Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

oczywiscie mailam na mysli ziemniaki jak się gotuje z czyms kwasnym.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz racje kochana, bo ja w torebce mam wszystko, kiedyś potrafiłam wszystko dla dziecka mieć i jeszcze pół chleba upchnęłam :) Taktak to obiad jakiś wystawny czy tak na co dzień jadacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna znów mi nie wyszło z ginem. Zmieniam lekarza. Poszłam do przychodni na 13.10. A tam siedzą kobitki z 10tej. Pan doktor nie dość że się spóźnił, przyjął dwie pacjentki i poszedł w pizdu ze stwierdzeniem, że będzie o 14.30. Siedziałam do drugiej. Poniosło mnie i poszłam do rejestracji spytać czy nie mają tu innego. Zapisałam się na 2 marca. Kurwa jak ten drugi okaże się takim samym to mnie normalnie szlag trafi. Nie będę wiecznie chodzić po prywatnych gabinetach. Co do torebek. Kiedyś zaszalałam. Tak mi się podobała że szok. Kosztowała koło 90 zł. Wcale dłużej jej nie miałam niż te wasze 2 miesiące. Paski moment diabli wzięli, powycierała się. Skończyła w piecu. ;) Też lubię dużo nosić ze sobą. nie mam w zwyczaju brać toreb na zakupy wiec wszystko do torebki. Chyba że kupić skórzaną, dopiero wtedy widać różnicę. U mnie na obiad grzybowa z borowików. Znalazłam całe w zamrażalniku. Co one tam robiły? Zapomniałam, że w ogóle jeszcze tam są. Zupa wyszła pycha. Zaprawiłam śmietaną kremówką. :) Dobra na mój stres ginekologiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zazwyczaj torby na bazarku kupuje albo np w Factory , ale te duze i zawsze udaje mi sie wygrzebac fajną za ok max 40zł a ta jest z Reserved nie widze jej na ich stronie... i jest taka mniejsza wiecie przez ramie tak na skos zeszyt butelka picia i w teren :) kapuśniach chyba mi wyszedl... moja Luby Pan przyjdzie to sprawdzi... Tak, Tak chyba na mnie dzieci ściaga :)) ja to mam takie zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam no kiedys musialam ta sarne skonczyc i tak mnie wzielo dzis jakos na kreatywnosc kulinarna :P Jezyny mialam w sloiku tez wlasne i fasole tez zamrozona wlasna. Kurde nawet cebule wlasna tez :D Sylviku ta torebka jest przepiekna. Moje torebki a mam ich nieskonczona ilosc :O tez w wiekszosci sa w okolicach 30 euro. Mam tylko jedna drozsza ktora kupilam w Polsce kilka lat temu za 1200 zl. Pare razy skusilam sie w Polsce tez kupic na allegro jakas za 30 zl i faktycznie zyla moze max 2 miesiace. Ale ta twoja Sylvii jest SUPERRRR!!! Tak na prawde wieksza ilosc pieniedzy jestem w stanie wydac tylko na buty i torebke wlasnie. Dzis kupilam sobie dwie bluzki i wyobrazcie sobie ze ta kamizelka futrzana byla dzis przeceniona na 3 euro!!! I niepotrzebnie otwozylam w domu na ten temat buzie bo Kaska poleciala tez sobie ja zaraz kupic wiec teraz bedziemy w partnerlook zapierdzielaly :O Kania biedaczko ja bym chba zarabala takiego lekarza. U nas na szczescie nie ma takiego czegos. W przychodni ostaje termin od reki a jak sie leczylam u profesora w klinice to on byl chyba bardziej punktualny od calej reszty i wcale nie patrzyl ze mial przyjmiwac do 18 a jest byla juz 20. Przyjmowal normalnie z ubezpieczenia nie prywatnie. Czasami jak w trakcie przyjec przytrafial sie porod to ladnie przepraszal ale nigdy nie widzialam zeby ktoras z pacjentek poszla z kwitkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Dziekuje wszystkim za gratulacje :) U mnie dziś żurek na obiad :) hehe ale mój żurek w porównaniu z Waszymi przysmakami to zwykła zupka :p Co do torebek to nigdy na nie nie załowałam bo uwielbiam torebki i mam ich mnóstwo, ale musze przyznac ze jakis rok temu kupiłam na bazarku za 35zl torebke dość duża bo mieszcza mi sie notatki a4 na uczelnie i do pracy z nia tez chodzilam bo wszystko sie miescilo i nic sie z nia nie stalo a ciężary tez tam nosilam bo jak wracałam z pracy to zakupy do torebki ładowałam :P także zależy na co się trafi :) kania2a córka niech sie nie martwi spokojnie pogodzi prace z studiami ja też godziłam i to dośc dobrze fakt że człowiek zwłaszcza w trakcie sesji czuje się wyczerpany bo i egzaminy, nauka i praca ale da sie to pogodzić także bedzie dobrze :) sylvi torba ładna, lubie takie duże własnie, miejmy nadzieje że będzie Ci długo służyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pozytywne opinie :) teraz czekam na przesyłke i jak dojdzie to zrobie zdjęcie jak sie prezentuje na ramieniu :P mam nadzieje ze będzie ok, babka ma same pozytywne komentarze :) ja mam mało torebek a właściwie to 3 sztuki ;) lubie torebki ale kupuje po jednej i mam ją dopóki się nie zniszczy, jak mam ich kilka to i tak nosze tą ostatnią kupioną hehe, zresztą mam tak z większością rzeczy :) za torebke moge dac więcej ale za buty nie, bo strasznie je niszcze, zawsze kozaki mam jeden sezon, pantofle góra dwa, tak zdzieram obcasy i czubki że wstyd je na drugi rok zostawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge znowu nie ma mojego postu czy ja coś źle przyciskam dziękuję za pozytywne opinie na temat torebki :) mam nadzieje że będzie warta swojej ceny. Torebki kupuje tylko po jednej na sezon, najczęsciej mam je dopóki się nie zniszczy, ale moge zaplacić drożej :) za to buty kupuje tanie bo sa tylko na jeden sezon, niestety tak mocno niszcze obcasy i czubki że szkoda płacić za naturalną skórę :( Taktak szkoda że nie wiedziałam bo by Kaśka kupiła dwie kamizelki :P chętnie bym taką chciała, chyba że jeszcze są w sklepie to bym się do Ciebie uśmiechnęła ;) wkońcu mieszkam daleko i raczej byśmy razem się w nich nie spotkały hehe no chyba żeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie teraz się pojawił coś z netem chyba u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvii moja Kaska wziela ostatnia M-ke zostaly tylko potem L i XL. Nie masz gdzies kolo siebie Family Ernstings? Wez mezulka i sprawdz. Ta siec ma sklepy wlasciwie w kazdym miescie. Musze powiedziec ze torebka by fajnie sie komponowala. Ja mam do niej tez kozaki :P w identycznym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz slysze o sklepie o takiej nazwie :( wiem że jest KIk i to wszystko hehe no trudno szkoda, ta L była by chyba dobra, wkoncu teraz dupa mi tak urosła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam ostatnio dziewczyne w takiej kamizelce którą miała na kurtce skórzanej, tez super wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrzynek
ja mam ostatnio fioła na kwiatki... tylko nie takie wielkie, ani takie male zapaćkane, tylko takie romatyczne w kolorach takiego palonego różu czy szarego... ostatnio kupilam bokserke czarna w czerwone rózyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam fotkę jak wyszedł obrazek po oprawieniu. Nawet nawet moim zdaniem. Już wisi na ścianie. Tymczasem zapraszam na kawę poranną (_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np prosze jakie ranne ptaszki :) a ja dopiero zalałam kafeeeeee torebka jest prześliczna, ale mam podobnie jak Landrynka - nosić jak najmniejsze, z tym lekarzem to podobnie jak opisała Tak tak - jak miałam małe dzieci to takiego lekarza miałam teraz już chyba takich nie ma ;) a prywatnie też czasem czekam bo jest poślizg szczególnie jak wpadnie tam ciężarna z kłopotami no i zazdroszczę Ci Tak taku tych przecen, ja wczoraj chodziłam po sklepach to śmiech mnie zbierał na te przeceny - żałość to sa przeceny!!!! no nic poszłam do drogerii i siedziałam tam godzinę, na ręce miałam wszystkie kolory fluidów ;) ten Twój Landrynku niestety nie dla mnie, ja kupuje coś bardziej "rozlanego" musi on jednocześnie nawilżać, skusiłam się na AA - dwa miałam do wyboru jeden to podobno jakiś mineralny - nowość ale nie było testera to sobie odpusciłam- bo jak wybrac kolor? do tego zapodałam bazę pod makijaż i git ;) potem poszłam do empiku i tam utknełam na drugą godzinę, a dziś spadam pobiegać po urzędach :) no i małe zakupy, bo mi się podstawy skończyły - czytaj mąka i cukier a to kupuje na zgrzewki ;) a w tym roku to ja też poszaleje z ogródkiem i będę jak Tak tak mieć swoją fasolkę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam polecam od Olaz ten krem "Total effect- touch of foundation" To jest krem przeciw oznakom starzenia z odrobina podkladu. Buzia po nim wyglada przeslicznie, swiezo i zdrowo. Nie ma kompletnie efektu maski. Na to nakladam odrobine na prawde mikroskopijna ilosc mineralnego podkladu w pudrze od Maybellin i moge od rana do nocy latac i buzia wyglada jak z reklamy. Ja mam z Olaz odciec dla jasnej do sredniej karnacji a mineralny z Maybellin Dune ktory nosi nr 73. Powiem wam ze jak dlugo smaruje sie podkladami to to rozwiazanie jest najlepsze. Katarzynku ja tez lubie malutkie kwiatuszki ;) Mrowka mam nadzieje ze w tym roku bedzie lepsz rok na fasole. W zeszlym rozsiewalam 3 czy 4 razy do gruntu az w koncu jako ostatnia probe wsadzialm ziarenka najpierw do doniczek tam je podkielkowalam i dopiero do gruntu dalam. Obrodzily potem super ale co sie nawsciekalam przedtem to moje. Postanowilam ze w tym roku bede wlasnie juz tylko fasole sadzila, dynie, troche salaty, pomidory ale zadnej marchwi czy cebuli bo to wiecej zachodu, pieniedzy na wode itfd a w sklepie za pol darmo mozna kupic. Z burakami tez przesadzilam, posadzilam dwa razy wiecej niz w zeszlym sezonie i teraz caly wielki kopiec nieruszony jeszcze mam. Kartofle w zeszlym roku tez taka padlina byla same jakies kozie wypierdki ale na nie ponoc tez byl zly rok. Kania faktycznie obrazek zyskal na wygladzie po oprawieniu. Ja przedwczoraj znalazlam obraz w internecie ktory mnie tak oczarowal ze chciaoabym go mocno miec. Niestety kosztuje 5 tys $ :O Teraz Kaska probuje dla mnie zrobic kopie pastelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku Olay czy Olaz, bo się pogubiłam. Total efect kojarzy mi się z Olay. ale nie widziałam takiego podkładu. Ja zwykle na krem nakładam sypki puder. niestety nie za bardzo chroni. Katar i wycieranie nosa sprawia, że nos starty z wszelkich pudrów. kiedyś próbowałam fluidów, to samo. Nie umiem sobie nic konkretnego dobrać, żeby być zadowoloną. A w torebce puder w kamieniu na wszelki słuczaj. Z kremów Soraya albo Perfekta. Nie uczulają mnie. Czasem szkodzą mi kremy na noc. Przeważnie mam AA nawilżający i to nie regularnie bo dostaję pryszczy jakby było za dużo kremów i cera nocą chce odpocząć. A pod oczy AA, Eris, Lirene. Nie są drogie a efekty same widzicie. :) Tydzień temu jak poszłam z córką do ortodontki, to pani doktor nie chciała ze mną gadać, bo myślała że jestem siostrą. Do Lublina 26.02 na założenie aparatu córeczka pojedzie z tatusiem. Ja pracuję. Ale jakiś puder albo dobry podkład mogłybyście mi doradzić. Dla cery mieszanej. ;) Jestem cholernie próżna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem. Jednak Olaz :) Idę sie stroić do dentysty Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania tu masz link do tego Olaz http://www.produkt-suchmaschine.com/images/products/42_/olaz-total-effects-touch-of-foundation-tagespflege-id2370444.jpg On kosztuje w niemczech 17euro i wyglada na prawde tak naturalnie ze nawet jak kichawe wycieram to nie widac ze zmazalam cos. Poza tym nie musisz juz zadnego kremu na dzien stosowac. Wystarczy ze na wymyta buzie sie tym Olaz posmarujesz. Oni maja teraz jeszcze jeden nowy krem z podkladem od Max Factor ale tego jeszcze nie probowalam. Tu link do tego nowego, jest nawet tanszy od tego pierwszego i w promocji w tym tygodniu. http://www.rossmannversand.de/DesktopModules/WebShop/shopexd.aspx?productid=69012&id=81326&componentid=1 Spadam do miasta troche posmigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku - aleś mi ta dynią narobiła smaka, chodzi za mna już od jakiegoś czasu a tu jeszcze o niej wspomniałaś :(((( sprawy załatwiłam, rozliczenie złożone teraz moge czekać na zwrot :)) w tym roku mam malutko ale dobre i to ;) a co do kremów to ja kupuje z górnej pólki tak jak wy torebki ;) buty biustonosze i kremy to górna półka reszta to niekoniecznie ;) dzis właśnie w ciuchach kupiłam sobie super spódniczkę tylko musze ją chyba skrócić bo długość do połowy łydki, podobno w tym sezonie modna ale jakoś tak wygladam jak ciotka , jak się odmaluję to zrobię sobie foto ;) i powiecie czy skracać czy zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak a ten krem do jasnej cery jest mocno jasny? ja niby mam średnio ciemną cerę ale podobno lepiej brać jaśniejszy odcień. A może lepiej zobaczyć w rossmanie czy mają ten krem i zobaczyć odcień na zywo :) teraz uzywam kremu perfekta i jestem zadowolona :) a jeszcze mam jedną prośbę, mogłabys jeszcze raz podesłać fotke swojej kamizelki? :) Mrówka już się rozliczyłaś? ja jeszcze czekam na zeznania z zusu a oni mają zawsze dużooo czasu :( też lubie miec to już za sobą. Choć pewnie i tak będę miała do zapłaty troche :( więc nie ma sie co śpieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Sylviku na stronie sklepu juz jej nie ma musialabyc poszukac gdzies tam w stronach z poczatku grudnia jak podawalam link moze by tam jeszcze w pamieci byly ta kamizelka. Albo powiedz mi do jakiego miasta jezdzisz w niemczech na zakupy a ja ci powiem gdzie jest najblizsza filia tego sklepu. Co to kremu od Olaz to ja mam taka calkiem normalna cere nie super jasna i dla mnie na teraz ten dla jasnej do sredniej cery jest super ale nawet w lato jak bylam mocno opalona i tylko odrobinke wzielam jak sie musialam wymalowac czego w lecie wlasciwie nie robie to ten krem tak ladnie wyrownal kolor cery. Skocz poprostu do Rossmanna albo innej drogerii i zobacz. Dla mnie w kazdym razie ten dla ciemnej karnacji jest za ciemny i wyglada jakbym byla super wypudrowana takze wsadzilam ten ciemniejszy do lodowki i czeka sobie do lata ;) Aha i bylam dzs zobaczyc jak ten drugi w promocji wyglada ale nie mieli probek od niego to sobie odpuscilam. Landrii kupilam dzis u mnie pelne jajka steropianowe takie w rozmiarze gesiego jaja, zamawiam zaraz material do patchwork i jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Jajka kupowalam po 0.55 centow za sztuke wiec nie najtaniej. Wzielam na razie 6 i zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku dzięki za link. Poszukam u nas takiego kremu. Pewnie też znajdę. Przynajmniej dziś u dentystki było spoko. Miałam na 14tą, poszłam wcześniej i wyszłam już o 14tej. To jest obsługa extra. Przez 20 minut zrobiła mi 2 zęby, jeden gratis w ramach reklamacji. :) Kontrola w sierpniu. Jutro MM ma wizytę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A ja używam z Loreala True Match bo dość dobrze kryje moje popękane naczynka na policzkach i pod oczami no i matuje moją świecącą się wiecznie cerę. Na to jeszcze zawsze przypudruję się antybakterujnym pudrem w kamieniu, tez w celach amtujących SYNERGEN. Ale chętnie sprawdze ten, który Taktaku polecasz skoro jest taki delikatny. Bling - ja sobie ściągnęłam tą gierkę, o której pisałaś z Chomika. Kiedyś takie gierki stosowałam do szlifowania słowek z angielskiego :) Sylvik, piszesz tego bloga w końcu ? A kamizelkę może na allegro byś znalazła... Kania, obrazek śliczny, ciekawa jestem ile on by był warty w sprzedaży, wiele znajomych teraz kupuje takie cuda (obrazy głównie) jako prezenty rocznicowe. Jeśli chodszi o ginekologa to ja rzeczywiście od lat chodze prywatnie i tylko do jednego, jest to fantastyczny lekarz. Wcześniej chodziłam do przychodni, ale oni wszytsko tak byle na odstrzał :/ Ten mój jest bardzo popularny na śląsku i zawsze USG sobie u niego robię - u innych nei było takiej opcji. Z tą moją bakterią, którą teraz lecze antybiotykami byłam już przez lata u różnych lekarzy (w Polsce, Norwegii, w Anglii tez miałam trzy miesięczne leczenie, które nic nei dało, bo się nawet nie pofatygowali by mnei dokładnie zbadać -nawet nei wiedziałam, że bakterię jakąś mam) a tylko on zlecił odpowiednie badania i przyłożył się do tego, by mnie z niej wyleczyć. I mimo, ze prywatnei chodze, to nie umawia on na konkretne godziny, tylko trzeba siedzieć w kolejce, a pacjentek ma od groma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ... nie ma mojego posta:/ się naprodukowałam cholera i wcieło :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , czytam, ale nic nie napiszę, mam zły dzień :O ..... no moze tylko słowko...Taktak 0,55 to za takie gesie jajko troche duzo , fakt Jasa prace krzyzykowe nalicza się 1 grosz za jeden krzyzyk plus rama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×