Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Mala może i bym zostawiła tak ale łapuchy mam za grube ;) musowo to zakryć no chyba że calanetics zdziała cuda :D Landrynka dołącz do nas będzie nam raźniej pomysł z tym poganianiem się jest super bo motywacji cholerka brak ;) posiałam dziś pietuche marchew i wsadziłam już dymkę teraz ide podziubać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Kinga chora Mnie diabli nie biorą jak na razie. Fotki kotki wam wyślę jak córcia zrobi jej sesje zdjęciową. A jest na co popatrzeć. Jak kot przechodzi koło Młodej, to ta mało nie parska ze śmiechu. :D Ale kicia się chyba na nas obraziła ,albo ma deprechę. Nawet rano się ze mną nie przywitała. No to zmykam. zabieram zabawki i do domu wreszcie odpocząć. siedzę tu już dostatecznie długo. Zwłaszcza, że jutro też do pracy idę. Pa na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka raz jeszcze! Pozdrowienia od zwlok...znaczy sie mnie ...:( Odrzuca mnie od wszystkiego...moze dzieki temu schudne...ha ha ,poza tym i tak wiekszosc czasu blokuje kibelek...nareszcie mam to co chcialam...tesciowa omija mnie szerokim lukiem...:P Do malej staram sie nie zblizac,a w nocy...jestem na wygnaniu...spie samiutka...:( Co do ciast to spisane :) teraz tylko problem ktore wybrac????? Wszystkie \"brzmia\"smakowicie!!!! Widze ze mowa o cwiczeniach...To dobre cwiczenia??? tzn:czy jest szansa ze sumiennie wykonywane daja efekt w postaci paru kilo mniej??? Landrynka jak zakupy??? Ja musze cos sobie kupic na chrzciny....ale nie mam pomyslu co i jak... Wogole to musze poczekac az lepiej sie poczuje,bo nawet myslec mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 pytanko natury technicznej dla JULII🌻 Odbiór krajowy przez skype masz prawidłowy? u mnie albo ja nie słyszę albo adwersarz mnie nie słyszy.Szczególnie w weekendy.Nat6omiast z zagranica odbiór doskonały niezaleznie od pory dnia i weekendu.Bądz uprzejma i odpowiedz na pytania.:D Miłego wieczoru.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze z jednej skrajnosci w druga skrajnosc. Tu przepisy na ciasta,slodkosci a zaarz o cwiczeniach ,pieknie No ale zapal jest i sporo chetnych. Ja jak na razie zaczelam opychac sie tabsami, No i chyb ana tym pozostanie tak niezdrowo itp,ale co poradzic jak na nic innego czasu nie mam. Rany jak jak bym chciala znowu wazyc 66 kilo,ale to juz raczej niemozliwe,musze sie sie pogodzic z tym ze mam 7 z przodu , no i pilnowac sie zeby czasem do 8 nie doszlo ,no ale nie jest az tak zle. Alez sie pocieszam, Ja mam weekend zapracowany,jestem asystentka w hotelu, wszystko na mojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się chwalę Nie palę już 64 dni (+ 01g20m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 384. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 22g27m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 134,51 zł! Ale dzisiaj miałam ssanie ;) Nie zapaliłam 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wam wysłałam. Same ocenicie na ile udało mi się spieprzyć życie mojemu kotu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora! Temperatura spadla gwaltownie, dzisiaj tak zmarzlam na zakupach, ze myslalam tylko o szybkim powrocie do domu. Fakt, ubrana bylam niezbyt cieplo, ale widzac slonce , chcialam zaryzykowac :-D Sylvik....tak..tak...mam Cie, ale wciaz nie dodalas mnie do kontaktow...Skonsultuje to ze slodziakiem :-D Landrii Landrii..myslalam, ze mialas zamiar kupic jakas kreacje na jutrzejszy wypad :-) Skonczylo sie pewnie tak jak u mnie- glownie spozywka :-( Karminadla.....nie narzekam ani na polaczenia krajowe , ani na zagraniczne. Mroweczko....a moze jakas fotke w nowej fryzurce przeslalabys kolezankom? Kania..gratuluje rzucenia tego nalogu! Zdjec niestety nie dostalam. Mala...jak tam u Ciebie? Bling...awansik? Olajda..wracaj juz do nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga zdrówka! Kania gratulacje , je tego piepszonego nałogu nie moge rzucić(na dobrą sprawe to nawet nie próbowałam , nie wyobrażam sobie życia brz papierosa) A tak ogólnie do wszystkich to mój dzień wagarowicza spędziłam tak. Rano zakupy,sprzątanie, na 12 już miałam ruskie pierogi zrobione i nastawiony bigos, później 2 godz. kijków. Pogoda była piękna , Ludzi z kijkami , biegających , na rowerach bardzo dużo. Wieczorem godz. Callana.(Mrówka mnie zaraziła) i padłam , mieliśmy iść do znajomych ,ale wysłałam męża ja o 19 już wykąpana leżaam sobie w wyrku i dziubałam kurki wielkanocne. Faktycznie \"nic nie robiłam\" No ale dzisiaj sobie odbije , choć córka męczy mnie metrowcem. Miłej niedzieli i obowiązkowo na deser spacer zamiast ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe komentuje godziny wpisu Małej :O Dzien dobry 🌻. Ja co prawda tez wczesniej niz zwykle, lae mam powód . Jakbym nie musiala nigdzie wyjezdzac , to pewnie spałabym dzis do 12 :P Julka :D:D:D :P masz rację , nic nie kupiłam , tylko spożywke :O . Jakos nie miałam weny zeby ogladac sie za kiecka dla mnie . Ja musze miec natchnienie, a wczoraj go nie miałam :O Kania:) jesli darzylabym koty miloscią , lub sypmpatia to wznosilabym peany na temat Twojego kota , bo wyglada super i w ogóle. Ale , ze do kotów mam awersje napisze tylko , ze smieszny :O :) ( NIe obraz sie ,ale po tym jak mnie zaatakował kot , omijam je szerokim łukiewm ) Teraz koncze kawee, robię fryz , oko i znikam . Wam zycze udanej, spokojnej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie też nie śpię. Macham z pracy. Julia zaraz ci wyślę. Kto jeszcze to proszę wołać. Na razie cisza i spokój. Ale myślę, że niedługo. ... ;) Tylko patrzeć jak bomba wybuchnie. Dziewczyny proszę o stronę na ten Calanetiks. Może ja też trochę poćwiczę. Nogi mi się nie mieszczą w nogawki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania> teraz będziesz musiała z nim chodzić do psychologa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja to w zasadzie na kotach sie nie znam(wole psy)...ale\" ciekawie\" wyglada... :P U mnie niedziela strasznie sennie sie zaczela...M poszedl do kosciola a ja siedze z mala. Nie wyjde dzis na spacer bo nie i juz...:P( i niech sobie tesciowa aluzje robi) Dziekuje za zyczenia zdrowia wszystkim,czuje sie juz o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania fakt zrobiłaś psikusa kotkowi :P fajny kociak, ale ogolony za bardzo hehe Juleczko nie dostałam Twego zaproszenia, a skypa mam włączonego. wczoraj cudna pogoda była, a dziś chłodno i lekko deszczowo :( nie mam chęci na nic, nie mówiąc już o tym że dziś mam straszne zakwasy po aerobiku, dziwne wczoraj było lepiej :( ;) chyba nie zrezygnuje z awerobiku bo dopiero teraz widać jak zastałe mam mięśnie ide szykować coś n obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karminadla...calkiem mozliwe. Pozdrawiam. Sylvikaa Ty nasza nieobecna panno :-D Moze Landrii cos zdziala w tej kwestii. Ja do Ciebie napisalam i to po polsku :-D Moze latwiej bedzie jak Ci wysle w mailu moj nick name ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki już sobie ściągam. Sylvik chętnie bym się zapisała na aqa aerobik, ale nie ma już miejsc. Zawsze jest tyle chetnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii wyślij na emaila :) może ja Cie znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Julii ale źle podałam Ci nazwe nicka na skypa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczyłoby samo pływanie tylko by trzeba jeżdzic trzy razy w tygodniu :( a jakoś mi brak osoby do towarzystwa samemy to ciężko, troszke już jeździłam i znowu przerwa, ble moze ta kaseta da efekty bo coś robić trzeba ;) Mala ma przynajmniej koleżanki z którymi chodzi a u mnie wszystko zbyt zajęte na takie \"pierdoły\" dziś gościłam się cały dzień, troche osób mnie odwiedziło jak nugdy :) teraz ide poczytać troszkę a jutro rano zbiórka na kawusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor mroweczko ogladalas prace z modeliny? piekne ,prawda? julii tak tak awansik, chociaz kosztem, weekendow. jutro wolny dzien, ktory poswiece kolezance i jej szafie. robie jej porzadki,segregacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. zapomnialam wam wczoraj skrobnac ze padal u mnie jeszcze snieg,masakra. Mnie tez mozecie dodac na skype. A moze mi sie uda was wyszukac. Wstalam,pomimo wolnego. Oczywiscie dlatego ze sniadanko trzeba bylo zrobic Adkowi. Staralam sie nei denerwowac z rana i sie udalo,hurra. Milego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam, prace fajne :) kawuisa zapodana, małe wstaje coraz wcześniej niewiem co to będzie jak czas się przestawi, bede tą kawę o piątej albo szóstej podawac ;) :P za oknem niby świeci ale wiem że to podpucha bo w domu zimno, rano kazałam młodemu przepalić :) przeczytałam sobie włąśnie jaki polski przepis na romans w stylu chmielewskiej, tylko autorka troche inna, zaraz lukne - Szwaja - romans na recepte - napisana lekko z humorem no i relaksacyjnie zadziałało - polecam :) robótki leżały odłogiem - gościłam się cały dzień aż do poźnego wieczora a potem padłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Za oknem beznadzieja :( To ja tez kawe poprosze...choc juz po sniadaniu jestem od 2 godzin. Mala zajela dzis moje miejsce obok M (jeszcze tsj nocy na wygnaniu bylam) ale umawialismy sie ze nie bedzie spala w naszym lozku! Podobno nie mogl dac sobie rady :( Rano faktycznie troche sie rozryczala,nawet tesciu przyszedl z ciekawosci zobaczyc co sie dzieje. Czytam tu o romansach rano...hmmm...o robutkach recznych...prace z modeliny...To Wy dziewczyny uzdolnione jestescie :) A pro po ..czy juz ktos cwiczy???? ;) Ja jeszcze nie,ale za to moze uda mi sie rowerek w koncu \"odkurzyc\" i posmigac troche po okolicy... Jutro na stadion jade,moze w koncu cos kupie na chrzciny dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa...zciast to "rzuce" sie na metrowiec i krowke.. :) Landrynka...a do tiramisu to zamiast serka maskarpone moze byc zwykly waniliowy lub smietankowy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawusią i śniadankiem :) na dworze feee pada i zimno, w planach na dziś? praca a potem aerobik ;) wracam dopiero wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wrociłam wczoraj zmeczona z gosciny. Męcza mnie takie nasiadówy w knajpach :O . Ani wyjsc , ani sie dobrze poruszac , brzuch od jedzenia robil sie coraz większy . Balam się , ze pojdzie w ruch espumisan :P Ale ogolnie bylo wesoło, sympatycznie. Mojego M -wujek, ktory jest Slązakiem wyglosil do nas taką przemowe na czesc Tescia, ze normalnie szczena mi odpadla :P Taki maja zwyczaj na okraglych jubileuszach , ale kapitalnie to zrobil i wszystko mówił z głowy ;) Na koncu tej przemowy rozdał wszystkim karteczki ze słowami piosenki , w ktorej zyczenia były skierowane do solenizanta . Spiewalismy ją na melodie ..............hm, zapomnialam , zapytam męza i dopisze :) Bling a moze tak do mnie podskoczysz i tez mi uporzadkujesz w szafie :P ?? A jaki masz nick na skypie? Bo mnie to chyba sama nie znajdziesz :P Kinga nie wiem czy moze byc inny serek, myśle ze tak, ale jak smakuje to z innym serkiem nie mam pojecia . Moze lepeij zostan przy tym mascaropne ;) Mrówka napisz dokładnie nazwe tego romansidla :) Teraz bede miec czas w pracy, to ksiazki bede czytac jak gazety ;) Sylvik a nie mowilam ze tak bedzide ?! Musisz koniecznie dziś pocwiczyc to zakwasy miną i zobaczysz sama jak bedziesz czuc sie lekko :) Kania jak tam w pracy minąl Ci wczorajszy dzien ? Julka :) Mała :) TakTak :) Ola :) Ty juz pewnie wracasz do Norge ? a moze juz wrócilas ?? Dziś rano po 6 byla nad Wroclawiem burza :) Mam nadzieję, ze zwiastuje to zmianę pogody , ...na lepsza oczyswicie ;) Zycze miłego dnia Wszystkim , wpadne jak dam radę po pracy :) Bużka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle rano bez netu. Dopiero jak zadzwoniłam zjebałam gościa , to teraz mi śmiga ,że hej. Noc była paskudna , strasznie wiało i momentami sypał grad, musiał być spory bo było słychać jak tłucze o karoserie samochodów. Teraz słońce świeci ale wieje. Wczoraj z kijków nici bo padało , a dzisiaj za bardzo wieje. Jak ja już chce wiosny! Po mału zbieram się do zakupów świątecznych bo to tylko 3 tyg. A nie nawidze tłoku przed świętami. Jakby ludzie nie mogli zrobić zakupów wcześniej. Olajda czekamy na wieści Kania jakbym była twoim kotem to bym cię gryzła za taki fryz. Bling ja też chce pooglądać ale nic nie mam. Mrówka wstawaj wcześnie to będe miała z kim pisać. Na zakwasy ciepła kąpiel i lekkie ćwiczenia mimo bólu , wtedy minie. Dla reszty miłego dnia. Kinga zwykły serek się zbytnio nie nadaje . Nie ten smak i nie ta konsystencja, próbowałam kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×