Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

przepis na sałatkę gyros: jedna podwójna pierś kurczaka 1-2 cebule 4 ogórki korniszony 1 puszka kukurydzy 1/2 kapusty pekińskiej majonez, keczup, przyprawa gyros Układać warstwami: - usmażona i pokrojona w kostkę, obtoczona w przyprawie gyros pierś z kurczaka - cebula pokrojona w kostkę - keczup - ogórki pokrojone w kostke - kukurydza majonez -kapusta pekińska pokrojona w kostkę powinny wyjść trzy warstwy tego a co do racuchów to same drożdze na wodzie z mąką, rzucone na olej i usmażone ;) u mojej teściowej zawsze takie się podaje na końcu i właściwie wszyscy na nie czekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja zajrzałam u mnie tradycyjnie Barszcz z uszkami pierogi z kapusta i grzybami karp po grecku filet po grecku( dla tych co nie lubią ości) ryba po japońsku makiełki( makaron, domowy z bakaliami) kutia fasola jaś z kapustą Karp smażony Sledzie po cygańsku( kupione) Sałatka z porów paszteciki grzybowo-kapustne To na wigilie na święta dodatkowo bigos, karczek, szynka , boczek Pieczone Galareta drobiowa, krokiety(takie zwykłe i z parówkami) , sałatka gyros, sałtaka z kurczaka i ananasem,sałatka ryżowa. W pierwszy dzień świąt obiadu nie robie, na drugi mam w planie kluchy parowane, mięsko z sosikiem i kapustka zasmażana. Ale jak zostanie żarcia to zrobie tylko rosół i swojski makaron. Zobaczymy Co do pracy to już się pożegnałam. Zrobiłam mini opłatek , szef przyjechał , podziękował mi i dziewczynom, wręczył bony ( do wykorzystania w tym sklepie) ale jeszcze po jednej szynce pieczonej ( czyli cud) Ja dostałam większą paczke , w kytórej był fartuch , polar, ta szynka i plakietka z moim nazwiskiwem , kierownik sklepu, a na odwrocie napis "WRÓĆ DO NAS" Poryczałam się , dziewczyny też ,bo podziękowałam . Nie dam rady , nie z moją rozpieszczoną rodzina. Całe święta , mimo pracy po 10-12 godzin przygotowałam sama . Jak bym pracowała tak by to wyglądało. Uzgodniłam ,że będe mu pomagfać , ale do pracy nie pójde. Oprócz tej paczki w domu czekał na mnie karton od szefa Swojska kiełabasa, szynka, schab, boczek i inne cuda. Na oko koło 15 kg. Jeszcze nie kroiłam więc nie wiem co dokładnie.No i tel komórkowy z opłconym abonamentem na rok , na kwote 30zł miesięcznie. Dzwoniłam do niego z podziękowaniem , ale nie odbiera. Tak więc same widzicie , lepiej mu pomóc niż u niego pracować. Jak pomagam to docenia jak zwykle meeega post. Sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Moja siostra z mama gyrosa mieszaja. do tego frytki Landri pepperkaker to ciastka mozna kupic gotowa mase w sklepie, sa nawet dobre ,jak u nas pierniki ale takie suche http://www.rema.no/folkekokkene/folkekokker/eirik/article11320.ece A glogg to zawiesina, mozna ja pic bez alkoholu z roznymi bakaliami lub z dodatkiem wina lub piwka http://www.rema.no/kundeavis/VOAB/flash.html#/7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życze Wam i sobie ;) abyśmy cały kolejny rok się tu spotykały :) a teraz wypoczywajcie i świętujcie z rodzinką :)e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELNEGO BRZUSZKA,BIALEGO PUSZKA,HUMORU DOBREGO, SYLWESTRA WESOLEGO ,DUZO PRZYJEMNOSCI I WSZELKIEJ RADOSCI Z RODZINA U BOKU TEGO WAM ZYCZE W NOWYM 2010 ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, przepraszam, ze ostatnio bylam taka nieobecna, ale wiem ze mnie rozumiecie i wybaczycie :-) dO DOMKU DOJECHALISMY WCZORAJ O 23, PODROZ BYLA Z LEKKIMI PRZEZYCIAMI, BO sZWAJCARIA BYLA ZASYPANA DOSLOWNIE SNIEGIEM, ALE POSZLO DOBRZE ...Dzisiaj przygotowanie do Wigilii, pomagalam mamie, pakowalam podarunki a teraz chwilka na komputer.... Zycze Wam bialych Swiat. wspanialej atmosfery, usmiechu na kazdej twarzy, ciepla w sercu i wszystkiego dobrego. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane :D Radosnych Swiat Bozego Narodzenia, wszystkiego co dobre mile i piękne. Milosci i Pokoju, ktore przynosi Dzieciatko Jezus. Gloria in excelsis Deo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam zyczę ! A co tam ! mam gest! Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka, Mocy Pudziana, Chaty Beckhama, Humoru od rana, Cholesterolu w normie oraz świętowania Nowego Roku w dobrej formie .......:-) I NIECH SIĘ SPEŁNIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja Wam życzonka wysłałam mailem, ale tu jeszcze raz, Wesołych Świąt, spokojnych, radosnych i zdrowych :) Mam nadzieję, ze macie czas na trochę odpoczynku :) Moja wigilia twała jakieś 40 min a gotowania było przez 2 dni :P Po tych 40 min. padłam.... wszystko zaczęło mnie boleć.... BRAK KONDYCJI przez to siedzenie w domu i nic nie robienie :( M zrobił mi masaż i nawet zmywac już nie miałam sił:P Dziś był spacerek do którego mnie przyjaciólka zmobilizowała opowieścią o swoim spacerku.. więc mimo tego, że wody wszędzie po kostki poszłam na spacer i kupiłam sobie wiśniówkę :) Tyle narazie u mnie.... sałatkę Gyros będę robiła jutro... bo za dużo tego wszystkiego mamy na nas dwoje.... a taki jeden krokiet to potrafi zapchać człowieka.. zrobiłam ich aż 17 :D Buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsypiacie świąteczne zmęczenie :-) > dobra kawka stawia na nogi [mnie silny przeciwbólowy]5.30 włączylam pralkę z obrusami białymi ,mam nadzieję że plamy poznikają,nie lubie tak kisić prania:-) Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja mozna tak powiedziec, odespalam wszelkie zaległosci, nie tylko swiąteczne zmeczenie :P Ja tez musialabym wyprac obrusy, ale to chyba jutro od rana , jeszcze dziś leniuchowanie ;) Ladna pogoda za oknem wiec wypadaloby ruszyc dupsko z domu :P I tak chyba zrobie popołudniu. Teraz kawa , ale już bez ciasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja po świętach :) niestety dziś wracam już do ośrodka, szybko zleciało te kilka dni :( niestety pomarudze troche bo okazało się że czułam się gorzej niż przed wyjazdem na leczenie, nie mogłam wysiedzieć w gościach dłużej niż 1-2 godzny :( troche zepsułam święta M bo nawet wypić z gośćmi nie mógł :( ale nie narzekał :) oby następne święta były lepsze ;) wszystkiego dobrego i do Sylwestra, bo nie biore kompa na te kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski wracamy juz do normalnosci codziennosci Ja sie nie objadalam,ale oczywiscie pojadlam duuuuuzo wiecej niz przez te 3 ostatnie miesiace. I tak dzisiaj wybieram sie na silownie. Trzeba rozruszac cialko. Pakuje teraz ciuszki do wywozu do kraju,15 sztuk Spodni Dla mamy cos,dla brata ,szwagra i siostry tez mam. Znowu wory do wywozu,jak swiety mikolaj Sprzatnelam mieszkanko to juz nawet wczoraj, dzisiaj poodkurzalam katy , Adek maluje szafki w kuchni bo byly niebieskie i w koncu sie zebralismy zeby to zrobic,wczoraj 4 godziny ukladalam swoje ciuszki w szafie pstrykala fotki bo duzo tego nowego sie nazbieralo zeby pokazac siorce. No nic zmykam a wy sie pojawiajcie,koniec leniuchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosadorn.bloblo.pl
zapraszam, makijaż krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGę PATRZEĆ NA JEDZENIE :O A tu za godzinę idziemy do znajomych na flaszeczkę ślubnięcą. Pobrali się nawet nie wiem kiedy. Nikomu nie powiedzieli, że podjęli decyzję. W ogóle ciekawa z nich para :) Ale ich lubię 🌼 Jutro pranie, sprzątanie itp. Do pracy idę dopiero w sylwestra. Na sylwestra też idę ;) Wybaczyłam MM ostatni wyskok. Nawet w te minione święta stronił od alkoholu. Należy mu się bonus. ;) Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jutro normalny dzień ;) ogólnie nie przejadałam się za specjalnie tylko nadrabiałam zaległości w tv i nigdzie się nie szwendałam. Spacerowaliśmy z M i Pablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik bedzei lepszy , musi byc !!!! Wierz w siebie i nie poddawaj się !!!! :-) Bling tak nam opisalas ile to zrobilas, ze az mi wstyd pisac ze po raz kolejny dzien sie byczylam do bólu :P Kania a ja tam moge patrzec na jedzenie ;) Wcal esię nie przejadlam , wszystko bylo przyzwoicie , no moze trochę poszalałam z ciastem , ale jeszcze kilka dni i zaczynam wlakę z moim zbednym tłuszczem :P Wiec i kalorie ciastowe pojdą w zapomnienie ;D Mrówka masz przesyłkę na mailu i bardzo prosze się do niej odniesc :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik bedzei lepszy , musi byc !!!! Wierz w siebie i nie poddawaj się !!!! :-) Bling tak nam opisalas ile to zrobilas, ze az mi wstyd pisac ze po raz kolejny dzien sie byczylam do bólu :P Kania a ja tam moge patrzec na jedzenie ;) Wcal esię nie przejadlam , wszystko bylo przyzwoicie , no moze trochę poszalałam z ciastem , ale jeszcze kilka dni i zaczynam wlakę z moim zbednym tłuszczem :P Wiec i kalorie ciastowe pojdą w zapomnienie ;D Mrówka masz przesyłkę na mailu i bardzo prosze się do niej odniesc :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik bedzei lepszy , musi byc !!!! Wierz w siebie i nie poddawaj się !!!! :-) Bling tak nam opisalas ile to zrobilas, ze az mi wstyd pisac ze po raz kolejny dzien sie byczylam do bólu :P Kania a ja tam moge patrzec na jedzenie ;) Wcal esię nie przejadlam , wszystko bylo przyzwoicie , no moze trochę poszalałam z ciastem , ale jeszcze kilka dni i zaczynam wlakę z moim zbednym tłuszczem :P Wiec i kalorie ciastowe pojdą w zapomnienie ;D Mrówka masz przesyłkę na mailu i bardzo prosze się do niej odniesc :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik bedzei lepszy , musi byc !!!! Wierz w siebie i nie poddawaj się !!!! :-) Bling tak nam opisalas ile to zrobilas, ze az mi wstyd pisac ze po raz kolejny dzien sie byczylam do bólu :P Kania a ja tam moge patrzec na jedzenie ;) Wcal esię nie przejadlam , wszystko bylo przyzwoicie , no moze trochę poszalałam z ciastem , ale jeszcze kilka dni i zaczynam wlakę z moim zbednym tłuszczem :P Wiec i kalorie ciastowe pojdą w zapomnienie ;D Mrówka masz przesyłkę na mailu i bardzo prosze się do niej odniesc :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki po świętach W wigilie rano wysmarowałam posta z życzeniami i mi go zżarło. Wkurzyłam się i spakowałam laptopa z postanowieniem świeta beż netu. Udało się Święta rozpoczęłam mega migreną , która mnie trzymała do wczoraj. Podejrzewam ,że to z przemęczenia i braku snu. Caly tydzień zapieprzałam w sklepie po 10-12 godz. a w domu i tak sama musiałam wszystko zrobić . M tradycyjnie wrócił w wigilie o 17 , gdy juz stół był nakryty. Święta spędziłam więc w domu bez gości chociaż raz ( wyłączyłam również tel bo miałam dość smsów z życzeniami imieminowymi i świątecznymi) żarcia narobiłam tyle ,że miałam święty spokój i praktycznie jadłam , leżałam, szydełkowałam, oglądałam tv i spacery z rodzinką( choć pogoda się nie spisała) M troche burczał bo nie było % w święta więc go wczoraj puściłam do znajomych a ja zrobiłam sobie domowe Spa i z przyjemnością o 19 leżałam w łóżeczku. Dziś nareszcie normalny dzień. Trzeba chate doprowadzić do porządku , sterta prania, przegląd lodówki. no i za godz. ide na kijki chyba na dłuższą trase bo trzeba troche spalić tych pyszności / miłego dnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam spac o 2 a pobudka juz po 6 zamierzam dzisiaj zrobic przeglad sklepow do 15 niestety bo ide potem za kolezanke do pracy ,do 19 Znalazlam moje kalosze na stronce http://www.amazon.com/gp/product/images/B000GQGZC0/ref=dp_image?ie=UTF8&s=shoes&img=MAIN&color_name=1 Prawda ze piekne? Jak tutaj nie bedzie to zmuszona bede kupic przez net, no ale coz tak mi sie podobaja ze nie bedzi einnego wyjscia bo te inne sa tak kaloszowe i okropne ze nie dam rady nic wybrac. Pozdrawiam . Dzis bedzie zakupowo , mysle ze do 31 tak pociagne te moje szalenstwo,obym cos kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam przy porannej kawusi albo herbatce :) ja też troche musze w domu ogarnąć, odkurzyć i zrobić pranko NA dworzu znowu zrobiło się biało, chyba sypało całą noc bo jeszcze wczoraj na spacerze było wiosennie a dziś zasypane i to nieźle a niech tam Landrynka poczta odebrana i odpisana :) jestem na tak :D Blinguś a Ty co tak będziesz szalała już sie zaczeły porządne przeceny? u nas to chyba dopiero koniec stycznia ale raczej szaleć nie będę , musze tylko synowi gajer zakupić i zapłacić za studniówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:-) Kaloszki super :-)jak buty do końskiej jazdy.Kolorowe tez mi się podobają. A teraz cos do śmiechu :-) Garść przesądów: Rozsypała się sól - będzie kłótnia. Rozsypał się cukier - na zgodę. Rozsypała się kokaina - będą wizje. Upadł widelec - ktoś przyjdzie. Upadło mydło - oczekuj nieoczekiwanego. Jaskółki nisko latają - będzie deszcz. Krowy nisko latają - rozsypała się kokaina. Pękło lustro - będzie nieszczęście. Pękł rozporek - będzie wstyd. Mniejszy lub większy... Pękła prezerwatywa - lepiej, żeby pękło lustro. Swędzi nos - będzie pijastwo. Swędzi dupa - mydło upadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się witam z ambicjami sprzątania i prania :D Za oknem biało i cały czas sypie. Trochę spóźniona ta pogoda ;) Coś tam porobię i łapię się za książkę do ecdla. W końcu i tak mnie nie minie. A do 5tego coraz bliżej. Wczorajszy wieczór udany. 🌼 Nie będę się rozpisywać na ten temat, ale mam mieszane uczucia. W końcu każdy sam sobie układa życie. Tylko po co kogoś raczyć sprzecznymi informacjami. Ja nie jestem dziecko :) Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy. Będzie jeszcze okazja pogadać na ten temat bez facetów. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja włąśnie skończyłam z dzieckiem lepic bałwana, w domu tez już ogarnełam, teraz przerwa na herbatkę mrozu nie ma wiec niewiem jak śnieg długo poleży ale pogoda jest w sam raz na spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×