Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

byla jest byla chyba juz z 5 lat, razem byli ok 6miesiecy, to 1 spotkanie nie bylo fajne ale to chyba alkoholi itp bo nastepnego dnia byla juz ok:) ja mam dziś wolne, leniuchuje jeszcze w łózku i wcale nie chce mi sie wstawać w takie zimno. w weekend mam szkołe.... aaa od wczoraj sie fitnessuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka troche zna sytuacje :) jest mi dobrze i chyba to jest najważniejsze, wiek niby dla mnie nie jest problemem bo skoro sie dogadujemy to chyba jest ok. to sie tak rozkręca i sie chyba rozkręciło. tylko boje sie że nie jestem gotowa na nowy zwiazek, ze go zranie albo będę wiedzma.... wczoraj ostatecznie rozmówiłam sie z Karolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Kasia lepiej dogaduje się ze starszymi chłopakami. A może dałabyś sobie trochę więcej czasu i spróbowała się zaprzyjaźnić z kolegami ze studiów? Taki mały eksperyment... 🌼 Jesteś młoda, śliczna... masz dużo czasu na poważny związek? Ferdka ja z dziką rozkoszą oddam ci swoje co najmniej 5 kilo, bo pewnie ta ilość mi ciąży od 3 miesięcy. Straszna z ciebie chudzinka. Dbaj o siebie. Próbkę zaproszenia zaraz wyślę. Ciekawe, czy wam się spodoba :) Mrówka a słyszałaś o takich kroplach do ucha Dicortineff? Jak mi ucho dokuczało to stosowałam je. Landrii trzymam za ciebie kciuki z pracą. Zjazd miał być na ok 100 osób, ale jak przyszło do płacenia... same wiecie jak to jest. W sumie 125 zł na osobie (w cenie flaszka wódki) to chyba nie jest za drogo. Na sylwestra to trzeba brać alkohol swój i drożej kosztuje. Zespół też będzie. Bling 🌼 Dla reszty 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo taki duży plik albo mi poczta szwankuje. Udało się wysłać po dobrych 20 minutach. Julia ma chyba zapchaną pocztę. Przyszła zwrotka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusią :-) Cholera jasna znowu spać nie mogę :-( O 4.30 podaje małej antybiotyk i dalej nici ze spania :-( Normalnie coś ze mną nie tak :-) Wolny dzień, nigdzie się nie spieszę to mogłabym spokojnie byczyć się ;-) Żeby nie tracić czasu to wstawiłam już sobie karkówkę :-) Pomyslicie, że jestem wariatką hahaha, ale zrobię coś pożytecznego z mojego nie spania. U mnie nic ciekawego nie zapowiada się w weekend. Poza małym wypadem z kumpelą na kawkę. Córka jeszcze uziemiona w domu więc nie bardzo mam możliwość dalszych wojaży :-) Kania - życzę wspaniałej imprezy, baw się dobrze :-) Nie dostałam żadnych fotek. Kasiu - może po prostu jesteś już takim typem i zawsze będziesz dogadywać się lepiej ze starszymi niż rówieśnikami. Ja jestem takim przykładem. Tylko nie wiem czy to lepiej :-( Na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że nie :-( Miłego weekendu babuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Ferdka wysłałam :( Zaraz sprawdzę i najwyżej wyślę ci jeszcze raz 🌼 Byłam u fryzjera i mam extra fryzurę na imprezę. :D Miłego weekendu wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka dostałam zaproszenie, fajne ale dla mnie brak obrazka :P a zdjęcie fryza też mogłaś podesłać :) u mnie bez zmian, nudaaaaaaa troche gorsze samopoczucie , więc i pisać mi sie nie chce, ale czytam Was codziennie ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po imprezie :D Udała się. Bawiliśmy się do 4.30. A tak się wytańczyłam, że mnie podeszwy jeszcze teraz bolą. :D Mam nadzieję że do jutra mi ten ból minie. Sylvi na zaproszeniu str 2 fotka z nogami i majtkami ;) To była wersja dla absolwentów. O tym obrazku pisałam. Niemożliwe, żeby nie było. Fotki będą ale później. Młoda zabrałam dziś od razu aparat i wyrwała ponoć do Nałęczowa. Jeszcze nie wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Kania super że zabawa sie udała :)) ja cały weekend w szkole byłam od 8.30 do 19... i dzis na 13 jade.. wczoraj odebrałam paczke od rodziców :)) jdzonka troche. mam do Was pytanie... czy któraś z was ma takie dolności i potrafiłaby mi zrobić coś takiego tylko ładniejszego? bo choruje na to. i kupiłabym :)) http://allegro.pl/czapko-szalik-tuba-komin-tunel-szal-hicior-i1266918828.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helouu babeczki 🖐️ Kania trzeżwiej kobietko i wysylaj fotki ;) Zaproszenie oryginalne :D Ferdka jak tam córeczka / lepiej juz / ;) ( cholerka mam uszkodzony klawisz ze znakiem zapytania :O ) Sylvik jak tam weekendzik / ;) Julka i co sprawdzałaś inne miejsca / :P ;) Mała tak pracujesz duzo, czy Cie neta znowu odcieli / ;) Katarzynek ja chetnie , ale gdybym miala do tego zdolnosci ;) Moze Mróweczka coś zaradzi :) Mrówka no właśnie a co z Tobą , ze Cie nie ma /:O Dla Wszystkich cmok cmokkk 👄 Piękna pogoda, słońce mam w całym pokoju . Uwielbiam takie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii skarbie znow wypadlam zanim sie wciagnelam. Ale bede sie strala. Ktos tu pisal o niekonczacym sie kaszlu u dzieci. Polecam zbadac serduszko bo o tej mozliwosci lekarze w polsce generalnie zapominaja i jak nie wiadomo slad taki kaszel to zaraz wszystko na alergie. Biedne dzieciaki wdychaja te wszystkie inhalatory i inne lekarstwa a przyczyna jest gdie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam niewiem skąd oni tą wełnę kupują że w takiej cenie to sprzedają, :( cholera mnie bierze bo w sklepie to ja za włóczkę tyle zapłacę ile tu ten komin kosztuje o ile to faktycznie wełna a nie akryl bo to już co innego jak Ci się Kasiaczku podoba to kupuj bo to taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak staraj się, staraj :P Tez tak pomyślałam o tym kominie, ze za tyle Katarzynku to nikt Ci nie zrobi . Sam włóczka wynioslaby Cie duzo wiecej . A jak doliczysz do tego precyzyjną , ręczną robote to nigdy 25 zl nie zaplacisz :D I co tam laski u Was / Gdzie Wy się wszystkei pochowałyscie , he/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki komin przydatny w zimie jak ktos czapy nosic nie lubi. Kurcze wrocilam z kursu i szukam jednej wizytowki, i nie moge sobie przypomniec gdzie moze ona byc. Pamietam jak wygladala,a musze miec nazwe firmy. Musze stworzyc liste miejsc gdzie chcialabym miec praktyke. No nic ide dalej szukac,tym razem w necie. Jak w ogole minal wam weekend. Bo ja w sobote jak zwykle na sprzatanku bylam, a w niedziele troszke przed domem ogarnialysmy, koszenie trawki, grabienie lisci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek taki szalik ale ladniejszy u mnie dostaniesz za okolo 5-7 euro. Ja jestem zwariowana w temacie szali, chustek itp a ten model jest teraz moim absolutnym faworytem, Wyglada poprostu do wszystkiego super. Landrii staram sie widzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnei tez wszystko jakos idzie. Jestem szczesliwa bo kupilam bilet do Polski na listopad i poprzytulam się trochę do mojego kotka za ktorym tesknie strasznie:/ Pracy znow nie mam, jak zwykle tymczasowa i znow nie wiem co z czasem robic... mam nadzieje, ze zlapie cos w najblizszym czasie zeby tak w domu nei siedziec. pogoda zrobila sie okropna... tu zawsze jest pochmurno ale teraz jeszcze zimno sie zrobilo... wlasnie z zakupow wrocilam, rybke upieke dzis na obiad z warzywkami i bede pewnie ogladac seriale bo mąż idzie do pracy wieczorem i wraca pozno w nocy... Pozdrawiam Was wszystkie!! Julii daj znac co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba własnie kupie na allegro, strasznie mi sie podobaja te szaliki a ja czapek strasznie nie lubie bo trudno mi tam włosy upchac. troche zmeczona jestem tymi szkołami, wpadłam na chwile do domu. Starszy niestarszy, ale jest mi dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam w ogóle wejśc tu dziś :O Wgrywała mi się godzine strona, po czym wystąpil jakis blad i zrywało polączenie ;) TakTak no widze właśnie i jak zawsze dobrze Ci idzie :P ;) Katarzynek poszukaj moze gdzies w sklepach sieciowych . Bo to co pokazalas na allegro to takie jakies mi się wydaje malo "apetyczne" .Albo poszukaj jescze , moze dopiero się zaczelo to pokazywac i wypatrzysz cos ładniejszego :) Jasa no widzisz i tam też siedzisz bez pracy :) :P I w dodatku masz zimno ;) Mialam jutro jechac na wesele do męża kuzyna. Wiadomo ,ze z wesela nici , ale jedziemy na slub . Ciotka dzwonila i bardzo prosila, abysmy mimo wszystko przyjechali chociaz na obiad . Podjęłam wiec decyzję , ze jedziemy. I mam teraz problem. Przentu nie mam , wiadomo-nie liczylam się z tym, ze bedziemy się bawic , no ale nie wypada jechac z pustymi rękoma . I tak sobie myślę, co kupic fajnego, niedrogiego i zarazem efektownego :O hm.... zero pomyslu.Wypatrzylam dzis w jednym sklepie zegar zrobiony metodą decupazu z napisem LOVE :P I jeszcze fajny zestaw dwoch filiżanek - cos na ksztalt kubków , do tego jest imbryczek i dzbanuszek np na mleczko .Wszystko w granicy do 100 zl. Kwiaty odpadają. Poradźcie cos , bo musze coś wymysleć :O Wychodze o 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegar fajny pomysl bo sa taaakie śliczne, ale ja bym baterie wyciagała bo nie usne. te filiżanki to super pomysł, niedrogi i przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nowy "kolega" ma w weekend urodziny i też nie wiem co mu kupić... myślałam o jakimś sweterku on takie lubi a jest chudzielcem to byłoby mu ładnie i chciałam zrobic jakis sernik, ale brakuje mi innych pomysłów... a i chciałam rozpocząc urodziny o 12 w nocy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek no ide jescze raz poogladać wszystko i na miejscu podejmę decyzje ;) Moze faktycznie zostanę przy tym zegarze /:) A Twoj pomysl jest tez całkiem ciekawy. I sweterk i slodkosci, jak jest łasuchem to jak najbardziej ;) Moze zamiast sernika jakis deser, moze salatka owocowa, bita smietana do tego...szampan jak o połnocy ;) ...jak jest nowym "kolega " to masz ple do popisu , bo bez wzgledu na to co wymyslisz zawsze bedzie to dla niego coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tn zegar będzie ok, one są tak ślicznie wykonane. chciałam zrobic taki sernik na zimno z brzoskwiniami i galaretka. Barkuje mi pomysłów bo w kuchni sobie slabo radze :) Ale wiecie co dawno nie było mi już tak dobrze, nie cieszyłam sie tak że mogę z kims obiad zrobić i mam z tego mega zabawe, nie budziłam sie o 4 i nie gadałam z nikim do rana i wiele takich rzeczy, które dają mi takiego kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam kupę zajęć pozapracowych. Muszę na jutro przygotować notatkę do lokalnej gazety. Jak się ze wszystkim obrobię to wybiorę parę fotek i podeślę. Tymczasem zapraszam na nk. Tam wcisnęłam dwie. Jedna grupowa, druga z MM. Obiecuje poprawić się w przyszłości. ;) Młoda robi śledzie pod pierzynką. Mam nadzieję, że ta zachcianka nie ma innych podtekstów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foty wysłane. Notatka gotowa. 🌼 Plan wykonany. Idę się byczyć na kanapie. MM pracuje więc mam ją całą dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę i zmykam w Teren. Dziś mam wolne i sporo jak zwykle do załatwienia na mieście. Miłego dna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia. Kurcze nie wzielam sobie nic do jedzenia dzisiaj. Ale juz mam tak wylewajace sie boki ze patrzec na nie nie moge. Ten komin z allegro nie wyglada zbyt ladnie. Kasiu moze poszukaj w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - nieźle pohulałaś ;) :) no i nie muszę chyba dodawać ze wyglądałaś super miód ;) :) Landrynka - co wybrałaś? katarzynek - nowa znajomość i od razu inna dziewczyna, tak trzymać ;) :) Sylvik - pomachaj chociaż :P Tak taku a dlaczego się tak starasz dla naszej Landrynki, jakieś bonusy rozdaje :) dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×