Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej Na samym początku chce pogratulować Julii no i życze powodzenia będzie z Ciebie gwiazda :) Tak tak udanego wypadu nad morze jak wrócisz to będziesz murzynką :P Landrynka hehe nie wiem jak mam to potraktować że na zdjeciu tak młodo wyszłam :P właściwie to może jako komplement że mnie o jakies 10 lat odmłodziłaś :P ale fakt do getrów będę ją nosić :) A tak wogole wróciłam dopiero z uczelni, na dworze upał wiec na razie chłodzę się w domku :P pozniej jedziemy obejrzec samochod dla mnie bo jestesmy umówieni z tym facetem co chce sprzedać a potem na imprezke takze na razie sie relaksuje :P miłego weekendu dla wszyskich buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski :) Ja już tez się relaksuje , robie oko, pazurki i jade do znajomych grylowac :P Wracam jutro :) Katarzynek ja juz kupowałam na Gruponie, ale tam nie trzeba sie rejestrowac . Maja no tak wygladasz , jak malolata :P ;) Pochwal sie potem czy cos kupiłas :) TakTak no to udanego wypadu ;) Bling opalasz się , a tez już wyglądasz jak skwarek :) A gdzie to nasza Mrówka pracownica ? ;) Odpoczywajcie Laseczki, bawcie się dobrze, relaksujcie , zycze udanego , slonecznego weekendu 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak nawdychaj sie jodu za nas. Mi skora z twarzy raczej nie schodzi, moga byc jedynie problemy z nosem. Sporo kremow uzywalam w czasie opalania no i po. Za malolata to twarz zawsze miala spieczona. Po dzisiejszym opalanku juz jest fajny kolorek,zostaly teraz jeszcze boki. Katarzynek tak to juz jest z tymi facetami. Ale i tak cos nas do nich ciagnie. Maja i jak kupiliscie autko.Imprezka udana? Landri ty tez w rozjezdzie. Oby dzieci po imprezke posprzataly. Nasza Mroweczka moze tez gdzies wybyla. Julii a tobie jak minal wieczor i dzionek. Sylvi odezwij sie czasem rybko. Alez ten weekendzik wyjazdowy. My bylismy na kawce u Justi,ja zostalam jeszcze na obiedzie a Adek przygotowal motocykl i wyruszylismy sobie ze znajomymi jakies 50 km od naszego domu. Piekne widoczki. Zajechalismy do nich na kawe i takim sposobem Adek ma z dzisiejszego dnia kilka fotek z dziecmi. Moze wybierzemy sie razem lodka na dorsza, bo biora niesamowicie. Moje wlosy sa w oplakanym stanie, nie zwiazalam i sa poplatane. Przejezdzalismy przez centrum Oslo,na kazdej ulicy jakas impreza. W jednym parku koncert i wysypisko smieci, po grilowaniu. Moze otwarcie sezonu letniego bylo. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wroca na pewno pod wieczor to chociaz podpisze liste. Ide na rower. Dzis juz pogoda tylko na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wlasnie wrocilam. Bylo cudownie. Nie pamietam juz kiedy plywalam w Baltyku a tym razem mialam nawet przyjemnosc zasmakowac innych aktywnosci w morskiej wodzie ;) Dzis caly dzien na plazy bez ani skraweczka materialu a wiec dupsko mam tez opalone. Och bylo cudownie. Spalam jak dziecko... no moze nie calkiem jak dziecko :D Moze zlapie robote w hotelu na recepcji. Troche mam stracha bo nigdy tego nie robilam. Bling masz jakies doswiadczenia? Podpowiesz co? Buziaki dla calej reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieniutko dziś z samopoczuciem :O I po co ja wczoraj balowałam? Ledwo żyję w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a coo tu takie pustki ? :) Kupilismy samochód dla mnie ood znajmomego mojego znajomego :P mam swoojegoo matiza wiiem że to żaden porsche ale ja uważam że dla mnie na pooczątek idealny także jestem szczęśliwa :) u mnie na termometrze już 25 stopni to co bedzie pozniej :P Landrii mam nadzieje że wypad do znajomych się udał :) Tak taku zazdroszcze Ci tych morskich wypadów :) Co do opalania to ja pewnie w porównaniu do Bling i Tak taka to bledziuch jestem :P Wstawać i na kawe się meldować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się juz melduję ;) 🖐️ Maja matiz jest w sam raz samochodem dla poczatkujących kobiet- kierowców :) Dobry wybór . Jka nabierzesz wprawy to kupisz sobie porsche ;) TakTak no proszę ;) Umiesz zadbac o swoje doznania zarówno duchowe jak i fizyczne :P Widac weekend byl szaleństwem :P Ja rowniez sie dobrze bawiłam. Moze nie pływałam w Baltyku, ale spedzilam swietnie czas w ogrodzie przy grillu , fajnie się bawiłam. Pogoda byla superr, Dołączylam do grona opalonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak własnie myślę jak Wy że dla mnie jest idealny :) Tak taku mój nooowy przyjaciel jest w kolorze zielonym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziewczyny jade nad morze jako kierwonik.... najwyżej będziecie mi listy do więzienia pisac :)) Maja gratulacje zakupu auta. Ja mam nieco inne zdanie o matizach wiec proszę uważaj. kilka znaomych mi osob miało i jesli chodzi o wypadki auto rozsypuje się na kawałki.... No ale co właściciel to inne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Katarzynku, nie kracz tak od razu. Maju, gratuluje! !!!!! I uwazaj na drogach! Tak taku... wow, kapeil w morzu o tej porze? woda byla lodowata, co? no ale troche szalenstwa dobrze robi :) Landrii, fajnie, ze twoje grylowanie :D :D :D udane :) Blingus, bylas na polowach? Za mna weekend deszczowy, wiec szalenstw nie bylo :P Jedynie zakupowy, bo kupilsmy nowy tv :) Milego dnia babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii wlasnie ze nie byla lodowata. Sama mnie to zdziwilo bo bylam przekonana ze wejscie do wody bedzie prawdziwa proba odwagi. Temperatura wody byla idealna ale pierwsze kilka metrow od brzegu bardzo brudna. W miejscach gdzie mozna juz bylo plywac bylo extra. Spadam teraz cos do jedzenia kupic i srodki piorace tez musze nabyc bo kurde nazbieralo mi sie ciuchow do prania a ani grama proszku :O Aaa i wynalezli teraz ze ten wirus nie byl prawdopodobnie z ogorkow i pomidorow tylko z kielkow. Kurde no mam taka ochote na salate ale troche sie boje cokolwiek z warzyw kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez kota dostaje bez warzyw. Ale dzisiaj chyba oleje sprawe i zjem mizerie albo pomidorki . Ostatnio wszystko na cieplo- ziemniaczki pieczone, marchewka, nawet pomidorki robilam w piekarniku, wczoraj byla cykoria z patelni z sosem sojowym ( ku mojemu zdziwnieniu byla b.dobra). Robie dzis dzien prania, przez te deszcze nie pralam i sie nazbieralo. Narazie nie pada, wiec korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze gdzie wy jestescie? Czekam zeby sobie cos poczytac a tu nikt ani sloweczka nie pusci :P jestem powaznie rozczarowana ;) Julii jak pranie? Ja zrobilam dwie pralki a goraco na dworze bylo tak ze w ciagu godziny juz mialam spowrotem w domu wszystko suche. Teraz burza z piorunami i leje. Super bo nie musze znow podlewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam , aż Ty cos napiszesz :P Moje pranie tez w godzinę wyschlo, i zapowiadalo się na burze, ale zerwał się tylko wiatr i tyle burzy :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Landrii na ciebie to zawsze mozna liczyc. Naczytalam sie tak, ze az mi sie oczy kleja :P Mialam ochote dzis milutko sobie film ogladnac ale jak jest burza i pada to satelita nie dziala. Sie wsciekne. Narazie nalalam sobie kieliszek wina i czekam :O Moja Kaska jeszcze z basenu nie wrocila. Powiedziala mi ze idzie sie uczyc francuskiego :P :O Normalnie tylko przez leb trzasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry U nas juz leje i grzmi. TakTak na recepcji nie pracowalam,ale troszke sie przygladalam co oni tam robia ,jak bylam asystentem. Na pewno zrobia ci szkolenie,bo kazdy hotel pracuje na jakims programie,no ale ty w te klocki to na pewno dobra jestes. U nas byla Opera. Wszystko przez nia robili. Rezerwowali pokoje, goscie placili za minibar, drukowali klucze, Nad ranem szykowali nam listy ,ktorymi pokojami mielismy sie zajac. Czasem robili zamieszanie,i wychodzil kociol. W sumie to asystent musial byc w dobrym kontakcie z recepcja bo to od niej wychodzily rozne polecenia. Zapoznasz sie z rozkladem hotelu, z pokojami, ktore np sa dla inwalidow, alergikow,pojedyncze,podwojne,dla VIPow,czasem trzeba pojsc i sprawdzic czy gosc opuscil pokoj bez wymeldowania,no ale to w sumie wysyla sie wlasnie pokojowke. U nas ludzie pracowali po kilka lat i zadawali pytania typu ktore pokoje sa na tyle duze zeby pomiescic dodatkowe lozka. W sumie to chyba najmniej meczaca praca w hotelu. Taka piekna kobieta za recepcja mmmmmmmmm tylo sie usmiechac i pieknie wygladac. Kania ja tez zabalowalam i dzis bylam dentka. Wrocilam chyba po 2 , rowerem. O godzine pozniej pojechala do ludzi,rano jeszcze pijana. Na szczescie zaraz po moim przyjsciu wyszli do fryzjera,i fryzjer przeciol malemu ucho. Jutro zobacze jak to wyglada. Maja gratuluje zakupu i zycze milej jazdy.Mialam szczescie ze dwa dni bylo wolne i moglam skorzystac z tego slonca bo teraz ma znowu padac przez kilka dni. Landri super ze wypoczelas,spedzilas mile czasi wrocilas do domu z kolorkiem. Mroweczka moze netu nie ma. To do niej niepodobne. Kasiu a co tak pesymistycznie za co mieliby cie zamknac? Julii jeszcze nie,bo kolezanka na razie ma dosc lodki. No i to trzeba poplynac ponoc pod wieczor,a oni lodke maja kolo 100 km od naszego miejsca wiec chyba poczekamy do weekendu O nowy nabytek, to moze jakis dobry znak na nowe mieszkanko. Jutro chyba sie przejade do Pakisa wlasnie po warzywa,mialam zrobic to wczoraj no ale zabalowalam. Ciekawe co bedzie z cenami,moze wszystko poszlo w dol jak ludzie nie kupuja. Z tego wszystkiego wczoraj koledzy zamontowali mi koszyczek na rowerze i uchwyt na bidon. W ogole pucowalismy nasze sprzety bo chcielismy jechac na wycieczke . Nie wyszlo. Zaliczylismy tylko kebab o 22 , nie wiem jak dalismy rade pod tyle gorek w takim stanie. Przez te MOJE STARE SMIECI,przez ten dom przewinelo sie tyle osob,ktore pozostawily po sobie mase rowerow,w roznym stanie. Mysle ze jak to przejrze to zloze sobie jeszcze jeden i bede go trzymac w miescie i tam uzywac. Jest jeden na duzych cienkich kolach,tylko lancucha brakuje,linki do hamulcow i siodelka ale jazda bez siodelka to przeciez przyjemnosc. Co wy takie piorace do poniedzialku. ' Ale TakTak masz fajnie pranie wyschlo i ogrod podlany.Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling nie uczyłas się nigdy francuskiego w basenie ? :P :P I prawde mowiąc jazda na rowerze bez siodełka to ządna przyejmnosc , przynajmniej dla mnie ;) :P Dlaczego Was tak rozproszyło po wszystkich zakatkach ziemi ? :O Teraz np wskoczylabym sobie do TakTaka na szklaneczkę winka , albo do Julki obejrzec ciekawy film na tv , albo do Blingusia poogladac te rowery :P, albo moze do Majeczki obejrzec nowego Jej przyjaciela ... ?! A tak dupa...siedze sama w chacie znowu, zamulam , przetaczam sie z kata w kat i popadam w chandre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w basenie Blingus tylko na basenie ;) W basenie to mozna sie jeszcze utopic podczas francuskiego ;) Ale zaraz ja odpytam ze slowek bo wlasnie wocila :) Ponadto nadal leje. Ah i wiesz co ja to mam porostu taka glupawke jak slysze o robocie z ludzmi ze sobie z jezykiem nie poradze. Tak mi sie zdaje ze ja to sobie jako wymowke zostawilam z poczatku mojego mieszkania w DE. Teraz jak wszyscy i tak wiedza ze gadam jak najeta jest mi glupio wykozystywac te wymowke. To chyba dla mnie taki wentyl bezpieczenstwa ;) No i ten moj perfekcjonizm prowadzi tez do tego ze zawsze czuje sie niedostatecznie dobra :O Dobra spadam zobaczyc czy TV dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri bo ja taka ryba co wode uzywa tylko do mycia i picia. I nie plywa. Nie lam sie kochana, daleko od lotniska do ciiebie? Moze kupie bilet do Wrocka. Kurcze no te rowery to bym ci pokazala,smiechu wczoraj bylo ,chlopcy oczywiscie do lasu chcieli mnie zaciagnac,na kocyk i piknik, glownym daniem mialam byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii a kto ci broni do mnie na szklaneczke wina wskoczyc? Ile razy juz mowilam ze masz mi sie na chate zwalic? Wez troche walowy z PL i mozesz nawet dwa tygodnie siedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zapraszam i do mnie chętnie pokazę Ci auto a i na kawke zapraszam ;) ale mnie Katarzynek przestraszyła ze te samochody takie kruche jak miałam dzisiaj do urzedu jechac to aż stres mnie dopadł straszny. Jutro tez jade ale sama bo dzisiaj z siostra jezdziłam, na razie jezdze pomału bo boje się przygazować mam nadzieje że kiedyś się wyrobie w tym prowadzeniu :) Tak taku na pewno sobie poradzisz z wszystkimi obowiązkami w pracy przecież fajna babka z Ciebie i mądra :) a gdzie sie podziała ta nasza mrówka ?? Sylvi 🖐️ Julii ja tez się dzisiaj za pranie wzielam bo troszke sie tego nazbierało i tak jak u Tak taka w godzinke mi wyschło na balkonie a teraz deszcz popadał zwariowana pogoda :( Bling z Ciebie to aktywna dziewczyna jest i rozrywkowa z Tobą to sie chyba nie można nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuski,francuski mialam w liceum 4 lata a potem od nowa 2 lata w studium. Tak Tak ja mysle ze to tylko kwestia kilku dni,a rozgadalabys sie jak kolowrotek. Moze po prostu malo z ludzmi pracowalas i wydaje ci sie ze to nie takie same rozmowy jak ze znajomymi bo tamte luzniejsze. Odwagi piers do przodu i dalej ciocia. Ja tam dukam,bo przeciez do zadnej szkoly tu nie chodzilam,ale co mi tam, odwazylam sie i zaczelam po norwesku, bo wczesniej to ten angielski,duzo polskiego ,tylko z dziecmi norweski . Mowie ,zeby zwracano mi uwage poprawiano,ale nie robia tego, jak idzie sie dogadac to im sie nie chce. Kiedys leciala ze mna taka mloda kobietka z mama,najwidoczniej tu studiuje i mowi do mamy ze sami Norwegowie pisza z bledami. Czasem bez skladu. Landri no widzisz nikt nie broni i jeszcze zaprasza. Ja sie wlasnie zastanawiam co ja bede robic te dwa tygodnie w Polsce, siostra bedzie znowu pracowac poza domem,jakies 50km, brat wiadomo ze swoja laska urzeduje. Mama ze swoim mezem. Jak jestem to widze ja ze dwa razy. Jedyne co mi przychodzi do glowy to rower,cwiczenia ale musze meic kogos kto bedzie mnie pilnowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak idz idz przepytaj te Kske,moze i ty sie jeszcze czegos nowego nauczysz. Maju a dziekuje towarzystwo nie narzeka. Koledzy dzwonili i pytali o samopoczucie,mowia ze jak Adek pojedzie do Polski,to mam sie spakowac i u nich siedziec. Adek nie lubi wiadomo,jak sobie brykam,mowi ze jak ja gdzies jestem to musi sie cos dziac. No i ze ejstem w cetrum uwagi,no co ja poradze. Lubie sie posmiac,pozartowac na rozne tematy szczegolnie z facetami. No a on narzeka ze z nim tylko tak nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling mysle ze jeszcze baaaaardzo dluuuuugo nie bede miala strachu przed tym ze moge sie czegos w temacie francuskiego od mojej corki nauczyc :P Wiesz jak to jest: Albo sie ten talent do jezykow ma albo nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×