Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dziekuje wam Laski za dzisiejsza niezwykle mila i budujaca konwersacje. Mam nadzieje ze cysterna winka dojedzie do mnie w calosci i wszyscy zainteresowanie znajda moj ogrod bez problemu. Juz ciesze sie na to multikulti party ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę pierwsza , która ten ogród namierzy i co najważniejsze obejrzy go na własne oczy :P dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam. Dziś od rana chodze i warczę , humor do bani.Jestem wqrwiona na maksa. Tak wiec podbijam liste i bede Was tylko obserwowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu gadac .......domyśl się , systematycznie raz na jakis czas tak mnie się podqrwia :] Robie oko i zmykam z chaty , moze jak połaze po miescie to mi przejdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje, Oj posiedzialabym w Twoim ogrodku Tak taku :) u mnie dalej pada i juz mnie to denerwuje...wstac sie normalnie nie chce! wczoraj bylo w miare ladnie to siedzialam w chacie i 3 pralki obrocilam, dobrze ze prawie wszystko wyschlo, zostawilam 3 rzeczy , ktore niech sie teraz kisza w tym deszczu. Kurde, chyba caly czerwiec taki bedzie. I co ja mam mowic?????? Na kawke zapraszam i tyle. A! No i wesolo bylo wczoraj wieczorkiem ;) Tak Tak, Bling, Landrii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zeby i systematycznie i raz na jakis czas??!! Masz racje idz lepiej polaz troche i pic nie zapomnij. Odwodnienie przy tej pogodzie to najgorsze co moze cie spotkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dzwonila do mnie kostiumistka i mam wziac jakies ciuchy, bo kurcze jestem statystka-turystka, takze ciuszki i buty typowe dla turystow. I co ja mam wziac, jak szafe mam uboga??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak: sandalki/tenisowki, krotkie spodenki/rybaczki, t-shirt, bluza na biodra, kapelusz/czapka z daszkiem, plecak/torebka na komorke. Ewentualnie na romatycznie: sukienka, tenisowki i duza torba, aparat fotograficzny. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wybrałs już cos ? TakTak dobrze poradzila :) Mrówka a Ty co w tej stolicy porabiasz ? Jestem dziś tak rozkojarzona ze szok. Babie w markecie napychalam do koszyka moje artykuły, zamiast do swojego kosza wsadzac. Wyciagnelam z jej koszyka jej okulary , bo myslałam ze to sa moje ( swoje mailam na czole ) . Na targu zapomnialam ogórkow za ktore zaplacilam , darli sie za mną na poł osiedla :P Zapomnialam kupic polowy rzeczy i ogólnie mam dziś dzien do dupy :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Landrynka wiosnę poczułaś? ;) :P juz jestem w domciu i powoli dochodze do siebie po wojażach :) duchota taka że będzie chyba burza, musze najpierw ogarnąć chatę a potem poczytam was bo widze że się dzieje oj dzieje :D Julia - gratuluję i pamiętaj żebyś nie odwracała uwagi widzów od głównych bohaterów ;) :) napisze krótko buszowałam po stolicy z Pawłem :) przy okazji skontrolowałam moje dzieciątka ;) ale dobrze że już w domciu bo tam się spać nie dajeeeeeeee taki jazgot i młyn, a tu cisza spokój i śpiew ptaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chyba jakis glupi stres dopadl... :( Bylam na zakupach, przy okazji pobuszowalam po sklepach, bo chcialam cos kolorowego kupic, jakas bluzeczke, a nic mi sie nie podobalo. Lato sie dopiero co zaczyna, nie mam jeszcze za wiele w szafie, i kurde nie wiem co wybrac, bo nie ma co...W szortach to w ogole zadnych nie chodze, mam 2 pary czarnych spodni letnich (3/4) , te wezme i ze 3-4 bluzeczki i moze jedna kolorowa sukienke i tyle. Plaskich butow tez nie posiadam, wiec wezme te co mam, bo co? mam adidasy, ale w tych tylko i wylacznie biegam. Bede turystka na obcasach i tyle. Bo im wiecej mysle, tym wiecej widze problemow i sie zamartwiam. Kapelusza tez nie mam. I jeszcze ta pogoda do dupy... No i w takich chwilach brakuje mi siostry albo jakiejs kumpeli, ktorej moglabym pomarudzic. Faceci nie wszystko pojmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Julii nie smec ;) Zawsze mozesz na bosaka latac albo kup sobie przeciez jakies tenisowki czy japonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie smęci :P Takie smęcenie czasami dobrze robi ;) ale faktycznie TakTak ma rację, moze jestes w stanie kupic sobie tenisóweczki jakies ? zreszta równie dobrze , mozesz pojsc w adidasach . Do tego te spodenki 3/4 ,jakas kolorowa blueczka, na to bluza , plecak i juz. Upnij jakos fikusnie włoski, moze jakis aparat fotograficzny na szyje i turystka niczym lala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra....moze mnie zle zrozumialyscie. Ja mam wziac ze soba troche ciuchow i razem z ta kostiumistka wybrac to co zaloze . W reklamowe mam te ciuchy upychac czy w nieduza walizeczke, przynajmniej pomiete nie bedzie jakby cos psu z gardla wyjete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa Julka to jak tak, to bierz wszystko co się da . Ta komunistka podpowie Ci co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :D ja się Juli nie dziwię tez bym miała problem ;) ale faktycznie bierz wszystkie letnie ciuchy i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Mam dzis duzo urzedowych spraw i w ogole duzo latnia a jeszcze kawy nie skonczylam. Ja nie wiem jak ja to wszystko oblece :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę , ale z takim nastawieniem jakie zaprezentowałas , moze byc ciezko :P Dzien dobry 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Tak taku załatwianie w urzedach to nic fajnego przynajmniej tu u mnie wczoraj załatwiałam sprawy w urzedach i brak słów tyle powiem wysyłają od okienka do okienka nikt nic nie wie nikt o niczym nie informuje a dzisiaj ciąg dalszy załatwiania i już sie wkurzam :o Julii dziewczyny maja racje bierz wszystkie letnie ciuchy a ta kostiumolożka (czy jakoś tak) cos wybierze :) Ciężki czas przede mną same zaliczenia na uczelni i kończenie pracy bo 15czerwca musze ją oddać już promotorce a do konca czerwca musze juz miec wszystie zajęcia zaliczone zeby na poczatku lipca sie bronic także mam nadzieje że zdąże Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że tu same mróweczki :P ja właśnie skończyłam słoiczki z dżemem truskawkowym - wyszło mi 10 sztuk i niewiem czy robić więcej, jakoś nie bardzo mi się chce isc rwać te truskawy, już jeść ich nie mogę bleeeeee Przyniosłam kolejną miskę a Paweł spojrzał i mówi - o nieeeeeeeeee ;) tez muszę skoczyć do miasta ale jest taki upał że nie mam sił, wypijam kawę i spadam bo jaja się skończyły ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna sprawe zalatwilam, drugiej nie, trzecia przelozylam na jutro. Kurde jak goraco! Musze jeszcze trawe kosic i chyba umre! :O Mrowka u mnie truskawki w cieniu stoja i dopiero zaczynaja sie czerwienic. Musza sie spieszyc bo na sobote mam zamowienie na ciasto. Spadam gotowac szybko obiad i ta cholerna trawe kosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak poszło koszenie trawy? u mnie przeszła burza trwała 5 minut, i trochę pokropiło a teraz znowu duszno, koszenie sobie darowałam chwilowo a truskawki mam dwie odmiany i ta wczesna już jest dobra :) zrobiłam właśnie biszkopt truskawki i galaretka czyli szybki placuch no i umyłam jedną ścianę w salonie, moze w końcu zacznę to malowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej francuskie Rowerzystki :)) u mnie wszystko dobrze, oblałam jedno kolokwium, ale to tylko zaliczenie ćwiczeń wiec jutro to poprawie. Kurde na 3 sesje i tak jakos się ogarnełam, ale juz mi się nie chce uczyć. Maja wiesz każde auto to tylko kupa blachy więc spokojnie :) ja też bym chciała zobaczyć ten bajkowy ogródek Tak taka. z tymi koloniami mam jeszcze mase załatwień, wszyscy czegoś chcą, masa papierów i jeszcze K w tym wszystkim. Byłam dzis ogarnąc troche moją prace mgr bo mam dwie do obrony w nastepnym roku wiec tez zapierdziel... Jutro kolejna rozmowa o prace ale o wiele lepsze warunki pracy niz pzu i mozna i na nocki pracowac i weekendy i sama sobie sutalam po ile godzin. Mrówka była u mnie i sie nie odezwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×