Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Gość sziszkeban
http://makanai.pl Bo czemu nie? Skoro i tak siedzicie w sieci i buszujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku nie gniewam się, dziękuję za obronę 👄 nastrój odrobinę lepszy, ale w życiu nie spodziewałam się że tak będę za nią tęskniła :( 11 lat z nami była :( no cóż życie toczy się dalej :( u mnie jakoś leci, troche net, troche ogród, nie mam weny do pisania bo nie ma o czym, jakos mnie napadły myśli że ktos może czytać moje głupie wypociny i dlatego zamilkłam, ale brakuje mi Was i dlatego czasem podczytuje :) może za jakiś czas wróce na stałe :P pozdrowienia dla wszystkichhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Landri zaczynam wracac do was pomału bo jak w koncu odzyskalam kompa to zajmowalam sie przygotowaniami do egzaminu na prawo jazdy i w koncu dzis ZDALAM :) no i jak to ja poplakalam sie ze szczescia chyba nienormalna jestem :) teraz jestem wykonczona chyba ten stres mnie tak wykonczyl :) Sylvi wspolczuje naprawde :( glowa do gory :) Tak taku ja uwazam że i tak jestes wyrozumiala ze dałaś córce czas do 24 bo ja takiej swobody w tym wieku nie miałam :) Katarzynek oddawaj ten klucz na cholewcie Ci on tylko bedzie kusil Juli 🌼 kania ja fotek nie dostalam takze nie moge sie wypowiedziec co do butow Jasa 🌼 mrowka 🌼 Jak sobie przypomne co mialam jeszcze napisac to sie odezwe bo jakas zakrecona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakas nieprzytomna jestem,dzis mam na 9. Troszke mnie to wkurza bo babka wie ze od nich ide do ich znajomych sprzatac i mam dwie godziny w plecy,no coz.... Leje u nas zarabiscie,nie lubie maja,no taki do dupy ten miesiac.Adek ma tu takiego ponad 8 letniego znajomego. Cala zime spedza na Lanzarocie no i niedawno przylecial do Norwegii na sezon letni, jakos kilkanascie dni temu, no i w sobote mowi,ze jesli bedzie padal deszcz to leci spowrotem. Wczoraj Adek do niego dzwoni, a on mu mowi ze u niego w basenie jest 32 stopnie ,polecial sobie,skubany. Juz nie mysle ile musial kosztowac bilet tak z dnia na dzien. Zapraszal nas do siebie w Boze Narodzenie,ale jak sprawdzilam ceny to mi sie odechcialo wyprawy. No nic milego dnia,koncze herbatke i jade do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego Blinguś :) a reszta gdzie?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P wstawać spiochy kawa podanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D u mnie ciepełko wiec zaraz spadam na dwór, a raczej na pole bo dziś akcja pełną gębą w końcu udało mi się dorwać dwóch dorosłych facetów ;) Pablo ma siedzieć za kierownicą traktora ...zobaczymy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko machnę Wam narazie 🖐️. Mam troche do zrobienia , a potem jade do fryzjera. Julka dziś jade tam ze swoja głowa . Wczoraj bylam z córką. Nie mam kompletnie pomysłu na nową fryzure . Zobaczę , moze pani mi cos zasugeruje. Ale jakas taka niemrawa wczoraj byla, ze mam wątpliwosci co do jej propozycji. No nic, zmykam teraz, jak wróce to bede pisac co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja gratulacje :) Sylwik 11 lat to bardzo długo wiec nie dziwie się że jest Ci przykro. Kania butki fajne, ale myslalam ze one wlasnie takie letnie beda a to spzila wyjściowa :) niech mąż daje kase na kiece i szuka balu :) Tak, taku ja też uważam żę dobrze ze nie pozwoliłas jej byc do rana wszystko pomału :) Mrówka, Landrynka, Jasa, Julka, Mała buuuuziaki a wie ktos co tam u Ani jak sie czuje? moze tak mnie kusi bo teraz jest dobrze? tylko ciekawe przez ile... jest nawet bardzo dobrze bylismy wczoraj nad zalewem caly dzien.... tak sie spiekłam ze nie wiedziałam na ktorym boku spac... tylko tylek i cycki mam białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się witam 🖐️ Rano juz zdazylam w posredniakach byc posprawdzac czy maja jakies ciekawe oferty pracy ale niestety nic godnego uwagi. Teraz chwila odpooczynku i zaraz sie za sprzatanie biore. W przyszlym tygooodniu poowinnam juz doostać dookument to bede jezdzic w koncu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę chwilę odsapnąć :) Sylvik jakby nasz sunia umarła to też byśmy całą rodziną byli w żałobie Maja wyśle fotki. I moje gratulacje 🌼 U nas jeszcze się pogoda trzyma ale prognozy mówią, że lunie koło 19tej. Zobaczymy ;) Akurat będę wracać do domu. Dla reszty 🌼 Miłego popołudnia. Ja jak zwykle ostatnio, lecę jeszcze na kurs po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania dostałam fotki i no no śliczne te Twoje butki takie eleganckie :) Na nodze dopiero będą super wyglądać :) Jakis senny ten dzień wypiłam dwie kawy i nadal spać mi się chce chyba się poloze chociaz na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja jestem zla bo poszlam na sprzatanie no i za chiny nie moglam przekrecic klucza w zamku,umowilam sie z nimi na jutro. Babeczka chciala podjechac taxi ale po co szkoda czasu jej w pracy,kasy no i w ogole. No a ta Norka co chodze do niej 4 dni w tygodniu, przeprowadzila ze man rozmowe,no i chca zebym po wakacjach tez do nich przychodzila. Sa super zadowoleni, jedyne czego nie chce to to zebym jej ukladala w szafach, kurcze a ja tak lubie i zawsze mnie korci jak otworze jakas i jest balagan,no ale spoko ich dom i trzeba to uszanowac. Co innego bylo jak mieszkalam z rodzinka 2,5 roku, to az prosili zebym zrobila jakis system. Ide na rowerek. Kupilam dzis Adkowi stopki,jakies grubsze skarpety do pracy , bokserki no i japonki skorzane. Na pewno ich nie bedzie chcial, no ale brat ma 45 wiec jemu je oddam w razie czego. Kurcze chcialam zeby jakos wygladal jak pojedzie na ten slub,no i w HM widzialam fajna marynarke jasniutka,musze go teraz zaciagnac do sklepu i moze namowie na kupno garnituru. Jesli sie nei uda,no to juz wczesniej kupilam mu spodnie i dwie koszule,najwyzej marynarki miec nie bedzi bo na pewno bedzie zrzedzil ze niepotrzebna kase wyda. Ten facet wydaje tylko kase na cos zwiazanego z autem, tylko to sie liczy. Wasi wspolmalzonkowie czy faceci tez sa tacy co do zakupow ubraniowych? Zadne argumenty nie przemawiaja. Ale na nowe kola,felgi w masakrycznej cenie zawsze kasa sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja dzisiaj spac nie moglam, to chyba przez to ze te dwie noce spalam jak zabita i nie slyszalam budzika. Zaraz jade na sprzatanko,potem kolezanka dojedzie do mnie i sobie po OSLO pochodzimy. Przyjade do domu przebiore sie i ide na roczek. Tak mysle ze siostrze jubilata tez cos kupic musze,bo bedzie placz. Na rowerku bylam,ale do domu wrocilam juz autem z Adkiem. Dzis moze nim wroce bo zostawilam na starych smieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Wpadlam tylko zdac szybka relacje z wczorajszego wieczoru/nocy. Musze powiedziec ze moja corka jako jedyna powiedziala mi ze idzie na ta 18. Reszta dzieciakow ponizej 18 roku zycia powiedziala rodzicom ze spia u kolezanek. Odebralam ja kolo 0:30 i menda zaraz mi sie przyznala ze wypila jedno piwo :/ Teraz spi jak zabita a ja sobie czekam zeby zrobic jej wyklad :P No i mialam wczoraj tez mily wieczor. Bylam u kolezanki, wypilismy winko, pogrillowalismy i gralismy w domino :P Bylo fajnie. Dzis biore sie za ogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja nic nie robię konkretnego na dworzu bo podeszczowo i mokro, rano zadzwoniła siostra ze musi trochę poćwiczyć nowe techniki masażu i szuka chetnego wiec się zgodziłam ma przyjechac ze stołem wiec pewnie będę leżeć cały dzień ;) :) moje dzieciaki tez nauczyłam że zawsze mają mówić jak jest bez kłamstw, także chyba dziewcze plusa zarobiło ;) :) ale wykład jak najbardziej wskazany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki 🖐️ Ostatnie dwa dni mialam maly młyn :P Co chwilke gdzies jechalam i malo czasu bylam w domu. Przez weeknd mam zamiar odrobic straty i nigdzie się z chaty nie ruszam ;) Majaa🌻 gratulacje z okazji zaliczenia prawa jazdy :) Nareszcie bedziesz się mogla poruszac swobodnie po miescie ;) A tak się bałas, ze nigdy nie zaliczysz tego, a widzisz .. udalo się ;) Co do ofert pracy. U mnie tez wielkie G :O, jak bylam na poczatku maja cipka mi powiedziala, ze w ty roku UP nie dostal funduszy na zadne kursy ani staze . We wtorek wchodze na strone UP i co widzę ? Ze rozpoczal się kurs , ktory mnie interesowal . No zesz kłamczucha wstrętna. Chce podjechac w tygodniu do UP i opierdzielic babe , ze tak kłamie Wystarczylo powiedziec ze sa kursy, ale ilosc miejsc jest bardzo okreslona. Nawet mi nie powiedziala, jak się o taki kurs mam starac . Powiedziala tylko, ze mam sobie zagladac codziennie na strone UP i patrzec co oferują :O Bezzsens totalny :O:O Kania🌻 podzielam zdanie dziewczyn. Buty sa takie bardziej eleganckie, wiec musi byc do tego te cos bardziej wypasionego ;) Napisz mi kobieto, gdzie mam szukac kursów , które sa refundowane z unii europejskiej. BYlam na tej stronce, ktora mi wkleiłas , ale dotyczy ona tylko Twojego okregu. Jak wchodze na Dolny Slask to guzik jest. Moze ja nie wiem gdzie szukac . Bling 🌻 moj mąż a tak samo. On nigdy nic nie potrzebuje, jak mowie ze cos mu kupie do ubrania, to twierdzi ze to wydanie kasy , jemu wsyatrczy to co ma. Natomiast jak trzeba cos kupic do samochodu , to az sie trzęsie, bo on musi to miec i jak nabardziej jest to mu potrzebne. Tak wiec chyba wieksaosc facetow tak ma , bo od kolezanke, znajomych słysze podobne uwagi ;) Katarzynek 🌻 ja wiem co u Ferdki. Dochodzi do zdrowia . Narazie zła passa sie zakonczyla . Zaczyna zyc , szuka pracy . Za kilka dni jedzie do Niemiec z córką w odwiedziny to swoich tesciów. Niesamowicie się cieszy na ten wyjazd , bo wie ze tam odpocznie i się troche po tym wszystkim wyciszy ;) Sylvik 🌻 no widzisz , pojawiasz się na momencik, ale od razu się gęba cieszy na ten widok :) Zagladaj i podpisuj liste obecnosci. Kiedy się przeprowadzasz ? TakTak🌻 dobrze , ze się przyznala do tego piwa, chociaz ja obstawiam, ze nie jedno bylo wypite :O Wykład zrob jak najbardziej, ja na Twoim miejscu dalabym jeszcze mala kare . On ama dopiero 14 lat . Musi wiedziec na ile moze sobie pozwolic w tym wieku i poniesc konsekwencje tego co zrobila zle. Nie miej wyrzutów sumienia , bo wyjdzie jej to tylko na dobre :) Stronkę przegapiałm:O jakos ostatnio nie patrzylam na to, ktora to strona jest. Ale widze, ze reke na pulsie nalzey trzymac i 500 nalezec bedzie do mnie :P Julka🌻 fryz zrobiony ;) Wiekszej rewelacji nie ma na glówie. Wziela mnie ta kobietka, ktora byla taka niemrawa. W ogóle sie nie odzywała do nikogo. Wsadzila mnie w jakis kas, i puscila na full pare z jakims detegrentem :P Myslałam ze udusze się od tego :O meczyla mnie tak przez prawie 20 minut. Szefowa stwierdzial, ze jest to regeneracja włosa i to jest zabieg nawilzajacy silnie wlos. Potem jak jzu mi podciela włosy ( troche je tez na koncówkach wycieniowalam ) to zaczela mi te włosy układac na szczote. Ruchy maila slimacze i myslalam, ze nie skonczy ich nigdy ukladac. na koniec mowie zeby mi trocge podniosla właosy i ze lubie taka troche niesforna fryzure , nie lubie przylizanych wlaosów . Trzy razy mi poprawial a i tak wyszłam jak gówniarka z wlosem ulizanym :O Zaraz w domu je poprawialm troche po swojemu :P Zdjecie mam zrobione, ale na meza telefonie. Jak wróci do domu popoludniu to spróbuje je zgarc i Wam podesle. Ale serio nie ma sę czym chwalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka 🌻 cholerka Ciebie ominełam :P Ale co tu pisdac do Ciebie ? JakTy ciągle w ruchu ? I ciagle sie cos u Ciebie dzieje ? ;) Ja już jestem dawno po zakupach, Wczesne wstawanie to super sprawa .Zawozilam córe na 6 rano do pracy . Kuchnia wysprzatana była o 7, zakupy o 8.30 ;) Na obiad mam dziś pizee dla mnie i córki, a dla M golonkę ;) Bedzie obiadek w kilka minut bez wiekszego wysiłku :P I o to chodzi ;) Teraz inne drobne prace i byczenie po południu :) Miłego dnia Laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko lipa że trafiła Ci sie taka niemrawa fryzjerka, ja mam swoja u rodziców, która kręci mi włosy, obcina i czesze na rózne wesela itp. zawsze gadamy, czasem mi opowiada o swoim zyciu prywatnym. ma córki w moim wieku, ale zawsze jestem zadowolona, doradzi fajna babka. Tak, Taku w sumie dobrze że Ci się przyznała bo czy inaczej byś zauważyła? może faktycznie jedno wypiła? a ja ide znów na romowe w poniedziałek niby nic szczególnego, ale sama moge ustalać kiedy bym pracowala. wczoraj robiłam na kolacje racuchu, proste i szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Landrynka w jakim ruchu ja ? dziś leżałam cały dzien na stole i byłam masowana od stóp do głów , siostra trenowała trochę inne techniki relaksacyjnego masażu do tego używała wonności także świecę się i pachnę jak ta lala :P na koniec zaserwowała masaz twarzy i jestem w niebie :D Landrynka takie w parze to faktycznie cudownie nawilża włosy przynajmniej moje, jak jadę do swojej fryzjerki to zawsze siedzę pod tą parą ;) no i sorki zapomniałam Maja pogratulowac tego egzaminu wiem jak to jest z tym stresem :) Bling mnie by się przydała taka osoba do układania w szafie ;) ja tam porządek do pierwszego wyjmowania czegoś potem znowu kipisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U nas wczoraj deszcz spadl,a ja jako jedna z niewielu osob mialam krotki rekaw,musialam z tego wszystkiego bluze sobie kupic, do mojego hiphopowego stroju hihi Pochodzilam ze znajoma po miescie. Przed 18 poszlam na roczek,niestety sama bo Adek grzebal w tlumiku. Maly wzial rozaniec i kase ,nono biskup nam sie szykuje. Wypilismy biale winko,czerwone i martini, mala mieszanka ale nie zaszkodzila. Myslalam ze pojedziemy jeszcze na jakies disco,no ale Adek wrocil padniety. Dzis pospalismy prawie do 11. W koncu udalo mi sie zaciagnac gada do wspolnego sprzatania. Wytarl kurze i odkurzyl. Pojechal teraz na lodke. A ja wywiesilam pranie, poprasowalam troszke i zaraz zabieram sie za porzadki w szafie. Mrowko jak chcesz to do ciebie tez podskocze. Wiatrzysko niemilosierne,i znowu ma padac o 16. Oczywiscie telewizje mi rwie i necik tez chodzi jak na korbke. Tak Tak i jak rozmowa z Kasia? Sylvi , Landri, Katarzynek,Maja,Julii, Ostatnio podczas porzadkowania poczty, przegladalam zdjecia Ferdki, fajnie ze u niej sie poprawilo troszke. Ciekawe co u Malej,jak sie jej sytuacja rozwinela w domu no i czy ma jakas prace Troszke tych dziewczyn u nas sie przewinelo, prawda? Buziaki no i mlej reszty niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś [czesc[ nadawałabyś się do mojej córy. Ona własnie ugrzęzła w swojej szafie wśród masy ciuchów . Ale widze zapał w jej oczach i chec do pracy ;) O Małej nic nie wiem, myślę , ze moez Jas cos wie w jej temacie. A to, ze sie mase lasek tu przewinęlo to fakt . Fajnie ze mimo wszystko topik zyje już tyyyyle lat :) W zasadzie to weszłam w innej sprawie. TakTak słyszałas o epidemii , która panuje w D ? Pilnuj sie babeczko i wszystko dokładnie myj. Zresztą Nie tylko ona, uwazajcie dziewczyny na to skad macie warzywa , owoce i starannie je myjcie ;). Jakos mi tak dramatycznie zabrzmiala ta informacja, ze musialam tu wejsc i napisac pare słow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ 🌻 Zapraszam na kawę 7 , wstawac Babeczki. Piekny dzien i szkoda go na spanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja się częstuje tą kawką Landrynko :) u mnie też piekny dzien się zapowiada :) popołudniu musze jechać na uczelnie z tą moją pracą dyplomową Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje :) Byliśmy wczoraj z moim L ogladac samochody ale nie bylo takiego jaki mnie by pasował na początek w sumie lepiej poczekać i kupic taki jak nam pasuje. Ja bym chciała jakis nieduży żebym mogła się wprawić w jazde bo wiadomo że jako początkująy kierowca musze sie jeszcze duzo nauczyć :) Przyłączam się do apelu Landrii : Wstawać śpiochy szkoda takiegoo pięknego dnia !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu śpi :P dzieciarnia się rozjechała a ja już porządki zrobiłam ;) czeka mnie sterta ciuchów do prasowania hm hm no i może pokoszę trawę bo rośnie za szybko ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, Mialam cudowny weekend i dawno juz sie tak cudownie nie bawilam jak przez ostatnie dwa a wlasciwie 3 dni. Landrii u nas od ponad tygodnia o niczym innym nie gadaja tylko o tym wirusie- Warzywa parze i obieram ze skorki no i nie kupuje i tak zadnych gotowach mieszanek salatowych i zadnych bioproduktow. Czuje sie calkiem zdrowa wiec chyba wszystko robie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, musze poczytac o tej epidemii, bo u nas nic nie mowia. A gdzie sie tak dobrze bawilas, Tak taku? U mnie weekend spokojny ;) Maju...gratulacje! wczesniej nie zdazylam ;) No i solenizantki byly....Tak taku i Bling..najlepszego! Landrii...przynajmniej wloski troche zregenerowalas, moim by sie tez przydalo. Ale tak sobie mysle, ze u mojej fryzjerki w Pl takich cudow nie widzialam. Mrowka...Ty masz dobrze z tymi masazami, ja bym mogla caly dzien lezec i byc masowana. Moglabym byc super instrumentem do cwiczen :D Dzis wieczorem idziemy do wlasciciela z wypowiedzeniem mieszkania.... Musimy poszukac innego, bo jak sobie pomysle, ze od pazdziernika bedzie zimnica, to mi sie odechciewa wszystkiego. Wlasiciel jest tez naszym lekarzem. Jak bedzie wszytko wg umowy to do 15 sierpnia bedziemy musieli oddac klucze. Mam nadzieje, ze znajdziemy jakies lepsze mieszkanko. Ofert jak na lekarstwo, ale trzeba miec nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×