Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Babki ;) Mróweczko a jak Ty robisz ten miod ? Tak z ciekawosci pytam ;) Mała trzymaj sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No ja tez jestem ciekawa tego miodu z mleczy, pierwszy raz o takim slysze.... zaspokoj nasza ciekawosc Mroweczko :-) Mala, zastanawiam sie czy Ty nie powinnas zostawic tych listow na razie. Masz kobieto niejasna sytuacje w domu, dosc do myslenia, a tu jeszcze listami sie zadreczasz,. Nie lepiej nabrac sil i zabrac sie za czytanie, gdy bedziesz bardziej spokojna ? Landrii 🖐️ Sylvik, Kania, Bling, Kinga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko 🖐️ jak tam Ci idzie nauka ? ;) Wiesz, ze dobrze radzisz Małej ? Masz rację, w sytucjach kiedy ma się humor do bani z powodu sytuacji rodzinnej to dodatkowe bodźce tego typu, nie są dobre. Moze lepiej Mala , wróc do tych listów jka bedziesz miec swietny humor ? Wtedy tez inaczej na to wszystko spojrzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze..Tym razem nie ucze sie jakbym miala podlozony noz pod gardlo :-) tamten egzamin MUSIALAM zaliczyc chocby nie wiem co, teraz jest spokojniej, wiec i nauka jest przyjemniejsza. Egzamin mam prawdopodobnie 22, a potem jakos na poczatku czerwca. Zaraz wybywam do jakiegos sklepu po skrzynke na balkon, kwiatki czekaja i czekaja....Pogoda jest ladna, wiec po poludniu moglabym sie pobawic w przesadzanie na balkonie. Wczoraj kupilam balsam brazujacy, pamietasz Landrii jak sie w zeszlym roku smarowalysmy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ;) Ja sie juz zaczęłam smarowac i mam ładny koloryt skóry , smaruje się wszedzie poza nogami :P Tych nie pokazuję , bo chodze w spodniach . lae rece szyja i twarz sa ładnie , lekko przybrazowione ;) W grudniu kupilam sobie samoopalacz z Oriflemu , ale ten jakos mi nie przypadl do gustu, Natomiast Ganiera jak najbardziej i własnie jego używam. Myślę jeszcze nad rozpoczeciem brania beta - karoten , ale nie moge sie wybrac do apteki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie Julka jeszcze jedno ;) Jka juz sobie te kwiatki posadzisz to pstryknij foteczke. Chcialabym zobaczyc jak wygladaja balkony i kwiaty w Italii ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, moj balkon to taki normalny....nie tam zaden super extra :-) i oprocz kilku skrzyneczek nic go nie stroi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kwiatami jeszcze czekam moze w nastepnbym tygodniu co do mleczu to zrywam 550 żółtych łebków do tego kroje trzy cytryny dolewam litr wody i gotuje 10 min, na drugi dzeń przecedzam wyciskam sok do ostatniej kropelki ;) dodaje 2 kilo cukru i na wolnym ogniu gotuje około dwóch godzin, potem miodek wlewam do słoików i zakręcam, super sprawa na zimę do słodzenia na zaziębienia i gardłowe sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ale fotke mozesz i tak zrobic ?! ;) Mróweczko a jaką masz pewnosc, ze te kwiatki nie sa potraktowane przez np psy ?:O Jakos je myjesz ? Powiem Ci , ze mnie to zainteresowalo, bo podobnie jak Julka ja pierwsze słysze o miodzie z mleczy :P Moze i ja bym sie skusila na taki miodek , tylko ze własnie się boje ze te mlecze nawet jakbym nazrywala w parku , to nie mam pewnosci czy nie olał ich jakis pies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zbieram z łaki u mnie oczywiście pewnosci nie mam ale raczej psów tu mało się błąka, najlepiej wyjechać poza miasto gdzieś na łąkę, zresztą czego oczy nie widzą tego ..... ;) mnie raczej denerwują robaczki w kwiatkach, staram się je wydmuchiwać ale pewnie jakiś tam zostaje, śmieje się ze przeciaż białko też jest potrzebne ;) oczywiście przeciskam to więc robaczek moze być tylko w formie wyciśniętej :P ale warto bo powiem wam że mojej mamie mieli usuwać migdał przerośnięty i tym miodem odemnie to sobie wyleczyła i obyło się bez usuwania także Ladnrynka bierz męża w sobotę i za miasto heja albo w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, chyba się juz nie wciagne :o Przepraszam ze przez tyle czasu nic nie pisałam ale miałam powody. Pozdrawiam was wszystkie, ciesze sie ze sie trzymacie w kupie mimo krisy. Całuje Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka tak , zrobie . Ale pozbiera moj Mąz sam, bo jemu \"grozi\"wyjazd w tereny , gdzie jest pełno łąk wolnych od psów :P TakTak 🌻 kopę lat , nie wdrazaj sie Laseczko w to co bylo, tylko staraj sie byc z Nami na biezaco , no chyba, ze juz Nas nie zaszczycisz swoja osobą ?! :( Ide gotowac obiad na jutro 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie ze jak dzis poczytalam wasz plod,to pomyslalam sobie ze dawno nei bylo tu naszej Taktaczki. No i jest. Co tam u ciebie? Kazda ma kryzys,wlasnie najbardziej widoczny to ten majowy ,finansowy. Wlasnei musialam dolozyc siostrze,a arczej zasponsorowac leczenei zebow,bo mama wiecej niz 100 nie mogla dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam skoczyc do jednego sklepu a skonczylo sie na 3 supermarketach :-) Jak wrocilam to wsadzilam do jednej skrzyneczki kwiatki, wystawilam papuzki na sloneczko, a sama polozylam sie na lezak i odpoczywalam. A potem znowu pojechalam na zakupy, tym razem po zywnosc. A jutro musze skoczyc po ziemie, bo mi zabraklo. Co do zdjec Landrii....jak juz wszystko porobie na balkonie to mimo wszystko cos tam pstrykne i Tobie wysle, ale mowie z gory, ze balon jak balkon :-) Na Twoim miejscu poprosilabym o jakies inne :-D Teraz troche relaksu z lampka wina :-) Tak tak 🖐️ Sylvik ostatnio cos sie malo pokazuje.....Hmmm...Sylvik...daj znac co u Ciebie! No i Olajda.......napisz jak sie czujecie z Antosiem? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własie jakos nam się dziewczyny zwiesiły ostatnio Tak taku> Landri ma rację nie cofaj się tylko na bieżąco czytaj i pisz, ja dziś zaczę chyba od lekarza jak mi się uda tam w końcu dodzwonić, dziewczę ma uszy bolące i wydaje mi się że spuchła, a jutro chce jechać do w-wy na parade szumana, oj chyba nie uda się apropo kosmetyków która używa pudrów z minerałam ostatnio dużo się o nich mówi, nawet niektóre chwalą, wiecie coś na ten temat? no i małe mnie ciągnię dziś na szczaw, a może by tak zupa szczawiowa? dawno nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Juleczko myślałam , ze nie trzeb aprosic o zdjecia , ja zaszwe wszystkie chetnie ogladam . Mam nawet cały katalog zdjec bywalców tego topiku od samego poczatku jego istnienia. Mylse ze ze dwie mega płytki by ich bylo do ogladania;) Wiec nie czekaj na prosbe o fotki, tylko wysylaj wszsytkie , ktore mozesz pokazac :P A na Sylvika takie pokorne prosby nie dzialają , na Nią trza fuknac to wtedy od razu sie pojawia , no nie Sylvik ? :P ;) Jak ja daaaaawno nie jadałm juz zupy szczawiowej :O Ale nie gotuje, bo u mnie poza mna i M nikt jej nie chce jesc . A szczerze to bardzo lubie taką z jajeczkiem :) Kanie tez nam wcieło No to narazie tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Landrynus.....dobrze, dobrze...nie musisz prosic ;-) Sprawdze co tam sie nadaje z jako takich nowosci i Ci podesle :-) Pewnie jestes w pracy, wiec mam czas do wieczora :-D Mroweczko, ja mialam puder mineralny z L\'oreal, ale uzywalam go chyba ponad rok temu... Pamietam , ze dawal taki delikatny polysk na twarzy, ogolnie dosc fajny, ale raczej bez rewelacji. Opakowanie takie, ze do torebki raczej nie wezmiesz. Uwielbiam zupe szczawiowa z jajkiem, moja mama do tego robila ziemniaczki tluczone i posypywala szczypiorkiem. Mmmm, pycha. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Juleczko :) jestem w pracy ;) , wiec spokojnie wybierz i mi podeslij. A co do tego pudru, jaki to jest z minerałami , bo moze ja mam i nie wiem ze to taki ?:P To w kamieniu czy mazidło jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze a propo zupy szczawiowej , moja mam tez robila z kluseczkami kladzionymi , ale zamiast szczypiorku sypała chyba koperek ?:O a moze mi się pomylił ten koperek z botwinką ? tak czy siak , a fujj:P wtedy nie znosilam kopru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest puder sypki, ktory kryje tak jak fluid ... Taki z pedzelkiem, Landrii :-D Sprawdz w kosmetyczce ;-) Moze do niego wroce? Tak na cieple dni to w sumie lzej sie popedzlowac, niz mazac sie fluidem i na to sypki czy w kamieniu... A co do kopru- uwielbiam, a tutaj takiego nie dostaniesz....tylko jakas inna odmiane, ktora jest jak dla mnie bezzapachowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w internecie znalezione
Cześc dziewczyny! Skoro buszujecie po sieci, to zapraszam na: http://futbolnet.pl/konkursy/pilkarskie-szalenstwo To jest strona dla miłośników piłki nożnej. Ogłosili właśnie jakiś konkurs sprawdzający wiedzę o futbolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi narobiłyście smaku tą szczawiową. Uwielbiam barszcz szczawiowy z jajem w środku. Do tego tłuczone kartofelki oddzielnie okraszone skwareczkami. 🌼 Za często nie mogę tego gotować bo najmilszy ma kamicę nerkową. Co jakiś czas mu się odzywają kamyki i kochanie wtedy rodzi. Niestety pamiątek z tego nie mamy. :D A w barszczyku niestety sporo szczawianów. 🌼🌼🌼🌼 Postanowiłam się polenić troszkę przed pracowitym weekendem. Sama w domu. Postaram się sobie zorganizować ten wolny czas. Ale na pewno za żadną robotę się nie wezmę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Ty nasza Gwiazdo :)) !!! Przesliczne zdjecia i Ty na nich wygladasz przeuroczo ;) Masz swietne fioletowe buciki :), papuzka to Twoja , o ktorej wspoimnasz czy nie ? A te kolorowe kwiaty to w jakimś parku, ogrodzie czy z Twojego balkonu ? :P ;) Spisałas się na medal ;) !! Dziękuje slicznie i prosze o jeszcze ;) Dzis przesadzilam z cwiczeniami na siłowni :( NIe dosc , ze jazda na rowerze byla dosc mecząca , to zbyt dlugo stalam na stepperze . I teraz ledwo się ruszam :( NIe wiem jak jutro dojde do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Spicie jeszcze ?!!! Szkoda zycia na sen :) Meldowac sie na kawe :P Julka kolejna partia zdjec i kolejne super foty. Tez kiedys bylam w takim ZOO , gdzie jezdzi się miedzy zwierzetami, ktore chodza sobia samopas :P Swietne uczucie , kiedy np zatrzymaliśmy sie przy wielbładach, a te z namaszczeniem dobieraly sie do lusterka samochodu :P Małpek nie bylo , ani zadnych lwów i tygrysów, ale ogolnie frajda byla i swietne uczucie ktore nam towarzyszyło. To miejsce to Swierkocin , zdaje sie , ze Sylviczek ma tam niedaleko. Ciekawa jestem czy byla tam ? ;) Kania , łacze sie z Tobą w bólu jako kobieta pracująca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, nadrabiałam rano zaległości w czytaniu . Co do listu , dobrze ,że przeczytałam , dotarły do mnie odpowiedzi na pytania , które mnie męczyły, a druga sprawa moje problemy to pikuś. W porównaniu z tym co ona wtedy przeżywała. Także powróciłam do świata żywych, znów pełna optymizmu, ale łatwo nie było, olałam dom wziełam list kupiłam paczke fajek, piwa, wode , zostawiłam komórke w domu z liścikem , musze pomyśleć , wróce jak zachce. I pojechałąm na działke , czytałam , płakałam, myślałam , wróciłam w nocy. Jest ok. z M też, gdzie byłam i co robiłam zapytał tylko raz , odp. myślałam nad sensem życia. I cisza. Listy dalej schowane ,będą czekać . Dzięki za wsparcie. Julia zdjęcia boskie , Ty lasencja super, to safarii musi robić extra wrażenia , zapodaj nam troche co czuje się jak jest się koło takich zwierząt. Co do tych śmiesznych fotek to poprawiły mi chumor, ale z tym krokodylem to zdeko przerażające. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopadło mnie blizej nieokreślone wiruso i zle się czuję więc gadać nie będę :( mam tylko pytanie i prośbę, znalazłam schemat sukienki w po włsku i rosyjsku, czy któraś byłaby na siłach mi to przetłumaczyć, tak ogólnie nie dosłownie, czyli ile nabrać oczek, ile spuścić i co ile, w razie chęci udzielenia pomocy schemat wyślę :) Julia okolica przepiękna :) no i to safari - super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po wlosku to moge sprobowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis lepiej bo na głodno ;) właśnie się zastanawiam jakie w tym sezonie będą modne kolory, robię sobie zestawienia kolorystyczne żeby sprawdzić w jakich kolorach mi będzie najlepiej - pierwsza odsłona będzie w różach, za jakiś czas zrobię odsłonę w odcieniach niebieskich, już sobie upatrzyłam szal do kreacji ;) was będe prosiła o poradę, trzecia odsłona będzie w zieleniach, ale do tego potrzebna mi będzie waśnie ta sukienka :) moze zdąże jeszcze tego lata to pokazać :) tak mi przyszło to na myśl bo ostatnio sporo osób mi powiedziała że w różach mi do twarzy, więc odważyłam się kupić bluzkę - same zobaczycie jaką, zawsze chodze stonowana więc niewiem, dzis w plach wycieczka rowerowa ale niewiem czy uradzę miłego dnia, zajrze tu może poxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×