Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

witam przy kawusi, ja już po obiedzie - M w kolejnej delegacji po kafee spadam na spacer z psem, oczywiscie nie z tym małym, ostatnio zawzięcie kopie doły - szuka pewnie kreta ;) na dworzu robi się coraz chłodniej chyba po niedzieli pójdę na strych i wyciagne worek z szalami czapkami i rękawiczkami, tak sobie myslę że udziergam sobie mitenki, rzadko je nosze ale teraz jak codziennie spaceruje z psami to mi się przydadzą Kania - właśnie doliczyłam ze mój M w listopadzie ma te same urodziny co i Twój, ale ja chyba sobie torta odpuszczę ze względu na Pawła, będzie raczej owocowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a co to te mitenki? :) a u mnie niedziela troche leniwie, nie gotowałam obiadu tylko pojechaliśmy z M do chińskiej ;) raz kiedyś można poleniuchować haha teraz capuccinko i tv ;) chyba też po niedzieli wyjme moje szydełko z szafy i spróbuje sobie przypomnieć jak się robiło serwetke, coś trzeba robić dla zabicia czasu :) a może pójde do biblioteki po jakąś książkę ? zobacze :) Kania tort smakowicie wyglądał, mam nadzieje że był smaczny :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez zaciekawily mitenki,zajrzalam na google i juz wiem,rekawiczki pez palcow Tutaj sa tez takie rekawiczki z kapturkiem i szybko mozna zdjac z palcow Rzeczywiscie torcik wygladal smakowicie, az mi sie przypomnialy torty mojej babci,wysokie i pieknie udekorowane w rozyczki, pychotka . Az mi slinka poleciala. Na motorkowej przejazdzce bylismy, obiad zjedlismy i teraz siedze sobie sama. Bo A pojechal zobaczyc garaz do wynajecia. Sylvi masz racje , dziergaj ile sie da. Cale szczescie ze pranie wstawilam do domu,bo wlasnei zaczal padac deszcz, jakos tak dziwnie bo niedlugo no ale byloby mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z pięknej pogody pojechaliśmy do lasu. W dwóch koszykach mamy: podgrzybki, kurki, gołąbki, prawdziwki, turki, panienki (tak je mój tata nazywa). Chyba o żadnym nie zapomniałam. Teraz się gotują i pójdą w ocet. Część się ususzy. Tort był pyszny. Normalnie przeszedł moje wyobrażenie. Nie mogłam się nadziwić, taki był smaczny. Pewnie dlatego, bo dawno nie jadłam tortu własnej roboty. ;) Miłego wieczoru życzę i spadam do kuchni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERŁA 343
DUŻO PISZECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuziole! u mnie ładny dzień. Lece zaraz do gina.... ciekawe czy moge dzis liczyc na jakies dobre wieści... i do dentysty bo musze wyrwac tego zęba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas deszcz Pierwszy dzien kursu mam za soba, jedyne co moge napisac to to,ze mysle,ze nie podolam. Jest nas 15 osob. 6 kobiet i 9 mezczyzn. Z czego 8 osob to Norki. Co ja tam robie,jestem najmlodsza i mam najwiesza barierie -jezykowa. Kurs od 9 do 15, jakby nie moglo byc na 7 ,czy 8 . No nic to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo dziś mam o czym pisać a nie chcę smędzić. Era mnie wkurzyła rachunkiem za telefon. Wyjaśniam jednym słowem - Turcja Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza :D U mnie deszczowo :-(, a czeka mnie trochę jeżdżenia po Trójmieście, w tym kontrolna wizyta w szpitalu. Ale spoko dam radę ;-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się melduję jako druga ;) kaffffe wypita, teraz ostra jazda, obiad, malowanie sufitu, mały wyskok do sklepów, wieczorem spotkanie ze znajomymi w międzyczasie mnóstwo drobnych spraw jakie są do załatwiania w domu buziale :)) Kania - chyba nie dzwoniłaś z Turcji do Polski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzecia :) u mnie piekne słońce i cieplej na dworze niż w domku więc zaraz wybywam na podwórko, może troche porządków na ogrodzie zrobie :) Landrii kochana jak czytasz to myślami jestem z Tobą miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pocałowałam klamke u chirurga dentysty, może dziś będę miała szczęście... u gina jak zawsze nic dobrego... jade dziś na zabieg żeby zmrozić cos tam . ehhhh buuziam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kaniaaaaa , domyslam sie ze dosyc duzy ten rachunek. No wlasnie jak sie urlopuje to lepiej nie odbierac telefonow a tym bardziej nie dzwonic do rodzinki. Mrowka znowu cos remontujesz? Kasiu lepiej wymrozic zeby sie juz nie powtarzalo,niz chodzic z tym i sie meczyc Sylvi milej pracy w ogrodzie. Drugi dzien kursu. Dzis troszke lepiej, przedstawiamy sie wszystkim. Mowimy co chcielibysmy robic. No i babka ktorej dzieci sa tu niedaleko w przedszkolu, wspomni o mnie i moze pojde na rozmowe w sprawie pracy. Chociaz do konca nie wiem czy chce to robic,ale jest to jedna opcja na mojej liscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wlocze po mieszkaniu, cos tam sprzatam, porzadkuje i jakos leci...Ogolnie rzecz biorac -nudyyy. Kania...torcik kuszacy, zjadlabym kawalek. Moj chrzesniak swietuje w ten sam dzien co Twoj maz :) Nam szykuje sie druga rocznica slubu, cos bede musiala upichcic, tyle ze zawsze problem, bo dieta tesciowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia dla teściowej zrób coś dietetycznego a resztę dla innych bez diety. ;) Jak byście zrozumiały, gdyby wam dali pół godziny darmowych minut na rozmowy międzynarodowe? :( Dzwoniłam, bo powiedzieli mi w erze, że będę mogła dzwonić za darmo z Turcji a potem wystawili rachunek. :P Banda dzwońców. Jak zadzwoniłam do biura obsługi to mi powiedzieli, że to działa jakbym dzwoniła z Polski za granicę a nie odwrotnie. Szkoda, że po fakcie. Owszem, mogę reklamować ale zapłacić muszę cholerne 234 zł. Za pół roku kończy mi się umowa to poszukam kompetentniejszego operatora. Przestało mi się podobać w erze. Z przyjemniejszych rzeczy.... zapraszam na tarte placki z cukinii i ziemniaków 🌼 MM zafundował mi dwie pary czółenek. Cudne. Jak zrobię foty to podeślę. Dla Młodej też mam mniejszy rozmiar. Jeszcze jej nie ma, żeby przymierzyła czy dobre. Koleżanka na nk ma wystawione na aukcji allegro. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie Cie zrobili, Kania. Szkoda, ze jak dzwonilas nie zapytalas kto udzielil Ci tej informacji.... Z tesciowa to jest tak, ze ona za ciastami przepada, sama nie piecze, ale ona jest na diecie bezglutenowej.... wiec albo robie ciasto bez maki lub na bezglutenowej. A ta raz , ze jest bardzo droga, drugi, ze ciasta nie wychodza jak z normalnej, a trzeci, ze tesciowa ma te produkty za darmo, ale zeby mi podrzucic to juz nie....wiec troche mnie to denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie Kania zrobili \Cie w bambuko :( pewnie i tak nikt sie nie przyzna do promocji hehe Juleczko to teściowa dobra, ja bym nie piekła jej specjalnie ciasta skoro chytra nie podrzuci mąki chociaż :) niech patrzy jak inni wcinają smakołyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. Ja juzx po sniadanku ,zaraz sie ubieram i lece na kurs. Cos sie ciagna te dni. I jest coraz zimniej rano w pon 9 wczoraj 8 a dzisiaj 7 stopni Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki Kania w każdym Ci coś wymyślą, do tej pory jedynie przekonałam się do orange i jak mi tylko skończy się umowa w play to tam wracam, reszta to ..... chała i tyle, szkoda gadac i najlepiej na kartę wtedy to wiem ile gadałam po każdej rozmowie przychodzi mi sms z ilością minut wygadanych Julia- jakbym miała taki nastrój jak dziś to bym totalnie olała teściową i nic dla niej po prostu nie piekła bo jest przecież na diecie ;) a ogólnie to zła jestem i już, rozłazi mi się kassa i cholera mnie bierze bo żebym sobie przynajmniej coś kupiła, nieee tylko rachunki i żarło, i znów mi brakuje wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pozegnalam mamę. Dziekuje za slowa otuchy i wyrazy wspołczucia. Poczytam co u Was i pomału wdrażam sie w zycie "topikowe" Sylvik dla Ciebie ekstra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że sie odezwałaś Landrynko, jak tylko będziesz mogła to wracaj - czekamy 🌻 a mnie nerw lekko puścił a efekcie przyniosłam do domu wiadro wykopanej marchewki, oczyściłam i zamroziłam, jutro mnie czeka drugie takie, mam nadzieję że taka zamrożona dobrze sie przechowa i bedzie smaczna w zime teraz natomiast nie mam totalnie siły więc chyba siądę i bede dziergała, chociaż ostatnio wzrok coraz gorszy musowo odwiedzić okulistę i zakupić nowe okulary, ale kiedy??? oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii trzymaj się kochana Mróweczko moja mama mroziła marchewke, a właściwie wszystkie warzywa ścierała na tarce o grubych oczkach, mieszała i taką mieszankę mroziła, zawsze dostawałam taką mieszankę i miała na zupkę na całą zimę :) Bling co sie tam nauczyłaś dzisiaj? ;) u mnie dziś takie piękne slońce świeciło, a ja patrze na nie przez okno :( pzreziębiłam się, kicham i smarkam, cholerka nie wiadomo jak sie ubierać aby nie łapać kataru.Podobno u lekarza dużo ludzi, wszyscy kichają :) kupiłam sobie coldrex, na wieczór łykne i pod kołderke :) no to spokojnego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza :-) Nie myślcie, że ze mnie taki ranny ptaszek i wstaje dobrowolnie tak wcześnie. Muszę córkę odstawić szybciej do przedszkola i jechać na badanie - znowu :-( Landrii super, że jesteś :-) Miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Landrynko buuuziak! dobrze że jesteś. a ja sobie wegetuje już wole mój @ niż to co mam teraz... no ale też zaraz jade do babci do ogródka sprzątać na zime warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Landri Dobrze Super ,że wróciłaś. Ferdka Co tam oprócz badań,jak nerka? Katarzynek Jak się układa? ja też zakatarzona ciekawe,jak robiłam w polu i zmarzłam,byłam przemoczona to byłam zdrowa, teraz od kilku dni siedze w domu i chora jestem jak diabli( chyba alergiia na dom) Miłego dnia zycze,ja spadam pod koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik dzięki za podpowiedź, kaffe wypiłam i lecę do mojej marchewki ;) bajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala..he he..rzeczywiscie alergia na dom, zartuje.. :D Kuruj sie pod tym kocykiem, polecam herbatke, miod i cytrynke :) Landrii... dobrze, ze jestes 😘 Widze, ze ogrodkowe sprawy u Was, dzialajcie dzialajcie i korzystajcie z pogody :D Ja jak zwykle kawka a potem cholerka wie. Buziam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestes ;) I jak tu do Was nie zagladac jak tak pieknie mnie powitalyscie ;) ? !!! Dziś juz zdecydownie bardziej jestem wypoczęta. Wczoraj to mnie wszystkie kosci bolały , dziś juz ok. Przeziebienie odpuszcza wiec powinno byc juz tylko lepiej. Mrówka Sylvik faktycznie dobrze radzi. Podobnie robi moja tesciowa. Wszystko co się da mrozi. Warzywak, fasolkę, pietruszkę , koper . Ma calą zamrazarkę tym zapchaną. I dobrze, bo ja na tym potem korzystam ;) Pogoda przepiękna . Troche doprowadzilam mieszknaie do wygladu po tym calym zamieszaniu. Jest jeszcze u mnei meza ciotka, ale po popludniu odbieraja ją tesciowie wiec juz wtedy bedzie wzgledny spokoj ;) Jutro jescze tylko parę urzedowych , na sczescie drobnych spraw do zalatwienia i ...zycie toczy sie dalej :) Jeszcze raz Wam wszystkim dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę odpowiedz mi Bling
Witam pisałaś niedawno iż kupiłaś elektryczny pochłaniacz wilgoci,napisz proszę więcej na jego temat:cena,nazwa,firma .w domu mam ogrzewanie gazowe i co roku walka z wilgocią wykończyć się można .Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×