Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dziękuję za słowa wsparcia kobietki :) Mam nadzieję, że będzie oki... U mnei trochę złe wieści... pokłóciłam się z M i to poważnie :( Jestem taka wściekła, że nawet sylwestra nie będzie, posiedziałam sobie w łóżku... wypłakałam się za wszystkie czasy :( Mała.... nie odbieram tel bo nie mam sił nawet gadać :/ Tak się wnerwiłam, że spakowałam sobie walizkę i przejżałam oferty pokojów do wynajęcia.... teraz siedzę z kotkiem i nie odzywam się do nikogo :/ Cóż mam nadzieję, że nowy rok będzie lepszy niż jego końcówka.... A Wam również życzę dosiego roku... duuużooo szczęścia... i by najlepszy dzień tego roku był najgorszym przyszłego.... Buziaki Dla Was kochane dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa ej no Babulcu :-) Wyłaż z tego wyra i w te pędy uściskaj mężą , chcesz się z nim kłocic caly nowy rok ? Raz na jakis czas kobieta musi byc ulegla i ustapic , nawet wtedy gdy i tak prawda jest po jej stronie:)Dzis jest własnie taki dzien dla Ciebie :) Bierz szampana do ręki, dwa kieliszki i masz 50 minut na to, aby Nowy Rok powitac z uśmiechem ;) !!!! Ola ja tez zaraz po wzniesieniu toastu udaję sie na spoczynek ;) Bylam na spacerze z męzem . Wiecie jak fajnie ? Chodzilismy prawie godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku :-) Jasa mam nadzieję że już się wszystko dobrze poukładało .Czasami w życiu tak bywa że mamy tych naszych panów DOŚĆ !!Ale bez nich też by było żle :-( Trzymam kciuki :-) A dzisiaj byliśmy zobaczyć tą kosmiczną scenę .Gigant !!!Prześlę zdjęcia na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;) Jasa jak tam ? wszystko ok ? :) Belisima faktycznie scena robi wrazenie :) Zresztą podobnie jak scena , ktora byla w ubiegłym roku we Wrocławiu ;) Podczas tegorocznego Sywlwestra niestety Wrocław byl smutny :O Mam podobną czapke do Twojej , tylko w kolorze brazu i szarego :P ;) Jescze przypomnialam sobie pytanie Katarzynki odnosnie nicku. Ten nick Landri odkopalam z kurzu , czasami go uzywałam jak chcialam podpisac się skrótem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się melduję na chwilkę :) wczoraj jednak ruszyliśmy się z domu ale na wieczór już ściągneliśmy bo młodzież rozjeżdżała się po imprezkach a dziś zaraz też wybywamy na imprezkę Wszytskiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D JAsa> jak tam - lepiej? słuchaj Landrynki - wie kobieta co mówi ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.20- a tu ciiiiszaaaa ! A moze ktoś ma ochotę na > :-) Jasa -? daj znać.Myślę że wszystkie się martwimy tym że milczysz. Sylvi-a co u Ciebie ? :-) Mrówka -pewnie odsypiasz po imprezkach :-) Landrynko-czekam na fotkę w czapie :-) Ola Kania Mała Katarzynek Bling Julii , Serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już od rana zabiegana :) pichcę bo cały dom ludzisków i goście, wiec tylko w przelocie macham 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Sylwester było do bani, a właściwie tak jak poisałam wogóle go nie było... było ostro... ale jednak moje zdecydowanie na wyprowadzkę (tym razem nei mogłam odpuścić :( ) wstrząsnęło moim M i dostałam takie przeprosiny na jakie czekałam no i mam nadzieję, że nie będziemy mieć juz podobnych probleemów.... co mi pozostało... tylko nadzieja :) W każdym razie już powiedzmy że jest dobrze.... dziękuję za zainteresowanie i słowa otuchy.... Pozdrawiam Was bardzo mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się witam wszystkiego najlepszego w nowym roku 🌼🌼🌼 Obiecuję nie narzekać Bellisima do mnie nic nie dotarło. Czy może mi ktoś przesłać? ;) Zaraz postaram się wysłać fotki z Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa-:-) Kania-aaaaaaa nie mam Twojego e maila.Wychodzi na to że nie podesłałas mi swojej fotki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Babeczki, nie moge dostac sie do komputera, jak ktos sie zlituje to doslownie na kilka minut, wiec wybaczcie ze sie nie odzywam..... Swieta ok, w domu jak to w domu, ale nowy rok nie zaczal sie za ciekawie......o 12 dostlismy telefon, ze wlamali sie do naszego mieszkania....wiec wyobrazcie sobie moja , nasza radosc.... Z tego co wiem zlodzieje buszowali glownie w mojej bizuterii, mialam kilka fajnych rzeczy w bialym zlocie z diamencikami, kilka pierscionkow zlotych (glownie pamiatki....przez co jeszcze bardziej mi ich szkoda), kolczyki ....to tylko co mi przeszlo teraz przez mysl...pozniej sama zobacze co brakuje.... Taki mam jakis niesmak przez to..... Laddriii...dla Ciebie caluski, dziekuje za kartki i liscik.....wracam chyba juz w piatek, niby mialam zostac, ale raczej wracam.....bapisze wiecej po powrocie. Podroz byla dosc trudna, drogi sliskie, wiec tego mojego sama nie puszcze ;-) Do tego ta kradziez, musze to wszystko zobaczyc , ocenic..... Ubezpieczenia nie mielismy, wiec wszytko do bani....Oby drzwi dalo sie jakos "zalatac", bo kasy na nowe nie mamy. Buziaczki i usciski dla kazdej z osobna! I kazdej z Was zycze 365 dni w zdrowiu, harmonii i milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ;) Witam wsórd zywych . Wczoraj caly dzien przelezalam nieprzytomna w łózku :O NO w koncu bylam na weselu, nie ? ;) A przy okazji mam okropny bol gardła , katar i moje samopoczucie bylo fatalne. Dopiero dzis jako tako zaczynam funkcjonowac ;) Julka przykre to co napisałas :O MOge Ci tylko wspólczuc i wierzyc, ze mimo wszystko duzo Wam nie zginęło i nie ma zbyt duzych szkód. Czekamy wiec na wiesci od Ciebie po powrocie ;) Kania fajnie wyglądaś , widac ze zabawa byla udana, kreacja iście Sylwestrowa ;) Super zdjecia, dzieki :) Jasa dobrze, ze sytuacja sie wyklarowała i ze juz jest wszystko ok ;) Oby tak bylo przez caly Rok :) Piję kawę 7 i biore sie za obiad . Aha no i od dziś zaczynam odchudzanie. To moje jedyne i najwazniejsze postanowienie na ten rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku Juleczko współczuje, kiedyś to przeszłam to wiem co czujesz przepraszam Was że znowu nie pisze, ale mam taką huśtawke nastrojów że nie chce zanudzać, poza tym źle się czuję częściej niż dobrze a do kompa trzeba mieć dobre widzenie czego mi brakuje ostatnio :( życzę Wam wszystkiego dobrego przede wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia 👄 myślami jestem z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczynki :-) Julii -szok,ja bym takim łapy z d..y powyrywała 😠 !!!! Ale po złym nadejdzie dobro i oby Ci te straty wynagrodziło :-) Landrynko -No to nieżle balowałaś :-) ! No ale jak się bawić to na całego !!super:-) Sylvi -rozumiem Cię [staram się] Wiem jak ciężko bylo mi zasiąść do kompa..... a przecież bolały mnie tylko plecy......ale jak człekowi cosik jest to i dusza na tym cierpi. Dam radę,dam radę,dam radęDam radę,dam radę,dam radęDam radę,dam radę,dam radęDam radę,dam radę,dam radęDam radę,dam radę,dam radęDam radę,dam radę,dam radęDam radę,dam radę,dam radęDam radę,dam radę,dam radę .......mów,bo musi być lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie tylko mnie ten rok zaczal sie pechowo,ja wczoraj rozwalilam auto. Zarabiscie bo mialo byc rejestrowane w styczniu. No i ja bez prawka,ale to nei bylo nigdzi en aulicy to byla gorka pod dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,..a moze ktos ma jakies ciekawe pasje?...podzielcie sie nimi...pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz ty Landrynka - nie krzycz ;) dopiero co wstałam chociaz nigdzie nie balowałam ale dziś w domu cisza aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D wszystkich wywiało, Pweł został oddelegowany do przedszkola więc jeszcze uciełam drzemkę Tyle wolnych dni a u mnie ciagły ruch był, pełno ludzi w domu no i gości przy okazji, fajnie było ale teraz kiedy usiadłam z kawusią przed to odetchnełam :) podobnie jak Landrynka mam postanowienie - ćwiczyć ale w celu nabrania jakowyś mięśni, wiem na 100% procent o dwóch weselach na których będę tańcowała, natomiast co do trzeciego to mam cichutką nadzieję że o nas zapomną ;) Julia> uważaj w drodze powrotnej o ślisko iz asypane, noi szkoda że wam tego mieszkania nikt nie pilnował, moja kuzynka w szwecji od lat jak wyjeżdza to kogoś ze znajomych prosi o to żeby codziennie tam zaglądał i zapalał światło, żeby nie wyglądało na opuszczone Blinguś> a ty nie wiesz że bez prawka to się za kierownicą nie siada :P ale ciesz się że tylko samochód rozwalony a Ty cała!! Moje dzieciaki jak pojechały do szkoly to dopiero jak przysłały smsa ze już są na miejscu to odetchnełam Persjanka - tu każda ma swoje pasje musisz się cofnąć parę stron i poczytać :) Sylvik jeszcze w domku? czy już na wyjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Kania - widać ze swietnie się bawiłaś :) i tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche a nie będe mogla nic powiedziec ,a nie tylko krzyczec :( Tracę głos, jestem przeziebiona jak diabli. Powinnam siedziec dziś w domu pod ciepłą pierzyna , a nie w zimnym , nie ogrzewanym od tygodnia pomieszczeniu. Dobrze, ze mne farelka wspiera :) Mrówka , Persjanka chyba wiedziala do kogo uderza z tym postem i stopką w nicku :P Zagladalas tam juz ? ;) Ciekawa jestem jak Mikołajek w przedszkolu ? Hm.... ? Blingus to faktycznie pechowo sie zaczal Nowy rok i jestem zdania jak Mróweczka, dobrze ze Tobie nic sie nie stalo :) A moze włąsnie te przeciwnosci na poczatku roku są zapwoedzią udanego roku ? Moze tak to trzeba interpretowac ? ;) Wazne , zenby się nie zalamywac juz na wstepie :) Ide sobie zrobic jgorąca herbatkę z malinami i cytryna , moze jakis "czosnek" sobie do niej wrzucę ?:P ( czyt Rum :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mrowka fajne te nagrania:D Lambade pamietam doskonale i zawsze kojarzy mnie się z ciepłym klimatem :P A na pierwszym linku, wsrod trzech panow ktorzy graja podczas wystepu Kindze jest moj ulubieniec . Swego czasu byla to moja "milosc" . Jezeli dobrze kojarze , to on jest z Wroclawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! :-) Bling - upssss...same straty.I oby ostatnie . :-0 Mrowka odpoczywasz i od razu weselej na topiku :-) Ale sie uśmiałam :-) Przez Głowno jadę do Warszawy:-)ale na rynek nie zerkałam,tylko czy w tej mieścinie jest rynek? Landrynko -lambada kojarzy m isię ze sylwestrem w tamtych latach .A więc bal na wielkiej sali,lambada leci,wodzirej zarządził wężyk trzmamy partnerów przed nami dłońmi w pasie i wykonując ruchy lambady tańczymyZebrało się tego luda sporo,tańczą cieszą się [i ja też]:-) w pewnym momencie zerkam gdzie koniec tego węża i co widzę? Na samym końcu tańcowali sami panowie ! a ruchy jakie wykonywali w rytm lambady [pan do pana :-P] Płakałam ze śmiechu zresztą nie tylko ja :-) komedia. Aspirinkę Landi i do łóżeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×