Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

My z tym winem to chyba sie juz do jesieni nie rozstaniemy. U nas ulewy ciag dalszy i po co sie kapac. Niespodziewanie w centrum handlowym napotkalam na kolezanke ze skype. Piszemy ze soba od kilku lat i tu prosze mija mnie ktos,to ja za nia i sie przygladam. No i za telefon pytam czy jest w ksiegarni no i prosze jest Pochodzilam z nia,pomoglam w zakupach bo jutro jej siostra za maz wychodzi i wszystko na jej glowie ,wiec super spotkanko mnie spotkalo,tylko troszke intensywne to chodzenie bylo bo mokrusienka bylam. Kolacja tez ok,pasta. Bez rewelacji. Wlasnei wstawilam sobie pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa podana ;) [__}7 Bling oj cos widac , ze kolacja nie bardzo udana, bo raz ze musialas dokarmiac się pizza , a dwa ze noc spedziłas w domu ;) Julka jak film ? Lece zaraz do sklepu. Musze zrobic dziś wszystko duzo wczesniej, bo jade potem do neurologa. Rejestrowalam się do niego pod koniec lutego :O O mały włos a zapomnialabym o tej wizycie . Moxze wreszcie jakies konrety mi przedstawi i zaczne rehabilitacje, bo sa dni kiedy nie moge się ruszac :O Teraz kawa , oko, przeglad prasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje, Ja dzis zamierzam bawic sie z lavenda. Chce zrobic takie hmmm grzechotki do powieszenia albo wstawienia do wazonika i swieczniki ze sloikow z druciana raczka. Obiad dzis na slodko: Nalesniki. Myslalam tez o takich kluseczkach z jablkami polewanych maslem i posypywanych cukrem z cynamonem jak robila moja babcia ale kurde nie pamietam jak ona te kluski robila :O Julii to sie chyba nazywa dublerka od ustawien czy cos. Zeby glowna gwiazda nie musiala sie meczyc podczas ustawien oswietlenia biora podobna ze wzrostu osobe i na niej robia wszystkie ustawienia. Nastoisz sie bidulko pewnie. Ale frajde tez pewniebedziesz miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz bukiecik z lavendy. taki nie za duzy. Zwiazujesz go zaraz pod kwiatkami i wtedy niektore lodyzki wyginasz do gory tak jak do plecenia koszyczka. Wtedy potrzebujesz ladna wstazke. Mocujesz ja dobrze nad tym zawiazanym i przetykasz miedzy tymi zagietymi do gory lodyzkami zamykajac kwiatki w srodku az powstanie koszyczek-grzechotka. Robisz ladna kokardke u gory i tyle. Caly zapach zostaje w srodku i mozna to powiesic w szafie miedzy ubraniami czy zrobic z tego dekoracje do sypialni. Jak juz sobie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaooooo! Film mnie nie zachwycil, tak jak ksiazka, Landrii. Ciekawe te dekoracje Tak Taku, jak juz skonczysz stroic co trzeba to pamietaj o fotce ;) Wiedzac o tej naszej przeprowadzce juz mi sie w domu nic nie chce robic, nawet sprzatac zbytnio nie mam ochoty :D He he..wlasnie zadzwonili do mnie z filmu i dali mi dwie dodatkowe daty :) Teraz zapraszam na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety :) Wczoraj do późna siedziałam i pisałam tą prace tak sie na nią uwziełam że napisałam :) zostało mi tylko podsumowanie dopracowac :) a dzisiaj pospałam sobie jak nigdy, już dawno nie spałam do 10, pewnie tak dobrze mi się spało bo za oknem ponuro i pochmurnie :( Dzisiaj mam w planach sprzatanie, potem musze powtorzyc material na egzamin bo na 18 jade na uczelnie na egzamin No i dzisiaj przyjezdza moj maz :) (no juz niedlugo maz ) jak ja nie znosze tych delegacji ale jeszcze dwa trzy miesiace musze sie tak pomeczyc. Miłego dnia :) Ja dopijam kawe i musze sie brać do roboty a tak mi się coś nic nie chce i głowa zaczyna mnie boleć :( a jeszcze zbliżają mi się babskie dni wiec marudzenie mi się załącza ehhh.... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a już wiesz kiedy się przeprowadzasz ? Maja nie rób nic, olej robotę :P Powodzenia na egzaminie .Roboty nie przerobisz, a jak się bedziesz lepiej czuć to zrobisz dwa razy wiecej :) TakTak Jak będę u tesciów to nazrywam sobie lawendy . Mam w domu bukiecik , ale cos mi się te lodyzki kruszą :O Niby jak ja je mam wywijać ? Dlatego wskazana jakas fotencja ? ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowko...przykro mi, trzymaj sie mocno mocno. Landrii...no do 15 sierpnia musimy sie wyniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka przykro mi. Trzymaj sie dzielnie. Maja powodzenia na egzaminie i radosci z M ;) Julii macie juz na oku jakies nowe lokum? Landrii bo to musi byc swieza a nie suszona. Suszonej nie powyginasz :O ;) Jak zrobie to wsadze fotki na FB. Ide dalej majstrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowka bardzo mi przykro trzymaj się kochana Chyba zastosuje się do Waszych rad i oleje robote, siostra chce zebym z nia na zakupy podjechala wiec jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka wyrazy wspólczucia, trzymaj się dzielnie. O Maja to jest pozytywny objaw u Ciebie. TakTak ja chyba nalezę do tych blondynek , ktorych IQ jest poniżej zera :( Pytam sie samą siebie : Jak mozna wyginac suche badyle , no jak ? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii---> Recyma ? :P Zaraz zrobie foto. Narazie co prawda jedna grzechotka i 3 swieczniki ale musze kurde za obiad sie zabrac najpierw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest recyma ? slicznie wyszły te świeczniki, ale grzechotki dopatrzec sie nie mogę ? ! czy slepa jestem ? :O Wrocóalm od neurologa. Mam dyskopatie , ktorej skutki mozna tylko i wyłacznie zminimalizowac rehabilitacja. Mam sobie znalezc rehabilitanta, ktory w 4 godziny nauczy mnie jak mam takie cwiczenia robic w domu :O W dupie mam takie cos :O Mysłałam, ze jakies konkretne zabiegi mi wskaze a ten mi się kaze uczyc i samej robic :O Blee :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii w sloiku wstawiona jest ;) Rencyma= no kurde raczkami masz to wyginac :P Ide dzis na urodziny do kolezanki. Spotkalam ja w sklepie kurde cala zaplakana. Jej corka ma anoreksje i wygladalo ze juz jest z nia calkiem ok. Byla kilka miesiecy w psychiatryku a wczoraj trafila znow na intensywna terapie :O Lekarze zawiadomili Jugendamt (ten wydzial do spraw nieletnich, nie wiem jak to sie w PL nazywa) ze matka sie nie interesuje i zeby jej zabrac opieke nad corka. Kurwa normalnie idioci! Ona juz sama nie wie gdzie z nia jezdzic i powiedziala ze do psychiatryka ja nie da drugi raz bo tylko siedzi tam z innymi swirami ale wlasciwie zadnego konkretnego programu dla anorektykow to tam nie maja. Pojutrze wiezie ja nad morze do specjalnej kliniki. Przypuszczam ze urodziny beda dzisiaj "na powarznie" No ale moze sie dziewczyna chociaz troche rozerwie i na chwile zapomni o klopotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz kobietko, czy będą na poważnie czy nie. Kurde te uzależnienia :O Nie można by pozostac tylko przy jednym ? :P I przyjemne i zdrowe i nigdy sie nie przedawkuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttarzan332r
hey pozdrawiam piekna landrynke i wszysdkie dziewczyny :)ladnrynko pamietasz kiedys chcialem odciebie twoj mocz kupic i jesli chcialabys mi odsprzedac go to chetnie odkupie i jakbys miala jakies wychodozne butki to tez zaplace zanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dlaczego on chce tylko twoje buty a ode mnie nie?? Jestem teraz serio rozgoryczona :P Impreza wczoraj udala sie super, atmosfera byla swietna. W domku bylam o 1szej. Teraz ide do ogrodu. Mam tam jedna spora roslinke do przesadzenia i mysle ze potrwa to dobra godzine zanim bede gotowa. Truskawki juz zerwane i kawa tez wypita. Sniadania nie jem. Milego dnia kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ;) Hej , witam 🖐️ TakTak to ubijaj z Tarzanem interes :P Ja butów schodzonych nie mam :D Mam na dziś ambitne plany, czy je zrealizuję zobaczymy ....Poki co zakupy :O .......standard :O:O Miłego dnia babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem ile płaci za buty , ale za litr moczu płacił 50 zl :D :P a po co mocz ? urynoterapia ? hm.... myślę , ze raczej zboczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko wyrazy wspolczucia,wracaj do nas szybko Zapraszam na Baileysa. Ulewy ciag dalszy,chociaz teraz cos sie rozpogodzilo jak wrocilam z miasta. Pojechalam kupic zabawke dla Justi,no a tu zong sklepy zamkniete od 16 Zrobilam sobie zdrowy spacerek, pod wielka parasolka. Widzialam K. eksa,sierotka tez szedl do sklepu, w sumie to stalismy na rownoleglych przejsciach dla pieszych ,no ale nie wiem czy mnie widzialm. Juz naprawde wymiotuje tym deszczem. No ile moze padac. Zrobila mi sie wielka rana od bransoletki i mam plaster,wyglada to troszke jakbym sie ciela. Landri bo ja jestem przykladna,przeciez. Te Marlboraski to wlasni ekeidys u tej kolezanki widzialam i mi sie pudeleczko spodobalo hihi Wczoraj kolega tak intensywnie mnie namawial do papieroska,ale sie zlamalam,powiedzial ,ze jak zaczne to on bedzie mi kupowac. Haha sponsor od nalogu.Kolacja udana byla ,z Wlochem,tylko ta pasta zadna rewelacja , a obiecywal risotto. Przykladna osoba wlasnie wraca na noc do domu :) Tak Tak taki obiadek to bym zjadla,w sumie to juz dawno chodza za mna nalesniki,moze jutro zrobie W sumie to w Szczecinie na pewno teraz bede,bo przeciez Tata A. mi nie odpusci wizyty. Z tych Recyma sie usmialam,no ale od razu wiedzialam o co cho Maju nacieszylas sie PM prawie Mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna już Was budzic ? Mogłam zrobic to juz o 4 , ale dziś niedziela przeciez :P Jade dziś do lasu zbierac szyszki, korzenie, galazki i tudziez podobne badyle ;) Kawa dla chętnych \_/7 Miłego dnia Babeczki 🌻 Gdyby Tak Tak napisała reNcyma , tez bym załapała :P Bling podsyłam troche słońca , zebys jzu nie zwracala deszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri kochania,dziekuje dotarlo. Swieci w koncu,moze nie za mocno ale na spacer na pewno pojde. Albo rowerkiem pojade. To ty juz o 4 na nogach bylas? Ja to tak kolo 2 sie kladlam. pije wapno na rane i sie kuruje. Milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttarzan332r
dziewczyny jak macie jakies butki to nameila prosze pisac canon553@wp.pl lepiej sprzedac niz wyrzucic a mi sie przydadza i zloty nektar tez chetnie odkdupie eh landrynka szkoda ze ty niechcesz mi sprzedac :( i mam prozbe wyslala bys mi fotke stop twoich :)po starej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam :) Dziś jzu pospalam ok, bo wczoraj faktycznie Blinyg wstalam o 4 rano :O Obudzilam się i juz . Spac się nie chcialo, wiec chwilke polezalam i już po 5 bylam na nogach :) Dzien mialam za to ogromnie dłuuuuuuuuuuugi :) Mnostwo rzeczy zrobilam, bylismy z mezem u jego brata , ogladalismy mieszknaie jakie ma w planach kupic. Po obiedzie pojechalam z mezem do lasu. Przywiozłam sobie ze 3 torby szyszek roznego rodzaju. Bukiet chabrów polnych . Wrocilam przed 9 i od razu poszłam spac ;) Dotleniona ale zmeczona usnelam jak dziecko :) Bling a Ty wrocilas tym rowerem czy dalej pedałujesz przed siebie ? :P TakTak hę ? I co tam ? ;) Julka jak tam film ? :) I dla wszystkich rączka 🖐️ i opisywac jak spedziłyscie weekend ? PS TARZAN ------------>>> ja nic nie bede już wysyalc , zadnych stópek, zadnych butów ani tym bardziej żadnego płynu zocistego :O:O Koniec . Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u mnie dzis dzien prania :) Takie tam poniedzialkowe doprowadzanie do ladu i skladu tego i owego. Pod wieczor idziemy obejrzec jedno mieszkanko, choc juz krece nosem, bo widok z balkonu jest na dach sali gimnastycznej..cos w tym stylu, bo pojechalam troszke oblukac otoczenie. No ale baba z agencji nalegala, wiec jedziemy. Na plan jade jutro na 7.30, cholerka bede musiala wstac nieduzo po 5 :( Potem w srode, ale nie wiem na ktora i gdzie, mowia nam dzien przed zeby nie kreowac zadnych rozglosow itd...bo potem ludziska stoja i przeszkadzaja.Im mniej sie mowi, tym lepiej. A w piatek pojechalam na probe fryzury tej aktorki, co niby szukaja dublerki, i przymierzalam ciuchy. Ponoc maja jej dublerke, ale cos tam im sie w niej nie podoba. Zobaczymy jak sie to wszystko potoczy. Weekend normalny, pogoda taka, ze nic nie mozna zaplanowac, wiec poki co to spokoj i czekanie na slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×