Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hm pewnie dziadek ma ubezpieczone auto i mu zwrócą koszty a jak nie to hmmmmmmm jesteś chyba swiadkiem zdarzenia ;) :) a z tym gostkiem to była wyzsza szkoła jazdy ;) ale Ty jesteś laska to sie mu nie dziwię ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak włóż mu kartkę za wycieraczkę i napisz kto to zrobił, podpisz życzlwy sąsiad :P Nauka flirtu calkiem, całkiem ;) Ja nie chce się chwalić , ale moje dziewczyny czasamisłuchają moich rad dotyczących powiedzmy flirtowania. I mimo, iż przeważnie słysze : " Mamo weż się ... teraz są inne czasy " :P to myślę, ze cos im w głowie zostaje ;) Ja nigdy bileciku nie dostalam , ale zaproszenie na wspolną kawę a i owszem :P ...i tez po takim niewinnym wzrokowym flircie ;) Fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii bo albo sie to ma albo sie tego nie ma :P Gownarzeria mysli teraz ze starczy swoje samorobne zdjecia do jakiegos spolecznosciowego portalu wsadzic a w towarzystwie zaszpanowac ubraniami i dobra komorka :O Tak czy tak facet byl serio swietny ale mina Kaski poprostu bezcenna. Ugotowalam dzisiaj pycha zupke. Kartofelki, marchewka, cukinia, duzo cebulki podsmazonej z zielona pietruszka i czosnkiem i wkladka z klopsikow z mielonego doprawionych czerwona papryka. Bez zadnej zasmazki i smientany. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację , to już nie to samo co kiedyś ;) A zupa wydaje się byc superrr, chyba w tym tygodniu tez taką ugotuję. Ja gotuje podobną , na warzywny wywar wrzucam klopsiki z mielonego, ziemniaki w kostke , duzo majeranku i innych przypraw , potem na wierzchu sypię pietruchę i tez bez zadnej smeiatny ani zasmazki. Ale jak widac moge ja zdecydowanie ulepszyc , wiec przepis zżynam czy Ci się to podoba czy nie ;) A ja dzis mam pomidorową z makaronem i za chwilkę ide smazyc racuchy z jablkami. Ciasto jzu dochodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzynaj kochana ile chcesz, ja zerzne od ciebie majeranek ;) Teraz spadam troche polazic po sklepach. Ladna pogoda wiec pociesze sie po drodze tez sloneczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukini to ja u nas nie dostanę :( no i musze pogłówkować co by tu upichcić moze cos w podobnym stylu z małymi zmianami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś się źle czuję, przeziębienie mnie złąpało i dotego za 5 min. dostanę @ :/ Wrrrrrr Pozatym moja siostra przyleciała z Londynu i mnie drażni:/ Ona ma coś takiego w sobie, że wymaga od ludzi wiecznego zainteresowania i pomagania jej ze wszystkim, szczególnnie jej się to nasiliło odkąd dziecko urodziła. Najgorsze w tym jest to, że nawet jak jej się pomaga to nie docenia tego tylko strofuje wszystkich przy każdej czynności, na wszystkich mówi źle, obgaduje ale wymaga ciągłej gotowości do wykonywania jej poleceń , masakra. Zatankować samochodu nie może sama, bo ma dziecko... koło mam jej dopompować w samochodzie ja, bo to chyba mój obowiązek :/ Zawieźć ją jej autem do babci, bo ona musi sobie przypomnieć jak się obsługuje manualną skrzynię biegów (w Londynie ma automatyczną od 2ch miesięcy, wcześniej miała manualną) A jak jej mówię, że na stacji ma poprosić kogoś by jej pomógł to wszyscy na mnie miny, ze jestem niemiła, bo mam ją wyręczyć a nie iść na łatwizne. Dziś pierwszy dzień, chyba za dwa dni się pozabijamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) Trochę mgły, trochę słonka. Ja jak zwykle na wolnym, zamiast się wylegiwać, udaję skowronka. :) O kurna ale mi się rymło. ;) Miłego dnia 🌼 Może potem zajrzę. Teraz biorę się za rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Landri bardzo fajnie ze udalo sie tak tanio kupic okularki U mnie ten krem jest teraz w promocji 30 procent,tyle ze jest tez jakis na noc. Musze sie bardziej wczytac Kasiulka i jak dlugo chodzisz z tak niedobranymi szklami? Na pewno mialas przy tym bole glowy, rozdraznienei jakies itp. Mnie jak okulary gdzies uciskuja w ucho np to szalu dostaje ,szczoegolnie jak nowe to czasem trzeba isc i zagiac inaczej. Mam od lat super optyka,ale personel do bani zawsze czekam na wlasciciela. Bo te laski na niczym sie nie znaja. Taktak fajna przygoda na pasach. I dobra lekcja dla corki. Chcialam opisac moje przygody,ale teraz na to patrzac to raczej bylo to wielka checia zostania zauwazona przez faceta,no ale to bylo lata swietlne temu..... Oj a z tym starszym panem to rzeczywiscie przykra sprawa, ta ucieczka tej pani. Ciekawe czy on w ogole zauwazy ,ze ma obdarte auto. Mrowka jak zdrowko dzieci, syna zdazylas wykurowac? Jasa alez ta twoja siostra rozpieszczana. Moze jej dziecko,odwrocilo od niej uwage otoczenia i probuje zostac zauwazona. Kania piekne rymy. Sylvik a ty gdzie,mieszkanko ma zainteresowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingggg a gdzie tort ??????????????????? ;) Sto Lat Kobietko, Wszystkiego Najlepszego !!!!!!👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Bling ma urodziny?? Wszystkiego najlepszego!!! Jasa, ja bym siostrze nie pomogla jak taka malpa rozwydrzona jest ;) Ale moze ma poprostu ochote na jeszcze troche okresu ochronnego z okresu ciazy? Tak czy tak nie jest w porzadku takie zachowanie, miliony kobiet rodza dzieci i nie sa z tego powodu traktowane jak swiete krowy. Co za ramy ma Kania? ja nic nie widzialam. Landrii, Mrowka 👄 Sylvik, Julii, Katarzynku, Maja, Mala gdzie zwialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak bo nic widziec nie mogłas :P Kania napisala o rymach a nie ramach :O :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele bym dala, za to, aby napic sie takiej kawy po turecku. Ostatni raz piłam jakies bez przesady 15 lat temu . Czasami podpijam mężowi , ale to nie to samo co siąsc sobie przy filzance takiego czarnego, aromatycznego napoju. Swego czasu jadałao się nawet fusy z kawy z cukem , mniam mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleeee :O W Niemczech na kawe po turecku mowi sie kawa po polsku ;) Ja pije zawsze swiezo mielona. Mam taki 0,5 litra kubek i do niego przez porcelanowy filter przepuszczam cala porcje z mlynka do kawy czyli pewnie z 5-6 czubatych lyzek stolowych do tego koniecznie duzo mleka skondensowanego nieslodzonego. Taki kubek pije na sniadanie i to starcza mi poten na caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@#$%^&*( to dlatego ze nie miałam neta @#$%^^&**&*&^%$#$@@#@!#$ a to dlatego ze dostałam zaproszenie na wesele a nie chciałam no i chyba się nie wymigam bo to cholera rodzina męża już czuje presje pójścia wrrrrrrrrrrrrrrr ogólnie do wesel nic nie mam ale tych ludzisków wogóle nie znam, mój M aby aby, nie mam pojecia dlaczego nas zaprosili, ludzi im brakuje czy jak?! no i tak nawiasem mówiąc to kiecki też nie mam bo nadal walczę z kilogramami do końca kwietnia nie zdąże choćbym pękła :P a zamiast kawy dziś znowu serwuję siemię brrrrr no i bądź tu w skowronkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i żeby mnie nikt nie przelicytował to dostałam fv za telefon, chyba ją głęboko schowam bo mnie .............trafi jak mnie walą w rogi na tych naliczonych minutach, no ale jeszcze tylko 3 miesiace - wytrzymam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto musze dzis znowu do lekarza - tym razem z córką ja niewiem ale ona regularnie ma problemy z sikaniem, zaziębiony pęcherz tak często ? chyba nie wchodzi w rachubę - może ma jakąś bakterie?! a potem ma angielski - nie mam pojęcia czy sie wyrobimy a tak ogólnie to nie jest źle he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde zalewam te lyzki w filtrze wiec nie jest to az tak mocne jakbym to zalala po turecku. Ale kupuje tez bardzo dobra kawe nie zadnego taniego smolucha wiec smak jest poprostu nie do porownania. Taka kawa jest taka gesta, aksamitna. Tak lubie i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u mnie ostatnio samopoczucie w kratke, raz mam az nadmiar energii, a np.wczoraj sily na nic, i wiecej przelezalam niz cokolwiek robilam. Pogoda tez niezbyt sprzyjajaca, od niedzieli pochmurno, szaro i popaduje, w poniedzialek caly dzien sniezylo. Tak tak, niech sie malolaty ucza sztuki flirtu :) Ale teraz niestety czasy calkiem inne, sama mam molodszego brata i jak patrze na to co wyprawia ta mlodziez i jak sie zachowuje, to krece glowa i czasami brak slow. A sytuacje z dziadkiem i garazem to chyba bym poprosila partnera o rozwiazanie, niech mu delikatnie wytlumaczy ze to praktycznie Twoj kat do majsterkowania, a nie garaz i tym podobne rzeczy. A...jajo fajne, ale kolory wg mnie malo wielkanocne, malo wiosenne chyba. No ale napewno do wystroju mieszkania Ci pasuje ;) Jasa.... sytaucja nieciekawa, nie zazdroszcze. Ja z moja siostra to sie kochamy nad zycie, chyba wszelkie sprzeczki i niemile sprawy przezylysmy w okresie dorastania i teraz jest super. Trzymaj sie cieplutko 😘 Mrowko, Ty ciagle po lekarzach jezdzisz! :( Landrii, Sylvik, Maja, Katarzynek, Bling, Olajda, kania ...pozdrawiam! a Mala zginela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a lub se , co mi tam , tylko mnie po tej kawie zatrzesłoby na smierc :P ;) Julka ja moge Tobie odstapic nadmiar i slonca i zywotnosci. Mam jej ostatnio bardzo duzo z czego jestem cholernie zadowolona ;) Mrówka no faktycznie hihiii, nie jest żle :P A corci kup w aptece naturalny sok z zurawiny i niech wypije nawet ze dwie flaszki. Wiem co mówie i kazdemy kto ma problemy z sikaniem , peceherzem bede zawsze to polecac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Landrii ja mam z natury bardzo niskie cisnienie i generalnie czuje sie z tym dobrze no moze tylko to ze mam zawsze zimne rece i stopy bywa nieprzyjemne ale taka kawa robi mi rano dobrze i chroni przed bolem glowy. Jakbym kolo poludnia wypija jeszcze jedna chociazby z jednej lyzeczki to tez bym sie trzesla jak galareta. Aaaa Julii mam te jaja jeszcze w zielono-bezowo-rozowej kolorystyce ;) A te granatowo-czerowone ... hmmm poprostu jak zobaczylam ten zestaw materialow taki slodki "marynarski" to nawet nie myslalam czy to sa wiosenne, wielkanocne kolory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko skok do apteki i córcie na angielski - potem odebrać, brrrrrrrr cały dzien dziś mam zabiegany, jutro to mnie nawet pługiem z domu nie wyrwie ;) :) siedze od rana z kawuchą i sie bycze ;) :) no i jakas taka kawa inna mi się marzy niz ta co zawsze pijam, taka jakaś z ekspresu z pianką lepsiejsza :) mykam - myk myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak jak bys mogła, to bardzo proszę napisz mi w kiolejnosci jak tą zupę gotujesz. Kiedy dodajesz smazoną cebule itdddd , chcę ja jutro ugotowąc ;) Mrówka o taka kawę proś Sylvika, która znowu gdzies się zaszyla :O Wyjdziesz w koncu z tej nory kobieto, czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×