Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P Sylvik masz pisac i już każdy ma coś z czym musi się uporać a piszemy ;) ja np szukam na gwałt!!!!!!!!!!! pracy!!!!!!!!!!! takiej poza domem!!!!!!!!! i żeby za nią placili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a może być bez gwałtu? :D Dzięki za wiadomość. Ja urlop to chyba spędzę na siłowni. Trochę więcej sportu zakosztuję. Mój od wczoraj też zaczął urlop. Normalnie tylko patrzeć jak się złapiemy. Wczoraj świętowaliśmy 25 tą rocznicę ślubu mojego brata zza płota. Był grill i te inne sprawy ;) Nasza nowa kotka już prawie zdrowa. Rozrabia jak normalny kot w jej wieku. Prawdziwa z niej Gandzia. Ulubienica rodziny. 🌼 Dziś MM ma w planach sprzątanie samochodu. Założę się, że zejdzie mu do wieczora. Potem jest umówiony z kolegami na oblewanie awansów i święta policji (minionego). Znaczy się, popołudnie spędzę sama lub w inny dowolny sposób. Mam w planie skończyć wreszcie ten bezrękawnik, bo na sweter za mało mam włóczki. Remonty zaczniemy po 10 sierpnia. Wcześniej może gdzieś jednak wyjedziemy. Te Bieszczady go kuszą. Ja wolałabym morze ale ta pogoda znów mi zrobi na złość. Kinga w końcu się pokazała 🌼 A Malej nie widziałyście? Sylvik częściej pisz. Mrówka te zapłaty z góry mogą skutkować tym, że ktoś będzie miał robotę gdzieś bo zapłacili już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Sylvik nie zwalaj winy na nerwicę :P. Wiem doskonale jak to jest , ale i Ty dobrze wiesz , ze w takich sytuacjach własnie nie powinno się odcianac od ludzi tylko szukac kontaktu z nimi. Wtedy mimo, iż nie najlepiej sie czujemy , to musi nam pomoc takie "spotkanie" ;)...i pomaga :) Zdjecia pokaz i nie cuduj.Nie musza to byc zdjecia z plazy :D Ale inne jakies pokaz. I nie patrz na to jak wygladasz , tylko na to ze my chcemy Cie zobaczyc bez wzgledu an wszystko. Pamietaj, ze mam jeszcze urlop i jak sie wkurze to przejade się do Ciebie i osobiscie nakopię do dupska :P Kinga fajnie, ze jestes. Zupełnie zapomnialam, ze mialas wyjechac i martwiłam sie , ze albo juz o nas zapomnialas albo niedaj boze coś sie stalo :) Dziwne jest natomiast zniknięcie Malej :O Nic nie wspominala o wyjeżdzie :O. No ale sa wakacaje , moze własnie maila pomysl na jakis szybki , szalony wyjazd :P I oby tak bylo . Kania napisz mi o tej silowni jak to tam jest. Zadawalam Tobie pytanie , ale widac nie czytasz dokladnie :P Pytalam , czy jak się tam idzie to cwiczenia wymysla sie samemu, czy mozna kogos poprosic o pomoc w ulozeniu zestawu cwiczen , czy trzeba sobie wynajac jakiegos trenera ?Rzecz jasna, nie osobistego :P Mrówka a Ty co dzis w planach ? Julka jak przygotowania do wyjazdu ? Ola widac , ze znowu coś fajnego robisz, tym razem śliniaczki :) Katarzynek :) Blingus co tam u Ciebie nowego ? Jakies nowe zakupy ?:P Jutro ide na parapetówke , a do poludnia zupelnie odmienna uroczystosc. Pogrzeb.Dowiedzialam się , ze zmarła moja wychowawczyni ze szkoly sredniej. To byla Kobieta Anioł , czula, troskliwa , kazdego tarktowała indywidualnie , czytala w myslach nasz zmartwienia, problemy , radosci. Szkoda, ze odeszla i w dodatku okropnych cierpieniach . Teraz troche się pokrecę po chacie, wstawie obiad , a popludniu mam zamiar wyskoczyc gdzies na miasto . Moze rower znowu ?> Dziś jkaby chlodniej niz wczoraj, moze bedzie lzej pedałowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelofdeath666
Puk puk :> Można się dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszowałam dziś w wielkim mieście w końcu przeceny ;) ale stwierdzilam że się starzeję bo kupiłam tylko niane spodnie rybaczki na które poluję od dwóch lat i tyle jakoś nic mi się nie podobało :( klapki były bajer ale po co mi tyle butów? no i nie kupiłam a teraz będę sobie pluła w brodę ;) a teraz łażę z kąta w kąt i nic konkretnego nie robię wyleżałam się na hamaku, może teraz zaserwuję herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od kilku dni chodze jak nacpana ;-) Takie duchoty u nas, ze robi sie to uciazliwe. ja lubie cieplo, ale to co jest w tym roku to przesada. 38 w cieniu i ani odrobiny wiaterku.... W nocy temp. nie spada ponizej 24 st...dzisiaj nie wytrzymalam i po 4 wstalam i poszlam wziac oddech na balkon. Tyle rzeczy do zrobienia, a czlowiek poci sie niemilosiernie. Pojedziemy do Polski, a tam pewnie bede narzekalam na chlod... Dobrze, ze wiekszosc toreb gotowa. Jutro jeszcze kosmetyka, rzeczy na wieszakach, ladowanie samochodu i w droge. Za chwile prysznic i bede sie szykowala na urodziny.... W domku jest net, wiec bede z Wami :-) Sylvik.....jak tylko znajde chwilke to napisze do Ciebie maila :-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam poranną kawę Landrynka przepraszam, chyba nie doczytałam. Już odpowiadam. Karnet na miesiąc 50 zł. Podobno panie mają zniżkę. Możemy chodzić nawet codziennie. To tylko od nas zależy całe tempo zabawy. Dostałyśmy na kartce wypisane zestawy ćwiczeń na 3 dni. A potem zaczynasz od pierwszego dnia i tak leci. Opieka jak przy osobistym trenerze. Fajny facet, ciągle ma nas na oku, zawsze pomocny, można się spytać, jak nie dajesz rady albo jesteś przetrenowana, to ci proponuje coś lżejszego. Jak nie miałam siły na hamerze to siadłam na atlas. Wszystkie ćwiczenia na maszynach, oprócz tego unoszenia nóg leżąc, bo z ławeczki sama zrezygnowałam i wyniosłam się na materac. Jak chcesz to ci wyślę mailem zestawy. Może skorzystasz. Jednej rzeczy nie daję rady... 🌼 Mamy 45 minut na aerobie. Najdłużej wytrzymałam 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , żyje . W wyniku burzy , a właściwie jednego grzmotu, padły mi 3 komputry , w tym mój laptop. Czytam was codziennie bo w laptopie siadła mi klawiatura . Oprócz komputerów siadła zmywarka, 2 telewizory i mikrofala. Ciesze się ,że o mnie pamętacie. Co u mnie ? na wczasy miałam jechać 5 sierpiania, ale nie jedziemy przez szkody związane z burzą. Schudłam już 16 kg. czuje się super .zdjęcia mam ale nie mam jak wysłać .do wczoraj jedździłam na bób , niestety cena bobu spadła i już im się nie opłaca , a szkoda bo zarabiałam do 90 zł dziennie. czytam was więc piszcie jak najwięcej. Byc może za tydz. naprawią mi laptopa. teraz pisze z kawiarenki. Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Mała no nareszcie sie odezwałas ;) Współczuje szkód :O Mam nadzieję, ze szybko sie ze wszystkim uporasz .Wracaj szybciutko do Nas :) Julka a co Ty spac nie mogłas? Czy dopiero z imprezki wróciłas ? Wysłalam maila do Ciebie . Kania mozesz wysyłac zestawy. Popatrze sobie jak ciezko pracujesz :P Mróweczko dzis tez luzik ? ;) Ja za niedługo na pogrzeb, potem zmiana nastroju i partygrill :P Wiec zycze Wam miłego dnia . Julka a Tobie - bo nie wiem czy się jeszcze zgadamy przed Twoim wyjazdem - yzcze bardzo uadnego wypoczynku . Baw się dobrze , rób duzo zdjec i skrobnij czasami co słychac :) Buziaki Laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nareszcie wieczor i moge isc "wyprostowac" stare kosci!!! Po powrocie z "wakacji" zupelnie niczego mi sie nie chce a tu budowa kreci sie pelna para. Od dwoch dni gruz usowamy. W pn lub wtorek bedzie juz konczony dach,okna juz sa,wstawi sie tylko drzwi i bedzie mozna domek zamknac,bo teraz tesciowa robi "pulapki" na ewentualnych zlodziei ;) Daga ma juz skonczone 8 mies, wazy juz 9 kg i ma ok 72 cm :) Niestety/stety dziadki na Slasku rozpuscili ja i "kazalaby" sie najchetniej caly czas nosic :/ Na dodatek od paru dni raczkuje i ogarnelo ja istne szalenstwo...a ja "gonie" za nia z obledem w oczach :/ Ja natomiast scielam wlosy na krotko :) i...przytylam :P Ale jeszcze "troche" popracuje na budowie i pogonie za Daga a szybko nie poznam sie w lustrze...mam nadzieje :P Na razie tyle. Postaram sie, troche wstecz poczytac,zeby zorientowac sie co u Was. Dobranoc...padam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Za oknem piekna pogoda :) Latorosl i mezus jeszcze spia,a ja witam i czestuje kawka ;) Mamy dzis wypad do miasta (dla odmiany ha ha ) na kawe,ciesze sie jak dziecko,juz daaaawno nigdzie nie wychodzilismy od tak sobie.... Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala... Z tymi paskudnymi burzami to jak unas...tzn u rodzicow na slasku . Byla taka jedna paskudna noc,kiedy mialam wrazenie ze tornado przechodzi :( Powalilo drzewo,ktore zachaczylo o dom sasiada. Na szczescie nic sie nikomu nie stalo ale szkody tez poniosl. Paskudna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik i to pełny jutro wpada na jeden dzień siostra z którą widzę się raz w roku, jedzie z gór nad morze się wczasować, wiec musimy dużo obgadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy juz na miejscu :-) Pozdrawiam Was serdecznie! Ps.Landrii...nie akceptuj tego....Ja tego pana tez odrzucilam- zaprosil mnie do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) ! Dzis w pracy po urlopie, troche nie moge załapac :O Ale nie jest żle :) Julka Ty juz na miejscu ? W kraju ? A co do tego Pana , to zdaje się na Ciebie - nie przyjelam zaproszenia ;) Kania dziekuje za zestaw. Fajnie to brzmi . Od razu piszę. ze w domu cwiczyc nie będę bo nie mam weny . Ale zastanawiam się nad silownią od wrzesnia. Corka mnie namawia i chcialm sie zpaonzan z takimi cwiczeniami , czy w ogóle dam rade . Wydrukjuę sobie i byc moze z tym włsanie zestawem udam się na silke, zeby od czegoś moc zaczac i miec zielone pojecie ;) Mroweczko jak tam pogaduchy z siostrą ?;) Dzwonila córka moja wzoraj ze Szwecjii cala w skowronkach :) Załapała sie na koncert Lady Gagi ;) Jest przeszczeliwa :P Dla reszty buziaki i prosb ao podpisywanie listy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goszczenia mam ciąg dalszy ;) siostra dziś wyjeżdża odwiedzać dalej rodzinkę ale jeszcze w piątek wpadnie na chwilkę pożegnać się, bajjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssssssss jak was tu mało ;) ja dziś planuję dzień porządkowy, goście pojechali, dziewczyny wyjechały nad morze więc w domu pusto się zrobiło, na jutro umówiłam się z koleżanką że pojedziemy nad wodę ze swoimi pociechami (ona ma też takiego chłopca jak mój Pablo) a jak będzie za zimno to siedzimy w domu lub ma podwórku przy kawusi i plotujemy ;) :) chociaż mam nadzieje że pogoda dopisze, teraz zapodaję kawusie ) kto się łapię? Kania z myślą o Twojej chrześnicy zamówiłam coś innego jak tylko dojdzie zrobię foty a Ty powiesz czy się podoba, podpowiadały mi moje dziewczyny więc jest szansa że i dziewczynie przypadnie do gustu ;) dla reszty machanko - odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie nic w zasadzie sie nie dzieje . Wczoraj mialam wyjatkowo ciezki dzien :( Najpierw schizy - Sylvik wie o czym piszę :O JUz mysałam , ze znajde się o 4 nad ranem na pogotowiu , a w ciagu dnia okropnie bolala mnie głowa , zadne leki nie podzialaly , chyba byl to ból l na tle nerwowym . Dzieki Bogu juz dzis mnie nie boli. Dziś tez wraca moja córa z wojazy . Czeka na nią tort z 18 swieczkami . Moje laseczki wchodza dzis w dorosłe zycie ;) Teraz łykam kawe , a potem zabieram sie za robote . Miłego dna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejj
Fajny temat, będe do Was zaglądać:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusie > polecam z rana bo małe mnie niestety obudziło :( za oknem deszczowo więc chętnie bym poleniuchowała jeszcze, mieliśmy jechać nad wodę ale to akurat nie wypali Landrynka> dwie pociechy wchodzą w dorosłe życie , no no ;) mam nadzieję że już ból Ci minął, życze udanego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianainainaanianianaiaia
witam wszystkich bylam czoraj i gin powiedział mi ze mam w macicy poczatek nowego zycia ale niejest to jeszce embrion,dziwne to było dla mnie powiedział że jestem mamą ale kazał mi zrobić badania i przyjść za 3 tyg dopiero aby sprawdzic który to jest tydzień płodu wydaje mi sie to troszke dziwne co powiedział,bo albo nie wie czy jestem i zgadywał albo wie i hmm nieumiał rozpoznac który tydzień jak to jest ucieszylam sie ze będę mamą gdy zobaczyłam 2 razy pozytywny test,poszłam do gin aby to udokumenetowac a on mi z takim dziwym tekstem mozecie mi powiedziec jak to jest? czy wy tez tak miałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mrowka jasne, ze ból minął , jest wsjo ok. Wczoraj mialam zamieszanie w domu . A to telefony, a to goscie z zyczeniami . Na dodatek mnostwo opowiesci mojej córki . Polozylam sie przed 1 :O , dzis lewdo wstalam .I tez musze napic się kawy. W przeciwieństwie do Mrowki, u mnie dziś piękny, słoneczny dzien :) anianainainaanianianaiaia jezeli to bardzo wczesna ciaza, to jasne ze musisz zrobic wszelkie podstawowe badania.Jezeli test wykazuje pozytyw i lekarz tez potwierdza, to daj im wiare i badź dobrej mysli. Ojejj zagladaj , zapraszamy :) No Laski a gdzie reszta ? Znowu mamay z Mróweczka pełnic dyzur ?:P Buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak bedziesz potrebowala pieniedzy np nacos to daj znac to ci dam jakbede mial kocham cie landrynka :)i jestem twoim wielbicielem :) i niegniewaj sie namnie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan :D :D :D :D Jak mogles sie we mnie zakochac , jak wcale nawet nie wiesz jak wygladam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×