Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

pewnie masz rację, ze jakbym blizej mieszkała to by mi robili naloty :) aa chce sobie jakos fajnie upiąc włosy, mam sukienke do której by chyba jakis taki koczek niziutko pasował aa zdjęcia wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Tarzan, kużwa a po co Tobie kobiecy mocz ? :O :O :D Katarzynka , Mała ma rację, ja tez jak sceptycznie podchodzę do jakiejs wiekszej imprezki, to potem okazuje się , ze zabawa byla superrr !! Idź i baw się jak to mowią tak, jakbyś przed chwilką wygrała milion w totolotka i cały swiat lezal u Twoich stóp :P To dziala , serio ;) Koniecznie fotki w kreacji i z zabawy doslij :) Przejrzyj sobie jakies fryzy w necie. Niektóre są tak piękne i jednoczesnie proste , ze az chcialoby się miec codziennie inną. Nt zapraw miesnych nie wypowiadam się, bo w zyciu czegos takiego nie robiłam i chyba robic nie bede :) Ale zakoduje to w pamieci, moze się przyda kiedys :P Jutro szykuje córke na wycieczke na Litwę .Jedzie na 5 dni razem ze swoją chrzestna. Druga córa nie chciala , bo jak to planowaliśmy byla \"uwiązana \" chłopaka, miłosc sie skonczyla ( nawet nie wiecie jak mi z tym dobrze ) i teraz żałuje :O No cóz, moze innym razem pojedzie .....:) Jestem ostatnio bardzo zmeczona, jakos po tej zawalonej nocy weekendowej trudno dojsć mi do formy. Poza tym troche Wam się pożale , ze dziwnie się czuję , bo mnie boli cialo, jak np dotykam się to mam wrazenie jakby mnie bolała skóra :O Cholera wie co jest przyczyną . Nakupiłam sobie wczoraj witamin, magnezu, lecytyny i musze troche się doprowadzic do porzadku :P Ja tez podczas robótek odpoczywam , ostatnio jednak mniej dziergam i haftuję , bo nie moge sie zorganizowac. A poza tym troche energii mi uszło przy obrazku dla Mrówki :P A nawet dobrze go nie zaczęłam :O Spadam troche popracowac , moze się rozruszam , bo jak narazie to czuje się jak stuletnia babcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę... właśnie byłam w łazience i zmarnowałam tyle kasy :D Dla Mrówki i reszty, przepis od Malej 1 kg mięsa wieprzowego bez kości/np łopatka/ 1 kg mięsa wołowego bez kosci/tańsze gatunki/ 1 kg boczku 1,5-2 łyżki płaskie peklosoli, 1 łyżeczka pieprzu nat 1 łyzka majeranku 1 łyzka maggi w płynie 4 łyzki zelatyny 4 ząbki czosnku 1,20 litra wody zimnej Uwaga: Ok połowy składników/1,50 kg/ mozna zastapić mięsem mielonym Mięso obrac ze ścięgien i powięzi,pokroic na mniejsze kawałki.Chude mięso skrecić na maszynce przez siatkę o duzych oczkach ok 8 mm ,sciega na drobnej a boczek na sredniej ok 5 mm. Wszystkie składni wymieszać z przyprawami i wodą /jesli mamy mięso mielone również,bedzie nieco mniejsze rozdrobnienie to nie przeszkadza/,wyrabiac ok 5 min.Na końcu dodac żelatynę i dokładnie wymieszać. Rozkładać do suchych i wyparzonych słoików,zostawiając od góry ok 2 cm przstrzeni,dokładnie ubijac Zakrecić słoje i natychmiast wstawić do gotowania. Należy wekowac słoje ok 4 godz 1 raz,jesli na dłuższe przechowywanie 2 krotnie po 3 godz. Po wystudzeniu na wierzchu utworzy się warstwa bardzo smacznego tłuszczyku w srodku mięsko a na dnie pyszna klarowna galareka nadająca się do krojenia razem z mięsem. Polecam super mielonka mięsna,bardzo pyszna!! Uwaga: Mozna wszystkie składniki skręcić na drobną siatkę lub zrobić z samego mięsa mielonego,będzie równie smaczne. To była \\\"Kiełbasa z galaretką w słoiku\\\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan ja własnie myśle jak to zrobic ?! ;) Gg nie podam , bo na gg nie gadam . Powiedzmy, ze ten litr zdobede , 5 litrów na raz nie da rady :O A jak wysyłka i zapłata ? Na konto przelewem , po zatwierdzeniu wpłaty :)?!! hihi jeszcze czyms takim nie handlowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozemy dobic targu tutaj :D jak nie tu , to przez gg nie ma interesu :P sorrrrrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam! A moze zainteresowany moglby odbierac zloty plyn poprzez kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
ide naobiad zawsze mozna sie dogadac julii a ty tez bys mi sprzedala bo im wiecei tymlepiei oki tu tez mozemy sie zgadac a wolalabys si eumowic i ja ci kase daie ty mi siki czy zebym najpierw wyslal ci nakonto kase a jak kasa dojdzie dopiero siki beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, Tarzan nie ma sprawy :) W piatek podam Ci numer konta i szykuje mocz :P iiiii SMACZNEGO :) Julka :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Landrii..jak mija dzien w pracy? Ja mam nos w ksiazkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
oki to wysle ci kase a ty mi poznniei nazbierasz zloty napoi i jakby twoie kompele chcialy sprzedac to tez wezme kobiecego napoju nigdy zawiele i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka sam widzisz jak mija . Nic się nie dzieje, smęty :O Ale ogólnie to mam humor , bo juz na dzis 3 miłe wiadomosci dostalam i jestem cala happy ;) Własnie bylam na feccebooku i dolaczylam do jakiejs grupy , w ktorej i Ty jestes hihiii :) Nie mam pojecia co to za grupa :D Tarzan jestesmy umowieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
super jak wszysdko bedzie oki to podpisze kontrakt ztoba na zloty napoi na caly rok he dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarzan332 ja też się pisze , dużo pije więc troche tego będzie, możemy dobić targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroka
Kania ja chciałam twój adres!!! ;) na emaila Ci kolczyków nie wyślę przecież :) w piątek puszczę priorytet więc ślij na emaila teraz się szykuję na imprę,a ten tarzan to chyba z dżunglii może tam siki w modzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan33
mala a masz gg bysmy sie zgadali codo napoiu zlotego i super ze ty tez moglabys sprzedac :)dzieki i buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan33
hey co porabiaja moi ekompele ja pij ewlasnie herbate i si ekuruie bo grypa mnie wziela:) zamiast herbaty wolalbym cos innego juz pic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan a Ty tak na poważnie ten mocz łykasz ? Czy tak jak napisałes to Twoj fetysz?;) Słyszałam o urynoterapii, ale ze się pije własne siku a nie obcych :O Zdrowka Ci zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan33
hey no doswoiego si enieprzekonam bo moi niesmaczny jest a kobiecy slodki i smaczny dlamni ekazda kobieta to krolowa a jei siki slodkie jak miod i dlatego je kupuie od fainych dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. tarzan, pij co chcesz, moczu u nas pod dostatkiem , ale popracuj nad pisownią bo ciężko się czyta Twoje posty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan33
oki mala dziekuie popracuie nad pisownia:)mala a jak masz naimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan33
mala moze poddostatkiem ale ciezko go zdobyc nikt niechce sprzedawac:( mam nadzieie ze ty i kompelka z forum mi sprzedacie bo narazie wy si ezgodzilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jesteście zdziwione co ja robie o tej porze na kafe. Otórz pilnuje od 16 małego koleżanki , ma dzisiaj zjazd szkolny( jakaś epidemia czy cuś) Mały ma 3 latka i ponoć nie zasypia przed północą. Ja go wymęczyłam na działce , chodził z konewką i podlewał, grabił trawnik itp. pojechaliśmy do domu , wykąpałam go nakarmiłam, przeczytałam bajke i dziecko śpi już od godziny. Koleżanka w szoku , dzwoniła przed chwilą jak daje sobie rade bo mały wieczorem jest nieznośny, nie mogła uwierzyć ,że on już śpi i zasnął bez Harrego Potera . Ponoć bez tego filmu nie zasypia. I tu chyba popełniają błąd . ok. ide się myć i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke. Pisalam do was juz ze 3 razy,ale jakos te moje posty w swiat szly,widze,bo wczorajszych nie widze. Uciekam spac ,jutro pobudeczka po 5 . Buziolki. Mala masz podejscie, wiem cos o tym,niektorzy rodzice to wielu rzeczy o swoich pociechach nie wiedza. Moja Norka jak polechala kiedys na wakacje to ja w dwa dni oduczylam malego smoka, butelki , no i oczywiscie w ktorejs kolejnosci etz ja nauczylam go siusiu juz nei na nocnik tylko do kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
heyka wszysdkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×