Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Mrówka nie biadol i nie mecz sie , wejdż na profil Julki i dodaj za jej posrednictwem do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj F. jak mial awaryjne ladowanie ze spadochronem na drzewie i musial potem byc operowany to dostawal na recepta normalnie jako lek przeciwbolowy trawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propo.....wczoraj ogladalam przez moment film na dicovery własnie i ziólkach wszelkie masci i mowie do męza, ze nie ma to jak tamte ludy ktore tym się sztachają. Nie mają zmartwein , trosk, niczym się nie przejmują , najarają się i aby do przodu, do następnego dnia .....po co im komputer, po co internet, telefony komórkowe.... im do sczescia to niepotrzebne, mają swoje zioło i są szczeslwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii a kto ci broni rozdac dobytek, wyjechac w Bieszczady i na slonecznym parapecie miedzy sadzonkami pomidorkow w twojej samodzielnie zbudowanej szopie uprawiac ziolka dla prawatnego uzytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie broni, jasne ;) Ale zanim ja bym to zioło wyhodowała i zaczęla się nim faszerowac no i co za tym idzie byłabym szczesliwa , to predzej byscie mnie odwiedzaly w wariatkowie , bo padlabym tam z nudów w tej głuszy :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ledwo żywa 2 godziny pływania, nogi mam jak z waty ;) no i jaki numer odwaliłam ale o tym jutro bajjjjjjjjjjjj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaaaaaaaaaa i to zbożowa ;) na dodatek posiemieniu bo się wczoraj tyle wody nachłapałam że w nocy mi gardło chciał kwas przeżrec, brrrrrrrrrgggggrrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka i to maja byc te opowiesci Twoje ? ;):P Dzien dobry 🖐️ U mnie piękna pogoda sie zapowiada . Robie wiec szybko oko i wybywam , poki slonce jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laseczki, Ja żadnego maila nie dostałam. Widze,że ładnie tu i wesoło jakieś jaja, picie(wody z basenu) Na peruke polecam EKO WAX duzy pojemnik do kupienia w aptece za 15 zł. Moja peruka pod wpływem stresu i hustawki hormonów liniała jakis czas temu strasznie, nie pomagały cuda z Avonu, Oriflame idt. Musiałam ściąć włosy na krótko, koleżanka (fryzjerka) poleciła m ito właśnie.Ponoc to używają ludzie po chemi. Stosuje się to raz na tydzień , ja stosowałam co 5 dni początkowo. Efekty są widoczne . Włosy nabrały życia,przestały wypadać i co najważniejsze już po kilku razach czułam szczecine przy skórze , zaczęły rosnąć nowe. Co do moich spraw to jeszcze się męcze, ale już nie długo wam napisze. Nie chce tu na forum Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3majcie kciuki... ide dzis na 2 termin egzaminu... moj brzuch dalej daje mi popalic. wczoraj P byl na jakis imieninach swojej kolezanki.. ja doszłam do wniosku ze mam nauke i musze poleniuchowac...troche pomarudził ze szkoda, że nie pojde. ale jak zadzwonil przed 3 i powiedzialam mu ze zle sie czuje to zamiast do domu przyjechal do mnie... co mnie te jego kolezanki obchodza, wcale nie mam ochoty ich poznawać, wystarczy że z jedna się czasem widuje i jakoś sie tak nie kochamy :) wychodzę z założenia, że jak wiem gdzie i z kim idzie to ok, te byłe były przede mną i skoro się z nimi przyjaźni to mu nie zabronie. a i tak nie dojae mi podstaw do zazdrości bo z ta od imienin widzial sie w listpadzie. oczywiście że byłabym wściekła jakby mi powiedział, że idzie z któraś do kina czy gdzieś wyjeżdza, ale jak na chwile sie spotyka i mi opowiada pozniej to nie jestem zła. zreszta widziałam wszystkie byłe ;) dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Już przetrawiłam w sobie porażke i jest ok :p kiedyś się w końcu uda albo i nie :) Landri a poprawiałam sobie humor najpierw ciastkami z czekoladą ale nic nie dały wiec sięgnęłam po wino i potem tak padłam na łóżko że przespałam całą noc bez żadnych zakłóceń wstałam rano zrobić śniadanie L do pracy i poszlam dalej spac i dopiero o 9 wstałam :) KatarzynekTrzymam kciuki :) ja tam nie widze że masz coś nie tak z włosami ale może jestem przyślepawa kto wie mnie się zawsze takie włosy podobały a wogóle masz taką ładną dziewczęcą urodę i te włosy Ci pasują do całości :) a co do koleżanek to myśle że to od człowieka zależy ja jestem zazdrośnik wiec u nas by cos takiego nie przeszło czyli impreza ale znowu nie bez przesady jak sie gdzies moj facet spotka z kolezanka to nie przeszkadza mi to w sumie w pracy tez u niego pracuja kobiety wiec luzz i odwrotnie tez to tak działa :) mrowka czekamy na opowiesc co wczoraj za numer zrobilas :D Mala722 trzymam kciuki za Twoje sprawy zeby sie wszystko poukładało :) 🖐️ dla wszystkich i miłego dnia :) ja dzisiaj spędzam dziań w domu z notatkami bo egzamin kolejny na uczelni tuż tuż 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki tam gdzie trzeba zrzymac ;) Mrowka dawaj ta twoja niewiarygodna opowiesc bo sklonna jestem uwierzyc ze to byla ta z napiciem sie wody z basenu :P O przyjaznieniu sie z bylymi nic nie powiem. Sylvik juz sie nawet nie meldujesz? Tez u was tak wstretnie na dworzu? Dzis ma przyjsc moj material na spodniczke. Jestem ciekawa. Jak ladny to w sobote siadam do maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 🖐️, Majaaa 🖐️ Katarzynek 🖐️ Mała a to jest odzywka, balsam i trzeba splukiwac , nakladac na jakis czas na włosy ? Jak to uzywac / I jak duzy jest pojemnik ? Bo jezeli to takie fajne i duze , to musze kupic, zaszkodzic nie zaszkodzi, a moze pomoc , tym bardziej ze ja na 3 głowy potrzebuje takich odzywek i mase kasy na to idzie, bo moje laski stosują je prawie codziennie i taka odzywka wystarcza nam na kilka dni :O One chyba zamiast na włsoy klasc to chyba jeszcze sie tym zywią :O ?!!!!! Majaaaa, tylko w notatki zagladaj a nie do nas :P ( hihi zartuje , owocnej nauki życzę ) Katarzynek ja tam w sumie jestem zwolenniczka , ze w zwiazku czasami potrzebna jest krótka izoalcja. I ja tez nie raz wychodzilam sama na jakies spotkania niekoniecznie z kolezanką. Ale podobnie jak u Ciebie moj M wiedzial, bo mowilam z kim i dokad i zawsze wracalam o ustalonej porze . Nigdy tez nie mailam zadnych z jego strony kąsliwych uwag, ze gdzies łaze sama .On tez czasami wyskoczy na jakies meski wieczór, a ja i tak pewnosci nie mam czy aby tylko męski :P No ale jakos to się kręci, powodów do zazdrosci nie mamy i poki co jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek Trzymam kciuki. Co do kolezanek się nie wypowiem ,też ufałam. U mnie sie nie poukłada już, ale może bede wiedział na czym stoje, czy wogóle stoje, bo narazie wisze w próżni albo leze w dole. Landri jest to odżywcza maseczka, kładziesz ją na włosy ,podczas kąpieli,ja zakładam jeszcze taki woreczek jak do farbowania i ręcznik . Robie sobie domowe Spa czyli kąpiel, świeczki maseczka, nie raz lamka wina i ksiązka, po pół godz. spłukuje. Jest to wydajne, pojemnik ma 240 g a na łeb kładziesz jakąś łyżke na pół długie włosy. Cenowo rewelacja, u mnie tez idzie na 2 głowy . Tak jedno opakowanie wystarcza na 3 mies. a kosztuje 15 zł. Brałam już cuda, jakieś serum,odzywki z Angli, doustnie też i była masakra, bałam się czesać myć głowe, córce też się poprawiły, siostra miała masakre po trwałej i farbowaniu, praktycznie wyszła jej grzywka , też używa i jest zadowolona. tu masz link do tego http://www.domzdrowia.pl/40031,treatment-wax-eco-odzywka-do-wlosow-240-g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już daję nie mogłam wcześniej bo wpadła szagierka na kawe ;) zaplanowałam wczoraj że musze dziewczę zawieźć na angielski więc męża zawiozę na pociąg bo samochód mnie potrzebny córkę podrzucę na angielski ja na basen,. potem w drodze powrotnej odbiorę męża i git. Ale się okazało ze angielski przełożyli na godzine póxniej, wiec na basen poszłam na całe dwie godziny i oczywiście beztrosko pluskałam się w nim .. a co mi tam ;) wychodze z wody i idę sie ubierać a tu telef od mojego M ze słodkim zapytaniem gdzie jestem, ... no to ja słodziutko ze właśnie wyszłam z wody.... na co on że właśnie dochodzi wyszedł z lasu i idzie dalej ...i się rozłączył hmmmmmmmmmmmm a mnie szczena eeeeeee zapomniałam ze miałam chłopa ze stacji odebrac :P ubrałam się wysuszyłam podjechałam pod córkę - jakieś 20 minut mineło piszę do mojego smsa - misiu bardzo się gniewasz? na co on - już mi przeszło ;) ...ja - czyli moge już wracac do domu :P nie ma to jak dobry spacer, uwinął się ponoć w 45 minut i był w domu przede mną ;) :P potem się śmialiśmy a on stwierdził że wcale go to nie dziwi ze mogłam zapomniec o mężu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak byłam tu rano ale stwierdziałam ze jak znowu sie tylko przywitam pierwsza to znowu dostane bure, więc zrezygnowałam :P Landrii u Ciebie ładna pogoda? u mnie deszcz kropi a na chodnikach tragedia, jedna szklanka, wszystko zamarza. Miałam iść do koleżanki ale stwierdziłam że nie ryzykuje z taką ślizgawice :( Mrówka no ładnie o mężu zapomniałas haha biedak w takie zimno musiał iść ;) Ja też tą maseczke z Waxa używałam jakiś czas, dobra ale trzeba być systematycznym :) a z tym u mnie krucho hehe trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu nie doszla moja paczka a mnie jutro nie ma. Durna poczta! Mrowka jak sie chlop nie umie dostosowac do zmiany planow to niech spaceruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja wlasnie uzywam tej wax treatment, ale wersja do blondu :) Za moja dalam 26 zl, opakowanie promocyjne 240g. Mi starczy na 8 razy, ale to zalezy od dlugosci wlosow :) Nakladam na umyte wlosy, nakladam recznik i siedze sobie kolo godzinki :) Ta maska lubi cieplo, wiec fajnie np. posiedziec sobie z nia w wannie :) Teraz kawa i ide zobaczyc jaka zupke zapodaje dzis Mrowka :) A!!!!!!!! Landrii....miska zostala jak cos w Polsce :D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zupki, trzeba dokonczyc wczorajsze salatki ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia-zwiesiłam się troszkę bo sama z Pawłem jestem no i co tu kurna ugotować :P muszę pomysleć ;) a chłopina ma zdrowie, ja bym się spyrtała tak iśc przez las ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie nie wiem. Mam dzis postepujacy brak idei jakichkolwiek :O Wyciagnelam kasze gryczana i tak sobie stoi na blacie a ja kurde dalej nie wiem. Chyba skocze po mielone z indyka i do tego jakas mizerie moze albo cos. Chyba nie ominie mnie sklep bo wszystko zamrozone z mies. Mialam ochote na cos lekkiego. A ty Julii co gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×