Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Nudzilo mi sie , to wypuscilam papuzki, lataja od ponad godziny i za nic nie moge dostac ich do klatki. Aktualnie wisza mi na firankach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale mam fuul spraw do załatwienia przed wyjazdem więc tylko na chwilkę bo zaraz znowu wybywam Kania > paczka poszła Mala> wejdz na moją stronę i tam jest link do włóczkomani> dziewczyna tam niedawno robiła ponczo może Ci się spodoba, ja bolerko bym odradzała, moje dzieciaki miały szerokie rękawy i nic by się takiego nie wciągneło, ponczo jest ok, http://dagi35.blox.pl/2009/04/Wrrrrrrrrrr.html#ListaKomentarzy ja też jestem w trakcie @ ;) :P zmowa chyba to jakaś no i zamówiłam piękne czerwienie z myślą o Landrynce. ale to już jak wróce :) no to odpalam miotłę i lecę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski Mezowie na tapecie. Oj ten moj to raczej w zyciu moim mezem nie zostanie. @ ma byc jutro,ale przez te nerwy to cienko ja widze Obwieszczam ze pazurki sie sprzatnely,jak wrocilam z pracy to juz ich nie bylo. Za to wczoraj tak czyms rzucal w lazience ze dzisiaj musialam zeby myc palcem,bo szczoteczka zaginela. Do pracy zawiozlam sie sama, tzn autobusem,jak spytal o ktorej mam pociag to mu odpowiedzialam,ze o burej i wyszlam. Do 23 mam spokoj bo na pewno dopiero w tedy sie pojawi. Nie ruszam jego kubka, wypralam tylko swoje ciuszki a jego niech gnija w koszu. Pierdzielony skorpion,nigdy wiecej, co za typ spod ciemnej gwiazdy. Mialam byczka kochanego cudownego to sobie ulepszylam,masakra. Jak ja zazdroszcze mojej siostrze. Jak szwagier jest u nas w domku tzn u siostry,to zawsze dziela sie obowiazkami,przewazne ona sprzata a on cos gotuje, zawsze robia razem. Jak film to razem,jak piwko to tez razem. Moze dlatego ze rzadko sie widuja,ale watpie w to bo cala zime przesiedzial w domku i podejrzewam ze tez tak bylo. Ja juz tego typka niczego nie naucze/ Na pufie elzy sobie kurteczka,na pewno ja wezmei jak na motocyl sobie wyjdzie. Ja mam juz do piatku wolne,zamierzam jutro isc na policje zalatwic swoje papierki ,a potem wlaczam szlajanie, bede lazic az mi nogi odpadna. Bysmy mogly napisac ksiazke o tych dziadach. A Mrowka nie pojechala gdzies? Bo jakos tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Mroweczko...gdzie sie wybierasz? Bling.....z facetami zle, bez nich tez zle....i co na to poradzic? Idealow nie ma- to jest pewne. Facetow trzeba sobie wychowac od samiuskiego poczatku, bo potem to juz bardzo pod gorke....ja troche mojego rozpiescilam na poczatku, a teraz nie jest latwo go wyprostowac. Ale podejrzewam, ze tak nie jest tylko u mnie. Ale marudzimy dzisiaj :-) Moje papuzki po ponad 2 godzinach dostalam do klatki, teraz chwila relaksu przy malej kawce doprawionej cynamonem, szczypta kakao i kardamonu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze ze te papuszki wrocily do siebie. Ja wypilam herbatke tez smakowa,pyszna pachnaca. W tym tygodniu chyba mi kasa przybedzie na konto,dlugi ludzie oddadza,swojego tez przyszpile bo wisi mi majatek. Oczywiscie bedzie o to awantura , czemu juz teraz,czemu wszystko? hihi zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawił mi sznurki do suszenia prania :D :D Pranie wisi. Cud w samo popołudnie HURAAA 🌼🌼🌼 Mrówka super, że już wysłałaś. Będę czekać niecierpliwie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie zauwazylam postu Mrowki Wiecie niby mowia ze jak jest w grupie sporo kobiet to po jakims zcasie wszytskie maja @ w malych odstepach hihi ,ale bajka. Chociaz jak sie czlowiek uprze to czemu nie,ja biore tabsy i zawsze mam we wtorki lub w srody,wiec czekam. No a co do prania ,nono moze juz jutro wszytsko bedzie suche,a nawet na wieczor , meza tknelo. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ciekawe coś ty mu obiecała ,że sznurki poprawione ? O tych naszych fecetach to można by całe tomy napisać w ilości podobnej do odcinków Mody na sukces. Mój wrócił opalony i zwiał do pracy wcześniej , teraz leży i marudzi ,że mu się brzuch zdeczko opalił i go piecze( a niech piecze) jakby go coś robił to by go plecy piekły , wtedy bym mu dała balsam łagodzący po opalaniu. A tak kazałam mu się smarować maślanką z lodówki i kwiczy jak zażynane prosie jak sobie smaruje bo to zimne . Tak właśnie myślałam że bolerko nie ma sensu bo szaty mają szerokie rękawy. Wymyśliłam coś innego , kupiłam kiedyś w lumpie taką narzute na łóżko ze śnieżnobiałego misia , jest tak śliczna i mięciutka ,że jak mały się urodził to zrobiłam mu z tego kocyk do wózka, z tego można by było zrobić taką peleryke i było by git. Musze do niej jutro zadzwonić , Mam jeszcze kupe tego materiału w pawlaczu. Dobra spadam dziewczyny bo mnie mój mały mężczyzna woła na czytanie znowu. PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbym była pierwsza ;) szybka kawusia, głowa do zrobienia i już mnie nie ma, muszę jeszcze załatwić parę spraw i zakupy małe poczynić, bo jutro wyjazd , odwzwę się po pwrocie a i może jakieś fotki będą, wyjeżdzam w głusze nad strumyczek z dlaa od cywilizacji :) mam nadzieję że jak wrócę to będę conajmnije czytała dwa dni tyle tego będzie :) ale widzę że i inni sie tu migają czyżby też gdzieś wybywali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :D U nas w pracy tematy komunii. Dokładnie ile dają chrzestni. Poniżej 500 nie schodzą. Podobno za taka kwotę też mogą im obrobić tyłki, że za mało dają. Jednym słowem - wszystkie sakramenty schodzą do jednego. ;) My razem z mężem mamy 7 chrześniaków. Z tego wszystkie były u komunii, a 3 już pożenione. Własne 1 dziecko. Jakby tak sobie wyliczyć, to muszę swojemu odebrać, żeby obce zadowolić ... :O To tylko moje poranne przemyślenie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta to już na łące łapie zające :P Kania> u mnie jest tak w rodzinie, że ile kto może tyle daje ;) ale faktycznie wiem z plotek że niektórzy już sami nie wiedzą co jeszcze wymyślić ;) szkoda gadać po zakupach w pełni zadowolona spodnie kupiłam oczywiście miałam do wyboru dwie pary z tej samej seri ten sam model tylko że jedne z nogawkami akurat na mnie (droższe) a drugie z długimi nogawkami muszę skrócić (tańsze) róznica niebagatelna bo 70 zł, więc sobie pomyslałam że za te 70 to ja je sobie skrócę ;) wychodzi ze mnie sknera? a co tam :P do fryzjera już nie udało mi się umówić węc zakupiłam farbę i chwilowo podratuje włosy na jakiś czas, jeszcze tylko zakupy dla dzieciaków żeby nie głodowały i nareszcie odpoczynek baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje Ja dzis na policji bylam,bo musialam papierzyska zlozyc o nowe pozwolenie,no i jednego swistka zapomnialam i musialam dw aarzy w kolejce stac. Fotki z automatu to jak wiezienne wychodza,no ale coz mam nadzieje ze je uzyja tzn ze dostane na 5 lat bo jelsi nie to sobie je gdzies wepna i dupa Mialam jechac do kolezanki ksiazke jej oddac,ale jakos niezbyt sie czuje,no i wrocilam do domku. Zaraz porobie porzadki w papierkach, Jutro jednak do pracy ide i dobrze i zle,szybciej czas zleci ale nie wypoczelam,Moj ma zwolnienie lekarskie na miesiac,leser jeden, bo autka robi ,musi troszke kasy zarobic na boczku. Mrowka wcale nei ejstes sknera,to przeciez nie twoja wina ze ci nogi modelki nie wyrosly,lekka przesada z ta cena. Landri a ty gdzie? Milego dnia . No i wspanialej pogody na majowkach,bo u mnie si epogorszyla buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta poczta to mnie zaskakuje na każdym kroku :D Mróweczko paczuszka dotarła w całości. Córcia zachwycona. Dziękuję 🌼 Odebrałam od krawcowej spódnice. Nareszcie nic mi nie będzie odstawać ani wystawać. ;) Wszystko w talii leży jak trzeba. Jeszcze jedna do odebrania jutro, ale to szczegół. Z tego co zapowiadają, to majówka ma być chłodna i deszczowa. ŻEBY TE PROGNOZY SIĘ NIE SPRAWDZIŁY . Pierwszego robimy przecież grilla. :O Bling mnie też jest jakoś tak byle jak. Jakoś mi tak w brzuchu ciężko. Jakby mnie nadęło. Zjadłam activię, może to coś da. 🌼 Świńska grypa to nie jest . :D Oj, głupi żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wykasowalam Wasze adresy... :( sorry,mozecie jeszcze raz je podac? Zdjecia juz dawno bym wyslala a tak...glupio. Kania2a ...ja slyszalam ze ma byc ladna pogoda na majowke! I tej wersji sie trzymam! ;) co innego,ze my sie nigdzie nie wybieramy bo M w pracy bedzie siedzial :( Wyczarowalyscie ta @ ...bo tez mam,a nie powinnam,bo w trakcie opakowania anty jestem...hmm... Budowa idzie pelna para1 :) Dzis zostaly wykopane fundamenty i to recznie,bo koparka gdzies zajeta byla. Spisali sie chlopaki na medal...i bez tych koszul tam paru calkiem ciekawie wygladalo... ;) W czwartek bedzie grucha betonem zalewala :) No ciesze sie jak dziecko! Pozdrawiam cieplutko i milego wieczoru zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia to sie ustawilas ,domek bedzie rosl a ty oko nacieszysz hihi ale z ta @ to serio cos nie teges,ja jak narazie jeszcz ebez,ale juz cos tam pobolewa. Chociaz moj A bylby zadowolony gdyby bylo dziecie, no jasne a kto by je utrzymal , chyba do pracy z berbeciem na plecach bym biegala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziś norma , czyli ja pierwsza z kawą. Wczoraj od rana miałam wene twórczą i zasiadłam do maszyny. Nie ruszałam jej chyba 2 lata. Uszyłam pelerynke , zrobiłam jeszcze torebeczke. Wyszło przepięknie , efekt przerósł moje oczekiwania, zawiozłam od razu żeby zobaczyli. Byli zachwyceni. Robiłam na oko , bez żadnego zdjęcia, tak z głowy . Nie chcą już żadnego bolerka tak im się podoba. (i całe szczęście bo nie wiem jak bym wytłumaczyła tej blondynce ,że na takie szate bolerko nie pasuje) A bolerko zrobie małej , załozy jak ściągnie szate do obiadu . No to wiadomo czemu Kinga tak do nas rzadko zagąda , jak ma takie opalone ,świecące i muskularne ciacha pod nosem , nie ma co się dziwić. No a gdzie reszta ? Też budowy pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto ty się o 5 rano pytasz gdzie reszta ;) 🌼🌼🌼 Mala ty jesteś sprytna dziewczynka. Bolerko tak z głowy zrobić. No no tylko podziwiać. Kinga potem ci podrzucę mój adres. 🌼 A tych widoków.... mówisz, że jest na co popatrzeć? ;) Wczoraj patrzyłam prognozy. Będzie ciepło. Może w niedzielę u nas coś skapnie. 🌼 Bling o tym precedensie z @ czytałam kiedyś. Podobno gdy kobiety przebywają razem lub spotykają się często, to tak się zdarza, że @ mają w podobnym czasie. My z córcia tak mamy. Ale jak to się ma do netu.... Pewnie przypadek albo na siebie oddziałujemy na odległość. :D Teraz zapraszam na herbatkę owocową. Za oknem piękna pogoda i nawet już tak nie wieje. Julia jak u ciebie. Dalej pada? 🌼 Mrówka już wybyła? 🌼 Dla reszty 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kania Z tą @ to może właśnie to może nas połączyła spójność jajników na tym forum . hihi. Ale coś z tym brzebywaniem razem tak jest , ja jestem na tabsach, ale córka dostosowała się do mnie , siostra też. Z tą pelerynką to mi się udało. Wiesz jestem chomikiem i chodze do lumpa często , tę kape kupiłam dobre 10 lat temu, była ładnie zapakowana na strychu. Z tych czasów mam jeszcze dobrze schowane z 10 m pięknego atłasu w kolorze białym i muślinu w kolorze śliwki .Wtedy wszystko było na wage, można było kupić super rzeczy. I mase materiału. Zaliczyłam 2 godz. kijków, ale jakoś zmęczona wróciłam , lese na zakupy. Byłam rano , pozamawiałam co chciałm , teraz odbiore bez stania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sorki że tak mało piszę ale jak zawsze nie mam o czym :P praca,praca potem odpoczynek na kanapie i przed tv. Czytam Was codzienniem rano ale na pisanie już czasu brak hehe Mro,wka widze wybyła na wywczasy, odpocznie, pobyczy się, może jakieś fotki podeśle :) Landrii , Julli i Bling a Wy zapracowane dziś że żadnego posta nie widać od Was? Taktak to już wogóle o nas zapomniała :( 😭 no to miłego wieczorka, ide jeszcze troche na podwórko pooddychać świeżym powietrzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja mam dosc swierzego powietrza... Jeszcze Daga kazala sie nosic po podworku!!! Jak ja odkladalam to wrzask ,jakby ze skory ja kto obdzieral!!!! Wk...m sie troche...bo pranie powiesilam,w wiekszosci biale,a tu patrze na podworko samochod z piachem wjerzdza!!! A wialo jak.... Nic mi M nie powiedzial ze maja dzis akurat przyjechac! Udusze go jak wroci z pracy... Poza tym nic ciekawego... Majster wczoraj rzucil ze po takim duzym domku to bedziemy sie w chowanego bawic...chyba ze mamy w planie jeszcze choc jedno dziecko... ;) Nic tylko wyrzucam anty do kosza i bierzemy sie do roboty!!! ha ha ;) Milego wieczora zycze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czestuje kawusia ;) Piekny poranek za oknem. O 6-tej wpadla pani architekt na kontrole i dac \"autograf\" do dziennika budowy...tez innej godziny sobie nie mogla wybrac :( No i to by bylo na tyle ... Daga cos niespokojna,ma problemy z zaparciami...zobaczymy czy nektar sliwkowy na czczo cos pomoze! (mam nadzieje) Spadam do dziecia. Milego dnia. :) Ps: chcialabym cos w sygnaturce zmienic,ale niestety waga stoi jak zakleta! :( Landrynka...a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po kawie. Dzisiaj po pracy lecimy z M po nowego kompa dla córci. Już się należy wymienić grata. 🌼 Stary też jeszcze się przyda, ale już nie nam. ;) Kinga na te zaparcia to może więcej jabłuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, rownez przy kawusi :-) Za oknem sie rozpogodzilo, od wczoraj juz nie pada, ale deszcz zdazyl podniesc poziom wody w rzekach do tego stopnia, ze ogloszono stan alarmowy i zamknieto niektore \"odcinki\" ... Jest taki ladny zamek i park, wlasnie nad rzeka, ktory zdazylismy obejrzec jak byla rodzinka, teraz jest niedostepny. Poza tym to nic sie nie dzieje... Tak to juz jest, ze czasu jest albo za duzo albo za malo. Ja mam go teraz w nadmiarze. Czekam na cieple dni, to zabralabym sie za malowanie balustrady na balkonie, posadzilabym jeszcze jakies kwiatki, ale na razie za zimno. Powinnam sie wziac do nauki. Hmmm... No i ciala mam za duzo. Ktos chce troche tluszczyku???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;) Ale mnie tu dawno nie bylo ::P U mnie slicznej pogody ciag dalszy . Juleczko moge podeslac do Ciebie troche słonca , ale od Ciebie kilogramow nie chce :) Jestem szczesliwą posiadaczka dwoch rowerów :) Tak jak sobie zaplanowałam , kupilam piewrsze lepsze nie patrzac na wszelkie udziwnienia przy rowerach. Wazne , ze mają kola, kierownice i jadą . Juz wczoraj wieczorem bylam na przejazdzce z córką. Mamy w poblizu piękny park. Na koncu parku jest sciezka gimnastyczna. Znajdują się roznego rodzaju ustrojstwa do cwiczen. Wczoraj robilam brzuszki, a dzis umieram z bólu brzucha :O Waga jakos narazie stoi w miejscu ale czuje , ze troche mam lużniejsze spodnie w pasie, wiec zmierzam ku lepszemu :) Przede mna 3 dni wolnego i mam juz zaplanowane dni po brzegi. Jutro skonczymy z mezem balkon , chcemy zrobic szafe na rozne szaprgaly, ktore walja sie luzem po balkonie. I chce pomalowac sufit w kuchni . W sobote popoludniu jedziemy na grilla do znajomych , a w niedzielę do rodziny tez na grilla ;) Oczywscie rower tez planuje no i te brzuszki :P pisze tego posta juz od 10.30 :P urwal mi sie watek :P narazie wiec tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladne sa niektore ciuszki , lae ja nie mam przekonania do Quelle. Zamawialam od nich 3 razy i dwa razy odsylalam towar , a raz przysłali mi tylko częsc i powiadomili , ze reszte dosla , a po 3 miesiach napisali, ze tego towaru juz nie ma :O Rozmiarowka jest okropna , rozmiar 40-42 ktory dla siebie zamawialam to byl jak na słonia :( Mialam wiecej klopotow niz przyjemnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie pocieszyłaś :O Zamówiłam sobie komplet w rozmiarze 40. .... Będę się łudzić, że nie będzie tak źle. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×