Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

http://www.allegro.pl/item574845798_gem_stones_agat_magiczny_kule_10mm_hurt.html http://www.allegro.pl/item574857755_gem_stones_agat_urugwajski_kule_12mm_hurt.html http://www.allegro.pl/item565514572_gem_stones_piekny_agat_mix_kolorow_oponki.html http://www.allegro.pl/item567466552_kalait_agat_lodowy_kule_1_cm_1szt_k600.html no sorki że tutaj, ale tak Landrynce chyba będzie wygodniej ;) a i mozecie przeciez pooglądać piękne kamyki ;) spadam zaraz na zakupy kosmetyczne, mam ochotę na balsamy, sole do kąpieli i kremy :) a moze i coś kolorowego kupię np lakier albo pomadkę, zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamienie naprawdę piękne. Mrówka chyba cie kiedyś poproszę o zrobienie czegoś dla mnie albo mojej córci. Naprawdę robisz piękne rzeczy. Moja lalka właśnie zaczyna stosować styl kobiecy, bo wcześniej to była taka chłopczyca pankowa. Na szczęście minęło w czas. Ja już po kawce. Z uwagi na wolny dzień też wybieram się w miasto ale raczej tak przyziemskie sprawy pozałatwiać. Nazbierało się tego trochę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ W mojej \"produkcji\" lekki zastoj, materialy szybko sie koncza, a teraz czekam na dostawe z Polski. Mam nadzieje, ze DOJDZIE i nie bedzie to trwalo zbyt dlugo. Koszty wysylki sa bardzo rozne jak widze, u jednego za ciezsze materialy zaplacilam 20 zl, a za srebro chce 36. Oby tylko bylo ok. Kamienie fajne, podpatrze sobie tak na przyszlosc. I zaraz skontaktuje sie ze sprzedawca. Pogoda ciut lepsza, przestalo padac i troche zaczyna sie rozjasniac. Ale mi wystarczylo, zebym sie przeziebila. Powinnam wykorzystac dzien w domu na nauke, mam dosc do nadrobienia, a zabrac sie za to nie moge. Landrii, Mrowka, Sylvik, Olajda, Kania, Mala, Bling, Tak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po zakupach zamykam się teraz w łazience i robię się na młodszą o 20 lat ;) Landrynka> napisz mi co to za ktrem z nivea soft pod oczy kupiłaś bo się dziś zastanawiałam ale poczekam na informacje od Ciebie :) borys mnie wku....... do potęgi n, to moje ostatnie zamówienie u nich, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr co prawda okazało się że zle policzyłam i niedopłata wynikła 10zł, ok, ale wczoraj rano dostałam informacje ze paczka już poszła, a dzis baba do mnie dzwoni z tą sprawą, normalnie mną telepło, nie mogła wcześniej zadzwonić, we wtorek wpalciłam kase i liczyłam ze dzis ta paczka przyjdzie, no cholera mnie wzieła bo chciałam sobie na niedzielę zapodac korale, a tu dupa, trudno już mi lżej ;) :) złość pięknosci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Czy macie czasami taki dzień, ze gdy wstaniecie czujecie się na 100 lat ? Jakbyscie chcialy się dowiedziecjak to jest , to moge Wam napisac, bo dziś tak sie własnie czuje :O Mrówka krem nivea soft używaam za zmiane z kremami EVELINE collagen plus przeciwzamrszczkowy na dzien i na noc . Do tego w zestawie, ktory uzywam mam taki sam krem pod oczy .A nivea soft to od czasu do czasu . Mała, Julka, Ola, Kania , Taktak, Sylvik 🌻 Nie chce mi sie nic wiecej pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja wiem jak to jest tak się czuć :( często tak się czuję i to nie tylko rano :( ;) dziś w pracy znowu mnie wzięło, tak mi się słabo robiło że bałam się że zemdleje a tu ludzie na solarium czekali :( wystraszyłam się, ale naszczęście za kilka minut przeszło, jedynie strach został na cały dzień :( Landrii teraz to chyba przesilenie wiosenne nas dopada hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika dni temu kupiłam sobie nawilżający krem z serii vichy. W zestawie była w aerozolu woda termalna mała. Ale i tak się opłaciło. Zanim kupiłam testowałam z próbek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staruszki widze ,że dzisiaj wiek na tapecie. Lanrynko ja też się nieraz czuje jakbym miała koło 100lat , a jeszcze po nie przespanej nocy lustro mnie w tym utwierdza. (trzeba zmienić lustro) Ale na początek warbęłam sobie peruke z pasemek bląd na orzechowy brąz , wydepilowałam brwi, Mąż w pracy ,a ja zaraz robie sobie SPA i jutro jestem 10 lat młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuups ,a ja musze sie wam przyznac ze mimo 30 juz hihi ,to ja zadnego kremu nie uzywam. Jakos nie umiem systematycznie czegos w siebie wsmarowywac,ani na twarz ,ani na cialko. Glupia baba. A mam tych mazidel co nie miara. Na celulitis i biust z Avonu. Maslo kakaowe ,no od czasu do czasu jak mi sie przypomni.Krem na dzien z Vaseline Intensive Care ,mialam kilka no to ze 2 zuzylismy z Adkiem Do calego cialka jest Dove No i rozne inne balsamiki ktore stoja w wielkim pudlei czekaja. Kiedys z Clarins nakupowalam sobie roznych pudrow,cieni, uzywam od wielkiego dzwonu jak gdzies wychodze. Oli ,ja wiem ze do kraju to trzeba jechac na przynajmniej 2 tyogdnie,no ale tera znie moge na az tak dlugo. Jade przy okazji,bo Adek musi odebrac siedzenia od tapicera do swojego wozu,kupil sobie DODGA 69 rocznik,no i go robi od podstaw. Ja chce sie znim zabrac bo na wielkanoc nie pojedziemy, w wakacje moze tez nie, a mama ma akurat w piatek imieniny to jej zrobie niespodzianke W sprawie pracy, zostajemy ale moze tej pracy byc teraz dla nas mniej,no ale wazne ze bedzie. Chcialam wziasc chorobowe na te dwa dni ale juz nic nie kombinuje i biore wolne,chyba ze mi nie dadza to nei pojade. Dziewczyny znalazlam na wizazu prace tej dziewczyny o ktorej pisalam, jak ktoras chc eobejrzec to dajcie znac. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuups ,a ja musze sie wam przyznac ze mimo 30 juz hihi ,to ja zadnego kremu nie uzywam. Jakos nie umiem systematycznie czegos w siebie wsmarowywac,ani na twarz ,ani na cialko. Glupia baba. A mam tych mazidel co nie miara. Na celulitis i biust z Avonu. Maslo kakaowe ,no od czasu do czasu jak mi sie przypomni.Krem na dzien z Vaseline Intensive Care ,mialam kilka no to ze 2 zuzylismy z Adkiem Do calego cialka jest Dove No i rozne inne balsamiki ktore stoja w wielkim pudlei czekaja. Kiedys z Clarins nakupowalam sobie roznych pudrow,cieni, uzywam od wielkiego dzwonu jak gdzies wychodze. Oli ,ja wiem ze do kraju to trzeba jechac na przynajmniej 2 tyogdnie,no ale tera znie moge na az tak dlugo. Jade przy okazji,bo Adek musi odebrac siedzenia od tapicera do swojego wozu,kupil sobie DODGA 69 rocznik,no i go robi od podstaw. Ja chce sie znim zabrac bo na wielkanoc nie pojedziemy, w wakacje moze tez nie, a mama ma akurat w piatek imieniny to jej zrobie niespodzianke W sprawie pracy, zostajemy ale moze tej pracy byc teraz dla nas mniej,no ale wazne ze bedzie. Chcialam wziasc chorobowe na te dwa dni ale juz nic nie kombinuje i biore wolne,chyba ze mi nie dadza to nei pojade. Dziewczyny znalazlam na wizazu prace tej dziewczyny o ktorej pisalam, jak ktoras chc eobejrzec to dajcie znac. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tego też Blinguś leży, czasami robiąc porządki połowę wedruje do kosza ;) jak dla mnie wole mniejsze opakowania a tu jak na złość same wielgachne, głównie problem dotyczy lakierów no i oczywiście dziś sobie też zapodałam nowy w pięnym soczystym czerwonym kolorze ;) Kania vichy używam ale moze bym tak coś zmieniła, bo pod oczy to w cuda nie wierze żeby coś pomogło genetycznie tak mam i już, no ale stosuje a ostatnio Landrynka mówiła że są u niej efekty to bym spróbowała tego jej kremu :) dziś pomalowałam sobie farbami na szkle, twórczość nazwałam radosną z racji ilości napaćkanych kolorów jak wyschnie zrobię fotę i wam wyślę :) prace chętnie poogladam mozesz Bling wysyłac linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam czapeczke na drutach :-) wpadam pozdrowic i lece spac milych snow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 rano (raczej w nocy , a ja już nie śpie) Bling z tą systematycznością u mnie jest tak samo, Kremów, balsamów, maseczek i inego dziadostwa u mnie mnóstwo. Też większość z Avonu. Na celulit i na biust wiem ,że super działają , ale tylko wtedy gdy się ich używa , a u mnie kurzą się na półce. Regularnie to używam kremów do twarzy i rąk od jakiegoś roku. No i ostatnio co tydzień to moje domowe SPA. Jak patrze na te wasze cuda , które robicie , mam coraz większą chcice bawić się biżu. Córka cieszy się i namawia mnie do tego. Olajda no to Antoś przyjedzie do Polski ubrany w twoje robótki. Wiosna śpieszy się żeby was przywitać. Sylwik, Landrynka, Mrówka, Taktak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czy Ty wogóle sypiasz kobieto? ;) co do mazideł to i ja napisze to samo, kupuje rózności, stosuje z dzień, dwa a potem kurzy się i czeka na wywalenie do kosza po jakimś czasie :( szkoda kasy niestety :( wczoraj byłam na malowaniu makijażu w drogerii, fajnie mnie Pani pomalowała i oczywiście zakupilam kredke i pomadke do ust. C\\zy je będę używała to się zobaczy bo troche różowa jak dla mnie hehe udanego weekendu życzę i proszę za bardzo nie balować w |Dniu Kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwi sypiam , ale coraz mniej . Dziś 4 godz.Mimo tabletki. Myślałam ,że tylko ja mam tak z tymi mazidłami. Coraz bardziej podziwiam miją kuzynke , ona wsmarowuje w siebie te wszystkie cuda, ale trzeba przyznać ,że efekt jest mimo dzieci , nadwagi po ciąży , scudła ponad 20 i latem może pokazać kolczyk w pępku. Żeby tak mieć taki zapał. co do imprez to ja imprezuje i dziś i jutro . I to takie mocne imprezy. W poniedziałek będe umierać . Ale ok. Wczoraj było SPA , nowa peruka , zaraz kijki . Zaczynam wiosne , czyli , zero zamartwiania się , staje się egoistką , porządki wiosenne zaczynam od siebie . Ktoś ze mną? 1- mazidła codziennie 2- kijki ( to akurat lubie) 3- spoglądam w lustro i jestem piękna i młoda ( a nie tylko |) 4- dieta 5- Optymizm i tylko optymiz 6- dalej opyymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że nie mam w domu lustra, zawsze jestem zadowolona ;) a tak ogólnie to Mala jaką ty peruke kupiłaś, ze sztucznych włosów? i to nosisz? czy jak? zabawa w biżu jest kosztowna szczególnie jak się chce robić w srebrze :P ale fajna i wciąga więc jak masz kogoś komu czasami coś opchniesz to możesz zaczynać, ja pierwsze trzy zamówienia to ciągnełam z budźetu domowego, teraz już to co zarobię wkładam znowu w zakup kamieni ale z kasy domowej nie biorę, dobre i to ;) na plusie byłam raz malutkim to studentce odpaliłam na płaszczyk wiosenny :) dziś mężczyzni pojechali na zakupy ;) M kazał liste swoich sprawunków napisać to mi kupi, czemu nie, ostatnio nie cierpię jeżdzic na zakupy w wolne dni, ludzisków tyle wszędzie że cos strasznego, tak taku nie migaj się stronę ci wysłałam od rozszyfrowania z ty co? :P Sylvik> szkoda że fotki p[o tym makijażu od razu nie zrobiłas :) Landrynka> dawaj tu kobieto stuletnia na kawę :P mam nadzieję że Ci sie dziś polepszyło mnie ostatnio też dopada taka jakaś zła aura, cholera wie co to bo przecież ogólnie jestem pozytywnie zakręcona ;) ale jakoś tak w środku mnie zżera jakaś cholera ;) :P no dobra pewnie dlatego tyle gadam, idę już sobie opisałam się za dwa dni conajmniej i proszę to dokładnie czytać i nie omijać :P ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko przefarbowałam swoje własne włosy! Tak nazwałam ,że swoją peruke. Co do biżu już złożyłam zamówienie, ale właśnie to mnie martwi , nie mam teraz kasy . A jeszcze M robi kurs i koszty dodatkowe. Jak załapie i mi biżu wyjdzie to mi się szybko zwróci . Mam kupców którzy wierzą w moje zdolności manualne. Wiedzą ,że próbuje wszystkiego . Dzisiaj właśnie dostałam zamówienie na takie kurki wielkanocne. Jakieś 50 sztuk. Kasa praktycznie żadna bo po 2 zł . Ale zawsze coś wpadnie. Ta babka chce też lalki ( chyba pisałam ,że robiłam) Ale to mi się nie opłaca. Ale w sumie euro wysoko musze odnowić stary kontakt, może tam znowu pójdą. jak na razie to mam chumor i mam nadzieje ,że nikt mi go nie zepsuje. pozdrowienia dala wszystkich. Bo w ostatnim poście zapomniałam o Kani i o Juli. Prosze o wybaczenie. Strość nie radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Mała , brawo podoba mi się Twoj tok myślenia , dołaczam wiec do Ciebie :) Ale zamiast kijków wskakuje na twistera :P Ja stosuje kremy i inne mazidla , ale mam takie etapy :) Przed swietami BN , gdy wiedzialam, ze wypadaloby dobrze wygladac i ze Sylwester tuż tuż , zmobilizowałam sie i wyjatkowo bylam systematyczna pod tym wzgledem. Potem juz nieco zapal opadł , ale moge stwierdzic , ze mimo mojego lenistwa dosc czesto uzywam rozniastych smarowideł ;) W koncu wiek zobowiazuje do czegos :P Blingus kompletnie nie uzywasz zadnych kremów , nawet na twarz ? ;) Ola jak tam przygotowania do wyjazdu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka melduje sie na kawie ;) No wlasnie Mala o jakiej Ty preuce napisalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja dzis czytam :O peruka temat wyjasniony :P A te kurki to jakie? Szydełkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri witam tak kurki szydełkowe , znajdziesz je na allegro jako "ochrańacze na jajka "albo coś w tym rodzaju. Mam wełny różnistej mnóstwo więc to mnie nie kosztuje, robie na pamięć podczas filmów. tylko ona to kupuje po 2 zł a sprzeda po 5 minimum. Rok temu nie nadążyłam z produkcją . Ale później się dowiedziałam ,że ona puściła to do niemiec. Za grubą kase. Tam się docenia rękodzieło. Jak tylko kumpel mi przywiezie ładowarke do akumulatorków wyśle wam zdjęcia. A dzisiaj obiecuje ,że zrobie sobie świeże i wam wyśle. Któraś z was robiła jakieś jajka . Sory nie wiem która , miałam za duży mętlik w głowie , prosze o odpowiedź która i fotki na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to chyba ja pisalam o jajkach :) Tylko, ze ja robie haftowane, na kanwie ktorą potem oklejam zamowione z netu jajka styropianowe :) Jak tylko je zrobie to wtedy cykne fotki, ale jak chcesz moge Ci podesalc wzorki na jajka szydełkowe :) I mam jeszcze prosbe do Ciebie. A gdybys tak jedna taką \"pierzynke\" robila , po swojemu liczyla , ale przy okazji zapisywała rzedami ile oczek i jaki scieg , gdzie oczko zamykajace i takie tam pierdoly i poetm mi to przesłała?! Niestety ja moge coś zrobic na szydełku , ale wtedy tylko gdy mam gotowa rozpiske, z głwoy niestety nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jestem taka wredna małpa samouczka, że przyglądałam się na necie jak to jest robione, robir tak jak mi pasuje. W temacie moich brób robótek jestem sknerą straszną . Nie wiem czy pamiętacie takie pawie oczka na szpilkach z nici . pożyczyłam takie jedno , ale nie miałam prawa go rozebrać . Zajeło mi to miesiąc , ale doszłam do schematu . kilometry nici zmarnowałam. Nikt mnie niczego nie uczył, malowanie szkle, haft , płaski i inne odmiany, szydełko,druty, makrama, modelina, kwiaty z bibuły i wszystko inne . Nie bróbowałam jeszcze biżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mala..z Ciebie to kolejny talent na naszej kafe :-) Probuj z ta bizu , jak masz ochote, fajna sprawa, tylko tak jak napisala Mrowka- kosztowana. Jak sobie pomysle, ile ja kasy wyrzucilam...i to na elelmenty posrebrzane, to az zal. Teraz zamowilam troche srebra i kamieni z Polski, roznica w cenie jest niemala, szczegolnie jak sie wszystko zsumuje. Alke jak mialabys zbyt, to wcale sie nie zastanawiaj. Ja myslalam o sprzedazy na ebay, i na stworzeniu swojej stronki ze zdjeciami, ale to drugie to trudna sprawa i idzie jak krew z nosa. Co do smarowidel....Kobietki :-) Ja w siebie w miare regularnie smaruje, musze przyznac. A twarz to swieta sprawa, i nie wyobrazam sobie poranka, nocy bez kremu. Wyprobowalam tego wiele, jak na razie faworytem jest Biotherm. Do ciala roznie, scrub podczas prysznicu, potem balsam, jakis peeling do stop i obowiazkowo krem. Moj maz uwielbia moje stopki :-) Z gardlem gorzej, glowa coraz ciezsza, obowiazkowo zakupy w aptece. Mala.....ja tez powinnam sprawic sobie nowa peruke, ale fryzjerzy sa tutaj do d... Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawą Padłam po obiedzie spałam 2 godz. Nawet nie słyszałam jak mój M wrócił. Teraz czas się szykować na imprezke. Tylko musze do siębie dojść. Juli wezme się za biżu , naprawde mnie korci spróbowanie . Na razie miłego wieczoru. Ja się dzisiaj bawie , potrójna impreza, jutro też. ( ło matko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chetnie bym te lalki obejrzała ;) ja się dzis byczę bo moi chłopcy przejeli obowiązki, byl wypasiony obiad, a że przed obiadem nie miałam nic do roboty to pojechałam odwiewdzić sklep znajomej i wrócialm ze spodniami w pięknym czekoladowym kolorze :) no i teraz obowiązkowo kupić brudny róż i wydziergać do nich bluzie :D idę dalej do swojego kącika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×