Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Witam z rana,wraz z Daga ktora chyba cos \"laduje\" do pampersa ...:( Na szczescie nie mam co narzekac na core,budzi sie raz w nocy i to zazwyczaj nad ranem,wiec obleci... ;) M wraca z pracy ok 9.30 to mam chwile poklikac... Landrynka...a wlasnie ze zjadlam jeszcze cos po 18 tej ..jablko i banana...;) to taka moja modyfikacja...jedna z wielu diety... ;) Co do Twojego sposobu odzywiania sie to ja mam bardzo podobny ilosciowo sposob ...ale ja zastepuje kawe,sniadanie,owoc....batonikami....no to potem skutki sa ;P Faktycznie nie doczytalam...mieszkam pod Warszawa. Mala1972...Fakt mieszkam z tesciami,Ty tez masz ta przyjemnosc?? (chyba ze faktycznie masz przyjemnosc to sorry1) ;) My w tym roku zaczniemysie budowac,wiec jest szansa ze kIEDYS sie od nich wyprowadzimy...za plot wprawdzie ale i to dobrr.. :P Widze ze znow watek jedzeniowy,a dzis na sniadanie tylko kawa i grzanka ... SMACZNEGO Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze sie pochwale ze za oknem mamy piekna pogode :P ...Ps spadam przebrac mala ;) ps1: A Wy skad jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinga Nie nie mieszkam z teściami . Mieszkam na dolnymśląsku. Dobrze masz jak mała śpi w nocy , Mo je dziecię jak było małe do karmienia budził się średnio co 2 godz. I tak przez półtora roku. To był koszmar. Laski wstawać , słońce świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ululana na chwile... :) Mala1978 :) tylko Ty pewnie karmilas dlugo piersia. Ja przez 2 mies teraz jedzie na butli ;) Ps: tez kiedys mieszkalam na slasku... dokladnie w Gliwicach wiesz gdzie to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała daj chociaz pospac w sobote :P Kinga 🌻 Wrocław sie klania :) Jak masz fajnych tesciów to mozesz mieszkac i przez płot, ale jak czasami słysze jacy potrafią byc to nawet w tym saamym miescie nie chcialabym z nimi mieszkac :) Na moich juz narzekac nie moge, ale mimo wszystko ciesze się ze mieszkają az 60 km ode mnie :P Mała 🌻 no to widze , ze jeszcze trochę a moglaby byc draka :) A tak na powaznie to ja czasami swojemu tak słodze i wierz mi, ze to czy facet ma 40 czy 30 czy 60 lat, to lubi od czasu do czasu byc słodkim ciachem :P Ich nalezy komplementowac :)( a swoje i tak mozemy sobie pomyslec hihiii ) Mrówka 🌻 jak tak poczytalm o tym łososie , to zachcialo mi się ryby ;) KIedys kupilam sobie fileta z łososia , zrobilam ciasto nalesnikowe , tylko zmaiast mleka dalam piwo i mialam uczte dla podniebienia . Do tego swieza buleczka i Smacznego ;) Julka 🌻 sliczne te Twoje parce , mogłybyscie z Mrówką otworzyc sklepik razem , mysle, ze mialybyscie duze branie :P Sylvik Ola🌻 jak pobyt w Polsce ? Blingus 🌻 Ty pewnie tez w Polsce buszujesz ?! TakTak 🌻 Kania 🌻 moja kolzenka , ktorej piesek byl chory tez tak latala za nim , zeby nabrac moczu ;) I jakos sie udalo . NIestety pies juz nie zyje :O Robie oko i zwijam majdan do roboty , a Wam zycze milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja swoje cory karmialm przez 3 miesiace , czasami bywalo, ze obydwie naraz :P Syna przez pol roku ;) Gliwice troche znam , ale tylko przez to ze jadąc do rodziny do Będzina , zawsze tam bladzilismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same slazaczki no pieknie :) ;) Ja tez sie narazie zwijam... Milego,slonecznego dnia. Ps : Landrynka co do moich tesciow to tesciu jest neutralny...ale tesciowa tak jak na poczatku byla neutralna a wprost "schodzila" nam z drogi...tak teraz... ale to wina w duzym stopniu szwagierki.....czyli jej ukochanej coreczki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka kawa, potem zakupy i korale dla mamy do zrobienia bo jutro jadę na imieniny :) moze potem się rozpisze więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Landrii złośnico :P u mnie ok, ale wczoraj tyle się napisałam do każdej z Was i na koniec coś kliknęłam i wsio zniknęło :( nie mialam sił więcej pisać, sorki :( :) dziś u mnie też piękna i słoneczna pogoda aż żal bylo w pracy siedzieć, to urwałam się godzinkę wcześniej i po obiedzie poszłam na chiwle na ogród zobaczyć jak pięknie kwitną krokusy, a posiedzialam ponad godzine i przy okazji popieliłam ogrodek ;) M się ze mnie śmiał, że chcę do miasta a jak tylko słońce przyświeci to mnie do domu ciężko zagonić :P Kinga ja pochodze z zachodu \\Polski, niedaleko Zielonej Góry :) wspólczuje mieszkania z teściami, ja kiedyś mialam przyjemność z rodzicami mieszkać i miałam dość (ale choć popyskować mogłam hehe), z teściami raczej też bym nie chciala mimo że mało konfliktowi byli :P no nie wiem co tu jeszcze napisać :) Mała mam nadzieje że pies wyzdrowieje, mój taki chory był i też mocz łapałam i wyniki wykazaly coś z poziomem cukru u niego i dostał sterydy i teraz jest jak nowo narodzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem Kinga ja z lubelskiego, taka dziura między Siedlcami a Radzyniem Podlaskim ;) Mam nowy patent na to łapanie moczu. Kubkiem trudno trafić. Użyję do tego celu patelni, większe prawdopodobieństwo zebrania większej ilości. :D W czwartek biorę też kota do weterynarza na strzyżenie. Czesać się jędza nie daje po brzuchu. Zrobiły się kołtuny, a na żywca trudno ciąć. Albo mnie drapie i kopie, albo ja ją potnę. A u nas zwierzęcych fryzjerów nie ma. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...ale tylko wpadam dobranoc powiedziec...jutro sie popisze ... Kania2a ...no mam :) a Ty tez ?:) i czyzbysmy sie mialy spotkac na innym forum jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam leniuchy , wpisów tyle z wczoraj , że szok. Na kawe nie zapraszam bo i tak nie wstaniecie. Kania z tą patelnią to niezły pomysł. Tylko ja obawiam się że po kilku próbach bezskutecznego łapania , patelnia wylądowała by na zadku zwierzka zamiast pod. Mój kocur uwielbia wszelkie głaskanie , a czesać go moge godzinami. Jak każdy facet lubi pieszczoty. Wczoraj miałam gości z dwuletnim słodkim diabełkiem , dzisiaj czeka mnie sprzątanie bo poszli koło północy i nie chciało mi się już zbierać zabawek i całej reszty. Zajrze tu jeszcze narazie życze śniadania do łóżka i kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich... :) Ha ha sniadanko do lozka...ktos tu ma niezla wyobraznie ...;) Ja na nogach od 4.30...mala jakas marudna :( Moj M spi sobie smacznie...ale za 2 godz bedzie w pracy a ja nie... Pogodz za oknem cudna.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga , widać ,że ty młoda mężatka , ja właśnie szczęśliwa , bo mój właśnie wyszedł , mam spokój do 15. Kiedyś też się cieszyłam jak był w domu. CIekawe ile będzie kumał na tym kursie bo jeszcze jest wczorajszy hihi. Oj będzie się męczył, tupot mew, pragnienie , a tu musi siedzieć 6 godz. No ale z tego co pisałaś na innym topiku to twój ma spoko prace, nie przemęczy się . Mój ta sama branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że mundurówki ;) Ja też, ale z tamtego topiku się wyniosłam bo atmosfera mi nie pasowała. Teraz widzę, że jest lepsza, ale to już nie dla mnie 🌼 Nie będę wdawać się w szczegóły. Wczoraj oglądałam Smakosza 2 na dwójce. Uwielbiam ten film. To jeden z moich ulubionych, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania Ty ranny ptaszku , witam. No Ja tam zaglądałam ,troche podczytywałam , ale nigdy nic nie pisałam. Coś mi tam nie pasowało. Tak się cieszyłam ,że ładna pogoda , zrobie szybciutko obiad i wybiore się z małym w plener, a tu zaczyna padać. CHciałam troche fotek porobić i dupa. Zapowiada się nudna niedziela, córka od 3 dni siedzi w książce i nosa z pokoju nie wystawia, wczoraj nawet zapomniała o kolacji, ocknęła się o 23 że jest głodna . Czytała chyba do 2 . Syn już pojechał do kumpla bo rodzice jego pojechali do Hiszpani , jakiś spadek dostali po zaginionym w czsie wojny wujku czy coś takiego. A chłopak został sam na gospodarce. Koledzy mu pomagają , zrobili dyżury i codziennie dwóch jedzie na cały dzień. Tak swoją drogą mój wujek też zaginął podczas wojny , później babcia dostała jeden list z Brazylii od niego. Ale to były czasy głębokiej komuny i ślad się urwał.Nie pogniewałabym się za spadek. No ale szanse marne on by miał teraz jakieś 95 lat. Kiedyś z kuzynem nawet próbowaliśmy wpaśc na jakiś trop, ale to było 20 pare lat temu. Może teraz przy możliwościach netu byłyby większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ty marzycielko.. :D Spadku ci się zachciewa ... :D Mnie też się zachciewa, a tu jak na złość nici. ;) Moja prababcia w czasie wojny ukrywała żydów przed Niemcami. Parę lat temu jacyś przyjeżdżali, pytali ale kto to pamięta jak tamci się nazywali. Pradziadkowie już wtedy nie żyli a moja babcia nie pamiętała. Trzeba było prowadzić dziennik z datami i nazwiskami, to może ..... 🌼🌼🌼🌼🌼 U nas pogoda jak na razie piękna. Słońce, mrozek puszcza. Pewnie też coś zjemy i wyrwiemy się na spacerek gdzieś zanim pogoda zrobi nam psikusa i się popsuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala1972...? a gdzie ja napisalam ze za nim tesknie ..?;) Zebym tylko mogla z Daga sama w domu zostac.... No wlasnie moj sie nie przemecza a z pracy wraca taki jakby bylo inaczej...hm...:/ Kania2a...ja tez horrory uwielbiam ale...odkad pojawila sie mala to jakas strachliwa sie zrobilam.... :( Ja na spacer wyjde jak mala sie obudzi,teraz jest ululana :) Kurcze nie wiem co zrobic zeby nioe budzila sie w nocy na karmienie?! ostatni posilek zjada po kapieli ok 21 a potem budzi sie ok 2-3 i wcina z apetytem,no a potem pobudka ok 5-6 i juz nie chce spac do tej 8-9 :( Moglaby juz przesypiac noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku czy Wy serio nie mozecie pospac nawet w niedziele dłuzej ? No rozumiem KIngę, ale Mała , Kania , to chyba nienormalne :P :D:D Zazdroszcze Wam jak czytam o tej pieknej pogodzie za oknem . U mnie szaro , buro i chyba zacznie za chwilke lac :( NIe mialam zadnych planów rekreacy\\yjnych , ale uwielbiam słonce i mam od razu wtedy super nastroj , a w tej sytuacji chyba bedę troche zrzędliwa :) Kinga 🌻 to ja poprosze o Twoje zdjecia i zdjecia tego Twojego najmniejszego 3,5 miesiecznego Skarbu tez ;) Odwdzieczę sie tym samym :). Chyba juz czas Cię \"poznac\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KInga , zapomnialam podac adres mailowy :), oto on: mmik@kn.pl i jesszcze jesli moge wtrącic 3 grosze nt karmienia, moze spróbuj przesunąc ostatnie karmienie na poźniejszą godzine ? Pamietam, ze ja zawsze dawalam dziewczynom butlę kolo 23 -24 przez sen i potrafily mi przesypiac noce do conajmniej 6-7 rano ;) I jeszcze a propo wczorajszych filmow. Z przyjemnoscia obejrzalam film z Antonio Banderasem o szkole tanca dla "czarnych ". Bardzo mnie wciągmąl , a popis taneczny ktory zostal pokazany na koncu przez głownych aktorow byl rewelacyjny :) To bylo Tango, zreszta moj ulubiony taniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka..wyslalam 3 fotki :) To najnowsze wiec aktualne zdjecia,pare dni temu robione :) Na tym gdzie Daga lezy na tapczanie i tak zawziecie cos oglada to " M jak milosc" ha ha ;) Na jednym jestem z moim M ,to jeden jedyny raz kiedy laskawie wybral sie ze mna na spacer!!! Ale od pn zaczyna urlop 2 tygodnie,wiec mu nie odpuszcze ! ;) Co do twojego pomyslu na pozniejsze karmienie to pomysl nie jest zly,tym bardziej ze za chwile wydluza sie wieczory ;) a poza tym ja nie moge mleka AR zageszczac,wiec pozostaje mi tylko godzine karmienia przesunac...Bo na spiocha to nie wiem czy umialabym tak,wydaje mi sie ze zaraz i tak by sie obudzila? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Antonio Banderasa....czyz ten facet nie jest uroczy...??? ;) I jeszcze Schon Conery (wiem ze pisownia zla ale z angielskiego jestem cienka ;()...ja to chyba wogole mam slabosc do starszych mezczyzn...ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dziękuje za fotki :D Fajna Rodzinka, a mała Daga chyba podobna do Mamusi ? ;) Zaraz wysylam i ja zdjecia swojej Rodzinki :) Przy okazji wysle Ci stronke na sklepik z ciuszkami dla bobasów ;) Moze coś rzuci Ci sie w oko to będziesz pierwszą kilentka :P Jakbys miala jakies pytania odnosnie rzeczy to najpierw pytaj na maila ;) Kania moja córka jak sie dowiedziala , ze biegac masz zamiar z patelnią za pieskiem , to sie zalamała :P PS. Ja zawsze mialam i mam nadal słabosc do facetow ode mnie mlodszych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka...Spoko zdjecia :) I pilnuj dziewczyn bo te niebieskie oczy nie jednego osobnika plci przeciwnej przyciagna!!!! ;) Co do Dagmary to dziekuje bo jestes pierwsza osoba ktora mowi ze jest podobna do mnie ..;) ha ha A ten dzien to dla mnie strasznie senny...spac mi sie chce okropnie.. :( Przynajmniej mam co obejrzec w telewizji... polsat i 3 filmy..CSI,Wzor i Kosci :) a potem wroci M z pracy i zacznie sie co nocny koncert...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ gwarno w niedziele, jak nigdy ;) ale się naśmialam z biegania z patelnią za psem hehe ale każdy sposób dobry aby psince pomóc ;) Kinga ja nie dostalam Twoich fotek :( adres email masz pod moim nickiem :) u mnie też dziś brzydko, padało cały dzień. Byliśmy z M w mieście połazić po molochu, potrzebuje spodnie (większy rozmiar :P ) oraz coś kolorowego już wiosennego. Niestety nic nie było, ciuchy jakieś tandetne, a spodnie w cenie od 165 zł przesada troche jak dla mnie. Żeby jeszcze jakieś fajne były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam gwarno :)) ?!! Pogoda dzisiejsza mnie dobila .Polozyłam sie przed 13 na chwilke a wstalam po 18 :O Czujes ie jakbym nie miala w ogole kosci , tragedia :( Mam nadzieję,ze jutro będzie zdecydowanie lepiej ;) Kinga to takie pierwsze wrazenie, ale w sumie jak sie przyjrzec dokladnie to Dagusia jest podobna i do Mamy i Taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dostałam fotki od Landrii i już wiem jaka jesteś fajna babeczka :) a córeczka słodziutka ;) zaraz coś podeśle od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×