Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej dziewczyby:) Co do rysunków piaskiem to ja pierwszy raz to wczoraj widziałam, szczęka mi opadła:) A oglądając coś takiego na żywo to dopiero musi być wzruszające. Mała sama chętnie bym na coś takiego trafiła na żywo, takie rzeczy zostają w pamięci do końca życia :) Tymbardziej jak sie ma wrazliwą dusze :) Landrynka - dziękuję za filmik :) Jaki romantyczny :) A co do koleżanki to wysłałam jej wiadomość, ze przesadziła trochę i by się tak do mnei więcej nie odzywała i mam nadzieje, że przyjmie moja uwagę spokojnie, ale musialam jej to napisac bo mi to siedzialo na duszy. Kiedyś takie rzeczy właśnie olewałam a potem rosła mi niechęć. Ona nie mówiła tego żartem, ma taki charakter, że rzuca takie takieksty a jak jej ktoś pozwoli to już wogóle od kpiny się nie opędzi. Ja ją znam od podstawówki, wychowywałyśmy się razem, kawał wspólnego zycia za nami wiec dlatego się przyjaźnimy. Tylko ona ma bardzo silną osobowość i jak ktoś od niej słabszy jest to neistety go niszczy, pewnie spotkałyście takie typy osób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej nosiło mnie cały dzień , nie mogłam nic robić , dosłownie szlag mnie trafiał. W końcu wsiadłam na rower i pojechałam do lasu, efekt wiadro maślaków i opieniek ( roboty na cały wieczór) Jestem cholernie zmęczona ,ale już spokojna . Las mnie zawsze uspokaja. Jasa nie przejmuj się koleżanką, pamiętam jak pare lat temu spotkałam się z koleżanką ( w podstawówce i szkole średniej byłysmy nierozłączne) Później ona wyjechała do innego miasta, nie było komórek, netu kontakt się urwał. Tak czekałam na ten dzień , że nagadamy sie do woli, wszystko było zaplanowane, wypad na działke i tylko my. Po 2 godz. miałam dość , nie miałyśmy nic wspólnego . Dwa światy. Nawet nasze wspomnienia ze szkoły były różne. Nie wiem czy ja się zmieniłam czy ona , dosłownie mnie drażniła . Teraz mieszka znowu w naszym mieście , ale nasz kontakt to tylko , cześc jak się przypadkiem widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wróciłam z kościoła, dzis obchodzimy świętego Judy Tadeusza patrona od spraw beznadziejnych, więc każda z was może przez niego pomodlić się o sprawę ktorą uważa za takową właśnie. Dobrze było chwilę spędzić taką to mi uświadomiło że powinnam dziękować za takie krzyże jakie mam bo z nimi sobie jakoś poradzę, obym nie miała gorszych bo mogłabym im nie podołać (typu dziecko chore na raka lub coś w tym stylu, brrrr) i więcej nic nie powiem bo to byłoby już gadulstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja pierniczę. Ale pracodawcy. Słyszałam raz o pierwszym supermarkecie o nazwie Passa. Na kasie dziewczynom nie dawali iść do łazienki i kazali w pampersy poubierać. ale czy to prawda to nie wiem. W dobie bezrobocia takie ekscesy niestety często się zdarzają. A jak ktoś chce rzucić robotę (moja koleżanka tak miała), to powiedzieli, że tak ją obsmarują na mieście, że nigdzie nikt jej nie zatrudni. U nas teraz w skupisku stoją: Biedronka, tesco, kaufland, ysk. Normalnie osiedle supermarketów. I wszędzie jest to samo. Sprzedawcy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Tylko nieliczni zostają. :( A teraz coś wesołego. :) Znajoma zadzwoniła do mnie z pytaniem, kto w niedzielę pracował u mnie w pracy. Ja zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że ja i taka druga 26 letnia. Ona mi na to, że pytała kolegi, to powiedział, że tej starszej nie było, tylko pracowały takie dwie młode blondynki w jednym wieku. :) Ta starsza to jest młodsza ode mnie jakieś 8 lat:D :D :D Niezły numer, co :D Przyznam się, że ta opinia baaardzo mnie połechtała. W końcu facet to powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy ph moczu 6 to normalne. I bilirubina 2. Zrobiłam sobie badania. Cukru we krwi wyszedł poziom 70. Dolna granica. Pewnie dlatego ciągle jestem śpiąca. Zajrzę w google. Może coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy tak się opierniczacie z rana, modły już jakoweś zanosicie i was tu nie ma ;) :P A tak powaznie to wczoraj się opierniczałam a dziś musze dokończyć szal bo po południu klientka go odbiera ch siet, a aja jeszcze w lesie, no prawie jeszcze przyszyć falbane ale to najgorsza robota, Kania> a czemu się dziwisz w końcu jesteś laska ;) a czasami te młodsze wyglądają starzej przez te makeupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy tak się opierniczacie z rana, modły już jakoweś zanosicie i was tu nie ma ;) :P A tak powaznie to wczoraj się opierniczałam a dziś musze dokończyć szal bo po południu klientka go odbiera ch siet, a aja jeszcze w lesie, no prawie jeszcze przyszyć falbane ale to najgorsza robota, Kania> a czemu się dziwisz w końcu jesteś laska ;) a czasami te młodsze wyglądają starzej przez te makeupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna poszło aż dwa razy to mam cały dzień już dziś zaliczony :P a po południu wywiadówka u maturzysty, ble jak mi się niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kania faktycznie taki tekst moze połechtac . Pamietam jak bylam kiedys w pracy u mojej tesciowej i byla druga jej synowa. Chlopak zrobila nam kawe , dl amnie rozpuszczalną i sypana dla J. Wchodzac z kawa do pokoju pyta sie tesciowej dla ktorej jest zwykla . Tesciowa odpowiedziala ze dla tej mlodszej .... i ten stawia kawe zwykla przede mną :P Fajną miala minę J :D A ja "urosłam" hihii :) Jasa tak własnie jest jak ktoś Cie wyczuje , ze jestees slabsza psychicznie i ze nie potrafisz byc w pełni asertywna . Wtedy potrafi dopiec tak, ze Ci w pięty pojdzie ;P Z reguly unikma takich osób , ale wiadomo, ze się nie da . Z reguly jestem cicha , przyjmuje wszystko z pokorą a potem we mnie się kotłuje i wzrasta pogarda do mnie samej, ze nie potrafilam się w nalety sposób "odwdzięczyc" ;) I chyba juz nic nie bede zmieniac w sobie. Taki mam charakter a tego sie nie da zmienic :) Przede mną kilka dni ciezkiej pracy , ale od przyszłego tygodnia laba :D!!!!! Nareszcie troche wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tak obijacie ? ;) Co dzis weszlam na kafe to nic nie mogłam napisac :O Jakies cuda się dzieja , teraz tez pisze posta nie majac pewnosci czy się pokaze ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuda dzieją się co krok Landrynka :P Julia> nie mysl że te perspektywy u nas są bajeczne, ja tu też żadnych perdpektyw na prace w tym zadupiu nie mam, a własnej działalnosci z pewnych przyczyn nie moge otworzyć, i koło się zamyka, szal proszę podziwiać bo właśnie skończyłam :P i chwalić bo mnie wiele zdrowia kosztował ;) dlatego teraz odpoczywam jak zawsze po skończonej robótce ale już jutro kończe w końcu córci sweterek bo mnie zima z nim zastanie ;) co by tu jeszcze rzecz, ano chyba tylko to że zaszalłam w biedronce i kupiłam masło do ciała jakieś herbaciane które pięknie pachnie :D będzie miał mój M co wąchać ;) bo cała się nim wysmarowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej pracy trzeba być asertywnym, bo inaczej to cię zeżrą żywcem studenci. No to się odważyłam i nauczyłam. Do tej pory nie wiem, skąd to sie u mnie wzięło. Pewnie mi ktoś dopiekł. W końcu człowiek nie wytrzymuje. Ale tak ogólnie gadają, że dziewczyny z dziekanatu są spoko. Nikt nie wyjdzie jak wszystkiego nie wytłumaczymy. A teraz czas stypendialny. Mówię wam, ile tej papierologii, a każdego trzeba sprawdzić i jak brakuje to wytłumaczyć jak, gdzie i dlaczego. Też trzeba cierpliwości. Landrynka warto popracować nad sobą, bo się opłaca. Mrówka lecę popatrzeć na twojego bloga. A tak w ogóle to zapraszam na herbatę owocową. Zaparzyłam cały dzbanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szal rzeczywiście piękny 🌼 Lucjan niczego sobie kocisko ;) A to na pewno sikoreczka. Do mnie w zimie przylatują też gile, ale pewnie jeszcze na nie nie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko na chwile bo już moje seriale się zaczynają :P od rana też kafe było nieosiągalne, coś pewnie robili :( wysłałam do Was emaila, prosze o szczerą odpowiedź :) a Juleczce już dziękuję za odpowiedź :) ja myśle tak samo 👄 miłego wieczorka i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka :P musiałam dzis podrzucić syna do bbusa i się teraz zastanawiam czy mi sie opłaca na godzinę kłaść ;) ide poczytac pocztę a potem pobuszuje w necie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie śpię, zdążyłam nawet słówko zamienić z Mala przed jej wyjściem do sklepu :) To chyba jedyny taki żywy topik, od rana do wieczora wspomagany wpisami :D Może jakiś konkurs zrobią to wygramy :D Ja mam dziś fajny humor, uż naczynia pozmywałam, a teraz zobacze "Brzydule" bo ejszcze nie wiem co w dzisiejszym odcinku :) Aha, i przyjaciółka mi odpisała miłego maila, więc wszystko zakończyło się miło i poszło w niepamięc. Ciesze się bo kiedyś to by była wielka kłótnia z jej strony ale chyab też złagodniała nieco. No zobaczymy, chce mnie odwiedzić ze swoim chłopakiem. A tak apropos, co o tym myślicie? Ona poznała faceta 20 lat starszego od niej. Jest wdowcem i się zakochał w niej po uszy. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się zakochał to co robić ;) :P ale ona głupia baba i tyle, za 10 albo 15 lat będzie w kwiecie wieku a on będzie zramolałym starcem, tak uważam i już ;) a inne gdzie za słabo krzyczałam :P podaje kawusie, przedszkolak w przedszkolu i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i niemądre ja ona tyle młodsza. Gorzej by było jakby wyszło odwrotnie. A że mogłaby sobie poszukać kogoś wiekiem zbliżonego i bez obciążeń, to już inna sprawa..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, do mne też nic nei doszło :) A co do niej to własnie to jest problem,co będzie za 10 - 15 lat i to ją przed przyjęciem pierścionka zaręczynowego powstrzymuje tylko. Ja sobie tak myślę, że z drugiej strony może lepiej tak niż samemu? Bo tu 30tka na karku a perspektyw na zalozenie rodziny tez nie ma :/ A wymagania w tym wieku rosną i traci się wiarę, że już można wszystko. Sama nie wiem co o tym myślec :) On ma już dzieci... bez sensu troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co tak pusto ? Sylwik Troche dziwna propozycja , zwłaszcza ,że wcześniej wołał tyle kasy. Może pisze jakąś prace i do tego mu to potrzebne. Nie mam pojęcia. Propozycja kusząca , ale gdzie ten kruczek schowany. Może z nim jeszcze porozmawiaj . Mrówka szal przepiękny Jasa co tej z najomej i starszego faceta to przy 10 latach jest po jakimś czasie różnica . Niektórzy faceci koło 50 są atrakcyjni , a niektórzy to wybacz ale nie będe się wypowiadać , a kobieta często w wieku 30 rozkwita. Bedzie wyglądała jakby szła z ojcem. Ale tu nawet nie o to chodzi. Wydaje mi się to za duża różnica , aby po jakimś czasie mieli wspólne tematy, choć moge się mylić. To że on się zakochał nic dziwnego syndrom40latka i młoda dziewczyna zwróciła na niego uwage , połechtało to jego ego. Ale ona dziwie się jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego jeszcze w kinie nie grali , 13.30 i żywej duszy? Rozumiem ,że święto zmarłych , ale bez przesady. Meldować się po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątała, popiekłam i dziergam ;) czyli ogólnie sie byczę, święto jak każde ja na szczęście jeszcze nie mam kogo tam odwiedzać jedynie mam dziadka grób ale w tym roku nie jade bo dzieciactwo chore wiec tylko tradycyjnie do nas na cmentarz świeczkę zapalić u babci męża no i obym jak najdłużej w ten sposób spędzała tego 1 listopada :) zmobilizowałam się i podganiam obrus, miał być na święta, tylko na które ;) na dworzu fajnie mąż dopiero teraz poszedł przepalić, dziś zapodaliśmy tonę węgla ciekawe na ile starczy Sylvik mam pytanie z innej beczki niewiem dlaczego chodzi mi to po głowie - nie chodziłaś osatnio (czytaj rok pół roku do tyłu) do jakiejś wróżki albo innej tego typy babki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Mróweczko nie chodziłam :) nie korzystam z tych instytucji bo się boję że mi coś złego przepowiedzą :P Mam koleżankę 10 lat młodszą od męża, są małżeństwem od 18 lat i jakoś nie widać za dużej różnicy między nimi, ale to może dlatego że ona się troche zapuściła i wygląda na starszą niż jest :) a drugie znałam małżeństwo że żona była młodsza od męża 17 lat i niestety umarła pierwsza a on jeszcze długo żył, a przeżyli razem 25 lat w zgodzie i chyba szczęściu. To takie przykłady, żeby pokazać że czasem można i nie ważna różnica wieku, ale moim zdaniem też szukała bym młodszego od siebie :P żarcik taki ;) Jasa i Kania może poczta coś zawaliła, ale już znam odpowiedz więc nie będę Wam głowy zawracała ;) u mnie nudnawo, niestety dziś cały dzień mi słabo, w sumie trzyma mnie od wczoraj, aż się boję jak jutro pojadę w trasę i na cmentarzu wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik> dasz rade głowa do góry :) sweter skończony w poniedziałek pozszywam, nareszcie studentka się doczekała :) poszalałam zakupowo, zarobiłam na szalu i od razu przepusciłam tzn zainwestowałam ;) w nowe zapasy włóćzkowe :)))))) ech te nasze słabosci :P wiem ze są różne małzeństwa i takie gdzie to on jest młodszy o 15 lat ale popieram wypowiedź Mali, ja tam bym wolała nie tatusia tylko kogoś w swoim mniej więcej wieku miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Dla mnie to niemozliwe by się związać z kimś o tyle starszym bo jakoś nie wdawałam się nigdy w relacje takie z osobami 20lat starszymi. Pozatym chyba rzeczywiście, on ma inny bagaz doświadczeń a ona zaczeła sie dopiero usamodzielniać, inne pragnienia inne marzenia.... hmmm zobacze jaką ona decyzję podejme :) Kupiłam sobie dziś calcium i magnez, będę piła bo mam zawroty głowy ostatnio, może to jakiś niedobór a że papierochy wciąż palę to muszę się ratować ;] Mala prosiła bym Wam przekazała, że ona ma jakieś kłopoty z netem i nei może nic napisać na kafe - zżera jej wszystkie posty, więc odezwie się pewnie jak jej zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia do kawy orzechowiec lub babka Sylwik daj krótko znać jaką decyzje podjełaś. Jasa to ty palaczka jak ja . Nie moge a raczej nie chce rzucić tego dziadostwa . Jak sie rozwidni to czeka mnie kilka wycieczek na cmentarz, wczoraj wieczorem pozabierałyśmy kwiaty szykował się przymrozek. Dobrze zrobiłyśmy bo temperatura jest -4 w tej chwili. Wczoraj wściekłam się strasznie , wiosną oddałam do pralni płaszcz M mi go odebrał i powiesiłam w worku bez oglądania . Teraz patrze a on ma kika dużo jaśniejszych plam . Nie nadaje się do noszenia ! Nawt reklamacji nie złoże /nie mam tego świstka z pralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki 🖐️ W ostatnich dniach maiałam sporo pracy i nawet nie miałam czasu zajrzec do Was :O Wczoraj wróciłam tak skonana z pracy , ze nie robiłam kompletnei nic tylko przelezałam . Na groby rodzinne nie jedziemy, bo samochód w rozsypce :O Facet naprawi juz kilka dni, wzial ponad 1000 zł ,a samochod jak nie jedzie tak nie jedzie :( Mam dzis piekny dzien i chcialm sie wybrac na groby do moich zmarłych kolezanek . Ale jakos tak osłabłam, ze narazie nic mi się nie chce. Wzielam sie za szydełko od rana i juz jedna serwetka jest gotowa, teraz zaczełam robic następną ;) Co do wieku ...myślę , ze 20 lat to jeszcze nie tragedia , chciaz macie poniekad racje, ze w pewnym wieku jest ona nazbyt widoczna. Moja ciocia miała 15 lat mlodszego meza. Byli do konca swoich dni bardzo szczesliwą parą i przykładnym małzenstwem . Wzajemnie sie wpsierali , pomagali sobieitp...Myślę, ze reguły nie ma , bo oprocz wizualnych roznic jezeli tylko istnieje wzajemne poszanowanie , miłosc, to wiek nie odgrywa zdecydowanej roli. Jasa calcium ok, ale do tego zestawu dorzuc potas :) Wraz z magnezem tworzą swietną dawkę :) Julka co tak zamikłas? :) Mała nt temat pralini nie chce sie wypowiadac ,bo mnie zaraz nerwy biorą, ale mailam w ubiegłym roku przejścia na miare reportazu w TV :P Dla wszystkich buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grobach byliśmy. 🌼 MM się rozchorował w piątek, dopiero wczoraj wstał z łóżka. Grypa nie grypa. Chyba się podziębił ale bałam się, że do domu grypsko przywlukł, ale to coś innego. Podobne objawy ale nie do końca. Dziś poszedł do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×