Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Zboczuchy jedne. Pamietam jak moj brat za malucha ,kiedy powiedzial ze ejst zpoczony,zamiast spocony :) A wiecie ja tam lubie paradowac nago, mimo moich gabarytow, czesto sobie w domku laze. Czasem odprowadzam Adka do drzwi w neglizu,no i oczywiscie opalam sie na tarasie bez gory. Julii no i dobrze, teraz tylko szukac nowego gniazdka u nas nowych jest sporo na wynajem ale te ceny Landrii a gdzie ci dzieci wybyly ze nie masz po kim sprzatac? Tak Tak jak milosc tesciowej ,cos z tego bedzie? Kolorowych snow zycze, i zboczonych tez jesli taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) 🌻 PIERWSZA !!!! 7 Przypominam, ze dziś jest swiatowy Dzien bez Majtek, wiec dziewczyny chyba nie muszę pisać co nalezy zrobic ? :P Blinguś syn z jedna z cór pojechali do tesciów. Wracaja chyba w srode. A druga z cór miala wolne od pracy i zamieszkała na moment u kolezanki ;) Na dziś mam ambitne plany, co z tego wyjdzie nie wie nikt :O Wazne, ze je w ogóle mam .Chce min. polezec troche na lezaczku i troche nabrac kolorytu dla skory ;) Teraz spijam kawę ( bez banana ) i zaczynam działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kawy się podpinam, a potem się zobaczy na dworzu juz gorąc wiec moze trochę poleniuchuje i złapię opalenizny a ten dzień to muszą koniecznie przełożyć bo ja z babskich powodów dziś nie dam rady tak paradowac :P a swoją droga kto to wymyśla te dni? Julia - ciekawie jest poczytac o tym jak sobie żyją ludzie w innych krajach, mentalność inna, u nas remonty ciagle się robi juz tam to by się firma remontowa chyba nie utrzymała ;) :) no i dziś finisz sukienki dzierganej - nareszcie, tylko jeszcze zostanie podszyć haleczkę i zgubić 5 kilo he he bo się okazało że jakaś obcisła sie na mnie zrobiła zanim skończyłam ;) o żesz ty kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, W zwiazku ze dzis dzien bez majtek zaliczylam cudny przedjoggingowy sex w lesie :P Biegalo mi sie potem jeszcze lepiej :D Teraz kawusia i spadam pozalatwiac kilka spraw bo na 12:30 umowiona jestem na obiad. Julii a czemu nie chcesz jakiegos w starym budownictwie? One maja tyle uroku. Maly remoncik i bedziesz jak ksiezniczka zyla. Bling tesciowa miala sie do mnie odezwac na poczatku tygodnia i przypuszczam ze skoro nie zadzwonila wczoraj to zrobi to dzisiaj. Prawde powiedziawszy tak nam sie dobrze ostatnio rozmawia ze nawet sie ciesze na ten telefon. Jutro i pojutrze mam dzien bez meskiego towarzystwa bo w czwartek jest w niemczech Herren Tag - Panowie maja swoje swieto - i wybywaja na dwu dniowy rejs. Na czwartek mam juz tez plany. Ide do kolezanki ktora organizuje babski dzien. Bedziemy sobie dawac robic stopki i takie tam inne upiekszajace srutu tutu pierdutu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a ja nawet nie wiedzialam o tym dniu bez majtek :p no ale to koniecznie musze sie do niego zastosowac :) Ja wczoraj prosto z uczelni pojechalam do mamy i wybralam sie z siostra (ta mała) na spacer i plac zabaw, ona sie wyszalala z kolezankami a jak sie smażyłam w słoneczku :) Plany na dzisiaj to brak planow :P wyłożę się na balkonie i bede się lenić :) Julii najwazniejsze ze zrobiliscie krok do przodu z tym mieszkankiem po co sie kolejny rok męczyć a może się okazać że znajdziecie coś naprawde super :) Bling biustonosz śliczny, taki w moim stylu :D Katarzynek trzymam kciuki za prace :) Dla całej reszty kobitek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny poczatek dnia, Tak taku :) Tutaj pada i jest szaro. Poki co to siedze w majtkach i spodniach, bo chlodno sie zrobilo :P a liczylam tylko na spodniczke :D A z mieszkaniem to chodzi o to, ze jesli bedzie to nowsze budownictwo, to jest szansa na to, ze w srodku bedzie dosc dobrze...lazienka dosc nowa, podlogi itd. a w starym budownictwie to prawie na 100% zastane lazienke taka jak sprzed 30 lat, zimne marmury na podlodze i inne takie tam. A nie mamy zamiaru wkladac grubej w remont czegos, co nie jest nasze... Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, taku! zazdroszcze! ale ja kiedys probowałam to dostałam takiej alergii ze tylko kichałam ciagle.... Landrynko ja na kolonie jeżdze od jakis 5 lat i to po kilka turnusów rocznie. Chodzi o to zeteraz miałabym sama jechac jako kierownik całego obozu z ukrainą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze upiec tort... zaproponowalam ze to zrobie... ale to ma byc tort penis... na wieczor panieński :) robiłyscie kiedys cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi alergia na seks w lesie :P a na to można miec w ogóle alergie ? ;) Katarzynku Matko alez tort, ja bym się nie podjeła w zyciu zrobic coś takiego :O ale na FB znajoma ma zdjecie takiego torta, byla na wieczorku panienskim .Jakbys byla zainteresowana to poprosze ją o fotkę i wysle do Ciebei , moze coś Ci to pomoze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Landrii jaka ty pelna sprzecznosci jestes ;) Katarzynku miej tylko na uwadze ze ciasto musi byc odpowiednio twarde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy waszych postach kobietki mozna sobie krzywde wyrzadzic. Popazylabym jezor i gardlo goracym kisielem. Bez gatek dzis nie dalo rady,bo @,no i zimno dosc. Wy sie opalalyscie a u mnie oczywiscie deszcz. Rozgladam sie w takim razie za biletami do Polski, na koniec czerwca. Mialam isc na rower,ale wybralam drzemke bo dzis bylam nietomna i pytalam Adka jaki mamy dzisiaj dzien. Landri alez mialas cisze w domu,to z mezem mogliscie grasowac do woli. Mroweczko maz mojej siostry w Rzymie ma firme remontowa od chyba 10 lat,no i wlasnie jak u nich bylam to opowiadali ,ze bywalo roznie z praca. Mysle tez ze to zalezy od regionu. Tutaj sa i ludzie ktorzy remontuja na okraglo i tacy jak moi wlasciciele co mysla ze jak pomaluja na wierzchu to jest to juz po remoncie. Od tego deszczu ,musiala wlaczyc maszyne do wciagania wilgoci. Juz czuje ze mam wilgotne ubrania. TakTak ladnie poranek rozpoczelas. Majaa hihi i jak udalo sie zastosowac? Julii pewnie nie ma co swojej kasy ladowac komus w dom. Chociaz zauwazylam,ze ci przy kasie tutaj jak wynajmuja dom to wszystko ludziom robia. Masakra. Znam tu babke ktora placi 50 tys, na wyspie i remont robili generalny. No ale to inna bajka. No i wlasnie, przewaznie cos musi byc zrabane w takim mieszkanku jak nie lazienka zimna,bez kafelek, z rurami na wierzchu to kuchnia z meblami przedpotopowymi,bez kuchenki.... Alergia na sex w lesie hihi Kasiu polecam stadion pilkarski,tam drzew nie ma, no i trawa troszke inna. Tak Tak dobrze prawi ciasto musi byc twarde,ale nie za bardzo bo nie da sie go ugryzc. Cale towarzystwo jakies takie ..... zabraklo mi slowa. Z golymi tylkami po domu biegaja, na tarasie,w lesie, sexy tu i owdzie. A wieczorem druty,igla,maszyna, nozyczki i klej i radio Maryja w tle..... hihi [przymroz oko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling takiego ciasta to sie nie gryzie- je sie ssie :P Landrii chcesz sasiadow celowo podniecac golym dupskiem a masz problemy z penisowym ciastem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha :P a już mialam cos napisac innego...Bling , padam ze smiechu :D:D Dobranoc laseczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moje drogie panie :P miałam wcześniej tu krzyczeć ale wam darowałam ;) :) ja wczoraj pojechałam na wycieczkę rowerową ze szwagierką i na własnych śmieciach zabłądziłyśmy, wjechałyśmy w jakieś łąki i sadzawki i na końcu wylądowałam w lesie o rzut beretu od domem ale tak wszystko pozarastało że szok, teraz mogę powiedzieć śmiało ze mieszkam prawie w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzien dobry ;) Blinguś jak tam ssanie ?:) :P Mrówka TY zabładziałs w lesie i mialas do tego prawo, tym bardziej ze jak napisałas wszystko pozarastalo. A co ja mam powiedziec jak kiedys zabładziłam samochodem będa w centrum miasta , niedaleko domu >? Taką głupawkę wtedy zaliczylam, ze szok. Tak jezdziłam, ze zanlazłam się na trasie wylotowej do JG :O Musiałam dwonic po męza , nawigatora ;) , bo nie wiem czy wrocilabym do domu ?!! ;) Patrze za okno i ciemno :O Lece szybko babeczki do sklepu zanim rozpada się , byc moze nawet i zagrzmi ?!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zboczence :) U mnie wczoraj byla burza ogromniasta, chyba ta od Julii. I wialo tak okropnie ze nawet drewniane meble sie poprzewracaly. Musialam w srodku tego calego piekla dobytek ratowac bo chyba bym inaczej foteli ogrodowych u sasiadow musiala szukac. Satelita przestala dzialac a Hardy z wlasnej woli wlazl mi na kolana i sie tulil jak szczeniak. Jako ze w koncu jakos nudno mi bylo polecialam do sasiadow na herbatke i tv. Dzisiaj sloneczko swieci ale chlodniej i dalej wieje. mam nadzieje ze na weekend sie rozpogodzi i bedzie cieplutko bo mam zaplanowany piknik nad morzem. Aha, Kawa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Landrii ja to mialam tez kiedys w Szczecinie. Tyle ze na piechote. 3 bite godziny lazilam i kompletnie w koncu juz nie wiedzialam gdzie jestem. Jak sie w koncu okazalo ze caly czas bylam max 500m od domu to sie normalnie poryczalam ze zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Swintuszki ;) widze ze z moja orientacja w trasie nie jest gorzej niz z Wasza ;) Ja sie namietnie gubie, jak gdzies dalej jade to tylko z nawigacja, ale potrafie zakrecic sie i w moim miescie :) Czasami az mi zal zawracac glowe mezowi, zeby mnie telefonicznie ratowal, dobrze, ze on ma tyyyylllle cierpliwosci :) U mnie pada, w nocy tak lalo, ze az mi to we snie przeszkadzalo i do 4 sie wiercilam. A rano, po wyjsciu m, wyczolgalam sie z lozka, bo juz mi sie z tym snem walczyc nie chcialo. No ale lepiej, po co spac do 10? Teraz kawa i w planach zakupy. Jutro swieto narodowe, moj ma wolne, a w lodowce totalne pustki. Ale szaro w domu, ble! Milego dnia i slonca wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie póki co słoneczko właśnie skończyłam sesję na tarasie kolejnej kiecki i klnę jak szewc bo źle wyliczyłam rozmiar i dupa mi się nie mieści wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tzn mieści ale opina się że szok :( no i zła jestem bo ta miała być dla mnie ja mam do zaliczenia dziś dentystę z Pawłem - nie wiem czy otworzy buzię, ostatnio nie dało rady, a potem córkę na angielski podrzucić do miłego mam nadzieję że jednak nie będzie padać chociaż zanosi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, ze orientacja w terenie stoi u nas na najwyższym poziomie ;) Nasuwa się jeden wniosek, ze jestesmy prawdziwymi kobietami :P Mrówka na taką figurkę warto załozyc cos obcisłego, a jakbys tak jeszcze załozyła pod tą kieckę skąpa bieliznę to full wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Landrynka Landrynka ;) nie da rady za duże kompleksy :P trochę pokropiło i znowu świeci więc lece na dwór póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka..jak wizyta u dentysty? Tak tak..udanego wieczorku :) Landrii, Sylvik, Jasa, Maja, Katarzynku, Blingus, Kania 🖐️ Zakupy zrobione, troszke posprzatane ... I jak leje tak leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej.Jejciu jestem wypruta. Lazilam z kumpela 4 godziny za sukienka na slub, no i kupila nawet dwie. Masakra Jedna z nich http://www.thebohemianwardrobecompany.co.uk/noa-noa-madden-cotton-dress-in-cinnabar-fu-955-4389-0.html Na poczatku kupila niebieska i poslzysmy do drugiego sklepu zobaczyc te brzoskwiniowa no i wymienila. Oj widze ze bez orientacji mam kolezanki. Ja przeciwnie. Moge spokojnie robic za gps. Ide zaraz sie kapac. U mnie tez jutro swieto jakies no i autobusy kursuja jak w niedziele a ja na sprzatanka swoje jade,zamiast na 8 to bede o 10 30 i musze skonczxyc o 15 lub o 17 bo co dwie godziny wszystko kursuje tam. No trudno . W piatek chce sie poopalac i dlatego chce zrobic to jutro. No to milego wieczoru ,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać spiochy!!! ja zaraz lece na egzamini.... cięzką noc miałam, wymiotowałam jak kot... a jeszcze grzmiało i lało.... buuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×