Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kania moze je szprycuj dzemem poprostu po pieczeniu. Tak jak to robia cukiernicy. W tym miejscu musze sie przyznac ze paczki robilam moze ze 2-3 razy w zyciu i wole chyba jednak swiezutkie z cukierni. Sloneczniczki ladne ale to juz prawdziwe slonie a nie sloneczniki ;) Ja bym kurde do tego nie miala jednak cierpliwosci. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile mialam do czytania. Przepisy musialam ominac bo ja nie mam piekarnika,taka mam tu biede kulinarna. Kobiety juz dlugo zastanawiam sie czy nie daloby sie nas przeniesc. Kiedys na kafeterii mialysmy z innym gronem temat gdzie ciagle si ektos wcinal wiec zalozylysmy sobie swoj topic A teraz jestesmy na mailu google,tam mamy swoje forum gdzie mozemy pisac wszystko,nie musimy wysylac sobie maili z wiadomosciami ktorych nie moglybysmy udostepnic tutaj. Minusem tego jest to ze nie dochodza do nas nowe osoby. Hm no i trzeba miec maila z google,w sumie to teraz wazne miec maila miedzynarodowego hihi Wkleje wam linka do filmiku ,brat powiedzial zeby obejrzec i zmienic swoje zycie,u siebie nei obejrze bo net za slaby ale jak pojde na kurs albo do J to sobie spojrze. http://www.youtube.com/watch?v=8jC4GEkYbOI Wczoraj bylam odwiedzic moja B. Jej maz pokazal mi ksiazke o oczyszczeniu watroby, jest tam opisane co zrobic w dziewiec dni i zmienic przyzwyczajenia. Powoli zamierzam cos ze soba zrobic,bo tojuz nei przelewki, nie widzialam ich od smierci ich coreczki od pazdziernika no i pytaja czy robilam test boim wyglada na ciaze. A i robilam wczoraj testy na prawko,norweskie. Jesli znajde w sobie tyle sily to pojde tu na kurs,po skonczeniu moge jezdzic z L, z kims kto ma prawko dluzej niz 5 lat,no i bede mogla sie uczyc uczyc uczyc. Inaczej nie widze siebie na prawo jazdy. Co myslicie o google,swoim forum? Za duzo pracy jak dla was,zalozyc sobie nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurydzka groszkowata
a dzie jest szczupak1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie proszę ogromna kawe i w dodatku taką ktora stawia od razu na nogi ;) Poszlam spac po 3 nad ranem, bylo gadu gadu nocą :P Teraz jestem nieprzytomna , a musze leciec na ostatni już zastrzyk ;) Potem doczytam dokladnie o czym pisalay Kania i Bling. Teraz zadzieram kiece i lece 🖐️ Ps. Szczuplak się zmyła bez slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Sylvi z kawy skorzystam dzionek za oknem zaczyna się ładnie słoneczko świeci aż chce się żyć :) kania dzięki za maila słoneczniki piękne a jakie duże na pewno pracochłonne strasznie ale ja uwielbiam takie rzeczy do powieszenia na ścianie aaa co do pozostałych maili to uśmiałam się naprawde dobre :) u mnie dziś dzień leniucha :) a wczoraj znow wtrabilam sama wino ale przesadzilam :D i potem glupoty gadam hehe :) 🖐️ dla wszystkich spiochów i tych ktore od rana maja rozne zajecia i nie mialy czasu tu wpasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa *Bling jezeli moge się wypowiedziec to dla mnie z ta pocztą no problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania piękne słoneczniki :) masz cierpliwość kobieto :) kawa podana, może byc nawet sypany szatan :) choc Landrii pewnie już pobiegła do miasta :) dziś na obiad robie zupe węgierską, troche sie boje co mi z tego wyjdzie bo robie ją pierwszy raz. Przepis gdzieś z netu ściągłam. Może któraś gotowała i ma jakieś rady :) pogoda, no cóż, u mnie +2 ale chłodno , pochmurno i nawet chwile snieg posypał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) ja dosłownie w przelocie, od raniuśka siedze w kuchni i pichcę, przetapiam słoninkę, robię pierogi i smażę nalesniki, zaraz do domu wpadnie trzech głodnych chłopów z lasu ;) bo dzis akcja ciecia i zwożenia grzewa, nie mam pojecia tylko czy dziś zdążą coś mi sie wydaje ze jutro będzie powtórka, ufff, spadam dalej do moich skwarków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadam tylko na chwile, moja babcie wzielo pogotowie....zapalenie pluc...a moj brat ma dzis 18 nastke . Tak mi jakos ....i jeszcze ostatnio mialam taki straszny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii bardzo mi przykro z powodu twojej babci i trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło w szpitalu będzie miała profesjonalną opiekę na pewno szybko przywrócą ją do zdrowia trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Julii, wsółczuję w sprawie babci i mam nadzieję, że szybko ją wyleczą. taktaku, przepiękna ta koszula, zawsze marzyłam o takiej, wogóle uwielbiam taki styl (ubrania, meble, ozdoby) może zaczniesz szyć takie koszule na zamówienie :D Kania - słoneczniki cudne, jak długo je robiłaś, jaka dbałośc o szczegóły, przecudne :) Mała -trzymam kciki za Ciebie jak zawsze, mam nadzieję, że to się w końcu wszystko skończy, bo ileż można:/ Ja jestem w polsce na badaniach, 2 miesiące na antybiotykach, a później badania kontrolne więc do M do Londynu pojadę jak się z tym uporam. Pracy sobie tez zaczęłam szukać, bo nie chce mi się siedzieć w domu te dwa miesiące, bez zajecia ... zwariować można:/ Jakby któraś chciała sobie obejrzeć WATYKAN nie ruszając się z domu podaje dwa linki Linki do zwiedzania Watykanu w 3D możesz oglądać posuwając myszką w lewo w prawo do góry i na dół ,kółeczkiem można przybliżaći oddalać. Miłego zwiedzania :))))) http://www.vatican.va/various/basiliche/san_giovanni/vr_tour/index-en.html http://www.vatican.va/various/basiliche/san_paolo/vr_tour/index-en.html Katarzynek, masz bardzo tolerancyjne podejście do związku (podziwiam). Pozdrawiam Was wszystkie i fajne przepisy tu dajecie, skopiowałam też sobie kilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie w przelocie :) Dzięki za miłe słowa w sprawie słoneczników. Zajęło mi to jakieś 2 lata, oczywiście z przerwami. W życiu nie porwę się więcej na coś tak wielkiego. http://www.kanwy.pl/popup_image.php?pID=1240 Teraz taki mam w robocie. Katarzynku spróbuj odżywki do włosów Gliss Kur bez spłukiwania. Dobrze robi na kruche włosy. Są też do spłukiwania. Ja wolę bez. Od córy dostałam w prezencie szampon Elseve total repair wypełniający i taką samą odżywkę do spłukiwania. Fajne są potem włosy. :) No i cenowo znośne, nie rujnują portfela co jest ważne. Kupiłam w rossmanie. Spróbuj, może ci będzie odpowiadała któraś z tych propozycji. Zaganianym życzę miłego wieczorku 🌼 Ps. MM ma fazę na oglądanie rosyjskich wojennych filmów. Ten o obronie Leningradu obejrzałam razem z nim. Skojarzył mi się z książką o Tani i Aleksandrze (tytułu nie pamiętam), ale to nie było o nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia mam nadzieję, że babcia wydobrzeje 🌼 Powiedz jej że tu wszystkie trzymamy za nią kciuki Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak mnie udusi ale jeszcze słowo: Pójdę za jej radą i następnym razem wypróbuję nadziewanie pączków po usmażeniu i wreszcie przestane się błaźnić takimi popękanymi. Albo nauczę się je porządnie lepić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_) zapraszam na kawę czarną mocną :) Wolna sobota kojarzy mi się zawsze ze sprzątaniem domu. Dziś mam to gdzieś :D Wyciągnę towarzystwo na wycieczkę do Siedlec. Młoda była wczoraj na pierwszej konsultacji u ortodonty. Będzie miała aparat korekcyjny na stałe na górę o dół. "Trochę" kasy na to pójdzie ale trudno. Za mału nie chciała ruchomego używać jak miała. Widać do wszystkiego trzeba dojrzeć. A że ma tam zrobić jakieś tam zdjęcie zgryzu, to przy okazji załatwimy sprawę. Zamiast obiadu pójdziemy na kebab. A posprzątać zdążę kiedyś tam. Jeszcze się nie przewracamy o własne śmieci. :D Miłego poranka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się witam. Jade do adwokata, cięzka rozmowa, opowiadać komuś o tym wszystkim. No ,ale cuż i tak długo zwlekałam, za długo. Nie wiem jak to wytrzymam psychicznie, nie śpie praktycznie wcale, wyglądam jak upiór , na poprawe nastroju na popołudnie zamówiłam sobie fryzjerke, coby zrobiła mi coś z peruką. Tyle dobrego ,że chciała całą choinke szydełkową, robiłam aniołki, gwiazdki, sople. Kasy nie brałam ,za to mam darmowego fryzjera. Miłego weekendu nie przemęczać się , korzystajcie z życia, pranie,sprzątanie poczeka. Żałuje, że dojrzałam do tego tak późno, zawsze na pierwszym miejscu dom,mąż i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kania bardzo madra decyzja. Dom nie ucieknie a jak ciebie w nim nie bedzie to i nikt w gosci nie przyjdzie. Mala trzyma kciuki za powodzenie sprawy,uczymy sie na wlasnych bledach Ja sprztam kiedy mam na to ochote. Moja siostra to kazdego dnia ,od rana. Wstalismy przed o a ja dopiero teraz jak szlam po owsianke to poscielilam wyrko. Odkurze,poscieram kurze i podlogi ale to chwila. Na arzie siedze w koszuli,pod kocykiem i nic mnie nei obchodzi. Milego weekendu Maja na razie tylko ty odpisalas, poczekamy na reszte i moz ecos podzialalmy w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babsztyle. Ja sie nie chce nigdzie przenosic. Mi tu dobrze i tak mi szkoda ze tyle stron pierwszego topicu poszlo sie chrzanic. Bling ja to mam w ogole problemy z rozumieniem twoich postow czesto. Nie wiem czy tylko ja tak mam bo moze inne dziewczyny znaja twoich znajomych a ja jestem poprostu nie w temacie ale czasami pojawia sie tyle imion i faktow w twoich wpisach ze mam wrazenie jakbym czytala ksiazke telefoniczna. Tak samo z tym testem to juz nie wiem czy ta twoja znajoma jest w ciazy czy ty i co do tego ma watroba? Jasa jak sie odwaze szyc dla innych to chetnie cos dla ciebie uszyje ;) Tak na prawde moim wielkim marzeniem jest otworzyc taki warsztat-kawiarnie z ozdobami decopage, tymi wszystkimi jajeczkami, drzewkami, choinkami, koszulami, fartuszkami, ciasteczkami, chlebem i wlasnie mala kawiarenka na dwa 3 stoliczki. Tak zeby mozna sobie kupowac ozdobki pijac przy tym kawusie i zagryzajac domowym ciastem. Julii z babcia na pewno wszystko bedzie dobrze. I wybacz bo moze albo na pewno to nie na miejscu ale to ziolo mi jednak teraz nie moze wyjsc z glowy. Duzo zdrowia dla babci! Kania dlaczego ja bym cie miala udusic? Czy kiedys juz cie dusialam? Mala powodzenia u adwokata. Kazda zmiana ktora wyprowadzi cie z tej stagnacji bedzie dobra! Mrowka podrzuc troche twoich pysznosci ;) Sylvik zupa udana?? U mnie dzis okropnie leje i wieje ze glowe moze urwac a ja musze isc do sklepu jeszcze szybko bo moje madre dziecko cielo drut nozyczkami do materialu i te sie teraz juz do niczego nie nadaja a ja chcialam moja spodniczje dzis zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie też strasznie wietrznie, nie wyspałam się dziś bo jakieś durne sny miałam przez tą wichurę chyba :( Taktak zupka wyszla pyszna, a dziś jeszcze lepiej smakuje, chyba się przegryzła ;) Juleczko zdrowia babci życzę Mała ja też myśle że dobrze że wkońcu coś robisz, bo takie życie to nie życie :( Bling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha wiem co wam mialam opowiedziec tak na weekend. Moj jeden znajomy mieszka w holandii on niemiec i ma dziewczyne holenderke ale to wlasciwie nie wazne. No i oni maja cos w rodzaju przytolku dla maltretowanych psow ras obronnych. Ta jego dziewczyna ostatnio uratowala do tego calego psiego kompletu maltretowana papuge .... z burdelu ;) ta papuga jest cala obskubana siedzi na swoim patyku i zamiast gadac "Poly chce ziarenko" czy cos podobnego to ona tylko non stop robi oooochhh, oooo, achhh, jeeeee, uuuuu :P takie wlasnie burdelowe odglosy :D Usmialam sie z tego okropnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Zastanawiam się co mowilaby papuga , ktorą ode mnie by zabrali ? ;) Bling ja jestem tego samego zdania co Taktak nt nowego miejsca na innym forum. Tu mi jest dobrze, zapuścilam korzenie i nie uśmiecha mi się zmieniać miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po imprezie z adwokatem , tam miałam kilku godzinną rozmowe(dobrze ,że to znajomy i nie liczył za godz. )Teraz siedze z butelką wina, odreagowuje .Mały został u kuzynki, córka śpi u koleżanki , syn znika z domu kiedy tylko może. Mąż w pracy , (to wersja dla dzieci i dla mnie(tylko ja wiem gdzie dokładnie jest,na pewno nie w pracy) Dzięki za wsparcie, jest to mi bardzo potrzebne,mam wsparcie rodziny, ale oni tak jak wy znają część wszystkiego. Cholerka, albo ululam się na smutno ,albo pójde gdzieś. To wino tak się dobrze pije, jeszcze nic nie czuje ,a już się kończy. Chyba jednak pójde ,kupie sobie drugą butelke i zrobie sobie SPA w domu, a reszte wypije z jakimś amantem z komedi romantycznej , jest mi tak ciężko po tej rozmowie . Jak pójde gdzieś moge skończyć w jakiejś knajpie, z kolegami syna albo córki. 2 tyg temu , opijała koleżanka rozwód (o 22 my byłyśmy najstarsze, średnia wieku to 18 lat) Kiedyś baliśmy się nauzycieli, a koleżanka jest nauczycielką i było jej głupio ,że siedzi przy drinku z koleżankami . Jej uczniowe nie mieli tego problemu. Porąbany świat. Ide po wino ktoś chętny, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poczytałam ale nie mam głowy do pisania, Pablo dzis przygniótł paluszka i było jeżdzenie po pogotowiach, cały siny ale na szczęście nie zmiażdzony niestety w poniedziałek mnieczeka od nowa ta sama trasa bo trzeba ściagnąć paznokieć, niewiem dlaczego tego dziś nie zrobili, ,dwa razy dziecko bedzie przechodziło ten sam stres a już chodzi w opatrunku i jest spokój, z tego wszystkiego zapomniałam zupełnie o imieninach szwagierki, poszliśmy dopiero wieczorem na chwilę, a teraz spróbuje jakoś uśpić Pawła i chyba sama też się wczesniej połoze miłego wypoczynku kobietki ;) no i ja się też stad nie ruszam, zadomowiłam się, pomarańczowe wypowiedzi poprostu olewam albo ignoruje a jak chcę coś osobisćie to jest email ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - jesteś dzielna, dobrze, ze tą rozmowe juz masz za sobą...to zawsze krok do przodu, by się wyrwać z tego koszmaru.... Takie emocjonalne rozmowy, zawsze potrzebują czasu, by zejść z człowieka... jutro będziesz się czuła napewno lepiej, a jak się to wszystko skończy i tego patafiana z domu wykurzysz, zacznie słonko świecić i na podryw ruszysz :D Teraz może byc już tylko lepiej :) Ja dziś byłam z wizytą u babci... za długo tam siedziałam bo doszło do zbyt odważnych tematów i na koniec tak mi ciśnienie podniosła, że dogadałam jej troche... a teraz żałuje, bo ona pewnie będzie to pamiętać i opowiadać w rodzinie, niepotrzebnie.... takie wizyty w mojej rodzinie zawsze muszą byc krótkie i rzadkie, wtedy jest zdrowo i się wszyscy na odległość tolerujemy jako tako ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak raczej staram sie nie wymieniac tu zadnych imion. Dla mnie prostrze jest jakies tam J,B itp niz wypisywanie kolezanka kolezanki, czy znajoma sasiadki znajomego itd. A to z testem, ciaza i watroba bylo osobnymi wiadomosciami. No ale skoro jest tego za wiele,to juz nie bede sie tak rozpisywac. Nastepnym razem wkleje jakis przepis z ksiazki kucharskiej. Dzieki za odpowiedz dotyczaca nowego miejsca. Rozumiem. Wlasciwie to starych drzew sie nie przesadza. Z tak solidnymi korzeniami. Sylvi slyszalam ze w waszych okolicach ,w mniejszych miejscowosciach to pradu nie bylo jakis czas. Ja jutro jem zupe chinska. Mala dobrze ze wydusilas to z siebie , a jesli jest to dobry adwokat to na pewno wlasciwie sie tym zajmie. Jasa jak samopoczucie,ktory to juz tydzien? Mrowka moze chca zobaczyc jak ten palec bedzie wygladac po kilku dniach ,jak juz zejdzie opuchlizna. Wpadlam znowu w trans zakupowy. Julii bardzo ladne pierscionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pierścionki??????????? Na razie stawiam kawę Pogoda się poprawia :) Przestało wiać Mala trzymam kciuki, tylko z tym winem nie przesadzaj. Moja koleżanka...... ach nie będę cię straszyć. Kiedyś o tym pisałam ale to było dość dawno stron temu. Taktaku pamiętam, że nie lubisz postociagów ;) Nowy topik czy coś takiego? Mam raczej niezbyt ciekawe doświadczenie na ten temat. Na poprzednim topiku mundurowych żon od tego się zaczęło. Potem pomarańczowe wpisy, złośliwości, obrzucanie się błotem, podszywanie koleżanek na pomarańczowo, bo się okazało że koleżanki same próbowały się nawzajem obrażać, podział na lepsze i te beee, i topik padł na jakiś rok. Ostatnio widziałam że niektóre dziewczyny go odnowiły, dołączyły nowe, ale już tam nie mam zamiaru wracać. Uraz psychiczny został. Przerost ambicji nad formą u tamtych osób stamtąd wkurzał mnie nieprzeciętnie, nie mogłam się pogodzić z tym, że można się podszyć i kogoś obrażać, żeby Administrator musiał interweniować. Tyle na ten temat. Opisałam poprzednią sytuację i nie sugeruję, że tu mogłoby się coś podobnego wydarzyć. Dzielę się moimi myślami. Tymczasem miłego dnia życzę i spadam robić niedzielne śniadanko. Jajka na miękko. 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Kania u ciebie na miekko a u nas byly na twardo. A taka sytuacje jak opisalas tez wlasnie mialysmy z dziewczynami na szczesliwych. Wsrod nas byla jedna od mundurowych. Ludzie wszedzie sa zlosliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling odpusc sobie lepiej wklejanie przepisow kulinarnych. Nie chcialabym aby twoja "stopka" rozrosla sie nie tylko pod wzgledem dlugosci ale, co nie daj Boze, takze w szerokosci ...To by byla juz MASAKRA. Kania chyba mi juz cos swita ;) No ale ja sie poprostu czasami nie moge powstrzymac :D A bizuteria Julii jest serio sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×