Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kochana Landrynko, nie wiem czy dziekowac czy co, bo czyzbys mnie z kims innym pomylila? Do moich urodzin jeszcze sporo czasu :-D Przesylam buziaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko mozesz podzekowac :P hihiii napisalas , ze mialas urodzinowa imprezke , wiec pomyslałam ze to Twoj dzien byl ;) Zyczen nigdy nie za wiele , najwyzej złoze jeszcze raz , gdy bedzie ten nalezyty moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ty mądra kobitko , wszystko co piszesz to prawda, powiem Ci,że wyjechałabym, ale moja córcia ma ostatnio, złe kontakty z tatusiem i mam obawy ją zostawić. Jest na takim rozdrożu , Jej koleżanki chlały i imprezowały cały weekend, ona nie chciała, kazała mówić ,że ma gorączke i śpi jak po nią przychodziły albo dzwoniły. Jestem z jednej strony dumna z takiego podejścia, ale z naszej dziury tylko ona nie imprezuje i pare dziewczyn z wiosek, ale one nie mają czym wrócić do domu. Męża córka traktuje ostatnio jak wroga nr.1 . Po prostu go nie trawi. Ona ma 15 lat i ciężki wiek , dlatego siedze i jak najwięcej z nią rozmawiam. Nie moge teraz wyjechać, ze względu na nią. Co do Bling, to macie racje. Blinguś sory , ale Ty masz wyjście , wyjedź , zniknij, niech myśli, a Ty przemyśl na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dziekuje Ci bardzo Landrii. Dobrze zyczysz, wiec przyjmuje zyczenia i czekam na ich spelnienie :-) A za 3 i pol miesiaca mozesz powtorzyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, alez mozesz wyjechac tylko nie wiesz ze tego. A moze warto zaryzykowac i zostawic Twoją córe z mezem ? Moze własnie znowu to, ze tylko Ty przy niej jestes , ze tylko Ty rozmawiasz z nia Ona odsuwa sie od ojca ? Otoczylas ją kloszem do nie przeskoczenia. Kolejny problem wzięłas tylko na siebie . Wiem doskonale jak głupi jest to wiek , ale musisz troche popuscic tych lancuchów i otworzyc furtke , aby i ojciec mogł z nia pogadac , nawet jak to sie mowi o dupie Maryni .U mnie tez roznie bywa z tym porozumieniem , ale czasami trzeba postawic wszystko na jedną szale. I prosze mnie nie zrozumiec, ze sie wymądrzam , ale radze z mojego doswiadczenia i mojego punktu widzenia, co ewentualnie zrobilabym w adnym momencie. Wiem tez , ze nie zawsze wszystko wydaje sie proste , bo tu tylko opisujemy zakres problemow , a jak to mowią diabeł tkwi w szczególach. Ale czasami warto podjac ryzyko i sprobowac radykalnej zmiany. No dobra koniec moich madrosci , bo faktycznie pomyslicie ze sie wymadrzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko wszystkiego dobrego Landii ja nie uważam ,że się wymądrzasz, wręcz przeciwnie, może masz racje , a ja jestem tchórzem i boje się zostawić córke na te pare dni. Pomyśle nad tym , córka wie ,że leczyłam się na depresje, wie że potrzebuje czasem odizolowania się, może jej to wytłumacze i faktycznie wyjade. Ona nie długo ma jechać na zlot młodych poetów na 3 dni, chyba 15 rano. Ja wyjade również , M ma wolne. Ale jak mówiłam zostawie mu pustą lodówke , pełny kosz prania( on nie umie nawet włączyć pralki) 15 też jest wywiadówka u małego, to będzie super termin. Zostzwie mu totalny syf ( taki tygodniowy) Tak zrobie, starszy jedzie jutro do kuzyna pomóc na budowie, będzie tam 2 tyg. TO będzie super okazja bez szkody dla dzieci. Dzięki za podpowiedź. Landri wymądrzaj się tak więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, jak dobrze pomyśałas , wyszlo na to. ze mozesz jechac ;) Z tym , ze az w takim stanie nie zostawiaj domu, bo moze się wkurzyc na maksa , i olac zagadnienie . A wtedy Ty wracając do domu zastaniesz jeszcze wieksze bagno niz zostawilas. Umiarkowanie wyposazona lodówka, swoje rzeczy zostaw wyprane , w miare czysto i heja.... tym bardziej , ze to wyjazd na kilka dni wiec zdazy sobie sam narobic balaganu :P Chociaz kto wie, moze stanie na wysokosci zdania ?!!!! ;) :) ;) Biore sie Laski za robote . Bo od rana się obijam , a mam miec nalot szefa :O :P i kontrolę w dokumentach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia> do życzeń się dołączyć tylko mogę, samych dobrych pogodnych i szczęśliwych dni z małymi problemami ;) bo wiadomo że bez nich się nie da, właśnie się dowiedziałam że jeszcze dziś mnie czeka pokomunijna imprezka - totalne zaskoczenie - no ale jak zapraszają to obowiązkowo trzeba iść ;) no i chyba czytam niezbyt dokładnie Mala boisz się zostawić swojej córki ze swoim mężęm?! chyba cosik tu nie tak :/ kobito twoja córka ma 15 lat i lada chwila wejdzie w dorosły świat gdzie czeka ją masa problemów z którymi będzie musiała sobie radzić, czy ty nie przesadzasz? no sory może Landrynka to ujeła bardziej delikatnie ja tak nie potrafię, a po drugie to się zastanów> bo tak naprawdę to dla Ciebie powinien być ważniejszy mąż niż dzieci> bo one lada chwila wyfruną z gniazda założą własne rodziny i tyle je będziesz widziała, a chłop ci w domu zostanie :P no i co - będziecie sobie listy pisac? czy co? weż się w garść bo wyglądasz na rezolutną kobitkę i ustaw chłopa do pionu ;) nie siłą to pomysłem albo jesz cze inaczej i nie mów mi że się nie da rozmawiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chęci tylko potrzeba ;) wiem co mówię :P no i wyszło że się też wymądrzam :) ale co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja wcale nie wiem czy to dobrze przyjmowac zyczenia tak przed czasem ;-) Przypomne Wam w sierpniu o nalezacych sie mi zyczeniach urodzinowych, a te dzisiejsze przekaze mezowi, ktory byl solenizantem kilka dni temu :-D No i sorki, ze tak malo, ale sie ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no nie pozosatje Ci nic innego jak te zyczenia skierowac do męza ;) Owocnej nauki :D. Mrówka madre słowa , mądrej kobietki ;) Masz juz fotki z wypoczynku ? To wysylaj ;) Zbieram sie pomalu kobietki na chatę . Jeszcze dzis mnie czeka runda rowerowa i te nieszczesne brzuszki :P Zycze spokojnego wieczoru :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymądrzasz się. Juli to Ty nie solenizantka? Ja się tylko dołączyłam, do życzeń , które ktoś zaczął. Ale zawsze to lepiej więcej ,niż nie pamiętać. Co do M to wrócił, zjadł obiadek , powiedziałam ,że chce porozmawiać z nim , stwierdził ,że nie ma czasu bo jedzie do kumpla oblewać nowe auto i tyle go widziałam. Aha jeszcze dodał w drzwiach żebym kupiła tabletki na ból głowy i cytryny. Ja mu kupie chyba Xenne exstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką Dzień zapowiada się słoneczny i ciepły. Ja spałam może 4 godz. M wrócił koło 23 i padł jak kawka w opakowaniu, za to sąsiad na górze awanturował się do 4 rano ( ten to ma zdrowie) Trzaskał drzwiami czymś rzucał, darł morde całą noc. Chyba w końcu żona mu natrzaskała po mordzie i się zamknął. Mąż miał mieć na drugą zmiane , ale wezwali go o 6 rano, pomęczy się i to bardzo. I bardzo dobrze. Kania a ty gdzię podziewasz? Sylwik pewnie już zapracowana, klijentek przybywa. Kinga ogląda opalone ciacha. A Olajda wykorzystuje z M jasne noce Pisać dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też już podaje kawusie :) imprezka się udała choć długo nie posiedzieliśmy bo wiadomo, że dziś rano do pracy :) Mala. z tą xenną to się uśmiałam ;) a teraz już oglądam zdjęcia i gotuję do wysyłki, choć tak naprawdę nie ma tego wiele, bo ciągle lasu i wody fotografować nie mogłam przecież ;) a potem idę rwać mlecz bo będę robiła miód a trzeba się pośpieszyć bo widzę że już dmchawce się robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Wczoraj sie rozpisalam i mi posta wcielo,bo zapomnialam wpisac login. Dziekuje wam ze odnioslyscie sie do mojego postu. Potrzebuje czasu na przemyslenia. Do Polski nie wroce,nie po tym co tu przeszlam. Teraz sie tak latwo nei poddam,zreszta musze teraz czekac na papiery z policji, o nastepne pozwolenie. Wyprowadzic sie tez nie powinnam, bo potem beda krazyc te papiery nie wiadomo gdzie. Zreszta wynajac tu mieszkanko to nie tak prosta sprawa. Trzeba miec kupe kasy na depozyt,ktora ja mam zamrozona ,wlasnie na koncie depozytowym tego mieszkanka. 3 krotna wartosc czynszu to nie grosze. Rozmawiamy,staramy sie. Mam nadzieje ze jakos to sie ulozy. Oboje mamy ciezkie charaktery i przez to sa te konflikty. Landri masz racje,faceta nie mozna przyzwyczajac do wygod. Bo potem na glowe wejdzie. I o wszystko bedzie mial pretensje. Juz kiedys zreszta o tym pisalysmy,starego konia nei da sie wychowac,co najwyzej mozna pojsc na jakies kompromis. Milego dnia. jA MAM WOLNE DO PIATKU, A POTEM KAZDY WEEKEND W PRACY,AZ MNIE SZLAK TRAFIA. NO ALE DAM RADE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziewczynki kochane. Przeczytałam wszystko co było naklikane. No wiec tak.... Moim zdaniem to żadna z was chyba nie oglądała polskiej komedii pt: Komedia małżeńska. Obejrzyjcie sobie jak możecie. Super film. Żona wkurzona zostawia wszystko i wyjeżdża. Małżonek szuka pomocy u przyjaciółki rodziny (feministki), dzieci chore i te inne sprawy. Fajnie się ogląda. Zakończenie też super. 🌼🌼🌼 Mala dzielna jesteś bardzo, ale wyluzuj, bo się za szybko wypalisz. Bling ty też coś zrób zanim zwariujesz. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania 🌻 ja ogladalam , i to nie raz ;) I własnie o tym min. napisalam do Malej i Blngusia ;) Blingus 🌻 masz racje , duzo rozmawiajcie i jezeli tak jak napisalas , macie podobne charaktery , to tym bardziej musicie wiedziec , ze czasami nalezy z czegos zrezygnowac i pójsc na kompromis, zeby obydwie strony byly usatysfakcjonowane ;) Mrowka 🌻 piekne te naszyjniki i kusisz mnie Kobieto okropnie nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Julia, za podpowiedx, pomyslę o tym może żeby ten dłuższy skrócić, ale poczekam bo może znajdzie się chetny na długi :) LAndrynka ten czerwony był z myślą o Tobie robiony ;) ale jeszcze mam troszkę czerwieni, moze jutro coś stworzę małego :) codziennie mam późne powroty, ale się narobiło tych chętnych do zapraszania, mam nadzieję ze jutro jednak posiedzę w domu bo w czwwartek też wieczorkiem odwiedziny, a ja chyba wolę kanapę weczorami :) a przez te wyjazdy to robota leży, a w dzień dziś siałam i już pieliłam, jak to na wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia. Jeszcze tu zadnej z was nie bylo? Kawusia na stol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Bling dolączam sie do kawy 7 ;) Zaspałyscie dzis wszystkie czy jak ? Chociaz wcale sie nie dziwię , bo pogoda paskudna -bynajmniej u mnie :O I tez zaspalam . Mialm jechac do hurtowni po towar juz po 8 a ja o 8 wstalam . Ale wszystko zdazylam zrobic i teraz moge w spokoju napic sie kawy ;) Mróweczko tak pomyślalam, ze pokazalas mi te wisiory z myśla o mnie, ale kto Cie tam wie. Moglas robic rowniez na zamówienie. I podzielam zdanie Juleczki, ze jak dla mnie mog;lyby byc ciut krótsze . A jezeli w ogole mialabys ochote zrobic cos dla mnie ,to ja wolałabym kamyczki tylko w czerwonym kolorze :D no i krótszy :) Chwilka spokoju i zabieram sie za robote , bo troche mam na dzis do zrobienia ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , ale nawet pisać mi się nie chce , dostałam wyrównanie za światło i z komunalki. Jak wszystko podliczyłam co mam do zapłacenia w tym msc to brakło męża pensji. A gdzie życie, komunie? Wszystko się skumulowało w maju. Ja nie wiem czy ja nie umiem się rządzić czy jaka cholera. Z miesiąca na miesiąc gorzej. Wszystko drożeje, w szkołach wymyślają wycieczki , osiwieje zaraz. A jeszcze ta pogoda mnie dzisiaj dobiła. Przypomniało mi się co mówi mój wujek . \"Polak żyje jak Niemiec - zarabia 1000zł , a wydaje 1000 euro. u mnie już tak od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie wiem czy Cie pociesze. ale u mnie jest tak od conajmniej dwoch lat :O I gdyby nie karty kredytowe pewnie spalabym juz pod mostem :(Na codzien ograniczam sie do na prawde potrzebnych rzeczy i zawsze jest w plecy :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z kawusią ;) do narzekań dziś wyjątkowo nie dołączę bo mnie właśnie odwiedził listonosz ze zwrotem ze skarbowego ;) ale za dwa dni po uregulowaniu płatności i kredytów będę w tym miejscu co i Wy :P ale co tam - jak to się mówi - dość ma dzień dzisiejszy swojej biedy - nie będę się martwić na zapas bo kto wie czy się człek jutro obudzi idę porobić troszkę korali bo na dworzu ziąb i nigdzie nie wychodzę chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ominęło mnie coś czy jak? Internet jakoś się buntuje, raz jest, to znowu nie ma. 🌼 Mrówka jakie korale? I gdzie fotki z wyjazdu, bo na blogu to tylko kilka widziałam wczoraj. W pracy atmosfera senna. Co trochę czasu to sobie zajęcie zmieniam żeby nie zasnąć. Rozgrzebałam parę rzeczy i dzióbię w papierach. ;) Zaraz będę robić kawę, więc zapraszam kto chętny. 🌼🌼🌼 Wiecie, że ten miesiąc to u mnie też będzie cienki. Miałam jutro lecieć na rynek, ale raczej odpuszczę, żeby się nie skusić na coś. Spadam robić kawę. A jeszcze coś... Mróweczko czy masz coś takiego na bransoletkę, żeby pasowało do tych białych różyczek? Tak sobie pomyślałam ... Łańcuszek kupiłam taki krótki i jak cienka rureczka. Pasuje idealnie. komunia 17 tego. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę sie zebrać do tych zdjęć przepraszam, postaram się w piątek to zrobić, mam fuul roboty i wszyscy mnie ciagle zapraszają jak to w okresie komunijnym ;) głównie to imprezy pokomunijne niestety różyczek juz nie mam białych, jak będą dostępne to napewno zamówię bo sobie też chciałam zrbić coś takiego, Kania> paczka mam nadzieję ze dotarła naszyjniki do podziwiania na stronie ;) zgodnie z sugestią Juli skróciłam i teraz długość jest ok :) spadam bo mam jeszcze trochę pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że doszła. Zaraz na następny dzień. Pisałam już jak mnie poczta zadziwiła. 🌼 Myślisz, że srebrne kuleczki by pasowały do tego kompletu? Tak mi coś po głowie chodzą. Jutro mam labę to skoczę do miasta. Może coś wynajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo srebro będzie zawsze pasowało do każdego kamienia ;) dziś zaczełam kurację dla swoich włosów, narwałam pokrzyw zaparzyłam i umyłam - zobaczymy jak długo będę latać po te pokrzywy ;) a wy co tak słabo, dopada was jakaś niemoc , pokazujcie się rano na kawusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka. Skrobne później , lece pod prysznic , właśnie wróciłam z kijków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja biegam po łące i rwę mlecz, robię miodek na zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzyłam pierwszy list, dziś jej urodziny. Przeczytałam cały, jestem przerażona , zrozpaczona, gówno prawda nawet nie wiem jak się czuje, nie wiem co myśle. planowałam jechać na cmentarz , dlatego wyciągnęłam list . Czy ona tak dobrze ukrywała to , czy ja aż tak bardzo byłam zaślepiona swoimi sprawami. Może odpowiedź jest w drugim liście , ale nie wiem kiedy je przeczytam. Ona w tym liście upewniła się,a raczej dowiedziała ,że ma kilka miesięcy życia, a może tygodni. Jak się zdobęde napisze wam maila, jeśli znikne na pare dni to znaczy ,że musze to przetrawić. Sorki pisałam Bling, że gdzie ma wygadać się jak nie tu, ale sama do końca nie potrafie. to dalej zbyt bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×