Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

kwestia wprawy, mnie tam się też nic nie plączę ;) a teraz potrzebuje pomocy!!!!!!!!!!!!! znikneły mi wszystkie ikony z pulpitu?! i gdzie ich szukać co się zacz stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprobuj kliknac na pulpicie prawym klawiszem myszki i sprawdz, czy w menu "Rozmiesc ikony wedlug" masz wlaczona opcje "Pokaz ikony pulpitu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski !!! ;) Wracam do normalności ;) Nareszcie spokój i cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znowu ja zaczynam dzień? KAWUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja w poniedziałek do jechałam do domku, wczoraj odebrałam tate ze szpitala i objechalismy babacie, a dzis wracam do Warszawy... ja u rodziców też troche bałaganie, moja siostra to bardzo ale jak juz bierze sie za sprzatanie to cały dom błyszczy. podeśle Wam zdjęcie bo mi koleżanki przesłałay z jakiejs imprezy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviku moze przestan zaczynac a zacznij uczestniczyc ;) Wczoraj po Bling napisalam post wieczorem jeszcze i nie ma :O ale nie bylo nic waznego. Katarzynek dawaj te fotki. Landrii fajnie ze juz masz spokoj ale pewnie za pare dni sie zlamiesz i pojedziesz do tesciowej po troche spokoju. Mrowka poradzialas sobie?? Wlasnie wczoraj zaczelam pisac dokladnie te sama porade co Bling kiedy zauwazylam ze ta juz dobrze poradziala. Hmmm moze dlatego ze ten fragment wykasowalam to mi zezarlo moja wypowiedz? jak przypuszczam nikogo tu dzis nie ma juz i moge jak zwykle pic sama swoja kawe. Ale co tam. Kawa! Aha i ja nic od Mrowki nadal nie dostalam! Julii a gdzie ty sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik to ja dzis zaczęłam dzien tutaj :P Na temat porzadków u moich jzu dorosłych panienek to moglabym pisac ksiązki :) U syna jest porzadek, nawet kwiaty sa zadbane i pieknie się rozrastają.Córki ? hm...........różnie z tym bywa, ale jak obydwie chodzily do szkoly to w pokoju panował ...nawet nie wiem jak to nazwac ....balagan ? bajzel ? syf ? to malo powiedziane :O Po jakims czasie jzu przestalam w ogóle reagowac, jak ktos przychodzil to szczelnie zamykalam od ich pokoju drzwi, bo balam się zeby cos nie "wypełzło" :P Taktak poki masz jeszcze silę przebicia, to nie rezygnuj tylko gon do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Takak ;) Pewnie wyjade , ale poki co tak szybko tego nie zrobie . Opisalam troszeczkę atmosfere jaka zapanowala na dwa dni u nas i musze poczekac az tesciowa ochlonie :P Poza tym bede zmuszona wyjechac , bo tam mogę miec rehabilitację od reki , tylko musze miec rtg kregow szyjnych . A to mam w poniedzialek przyszly :) Potem pomysle co z tym fantem zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek zdjęcia dotarły ;) Jak zwykle króluje na nich Twój uśmiech i teeeeeeeeeee sympatyczne dołeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Landrynko :) za to moje włosy mnie dobijają... macie jakis sposób na to żeby włosy nie były suche? moje sie łamią i sa takie sztywne... ale ja traktuje je suszarka.... nigdy az tak suche nie były a trwała robiłam na poczatku pazdziernika wiec to nie to... a wiecie byłam u P na tym obiedzie rodzinnym i było bardzo sympatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii nie kumam co z tym gonieniem do roboty mialas na mysli musze chyba jeszcze raz przeczytac ;) Teraz musze ci cos pokazac http://4.bp.blogspot.com/_vgC1jcSamkE/Sd850cQNv7I/AAAAAAAAABM/NuG2oLZMSqE/s400/Osterei999.JPG To sa jajka patchwork. Widzialam je w zeszlym roku u jednej babki na kursie z urzedu pracy ale nie zapytalam jej jak ona to robi. Bylam pewna ze one sa szyte ale nie. To sa steropianowe jajka ponacinane nozykiem i do tego odpowiednio wieksze wyciete skrawki materialu i wcisniete w te rysy w jajku. Ja sie wezmie taki fajny material w rozne wzory jak to w patchwork jest znaczy w kwiatki, paseczki, kropeczki to wygladaja te jajka przepieknie. Chyba sobie takie zrobie. Zauwazylam ze u mnie tez sporo babek zajmuje sie twoimi karczochowymi jajami. http://3.bp.blogspot.com/_vgC1jcSamkE/SeJMHodAB8I/AAAAAAAAAE4/M7H67YH4Nvg/s1600-h/Artischockenei.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj oblałam egzamin na prawo jazdy jestem rozżalona i zła na siebie na razie tylko tyle ide poprawić sobie humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Maja biedactwo 👄 🌻 Katarzynku przylaczam sie do Landrii te twoje doleczki sa przesliczne ale ja myslalam ze wloski twoje sa z natura krecone tak dokladnie pasuja do kompletu. Nie wyobrazam sobie ciebie w prostych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak jak widzę to te patchworki to wyższa szkoła jazdy :P Ale pomysl niezły, moze coś pokombinuję , spróbuję. mam tyle jaj , ze chyba będę je robic do Bozego Narodzenia ;) Juz sobie nacięłam wstazki, tasiemki z jakimis kurczakaimi, zającami, Nakupilam piórek . W przyszlym miesiacu jeszcze muszę skoczyć po podstawki na te jaja i jakies kurczaki do srodka jaj , ktore bede robic na balonach :) Dziś juz chce sie wziac za karczochy. Bede Was informowac o moich postepach :P Spróbuj Taktak te patchworki zrobić i dasz mi znac jak to idzie z tą robotą . Bo narazie to mysle, jak to upychac w te szczeliny wyciete i nie moge zajarzyc :O I czy to kleic od spodu ? Majaaaaaa daj spokoj , nie martw się ;) Nie dzis to jutro, kiedys musisz zdac . Wiem ze się to odbija po kieszeni, no ale widzisz, nie Ty pierwsza i ostatnia . Co sobie zapodasz jako rozweselacz? :P Katarzynek ja moge tylko napisac, ze na takie suche włosy to jakies maski kładź. Popytaj w dobrych drogeriach , wiem ze jest tego cala masa . Moze Pani cos ci doradzi w tej kwestii. No i dobrze by bylo nie uzywac suszary. Pewnie to ona dobija tak te Twoje wlosy. Nie wspominając o trwałej, ktora tez wysusza bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mialam zapytac .... Katarzynek jak zostałas przyjeta przez potencjalnych tesciów ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak bycze się bo nie ma o czym pisać a bleblać o byle czym nie ma sensu :P bo co u mnie? zimno, siedze w domku, piore, sprzątam, prasuje itp czyli wielka nudaaaaa ;) Katarzynek dzięki za fotki, juz dziewczyny wszystko napisały :) Mrówka nie dostałam nic od Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) ja dziś dopiero wróciłam ,ruszyłam dupsko na ploty, no i dupa pojechałam do koleżanki a tam mąż a ona od dziś w nowej robocie i się nie przyznała a to łajza jedna już ja ją dopadne ;) :P chyba nie chciała zapeszyć póki co podobno na trzy miesiace, potem podskoczyłam do drugiej wypiłam herbatkę wypożyczyłam ksiażke bo pracuje w bibliotece ;) poplotkowałam i wróciłam do domciu :) popołudniu spadam na basen a co tam , chociaz kurde jakoś nie mam werwy hmmmmm na to pływanko Sylvik niewiem dlaczego nic nie doszło hm moze Ladnrynka dostała coś ode mnie to porozsyła, zaraz wejdę na pocztę i sprawdzę co tam słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a co niby Sylvik miala ode mnie dostać ? Moge porozsylac tylko nie wiem co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po spotkaniu zadowolona, chociaż bardzo się go bałam. potencjalna teściowa jest mocochą P, byl jeszcze jej syn i przyrodnia siostra P. też zwrócili uwage na moje dołeczki:) zapytali czy zawsze mało mówie, ale nie mogłam ich okłamać bo tak mi sie przygladali wiec powiedziałam, ze jeszcze się krepuje. ale pozniej się rozkręciłam... jak kogoś z nam to gadam jak nakręcona :) na koniec mnie wyprzytulali wycałowali i powiedzieli ze chcieliby zebym zawsze przychodziła z P... nie wiem czy byli mili czy mnie troche polubili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mów że ty też nic nie dostałaś odemnie :( kurna co z tą pocztą? wysłałam jeszcze raz do Sylvika właśnie więc jak dojdzie to Sylvik porozsyłaj :) a na te końcówki jest bardzo dobre serum z avonu,, moja koleżanka przetestowała bo ma bardzo suche i chwali, a domowy sposób to jajko cytryna i olejek rycynowy :) ale to większa zabawa, masz włosy jak moja młodsza córka i ona stosuje na końcówki właśnie to serum na zmianę z serum z Joanny taka seria jest z apteczki babuni, a serum jest miodowo mleczne no i chwali sobie ale każdemu coś tam innego pomaga tych kosmetyków jest od ciorta i jeszcze wiecej a nie wszystko działa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku jak juz do calowania i przytulania doszko to z cala pewnoscia byli szczerzy ;) Mysle ze ciebie poprostu nie mozna nie lubic ;) Ja dostalam przesylke od Mrowki. Dzeki. Landrii no to przeciez proste z tymi jajkami. Ostrym nozykiem takim skalpelkiem nacinasz to jajko steropianowe w formy jakie chcesz trojkaciki, kwadraciki obojetnie. Potem wycinasz z materialow takie same formy jak wyrznelas na jajku tylko troche wieksze. przykladasz odpowiedni material do odpowiedniego ksztaltu na jajku i tempym nozykien np takim obiadowym :P wciskasz w te naciete w styropianie rysy nadmiar materialu. Mysle ze te rysy sa tak ciasne ze jak wcisnie sie tam ten material to siedzi on sztywno. Ja sie tylko zastanawialam czy nie podlozyc jeszcze pod kazdy element docietego platka kosmetycznego zeby calosc miala taka troche "kolderkowata" napompowana forme. Musze najpierw te jajak kupic i wtedy wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze z tymi wloasami suchymi bo mi Mrowka przypomniala. Ja to kiedys gdzies czytalam ze super dziala wysmarowac te suche kkonce tym zwyklym niebieskim kremem nivea i zostawic na troche. Ponoc dziala swietnie tylko zdaje mi sie ze potem glowe umyc to trzeba ze 2, 3 razy szampon nakladac. No i mozna tez oliwe z oliwek. Pamietam tez ze w szkole mialam taka kolezanke ktora palila jak lokomotywa i ogolnie o siebie nie dbala a wlosy miala tak piekne bylyszczace ze wszystkie zachodzilysmy w glowe co ona z nimi robi. okazalo sie ze ona kupowala taka odzywke co mozna bylo w kiosku Ruchu kupic Gloria ona sie chyba nazywala i to byla taka rewelacja ze potem faktycznie latalysmy do Ruchu i tylko tym wlosy traktowalysmy. Nie wiem czy mozna to jeszcze kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak czy ja wyglądam na inteligentną ? :P Nic w hu...hu nie kapuję jak to rzeżbic w tych jajach :O No nic , rozgryzę Twoją instrukcję . Ja tez przez jakis czas używałam to serum z Avonu, ale nie zauwazylam poprawy żadnej, Moze nie mialam suchych włosów ? :P O Glorii natomiast nic mi nie wiadomo, prędzej kojarzy mi się z zakładem pogrzebowym ;) Własnie stracilabym palca w blenderze :( Musialam tu usiaśc, zeby chwilke odreagowac , bo nogi ze strachu mam jak z waty :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...ale mniej sie dzieje u mnie niz u Sylvika :( W ogole humor mam do bani i tyle. Sny mam przerazajace, nawet pisac mi sie o nich nie chce. Nerwice tez chyba mam, bo te moje klucia w sercu to przeciez nerwy, a teraz doszly takie sciski jakby serca, a cholera to wie. Ogolnie niewesolo i tyle. Nuda mi doskwiera i samotnosc. he...i nie szukam pocieszenia, tak tylko napisalam, ze jestem . Aha..Ferdka, szybkiego powrotu do zdrowka! trzymaj sie! Kasik, dzieki za fotki :) Ja na ratunek swoim wlosom kupilam maske z apteki, wax do blondu....jak na razie uzylam 3 razy i wydaje mi sie, ze pomaga. Moja kolezanka, ktora ma wlosy do pozazdoszczenia (a farbuje, suszy, itp.) regularnie wciera oliwe z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde wsciekne sie na ciebie. Co tu jest do rozumienia? Masz jajko ze steropianu i nacinasz je na powiedzmy pol centymetra glebokosci w kratke tak jakbys ciasto na blasze w kostke pociela i zostawila tak nie wyjamujac ani jednego kawalka. i wtedy wziela ucieka kawalek serwetki papierowej na wymiar jednego kawalka ciasta plus z kazdego boku 0,5 cm polozyla ta serwetke na kawalek tego ciasta i wcisnela nozem po te pol cm miedzy twoj wybrany kawalek ciasta a przylegajace do niego od gory dolu i bokow kawalki. Matko blagam zrozumialas teraz?? :P Ja sobie kiedys jako dziecko wkrecilam przy przekrecaniu miesa przez maszynke palucha. Mam sliczna blizne do tej pory. Najadlas sie stracha czy tez cos sobie ucielas?? http://www.stylistka.pl/kosmetyki/pollena-malwa/gloria-odzywka-do-wlosow-suchych-i-normalnych/ Ona miala kiedys inna butelke ale na bank byla z Polleny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko...dopiero teraz otworzylam poczte od Ciebie i suupper!!!! a artykul szalowy! :) noralnie go chyba wstawie na face.. No i wlasnie...wiecie, ze moja babcia niedawno chciala marihuane, bo wyczytala, ze taka dobra na nadcisnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O yesssss teraz juz wszystko rozumiem :) I nie denerwuj się tak, tylko ładnie tłumacz jak czegos nie rozumiem :P ;) Paluch caly, troche tylko paznokiec znieksztalcony. Ale starach mailam jak diabli, lecialam z lapa do lazienki i tylko patrzyłam czy mi czubek palca nie odpada :) Julka nie od dziś wiadomo, ze ziolo to lek:) Babcia ma rację, pewnie dobrze by się po nim poczula, zresztą nie tylko babcia :P Mrówka a jezeli mowa o tym co napisała Julka to ja tez melduje , ze dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy zakręcone babska :P ;) ja nie bardzo wiem jak to wstawiać na tego fejcboka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×