Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Pozdrów Towarzystwo ;) Dzien dobry ;) A ja mialam dziś raniutko biegac,ale tez nie moglam zasnac i usnęlam po 1. I dziś nie moglam się podniesc z łożka ,wstalam niedawno :O ,czuje się jakby mnie stado murzynów przelecialo :O:O Jula jak gotujesz takie jajko ? Ile minut ? Z tym wyjazdem Taktak to super sprawa. KIlka lat temu zapisalam swoje dziewczyny na taki oboz przetrwania . Mialy jechac na dwa tygodnie, z czego 10 dni mieli spedzic w lesie odcieci od reszty swiata .W ostatniej chwili zrezygnowaly. Ale wiem, ze takie wyjazdy swietnie integruja i ucza zycia. Wiec dla kaski to bedie duzym plusem i dla Ciebie, bo faktycznie warto odpoczac od takiej nastolatki czasami dłuzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii....czy Ty czasem nie gimnastykujesz sie intensywnie w nocy???? :P i stad te Twoje "murzynskie" bole :D A jajeczka gotuje 4 minutki,daje je do gotujacej sie wody , nie mow, ze Ty nigdy nie gotowalas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to za duzo radochy te jajeczka nie maja, 4 minutki i to w gotujacej wodzie :P Landrii skad ty wiesz jak to sie czuje jak sie jest przez paru murzynow przelecianym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, ale sie uczepilyscie tych murzynow :P a jajka to ja gotowalam Jula , i to nie raz ;) , pytam tylko bo jak ja bym 4 minuty gotowala to takie lejace by mi nie wyszlo. A moj M bardzo lubi wlasnie taka jajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja musiałam wyjechać to od razu się towarzystwo zleciało, wy tak specjalnie? :P no i jak świątecznie i jajecznie ;) :) zapodaje dopiero kawusie , powiesze pranie i siadam na pupsku na obiad dziś ryż z warzywami na patelni a na deser jogurt naturalny banan i kiwi do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wczoraj ryż z warzywami po wlosku :P, do tego kurczak po seczuańsku :P. Mrowcia a jak to kiwi pijesz ? :P Ide polazic troche , ruch musi byc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie gotujecie nic nie wegetariańskiego? ;) Ja bym zjadła coś konkretnego, na przykład jakiś mielony mnie zadowoli :D Ja jaka na miękko gotuję 5 minut, jak więcej albo większe to nawet 6. ;) Słońce się pokazuje. Przynajmniej będzie mi milo wracać z pracy :) Kurna co ja zrobię na obiad? :O Może zamówić pizzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam sobie książkę na allegro "Fausta" Krystyny Kofty. Czytała która? Bardzo ją chciałam przeczytać ale nie mogłam nigdzie dostać. Razem z przesyłką wyniosła mnie 44,40 zł. Czemu książki są takie drogie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano normalnie Landrynka mieszam z bananem jogurt wrzucam kiwi - miksuje i piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze szybkosc z jaka gotuja sie jajka jest uzalezniona od wysokosci n.p.m. na jakiej je gotujemy?? Im wyzej tym szybciej. Landrii widze ze chetnie smierdzacy leniu siegasz po gotowe dania i smakolyki od wujaszka Bensa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleee Mrowka: Jogurt+banan ok ale z kiwi sraczka murowana :O To twoj sposob na pozbycie sie obiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania..nad cenami ksiazek tez ubolewam :( Jestem ciakwa jaki to jest ryz z warzywami po wlosku :P i ten kurczak tez mnie ciekawi.. :) Za mielonymi nie przepadam....no chyba ze z drobiowego mieska :) U mnie dzis kulinarnie, bo mamy goscia na kolacji... Prawie wszystko mam juz zrobione, musze tylko ogarnac mieszkanie i siebie :) Ostatnio jak u nas byl to mial przyjechac na 20, a zjawil sie o 18... to dzis dzialam tak, by w razie czego o 18 nie stac w dresie i bez make-up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku każdy sposób jest dobry :P a tak na poważnie to wypiłam dwie szklanki i nic wiec chyba nie u każdego działa tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka chwal sie co serwujesz.....oko zrobione już ? I coz to za gosc , jakis ważny ? :) A te warzywa to mrozone , jakis brokuł, kukurydza, cos czerwonego , wiesz ze nawet nie wiem ? Do tego dodano jakieś przyprawy, miesza się to z woda , zalewa warzywa, dusi pare miniut i palce lizac . Podobnie z kurczakiem , jakies przyprawy mieszam z pokrojonym w paseczki kurczakiem ( filety ) , podsamazam przez okolo 10-15 minut i wsjo ;) Wczoraj obiad zrobilam w 15 minut. Najdłuzej czekalam a woda na ryz sie zagotuje :P Taktak wypraszam se, tylko nie śmierdzący :P Fakt, ze ide na łatwiznę, ale czasami jednak cos zrobię ;) Czytala ktoras z Was "Ojca Chrzestnego" ? to tak a propo kiązek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie sliczna pogoda, juz wczoraj popoludniu zrobilo sie cieplutko okolo 16 st. Wzielam sie za warzywnik. Posialam rzodkiewke i salate, marchew i cebule i wczesny groszek. Zamowilam tez sadzonki pomidorow. Pewnie zaraz wyfrune do ogrodu dalej porzadkowac. Pod wieczor mam Mary na winku. Ale jutro!! Jutro wieczor po Zumbie tance. Juz sie ciesze bo dawno nie bylam nigdzie tanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Mrowka no nie obrazaj sie! Dla mnie kiwi z jogurtem to serio bylaby masakra no i to polaczenie mi poprostu nie pasuje jakos. Tak samo jak bym nie wpadla na pomysl zeby sobie koktajl z jogurtu i agrestu zrobic albo czerwonych porzeczek. Jak tobie smakowalo to przeciez super. No i porzadne przeczyszczonko jeszcze nikomu na zle nie wyszlo :P Landrii na robieniu sobie latwiej i jedzeniu mrozonek i pomocnikow z torebki sie nie chudnie :P Do kuchni kobieto i bierz sie do roboty!! Wiesz ze cie kocham nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak obrażalska to ja nie jestem Tak taku - ;) :P a taki skład uwielbiam i działa on u mnie odwrotnie :) tez byłam skopać kawałek ogródka, po południu pobiegnę posiać marchewkę i pietruszkę :) a potem pograbię podwórko - nareszcie poczułam wiosnę, następne dwa dni czeka mnie praca przy drzewie, nie mam już niestety młodzieży wiec razem z M musimy jakoś temu zadaniu podołać :) ;) a w sobote wieczorem wybieram się na randkę małżeńską ;) :) - ma być placuszek herbatka i dobry film :D no i dobre towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam leb jak sklep :D Gosc poszedl o trzeciej :) Kawa, kawa , kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko przywitam i spadam. Tez sobie zrobie oko, moze cos wiecej i wybywam. U nas ogrodek nam zniszcyzli,wiec sadzic nic nie ebdziemy, remont bloku ma byc skonczony dopiero na koniec roku. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babsztyle !!! Ale mialam łazenia od rana !! Nog nie czuje, z przyjemnoscia usiadlam z kawa ;) Tesciowa mnie rana nawiedzila z ciotką i jezdzilam z nimi doradzic ciotce w zakupie kurteczki, plaszczyku na wiosnę. I doradzilam :P Plaszczyk w odcienu koloru czerwonego, wlasciwie buraczkowego. Ale z materialu wloskiego, wyglada jak najlepszej jakosci skóra . Cieniutki, swietnie dopasowuje sie do ciala , a jak zalozylam to jakbym nic na sobie nie miala. Zaluje ze wciaz brak mi kasy, bo z pewnoscia bylabym i ja takiego wlascicielką ;) Cena 230 zl. Potem biuro ksiegowe , pare pytan , w drodze zakupy i jestem. Chcialam tez wziac sobie telefon w Plusie na firmę, ale mojego upatrzonego juz telefonu nie bylo :( Ponoc jest w tej chwili najbardziej rozchwytywanym telefonem . Popatrze jeszcze gdzie mam w poblizu BOK Plusa i moze skocze tam wlasnie ;) Taki miks jogurtu z owocami to najlepiej wchodzi mi z bananem , truskawkami, malinami . Z kiwi nie probowalam, z porzeczkami tez mi nie podchodzi.No, ale wiadomo sa smaki i smaczki ;) Taktak, ja wiem ze mnie kochasz i nie biore innej opcji pod uwage , jestes mi winna milosc do grobowej deski :P A z tym odchudzaniem , to wiem wiem, ze takie szybkie zarcie to nic dobrego nie przynosi. Ale nic nie poradze , ze nie lubie stac w kuchni, a to co czesto jest na szybko jest smaczne Musze miec wyjatkowa wene zeby cos porzezbic :D Poza tym musze brac pod uwage tez gusta , smak i zachcianki innym wspoldomownikow , a trafic w ich smaki to nie lada wyczyn. Na tance tez bym sobie poszla, w ogóle to poszlabym na taka chamska impreze, gdzie mozna byloby poszalec ,potanczyc, popic i byc na pełnym luzie ;) Niestety nie mam wsrod swoich znajomych tu na miejscu takich odjechanych ludkow , same sztywniaki :P A mi czasami palma bije ...;) Jula ta kawa to na kaca czy z powodu braku snu ? :P Blingus 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...u mnie tez same sztywniaki, nawet nie ma z kim drina wypic :O Wczoraj padlam okolo 4 na lozko, rano okolo 8 pobudka, potem juz tylko lezalam do 10 :P Kaca nie mam, owszem wino bylo, ale tak "normalnie" ... :) Pogoda dzisiaj cudowna, polazilam z pieskiem, potem poczytalam na balkonie i poszlam sie zdrzemnac. Teraz troszke ogarne kuchnie i spadam na lezak. Mamy 26 stopni i slonce. Kolacja gotowa od wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×