Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ja na szczęście doła nie mam. Chętnie będę was wspierać psychicznie. 🌼🌼🌼🌼🌼 Za to wczoraj się nasłuchałam. Odwiedziła mnie kumpela, taka od serca. ❤️ Od prawie 3 lat rozwiedziona, pozostaje w wolnym związku. Niestety obecny wybranek zazdrosny do tego stopnia, że nie daje jej normalnie żyć. Nie pozwala jej też odejść. Straszy,że się zabije a ona bojąc się, że on to zrobi, zostaje z nim nadal z przekonaniem, że jakby to zrobił, to ona żyłaby z takim sumieniem, że to przez nią ktoś się zabił a ona tego nie udźwignie. Takie błędne koło. :O Pogadałyśmy sobie o tym wszystkim. W końcu stwierdziłam, że z takim podejściem to ona zabije się pierwsza, albo wcześniej zwariuje. :O Nie będę wdawać się w szczegóły, bo to nie miejsce na takie rzeczy. Ale ja już dawno na jej miejscu coś bym z tym zrobiła, zwłaszcza po jego ostatnim wyskoku, którego ja też byłam świadkiem. Moim zdaniem ten człowiek nie jest zrównoważony psychicznie. Potrzebuje pomocy psychologa. A ona przez niego też chyba będzie niedługo potrzebować. Mój mąż też jest tego samego zdania. Oboje jesteśmy wtajemniczeni w tą sprawę. Będę ja wspierać na tyle na ile będę mogła pomóc. 🌼🌼🌼 Miłego dnia mimo wszystkich dołów ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze mi dowaliło . Od mies. gośc zbywa syna z podpisaniem umowy. Jest potrzebny to go woła, mieli podpisać wczoraj umowe o prace. Syn dzwonił od rana , gośc non stop, ,że go nie ma, że zadzwoni, coś tam srośtam. Później nie odbierał. Wkurzyłam się , bo miał nagraną inną prace we wrocku, no ale tu miało być na miejscu. Zadzwoniłam do szefa rano, no i okazało się że nie podpisze umowy z synem na stałe, bo jeszcze biznes się nie kręci tak jak powinien. Ale na imprezy będzie syna WOŁAŁ bo super pracuje. Jak ja się wkurwiłam , nabluzgałam gówniarzowi ,(gnojek ma 28 lat, pracą się nie schańbił, nie chce pisać skąd ma kase na ten lokal)że wołać to on sobie może swojego psa , lub żone żeby podała mu piwo idt, itp. Zwodził go 2 mies. ponad. Ten nie szuka zbytnio pracy bo miał tu zapewnioną. Wykrzyczałam mu całą złość , jaką dusiłąm w sobie, chyba mu nawet groziłam kontrolą. Nawet nie wiem . W każdym bądź razie powiedziałam mu do schuchu, teraz on wydzwania do mnie , odpowiadam nie mam czasu, oddzwonie , albo nie odbieram. Jak można tak grać w ....... nie chce bluzgać . Ale gośc mi dołożył do pieca i eksplodowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dzisiaj wstalam o godz. 7-ej! niemal szok, bo Antos sypia do 9-ej a tu nagle matka musiala o swicie ;-) za to teraz spi i ja pije kawke i buszuje i dola nie mam :-) ale tesknie za dzierganiem, mecze serwete na drutach i nie moge jej skonczyc, bo mi czasu brakuje. Przesle Wam pare zdjec, pozdrawiam i milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja tez wstalam dzis wczesniej, bo chwilke po 9 :-D W planach male zakupy, a potem nauka. Pogoda jakas taka .....zapowiadaja deszcz, pewnie kilkudniowy jak zwykle. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no ktos tu powatpiewa w moje zapasy. zapewniam ze w dzien bysmy tego nie obalily. Hm..... Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja się wkurzyłam. Miał z pracy wrócić po 16 tej. Jeszcze go nie ma. Zadzwoniłam a on w barze z kolegami. Trochę mu nawsadzałam przez telefon. Lepiej dla mnie było nie dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś odwiedziła siostra, pojechałyśmy na pizze i połazić za butami, bo szykuje się siostrze wesele, no i do domu wróciłam z nowymi butami, więc też jestem zła bo kase mam wyliczoną zeby dociągnąć do wypłaty, hmmmmm, ale były takie przeceny że nie mogłam nie skorzystać, piękne buciki skórzane przecenione ze 165 na 45 - to się nazywa okazja a o tylko dlaego że sprzed dwóch sezonów, a co mi za różnica jak są świetne, zrobię foteczkę i wam podeśle humor poprawiłam sobie chwilowo, bo swiadomość ze za kilka dni będę zgrzytać zębami niestety jest :P co do pracy Mala> to tak bywa zdarzają się i tacy i nie poradzisz, mój syn teraz przez miesiąc robi na czarno na przyuczeniu, potem ma się okazać co dalej, ale już sobie załatwił sezon ogórkowy w niemczech, więc dopiero na jesieni będzie szukać roboty a ja się będę zastanawiać jak mu pomóc terz chyba dosiadę do sukienki na drutacj, jaklbyście miały problemym z tłumaczeniem to sobie darujcie, robię wedle obrazka, moze się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia też ostatnio się nie załapała, bo nie jest dyspozycyjna. Uczy się w weekendy :O Oni to chcą młode, dyspozycyjne, z doświadczeniem kilkuletnim. Paranoja :O A niby gdzie taka ma zdobyć doświadczenie??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;) Nie no, doła to ja nie miałam , ale tak mnie wyczerpala psychicznie pewna sytuacja , ze chcialam odreagowac :P Czasami po takich momentach , mam wyrzuty sumienia , ze pcham sie tam z moimi radami gdzie nie powinnam . I potem mam przeswiadczenie, ze sie narzucam i sprawe przedobrzylam :O Kurde no i jak tu pomagac ludziom , kiedy sie chce pomoc , a potem ma sie z tego tytulu wyrzuty sumienia ? ;) Mróweczko własnie chcialam napisac , ze nie bede Ci w stanie pomoc , bo nie posiadam słownika rosyjsko -polskiego , a niektore wyrazy widze na oczy pierwszy raz i jakos do kupy mi sie to nie trzyma , ale widze, ze sobie radzisz i pewnie Juleczka na poczte cos Ci w tej kwestii dorzucila ;)🌻 Bling nastepnym razem wiem , do kogo mam uderzac :P Jak masz taki zapas to moge Ci pomoc w jego likwidacji :P I podzielam słowa Mroweczki, co do tego instynktu macierzyńskiego. Mam kolezanke, ktora zapierala sie ze w zyciu dziecka miec nie bedzie. Podawala takie przyczyny niechęci , ze zstanawialm sie czy jest ona w pelni rozumu :O Teraz sobie pluje w twarz, ze tak długo czekala z ta decyzją i świata poza synkiem nie widzi ;) 🌻 Sylvik ogólnie nie narzekam na moja tesciowa :) Ale miewala swoje odpaly :P i czasami to myslalam , ze ja udusze :P 🌻 Juleczko Ty nasza uczennico ;) Jak nauka na tym balkonie ? Mysle, ze idzie Ci za dobrze, natomiast co do Twoich sasiadow , sadze , ze widzac tak piękną kobiete trudno im sie skupic na czymkolwiek , nie mowiac juz o nauce :P 🌻 Mała wspolczujefacetowi , taka zjebkę dostac to nic miłego :O A swoja droga to jezeli zwodzil chlopaka jakis czas , to mogliscie sami sobie odpuscic . Teraz jak nie ma konkretnów to sie sprawe olewa, musi byc krotko i na temat , wóz albo przewóz.🌻 Kania ubierz sie i wyjdx po chlopa do abru :P Moze sie wtopisz w towarzystwo i jeszcze na coś sie załapiesz ;) Moj syn, tez mogl podjąc stala prace , ale prezes firmy nie chcial mu pojsc na reke . Syn 3 X w tygodniu chodzi do szkoly , ale jest juz od południa dyspozycyjny . A tam pracuja nawet do 22. Niestety widocznie szkola syna byla tylko pretekstem , aby odmówic :O Tez coś pieprzyl o marnym doswiadczeniu :O🌻 Olus dzieki za foty ;) Mysle, ze Antos to wykapana mama ;) Chociaz moze i ma cos z taty :D Tak czy sika masz naprawde uroczego bobasa , bo nie ma sie co oszukiwac , ale niektore małe dzieci sa brzydkie :P🌻 Kinga helloł Babulcu , gdzie bywasz ? 🌻 Desznik09 my sie chyba nie znamy , ale bardzo dziękuje za [ozdowienia i Ciebie równiez bardzo serdecznie pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal go nie ma. Córcia auto odebrała. Ja się po niego nie wybieram. Za trzeźwa jestem na takie wyjście. :D Idę do łóżeczka poczytać zanim przyjdzie do domu z nowymi pomysłami i wynurzeniami na temat swojej nerwowej pracy. ;) Żonom chłopców w niebieskich mundurkach powinni płacić dodatek szkodliwy :D Naprawdę, czasami trudno z takim wytrzymać. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alux
do wszystkich mam w gdansku- szukam druzyny do spacerow z wozkami na www.naspolke(pl) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Melduję sie pierwsza i stawiam na mily poczatek dnia kawę -od wyboru do koloru ;) 0 , \\_/7, |_/@ ....i życze miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś 🖐️ :) Która bedzie trzecia ? :) Julka wstawaj , juz 10.30 ile znowu bedziesz spac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno powiedziec ktora :-) moze mrowka, moze Julii, moze sylvik, albo kania, albo Mala, albo Bling, albo kinga, hmmmm, a moze tak tak tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🖐️ ;) Oluś Ty tak z pamieci te nasze nicki ? :P :D Która czwarta? Coś sie obijacie ?!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dzisiaj sasiedzi nie beda mieli na co popatrzec :-D Tak pada, ze chcac czy nie, trzeba posiedziecw domu :-( Olajda- dzieki za zdjecia. Mnie rozbrajaja jego oczka :-) I w ogole potwierdzam, ze Antos to cala mama :-) Landrii...jak tam w pracy? Mrowka....wyslalam do Ciebie maila drugi raz.... Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka gdybym byla sąsiadem , bardzo bym żałowała :P Utonełam w papierach po uszy :O Robie cos co do mnie w ogole nie nalezy. Niestety tak to jest , jak sie człek pochwali , ze coś potrafi .I chcac nie chcąc teraz musze to robic Niestety wymaga to skupienia , a ja mam glowe w chmurach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano wypad do mamy zrobiłam i już jestem w domciu, laba na całego a teraz musze pogonić zaległosci ale najpierw wysyłam fotkę w zieleni i pokaz buta ;) Julia> no nic nie widziałam ale pewnie wysłałaś na tą druga pocztę, wiec zaraz tam sprawdzę :) na oknem grzeje więc pewnie zaraz polece na ławeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem to może i grzeje, ale ja w murach zamarzam. Za pół godziny lecę do domu to od razu siadam przed domem i grzeje stare kości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yesssss! :-) pierwsza :-) witam 🖐️ jakie macie plany na dzisiaj? u mnie piekna pogoda, slonce, niebieskie niebo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga 🖐️ I u mnie sloneczko, niebieskie niebo, ale moglo byc cieplej :-P , na razie tylko 17 stopni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja trzecia :P Dzien doberek 🌻 U mnie leje :( Ale dobrze, ze dzis. Jutro juz ma nie padac , a ze na komunie podązam wiec musi byc slonecznie. Kupilam sobie wczoraj bluzeczke , i moze w niedziele powysylam Wam fotki ;) Niestety kolorystyka nie taka jak chcialam ( myśłałam o turkusie) , ale wszyscy orzekli ze jest elegnacka :P Mróweczko ładnie Ci w tym kolorze zielonkawym i buciki calkiem fajne , coś na moj gust . Tez takie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pada, ale to dobrze ;) niestety neta ma do ........... więc nie mam sił nawet przytym usiąść, myslę o przejściu do orange, czy któraś ma tam neta? ponadto kupa roboty, szykuję mi się zmiana ogrodzenia więc dziś od rana jeżdzę z M i zamawiamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja któraś z kolei :) witam :) u mnie rano lało, teraz świeci słońce ale jest chłodno :( dziś miałam pracowity dzień, najpierw w pracy a potem mycie okien i oczywiście ,co za tym idzie, sprzątanie całego domku wrrrr nie cierpie tego robić :( ale przynajmniej jest jaśniej i widać kto idzie drogą haha Mróweczko dla mnie też w tym kolorze wyglądasz ok, butki fajne ale nie w moim stylu, ja lubie na płaskim i najlepiej balerinki ;) choć i w Twoich bym się do mista wybrała :) Landrii udanej imprezki i czekam na fotki :) Olajda zapomniałam napisać że dziękuje za zdjęcia Antosia i Twoje :) a gdzie reszta Pań? pewnie też porządki domowe robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Sylvik , dziękuje , jak tylko pozgrywam zdjecia po imprezie to od razu wysylam , oczywiscie jak bedzie co pokazac :P Mrowka , zasięgnęłam opinii męza w tej dziedzinie. Zna sie chłopina na tym :) Teoretycznie z netem w orange jest ok, ale ponoc jest tez wiele czynników, ktore mogą spowodowac takie a nie inne dzialanie, które czasami nie jest sie w stanie przewidziec. Wsrod naszych znajomych wiele osób ma własnie neta z orangei sobie chwalą. Np wiem tez , ze plus nie bardzo się spełnia :O Oczyswiscie decyzja nalezy do Ciebie, i warto abys zasięgnela opnii w najblizszym siebie BOK-u. Ja juz oprasowana, przyszykowana , teraz tylko pazury na czerwono i pora spac . Niestety musze wstac prawie jak Mała , przed 6 😭 Zycze spokojnej, słonecznej niedzieli , bużki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×