam parę fotek. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) Nareszcie chwilka spokoju , wiec przyszlam Was odwiedzic :P Widze , ze dyskusja nt kijków i kosmetyków ;) Co do kremów, ja dla swojej wybrednej cery ( suchej bardzo :( ) używam naprzemiennie kremy nivea soft i jakis krem firmy Eveline w zestawie z kremem pod oczy :) Dla mnie bomba i poginęły mi tzw kurze łapki ;) Fliud czy jak ktos woli puder to Max Factor perfo...cos tam nr 105 , od kilku lat zawsze ten sam ;) A co do kijków . Juz dawno słyszalam bardzo pochelebne opnie na ich temat , tylko problem w tym , ze sama z nimi chodzic nie bedę, bo u mnie niby ogromne miasto , a podobnie jak u Sylvika , kazdy wszystko widzi i komentuje :O Gdyby tak miec towarzyszke lub towarzysza do tego celu to dlaczego nie ? Hm.....moze uda mi się kogos namowic i zafunduje sobie takie kijki , wszak to zaden wydatek - myslałm ze zdecydoanie wyzsza kwota :) Tak czy siak , nalezaloby pomyslec o jakims ruchu bo czuje sie czasami jak starsza pani , bo wsystko we mnie zgrzyta i trzaska :P TakTak dzieki za odzew , podesle Ci na dniach stronke nieco zmodyfikowaną , mimo ze wiem iz polecą z Twojej strony gromy to tak juz musi byc i pomysłodwaca tego interesu bedzie ja ulepszal juz w trakcie działalnosci ;) Zreszta kazdej z Was wrzucę na maila , moze ktoras skorzysta albo zareklamuje wśrod swoich znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj i to szybko Landrynka :) zaraz lukam na pocztę właśnie wróciłam z zabiegów i jestem prawie jak nowo narodzona, ale to prawie robi wielką różnicę ;) w każdym razie to co mnie piliło już zrobione, więc mogę spokojni epomyśleć co bym tu znowu mogła wyciągnąć z kartonu i pomalusiu dłubać :) teraz gorąca herbata i chyba polenię się jakoś senna dziś jestem to ta pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka no ok , to Tobie wysylm rzutem na pierwszy ogień :P Wszelkei uwagi mile widziane. Oczywiscie jeszcze musze dodac , ze asortyment będzie się zwiększal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka nie chcę się skarżyć, ale właśnie sprawdzałam pocztę i nic od ciebie nie było. P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie, Kania Ty zdrajco :P ja dziś prowadze walke o kompa, bo M go okupuje i dopchać się nie mogę :( ale dziś zamówiłam nowego kompa i za kilka dni będę niezależna ;) Landrii poczta pusta :( Mrówka czekam z niecierpliwością na paczkę ;) apropos nie chce się skarżyć, ale Mała jakiś czas u nas bawi a fotek nie ma na poczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki juz do Was wysyłam ;) Do Mrówki wysłalam , bo mialam jej adres w pracy , a innych nie ;) Teraz już jestem w domu i zaraz wrzucam na maila. Sylvik może Mała nie doczytała naszych zwyczajów , myślę ze nadrobi jak tylko to przeczyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje :) bo już się do niej przyzwyczaiłam :P czekam na emaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam, stronka fajna, jak dla mnie przejrzyście :) łatwo się poruszałam po róznych działach :) tylko asortyment dla mnie mało interesujący :P ogólnie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik , ale moze Cie niedlugo zacznie interesowac ?! :P wiesz , bacie lubia rozpieszczac swoje wnuki hihi :P Dzieki Kochana 🌻 Ps Najbardziej to się boje opinii Takataczka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostalam, dzieki Landrii. Przejrze spokojnie troche pozniej, teraz przygotowuje kolacje :-) Mam nadzieje,ze Ty rowniez otrzymalas maila ode mnie? Mrowka, dzieki za rady, scisnelam tam gdzie zaznaczylas i jest o niebo lepiej, nie wiem dlaczego o tym nie pomyslalam :-( Loopiki...wiem wiem...ale to chyba zmora kazdej poczatkujacej :-) Mam nadzieje, ze z czasem bedzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×