Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

no zapomniałam Tak taku mam do Ciebie pytanie - znalazłam na allegro sukienki firmy niemieckiej o tu masz jedną z nich http://allegro.pl/suknie-sukienki-wieczorowe-heine-impressions-r-42-i1482497667.html no i teraz pytanie czy ta firma jest typu orsay czy coś z wyzszą klasą np moda polska, bo kiecki tanie nie są ale mam tam wypatrzone ze dwie ale tak bez przymiarki to się boję no i czy to faktycznie gatunkowo dobre materiały, bo to co pisza to jedno a to co naprawde to inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko, Heine to zadna konkretna marka mody tylko dosc stara bo juz kolo 70 lat istniejaca firma - katalog wysylkowy. Jest to w kazdym razie zaden tam gowniany Bon Prix ale rzeczy juz z toche wyzszej polki. Maja np duzo rzeczy od APART. Sukienki wieczorowe u nich to przekroj cenowy 80-200 euro. Dlugie sukienki http://www.heine.de/Abendkleider-lang/Abendkleider/Damen/Mode/sh15475588/HeineDe;sid=YJ7tIIQOu9TSIcl-ssoISOgEbGpGgI2chI-LMXKMQo3o4HG1JZ6LMXKMnnxASA== Krotkie sukienki http://www.heine.de/Abendkleider-kurz/Abendkleider/Damen/Mode/sh15475587/HeineDe;sid=YJ7tIIQOu9TSIcl-ssoISOgEbGpGgI2chI-LMXKMQo3o4HG1JZ6LMXKMnnxASA==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja już po rozmowie, weszłam wcześniej więc wcześniej jestem w domu... mam mieszane uczucia co do tego jak mi poszło :/ Mogło być znacznie lepiej, ale jakoś mnie nerwy zjadły.... nie byłam w formie, bo @ przyszła i ten ból kręgosłupa... i chyba trochę z obiegu wypadłam przez brak pracy tak długi czas. W każdym razie mam tydzień czekać na odpowiedź... warunki finansowe okazało się, że podali jakie będą w przyszłości, a na dzień dobry jednak znacznie mniejsze... poki się w temat nei wdrożę:/ W sumie nie dziwię się, bo na początku miałabym sporo nauki i to w bardzo specyficznej branży, on daje miesiąc na wdrożenie się w temat, więc wydajna bym była pewnie po tym okresie dopiero... Dzięki za trzymanie kciuków :) Dam znać jak się odezwią, ale jakoś nie jestem przekonana, że mi się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze co do tych 84 innych kandydatów, to były osoby które aplikowały online.Znając życie to może 10 % z tego zaprosili na rozmowe, bo reszta nie spełniała wymagań przez niech postawionych. Ja wiem, że nawet gdybym tą pracę dostała, a później wyjechała jednak, to komuś bym tą pracę odebrała(przynajmniej na miesiąc), ale nie jest też powiedziane, że oni kogokolwiek z tych osób zatrudnią, jeśli im nikt nie będzie do stanowiska pasował... Najbardziej nie fair byłoby to chyba wobec tej firmy, bo miesiąc nauki, to inwestycja w pracownika, więc skoro się czegoś podejmuje człowiek i ktoś w niego inwestuje to trzeba być w porządku i zarobić na siebie potem.... ja zdaję sobie z tego sprawę. No ale wyjątkowo wydaje mi się, ze nie poszło mi tak jak bym chciała na tej rozmowie :P Więc może nie będzie sprawy wogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlaggggggggggggggggggg by to idę stąd straszna kicha na tym allegro i w...a mnie to wesele musiało się przypętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka a nie mozesz poprostu isc na slub a wesele sobie odpuscic? ja tego nie kumam troche, za ludzmi nie przepadasz, isc ci sie nie chce, kase tez pewnie chetnie gdzie indziej wepchniesz to po co sie meczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemoge bo kurna M naciska bo to jego rodzina i on ma dla odmiany tym razem ochotę pohulać no i wiem że jak pójdę to bedzie ok bo ja tam się potrafie bawić w każdym towarzystwie byle kapela byla ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta już wygrzebałam kiecke sprzed 15 lat i chyba będzie ok ;) tylko coś na cycki i buty biustonosz już wypatrzyłam o taki tylko negocjuję cene i rozmiar ;) http://allegro.pl/freya-halle-32e-70e-nowy-metki-i1445365118.html - no dobra właśnie dogadałam wsio i został zamówiony w moim rozmiarze :)) idę przymierzyć kieckę i wyślę wam fotki a wy powiecie czy moze być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty chodza mi po głowie w takim stylu tylko w jednym kolorze bez kwiatków i korka http://allegro.pl/veltten-najmodniejsze-sandalki-37-wilwi184-bla-2-i1475264130.html co o tym sądzicie? oo te sa swietne ale tak ogólnie na lato - http://allegro.pl/zara-988-sandaly-szpilki-platforma-skora-36-i1485174551.html tylko ten pasek chyba by mi skracal nogę http://allegro.pl/wenecja-sexy-szalowe-sandaly-platforma-grey-39-i1492291123.html - i takie są fajne :) ogólnie to jeszcze takich nie miałam butów i nie ukrywam że mnie korci ;) ogólnie to mam sandałki w taki stylu bardziej delikatne ino bez tych dzwoneczków dyndających ;) ale niemoge nic podobnego znaleźć http://allegro.pl/sunline-bizuteria-sandaly-macris-38-wyprzedaz-i1487300852.html no dobra dosyć ,,, na dziś pogadałam sobie teraz idę poćwiczyć ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty jak dla mnie to te ostatnie , ale własnie raczej na takie super wyjscia. Reszta na mailu. A tak w ogóle to napisz mi jak się czujesz w spodniach ? Moze miałabym dla Ciebie propozycję ? I od razu piszę , ze jest to kolor cos na pograniczu niebieskiego z zielenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa z Twoich postów wnioskuję powiedzenie : chciałabym, a boję się " :P Cosik mi się zdaje, ze bardziej bedziesz ucieszona jak Cie nie przyjma niz druga opcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko odpisałam :) Landrii zastanwiałam sie o jakiej zaczepce napisałaś :) odpowiedziałam :) ja rzadko zaglądam na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomyslałam o spodniach bo nie posiadam nic odpowiedniego na stanie, ale w spodniach czuję się bardzo dobrze Landrynko, pisz jaką masz propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak buty to tylko tak pokazałam - osobiście w takich nie chodziłam nigdy i się zastanawiam, też wolę kryte buty żeby paluch jeden nie wystawał albo sandałki ale takie delikatne :) a wesele mam 30 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz cos Ci wyslę :) Sylvik widze, ze mnei zaczepilas :P ale narazie musze zajac się mroweczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia poszło;) Jak Ci sie to podoba jest Twoje. Zdjecia robione na szybkiego , byle jakie buty ...ale pomysl , moze bedziesz miec na to jakis pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dopisze, ze spodnie mają taki fason, ze sa od góry rozszerzane ku dolowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie martw sie ze w to nie wejdziesz, jak ja wchodze to Ty lekkiem pierdem w to wskoczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bym czekała bo nie ta poczta :P a o wielkość mojej pani to będę się licytowała :P jestem pełna obaw i tyle, musze na spokojnie pomysleć ale dzieki bardzo za dobre chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To myśl Kobietko, moze cos wymyślisz do tego , np jakies dodatki , ktore ciut ozywia ten kolor . I bez krępacji, pisz a ja od razu do Ciebie to wysyłam. Chyba ze chciałabys sobie to przymierzyc , dotknac , to moge wyslac a jak Ci nie podejdzie to mi odeslesz....wybór pozostawiam Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dam znać w razie czego, mam jeszcze chwilkę :) a teraz biorę sie za robote bo cały dzień siedzę na allegro i oglądam a robota w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee TakTak, ta sukienka jest nie odstąpienia ;) Wisi sobie w szafie w eleganckim worze i czeka na kolejna , wiekszą okazję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×