Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry . Ja dziś pospałam jak rzadko kiedy . Chyba pogoda tak na mnie podzialała. Czuje się jak stara, styrana zyciem babcia :O Katarzynek powodzenia na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Landrynka ja dzisiaj tez dosc dlugo sobie pospalam az sama sie sobie dziwie takze moze to pogoda tak na Nas wpływa bo u mnie ciagle burze i pochmurnie :( Katarzynek powodzenia na egzaminie :) Mam ochote pojechac dzisiaj na zakupy i cos ładnego sobie kupić ale nie wiem czy mnie pogoda nie wystraszy bo jak bedzie burza to nie pojade do sklepu bo ja pod tym wzgledem strachliwa jestem :P brat i bratowa mojego L zaprosili nas na sobote na mala imprezke takze troche sie odprezymy :) bo ostatnio moj L ciagle pracuje w delegacji a ja siedze w domu takze przyda sie nam taki wypad :) Dziewczyny wiem ze pogoda do d**y (przynajmniej u mnie) ale to nie znaczy ze macie spedzic caly dzionek w łóżkach wstawac śpiochy bo tu kawa czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z łozka już wyszłam, ale przesiadlam się na fotel :) Kawe piję i podgryzam banany :P Tez w sobote jade do znajomych na grilla. I zostajemy u nich na noc . Najbardziej ciesza się z tego mojego dzieciaki, bo szykują jakas imprezke w domu :O Juz się boje o to co zastane po powrocie . Narazie nie mam na nic siły ani ochoty. Obejrzę sobie "Na Wspólnej" , a potem zastanowie się co mam zrobic. Majaaa jak juz ruszysz tylek z domu i pojdziesz na zakupy , to pochwal się potem co ładnego sobie kupiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski mialam wczoraj przyjemny wieczor, duzo smiechu, duzo wina i duzo milej atmosfery. U nas dzis swieto jak juz wspominalam i zaraz ide sie najpierw walnac na lezaczek a potem spadam do kolezanki. Katarzynku powidzenia na egzaminie Maja powodzenia na zakupach. Landrii powodzenia przy siedzeniu na fotelu. Bling udanego sprzatanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski mialam wczoraj przyjemny wieczor, duzo smiechu, duzo wina i duzo milej atmosfery. U nas dzis swieto jak juz wspominalam i zaraz ide sie najpierw walnac na lezaczek a potem spadam do kolezanki. Katarzynku powidzenia na egzaminie Maja powodzenia na zakupach. Landrii powodzenia przy siedzeniu na fotelu. Bling udanego sprzatanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to ja mam swój prywatny dzień bez majtek ;) Wysłałam z tej okazji smsa M i rozkojarzyłam go chyba, bo napisał mi że nie może pracować. A co tam! ;) Świętuję dzisiaj, bo wczoraj to raczej nie mogłam ani przedwczoraj 🌼 OD RANA. Nałożyłam tylko na rynek na godzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landriiii jednak ruszyłam tyłek kupiłam bluzke wlasciwie koszule z krótkim rękawem taka dłuższa zaraz pośle fotki :)Zwykła koszula a jak mi się mordka cieszy :) Jakbym kiedys wygrala w lotto miliony to czesciej bym sobie na takie zakupy pozwalała :) no ale najpierw trzeba zaczac grac zeby wygrac :P Kania no no to maz bedzie chcial teraz jak najszybciej do domu wrocić :) Tak taku to pobawiłaś się troche odprężyłaś i o to chodzi :) A gdzie cała reszta mrowka, jasa,sylvi, julka,bling i pozostale laskii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja składam reklamację , bo do mnie żadna poczta od Ciebie nie przyszła :/ replay poproszę ;) Kania maż wrócil.... i co ? :P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba z moją pocztą jest coś nie tak ale wysyłam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) egzamin nie wiem jak... wyniki we wtorek ale dziękuje za miłe slowa :) fcet mnie sie czepił i musiałam mu ptaszka narysować... było przy tym troche zabawy ale narysowałam, nawet dostalam nowa kartke na to dzieło... Napisałam mu na tym pozdrowienia i zostawiłam. a ten facet to taki babiarz wiec z podtkstem o mnie tak gadał, to zasmiałam się zeby powiedział jakie ptaszki lubi to mu narysuje to sie czerwony zrobił ;) Maja koszula fajna ale muszą byc do tego geterki ;) Wy tak o seksie a u mnie susza.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kawa !!! \__/7 Maja fajna ta koszula, moje córy mają podobnych kształtów chyba z 10 takich koszul ;) I faktycznie nosza je do getrów przeważnie ;) Na jednym z tych zdjec wygladasz jak nastolatka. Dałabym Tobie maks ze 13 lat :) Katarzynek co Ty masz za wykładowców, ze kaza rysowac ptaszki ? :P Bedziesz ornitologiem czy jak ? ;) Nie moglam długo usnac dzisiejszej nocy:/ I zamiast pospac dłuzej, to obudzialam się już przed 7 . No cóz, wiec dopijam kawe i zmykam na miasto. Lece po mięso i kapustę. Chce narobic na weekend gołąbków z mlodej kapusty. I jada z córa przy okazji po jakąs zabaweczkę dla jej chrzesniaka z okazji DD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja mam sliczne czerwone pazurki u nog od wczoraj. Dawno juz nie robilam wiec teraz siedze i sie zachwycam ;) Koncze kawusie i spadam do miasta nadac przesylke zwrotna. Potem sama nie wiem, cos do zjedzenia i wywale sie na slonce znow. Wczoraj znow ostro zlapalam sloneczka. Kurde jak juz zaczne sie opalac to nie moge przestac. Dziala na mnie ten poglebiajacy sie zloty kolor jak narkotyk ;) Przypuszczam ze dzis wieczorem znow mam gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to slonce, bo u mnie dalszy ciag deszczu? Z checia bym sie troszke wygrzala, bo zrobilo sie zimno w mieszkaniu...az pizamke musialam wczoraj zalozyc :D Moje pazurki u stop sa praktycznie zawsze czerwone, to taki moj "must". dwa razy zrobilam wyjatek na zelowy french, ale czerwien dominuje i to od dobrych 10-ciu lat :) uciekam cos porobic, bo marzne bez ruchu ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam czerwono pazurki :)) i wyciagnełam moje białe sandałki:) teraz lece do parku, akurat mam obok domu, powygrzewam moje ciałko razem z wielorybami takimi po 60 w oblesnych stanikach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja u stóp i rąk mam kolor taki łososiowy- taki ciemny, pudrowy róż :) Czerwone tez z przyjemnoscią bym sobie nałożyła , ale musialabym miec perfekcyjny pedicir. A do peerfekcyjnego mi trochę brakuje :) Katarzynek ;) wieloryby hehe.......ale fakt faktem, ze niektóre kobiety nie mają w sobie wyczucia i wręcz takich rozneglozowanych pań widok jest to niesmaczny :P Moje córy wyciągnęły mnie dziś po sklepach . Wszedzie na piechotę :) Zakupy dosc udane , ale sie wykonczylam tym spacerem . Pożniej zrobię goląbki, upiekę palcek z rabarbarem i bede się delektowac odpoczynkiem . Ale najpierw musi być popoludniowa kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!! Zadzwonila do mnie babka z ostatniego castingu! Prawdopodobnie bede "potrzebna" 5 dni w czerwcu :) Zdalam sobie sprawe, ze juz nie pamietam ostatniej tak milej wiadomosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka zapraszam do mnie, u mnie na balkonie jak w saunie :P Powygrzewasz wszystkie kosteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo super Julii! Wiesz juz co to za produkcja ma byc? Landrii co dobrego kupilas? I narobilas mi smaka na kawe. Musze chyba tez sobie zrobic i ide dalej przod opalac. Tyl juz brazowy ze hoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie bardzo, wiem tylko, ze to film z udzialem dwoch znanych tu komikow. Pewnie bedzie to jakas komedyjka, ale jest mi wszystko jedno, oby tylko sie udalo jak powinno i by sie cos wreszcie w moim zyciu ruszylo :) dajcie troche slonka, bo ta szarosc nie jest taka fajna, ale przynajmniej padac przestalo. Ja w ogole to powinnam uwazac ze sloncem, przede wszystkim opalajac twarz, ale z wysokimi filtrami i niedlugo to sobie pozwole :) A na fahowy pedicure to sie wybiore w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wyptarzyłam na Okaziku fajna ofertę :http://okazik.pl/wroclaw/deal/30-z%C5%82-zamiast-80-z%C5%82-za-pedicure-frezark%C4%85-masa%C5%BC-st%C3%B3p-krem-nawil%C5%BCaj%C4%85cy-malowanie-tradycyjne-lub ale co z tego jak ja nie bardzo wiem jak mam to wykupic :O Musze na spokojnie poczytac :) TakTak zakupy byly głownie nastawione na kupno upominku dla brzdaca. Kupiłysmy mu taką ksiązeczka , bogato ilustrowaną . Z boku sa przyciski i jak się kliknie na taki guzik, to np ryczy lew, albo słychac odglos małpy ;) . Do tego jajak niespodzianki i inne slodycze. Poogladałysmy w drodze buty , Mamy upatrzone modele. i na koniec tuz pod samym nosem domu tarfiłysmy na sklepik . Babka ma swietne ciuszki w nim i nie drogie. Kupilam sobie bluzeczkę za 35 zł. Wiecej jzu nie mailam kasy przy sobie , ale mailam ochote jeszcze na torebkę , która by mi kolorystycznie pasowała do Mrówkowych butów ( 69 zl ) Przymierzałam tez sukienkę maksi , na ramiaczkach z przewiewnej tkaniny( 59 zł ) , w sam raz na upalne dni i tunikę( 79 ) , taką cos w tonacji jakby to napisac ala tureckiej :P No ale musze najpierw siasc i dobrze policzyc wydatki i zobacze czy mi wystarczy na spełnienie takiej zachcianki ;) aaaaaaaa i jescze kupilam sobie patelnie na nalesniki. Dalam 10 zł, i jzu wypróbowałam . Jak narazie jest super :P Julka zawsze to jakis pierwszy krok ku karierze filmowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nigdy nie miaalm czerwonych pazurkow u stop, kiedys kiedys tylko u rak. Nie robia wam sie przebarwienia od tych ciemniejszych lakierow? Ja wlasnei zakupilam w scholla takie 3 w 1 , scieraczke, cos tam do pokrycia neirownosci i lakier,w dzien paznokcie sa w lekkim odcieniu fioletu i koncowki fajne biale. U mnei oczywiscie na chwile,podczas wczorajszego sprzatania juz odpryski sie zrobily Jezdzilam na rowerze wczoraj ,do domu wrocilam cos kolo 23. Dzis sie pozmazylam,ale dziwnie oczywiscie mnie chwycilo, na razie chyba tyl jest brozowwszy wiec jutro opalanko przodu. Gratulacje Julii ,nonono,moze sie cos ruszy. Taktak wlasnei na zdjeciach ktore mialas ostatnio na fb, juz jestes brazowiutka to wyobrazam sobie ciebie dzisiaj. Czlowiek az lepiej sie czuje jak promieni zazyje. Bilety do Polski sa tak drogie,ze chyba nie polece,no chyba ze sztucznie podnosza a po weekendzie znowu stanieja. Moglam kupic we wtorek to czekalam z decyzja no i mam klops. Milej soboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki! Jade dzisiaj nad morze i wracam jutro. Pewnie sie jeszcze extra dosmaze. Narazie mam problem co na siebie wlozyc ;) Bling na twoich zdjeciach z wczoraj, zdaje sie, wygladasz jakby buzia jednak tez ostro sloneczka dostala. Oby skora ci nie zlazila bo na twarzy to zawsze koszmar. Milego weekendu Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zezłościłam, faceci to łazy i chyba sie wpakuje w busa i pojade do rodzicow i w poniedziałek soie wróce. Landrynka tam na tej ofercie masz napisane po lewej stronie KUP TERAZ i to sie tak własnie obi tylko bedziesz musiała sie pewnie zalogowac. A korzystasz ze strony GRUPON.PL ? ja tam czasem coś kupuje w fajnej cenie i tez w podobny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×