Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, wspomnijcie, że dzień radosny w miłości jest poczęty, że jak mówi Wam wszystkim dawne odwieczne orędzie w pierwszą na niebie gwiazdkę Bóg w Naszym domu zasiądzie. WSZYSTKIEGO CO DLA WAS NAJLEPSZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja siedze wpracy i popijam sobie zieloną herbatke z opuncją ;) Ale pyyychoootkkkaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada śnieg, suną sanki- jest renifer i bałwanki... śnieżki z nieba spadają życzenia zdrowych świąt składają Niech te Święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich :-) tych co znam i nie :-) I życzę -Stołów pięknie ozdobionych, jadłem suto zastawionych i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam rodziny! Żadnych sporów, żadnych kłótni, niechaj nikt nie będzie smutny - grunt to dobre wieść pożycie, a karpiowi... daruj życie! I każdemu - przyjaciela, co czasami łzę ociera... i wszystkiego co Wam trzeba, no i jeszcze gwiazdki z nieba Landrynko :-) Sylvi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Belisima :) POBUDKA!!!! koniec świąt :( :) kawa podana \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima 🖐️ kope lat ;) Sylvik 🖐️ serwuj kawę bo zaraz tu padnę :O No i koniec swiat , masz rację .............buuuu z checią jeszcze troche poswiętowałabym ;) Ale niestetyprzez ten czas nic nie wypoczełam no i przybyło chyba klika kilo 😭 Od Nowego Roku scisła dieta ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak najpierw przygotowania do świąt a teraz do sylwestra ;) no to udanej zabawy, gdziekolwiek to będzie nawet pod pierzynką ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczkoi > ja się przygotowuję do inwentaryzacji :/ Wczoraj miałam byc w domu wczesniej z pracy , a przez to dziadostwo byłam przed 23 😭. Jutro i w niedziele czeka mnie roboty od cholery i juz się boję na sama myśl. Poza tym szef zapowiedział juz z dniem 2 stycznia potezne zmiany i jestem przerazona , bo wiem co mnie czka :O Narazie odpoczywam, własnie sącze kawę i chyba dziś nigdzie się nie ruszam z domu , chociaz pogoda zapowiada się piękna :). Czyźbysmy zostały tylko 3 ? ;) Sylvik, ja i Mrówcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weszłam na naszą klasę, ale tam strasznie powoli wszystko działa :( i znalazłam swoją klase w której pobierałam nauki aż do czwartej klasy, niewiele osób pamiętam z tamtego okresu, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko > wysłałam do Ciebie zaproszenie :-) A wolno wszystko chodzi , bo ( swego czasu informowali o tym ) stawiają dodatkowe serwery czy jak tpo tam sie zwie i ponoc od 8 stycznia kłopoty się mają skonczyc :) Ponoc przxerosło to ich oczekiwania, nie spodziewali się ,z e ten portal zyska tak ogronmą popularnosc.W swieta rozmawiałam z kuzynką ze Stanow i opwiadała, ze tam tez jest szał z tym portalem :) Tak wiec warto uzbroic się w cierpliwosc i przeczekac jeszcze te kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostałam je Landrynku :) ale narazie to za wolno chodzi więc poczekam na lepszy moment, tylko ty mi objaśnij jak mnie znalazłaś? i jak się wysyła to zaproszenie żeby dołączyć kogos do znajomych 😭 bo ja nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namierzyłam cię poprzez wipisanie Twojego imienia i nazwiska w tamtejsza wyszukiwarkę SZUKAJ ZNAJOMYCH Jezeli Ty chciałabys kogos zaprosic i najpierw chcesz daną osobę osdzukac to tez musisz przez wyszukiwarkę , a jezeli masz juz ta osobe namierzoną to jest taka opcja przy kazdym zdjeciu głownym w profilu uzytkownika DODAJ DO ZNAJOMUCH i poprzez klikniecie w to,. zostaje wysylane do tej osoby zaproszenie :) ........uffff , alez długie zdanie mi wyszło :P .........mam nadzieję, ze napisałam dosc zrozumiale ;) Jak dobrze popatrzysz to wsrod moich znajomych jest Sylvik I Taktaczek ;) Nooo , idę ładowac akumulatory na jutrzejszy dzien . Buziale dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu w przelocie :( chyba zrobiłam się pracoholiczka i łasa na kase bleee zamiast mieć dzień wolny to siedze tam od rana do nocy bo ludzie łażą :( :) nie wiem czy źle czy dobrze. Ciesze się że ruch się zaczął i wiem że od stycznia znowu bedzie przestój ale .... ze zmęczenia padam wieczorem na pysk :( no to pomarudziłam znowu i znikam znowu do boju, czas pooopalać ludzi :) Landrii dla mnie to pocieszenie że nie tylko ja wracam tak późno do domu :P Mróweczko może mnie odnajdziesz? :P spokojnej niedzieli i dużooo odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do życzeń :) Szczęśliwego Nowego Roku 2008 \\\"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no to ....Szczesliwego Nowego Roku 2008 !!! Oby nie był gorszy niż ten wlasnie mijający :) Buziale Ogromnee 👄 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkieo najlepszego za wytrwałosc topiku nie sadziłam ze tak długo pociągnie tu niespodzianka pozdrawiam znajome nicki \\landrynka olajda-s pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski 🖐️ Jak tam po imprezkach ? ;) Ja nigdzie nie byłam, ale czuje się tak jakbym całą noc balowała :D Dobrze, ze juz się konczy to całe szalenstwo swiąteczne. Na dłuzsza mętę jest to bardzo męczące . V-letta widzisz , a jednak../.... i mamy się całkiem dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdróweczka życzę ;) ale dobrze że juz koniec tego świętowania bo wałeczek się zrobił, od jutra zaczynam znowu ćwiczyć dosyć tego lenistwa i zero słodyczy, no chyba że naturalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babsztyle, wróciłam dzis z wypoczynku i jestem okropnie zmeczona. teraz lece szybko do Szczecina. Jutro sie odezwę. Landrii czy moje tłumaczenie do Ciebie nie doszło?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wypoczęłam jeszcze :( to kiedy znowu wolne? :P wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widać że zmęczone tym odpoczywaniem jesteście :P to zwołuje na kawusie i dla Landrynka herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,przede wszystkim zdrowia.Mnie go ostatnio brakuje.Obecnie jestem przy trzecim antybiotyku.Dzis już ostatnia tabletka,jutro laryngolog i mam nadzieję,że w poniedzialek już do pracy. Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke poszperałam na naszej-klasie i kogo znam zaprosiłam.Chyba się nie obrazicie?:)i pamietacie mnie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki !! NN > miło Cie \"widziec\" po dłuzszej nieobecnosci . Moze wrocisz do nas na dobre ? ;) Jak ja się ciesze ze juz wracam do normalnosci. Jestem zmeczona po tych swietach. Ostatnie dni daly mi w kosc nieźle i marze o stabilnosci i normalnosci. TakTak > nic do mnie nie dotarło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N_N witaj i nie znikaj tak często i na tak długo :) jutro rano zjarze do Naszej Klasy i zobacze czy coś dostałam ;) Landrii ja dzis sie wynudziłam w pracy :( :) początek roku i pustki w salonie :( ludzie odwołali zabiegi a i w solarce luźno. Jedyny plus troche odpoczynku ;) Mróweczko dzieki za kawke ale rano za późno wstałam i na kawe nie zdążyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, mogę zwoływać wcześnie na kawę, czy piąta paniom pasuje ;) :P a na dworze ziąb i najgorsze to to że wiater az głowę chce urwac, nawwet czapka nie pomaga, brrrrrrrrrr dobrze ze juz piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×