Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry :) Kania co tak wczesnie dzis ? ;) Dolączam do pijących kawę i zycze miłego, udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan pewnie , ze moge wysłac zdjecie stóp . Podaj maila , zaraz to zrobię , bo mam dziś w pracy aparat foto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem deszczowo o trąbie nic niewiem, spałam mocno ;) ale to chyba nie koło mnie na szczęście kawusia wypita stosy prasowania więc druga by się przydała , dziś wracają dziewczyny do domu :) a tak ogólnie jak czytam to wiecie co, każdy ma jakieś problemy czy takie czy inne i trzeba sobie z nimi radzić :) Landrynka> jak z tatą? moja mam już sie czuje lepiej ale musi brać leki i dodatkowo oprócz tych co musi to jeszcze drugie na sklerozę żeby nie zapominała o tych pierwszych i nie jest to żart bynajmniej :( ale wszystko dobrze się skończyło tym razem teraz mała przerwa wprasowaniu chyba usiądę i odpocznę przez godzinke przy robótce a problemy z teściową chyba ma każdy ;) :)tylko trzeba umieć temu zaradzić jak najwcześniej, ja mogłabym historie o tym napisać i nie każda niestety kończy się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania Mroweczka nie wie nic o trąbie, bo ta byla na Slasku w Jastrzębiu :P O tacie jeszcze nic nie wiem dokładanie, bo TK ma dopiero na 26 sierpnia .Ale wszystko to jakies podejrzane, bo USG robil w kwietniu i nic nie bylo. Chodza słuchy , ze babka ktora robi USG u kazdego cos wykryje , nie koniecznie jest to prawdziwe :P Musimy czekac . Tarzan ogladaj i podziwiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)landrynka dziekuje przesliczne he az oddechu niemoglem zlapac:) nota 10na10:)zastopki:)landrynka a sprzedalabys mi swoie jakies butki letnie wiem ze twoich stopek calowac niemoge ale choc jakies klapki albo sandalki twoie bym chcial miec:) zaplace kazda cene :) eh ciagle mysle otobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> coś ty mu wysłała :D :P że tak chce te twoje klapki całować :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko Nic takiego, tylko zdjec stóp ;) :P Tarzan nie mam zadnych klapek ani innych butów, ktore moglabym Ci sprzedac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh szkoda:( moglbym calowac slady twoich stop sa takie piekne:)landrynko jak jest cos co moge dlaciebie zrobic to zrobie:)i mam prozbe jak sie lato skonczy sprzedasz mi letnie swoie butki:)eh jestes idealem landrynko:)z jakiei sieci masz tel tobede ci ciagle karty do tel kopowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię Tarzan, ze do ideału mi baaaaaardzo daleko ;) Wezme pod uwagę Twoje checi i jak będę miec potrzebę to sie zgłoszę :P Zmykam Laski do domu . Odwaliłam dziś kawał dobrej roboty , teraz czas na odpoczynek i dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzic w swoim prywatnym SPA ;) Zycze spokojnego wieczorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynko dlamnie jestes idealem :)i moja krolowa jestes he:) i chce ci sluzyc:)landrynko jakbys chciala to tez jakies fotki ci moge wyslac:)nameila i twoi sluga ma prozbe jakbyci sie krolowo kiedyys chcialo to zrobilabys dlamnie jescze jakies fotki swoich pieknych stopek??:)bo sa naprawde wyjatkowo piene:)moglbym je podziwiac calydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzien dobry....WItam....
Zapraszam do wspolpracy z firma BETTERWARE. Wywodzi sie ona z Wielkiej Brytanii, gdzie dziala od 80 lat. Obecnie Betterware to nowoczesna firma z silna pozycja na rynku. Nasze produkty ciesza sie doskonala opinia, a oferta jest stale wzbogacana o nowe pomysly i rozwiazania idealne dla kazdego domu. Przedstawiciele Betterware dostarczaja produkty ponad 7 milionom klientow w Europie, Ameryce Srodkowej, Azjii i Australii. W roku 2007 firma rozpoczela swoja dzialalnosc w Polsce. Pragniemy dac szanse kazdemu, kto chce rozwijac swoje umiejetnosci i dazyc do poprawy jakosci zycia. Mozesz zostac przedstwicielem bez wzgladu na wiek, wyksztalcenie, plec czy doswiadczenie. Wstepujac do klubu Betterware: - oszczedzasz kupujac produkty bez 30% marzy - zarabiasz polecajac podukty swoim znajomym - budujesz swoja firme zapraszajac do wspolpracy inne ososby, tworzac tym samym swoja strukture sprzedazy - masz możliwość szkolić się w atrakcyjnych turystycznie miejscach w Polsce i za granicą Decydujac sie na budowe swojej firmy z Betterware,otwierasz sobie droge do nieograniczonych zarobkow- ich wielkosc zalezy jedynie od tego ile energii zainwestujesz w dzialanie. Plan marketingowy umozliwia przedstawicielom szybkie rozpoczecie i dynamiczny rozwoj wlasnego biznesu, bez zadnego ryzyka, wkladu srodkow czy inwestycjii. Jestes swoim szefem i to Ty decydujesz o tempie i czasie pracy, dzieki temu mozesz pogodzic wspolprace z Betterware z innymi obowiazkami. Sam dobierasz sobie wspolpracownikow, dzieki czemu pracujesz z ludzmi, ktorych znasz i ktorym ufasz. Dolacz do nas i przekonaj sie, ze Ty tez potrafisz! Chcesz poznac szczegoly, zapoznac sie z naszym katalogiem, a moze masz masz jakies pytania? Moj adres email: majchrowska@betterware.com.pl Numer telefonu: 888-976-284 Numer gg: 12421320 Zapraszam takze na strone www.betterware.com.pl Sprobuj, to nic nie kosztuje a naprawde warto! Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynko juz postanowilem zmienie sie dlaciebie tzn nieraz zdaza mi sie zapalic 1 papieros na dzien albo 2 :) od teraz zero papierosow i zasilownie sie biore bojuz troche chodze ale ostatnio zanniedbalem:)szkoda ze masz meza:( eh http://www.fotka.pl/profil/canon55/ to ja landrynko che tylko glowe ucielem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim. Ja juz po wizycie u stomatologa i ginekologa . Najwazniejsze mam za soba. teraz tylko pozostalo pospotykac sie ze znajomymi i powrot do Oslo. Zleci to szybko. Kolezanka ktora tez jest w Oslo ,akurat ma jazdy u mnie w miescie wiec moglysmy sie i tu spotkac, pieknie schudla,przypomina mi mnie sprzed 2 lat jak to polecialo 10 kilo. Musze etz sie zabrac za siebie,bo az mi slinka poleciala hihi. Pozdrawiam was wszystkie. Pogoda cos sie psuje i opalanka nie ma,ale i tak jest przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu bezsenności zapraszam na kawę. Muszę wybrać sie do apteki po jakieś witaminy. Wczoraj rozmroziłam truskawki, dodałam kefir, słodzik i się raczyłam cały wieczór. Widocznie tego było za mało. W nocy przewracałam się z boku na bok. Kuchnia jeszcze nie skończona. Koło 11 mają przyjść i kończyć. Już mi się znudził ten bałagan. Jak pójdą to się weźmiemy we trójkę i mam nadzieję nie zejdzie nam się długo. 🌼 Myślę, że ten mój kłopot ze snem ma podłoże troszkę z powodu mojej umowy o pracę. Wiem, że nic nie mogę zrobić ale człowiek podświadomie myśli, co będzie jak nie przedłużą. Tarzan patrząc na fotkę to ty młody szczawik jesteś nawet bez głowy widać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nietaki mlody25l:)mam ostatnio dola bo jeszcze nigdy niekochalem sie z dziewczyna:(landrynka ciagle patrze nafotke twoich stopek :)i ciarki mi przechodzo namysl onich:)i zakochalem sie wtobie:)landrynka podalabys mi gg swoie nieraz bysmy popisali co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Za jakie grzechy mam tu dzis siedziec ?:(( Pusto na miescie, zero ruchu , duzo ludzi powyjezdzalo , a mi przyszło w robocie siedziec Blinguś fajnie, ze pozałatwiales sobie te najpilniejsze sprawy. Na przyjemnosci zawsze brakinie czasu i wciąg go za mało. Myślejednak, ze przez tych kilka dni dobrze sie bedzies bawic :) No i pogoda ma byc na weekend superrrrr ;) Kania tez tak mam, ze jak mam jakies zamrtwienia to nie śpię . I to do 3-4 nad ranem , potem chodze jak nacpana , a co najgorsze wieczorem dnia nastengo wcale mnie nie rbierze spanie :O Dopiero jak stres puszcza to spalabym nawet doibę bez przerwy ;) Kup sobie magnez . Tarzan 25 lat to piekny wiek i jetes bardzo młody. Wszsytko przed Tobą .Silownia fajna rzecz, ale nie przesadzaj z nią ;) GG swojego nie podam, bo mnie na nim prawie nie ma , w pracy z niego nie korzystam, a w domu nie mam czasu za bardzo zeby siasc i gadac :P Myśle, ze dziewczyny nie beda miec nic przeciwko jesli tu bedziemy czasami wymieniac zdania :D Teraz kawa 7 !!! Miłego dnia dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladrybka a wyslesz mi jeszcze jakies fotki:)swoie nameila:) a gdzie pracujesz czym sie zajmujesz krolowo jakie jest hobby twoie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coslychac uwas dziewczyny ja wlasnie z miasta wrocilem masakra niema gdzie stanac samochodem a za 4 udkami stalem chyba 30min w kolejce allbo dluzej:)a teras skoki ogladam:) troche zly jestem bo moglem zarobic dzisiaj 900zl a niezaryzykowalem i niezarobile eh nazakladach obstawiam mecze sobie i nieraz troche wygram:) nawekend moze cos wygram mam pytanko wysie znacie juz troche tunaforum sie znacie spotkalyscie sie juz kiedys i znacie sie z widzenia czytylko z netu:) mozna by zrobic takie spotkanie he tezbym mogl przyjsc :)same dziewczyny i ja he superbybylo landrynka musimy zorganizowac spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan niektóre z Nas sie znja osobiscie , np ja z Olajdą :) Byłysmy razem w Krakowie własnie na spotkaniu z tego topkiu i raz na spotkaniu wyjazdowym nad jeziorem ;) Spotkac sie bedzie trudno we wiekszym gronie, bo jestesmy porozrzucane po Polsce i swiecie. Sa tu dziewczyny tez min.z Wloch i Norwegii :) Dzis w ogóle w sklepach był młyn . Mąż robił zakupy i w kolejce do kasy stal ponad 40 minut :O Na szczescie jutro spokojny dzien sie zapowiada. Mam w palnach grilla u znajomych za miastem. Pogoda ma być piekna, wiec nie ma co siedziec w chacie ;) Wlasnie wstawiłam do piekarnika ciasto marchewkowe. Juz raz je jadłam i bylo przepyszne. Dzis postanowilam sama je upiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam swiatecznie i weekendowo, zyczac duza słonca 🌻 Zaraz sie pakuje i wyjezdzam za miasto :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawę. Nie wiem co dziś będę robić. Mam dwa wyjścia: 1. w lesie grzybów nie ma, wie można by skoczyć na lotnisko poleżeć w słońcu, ostatni wolny mój dzień i po urlopie a słonko tak pięknie świeci; 2. albo - dziś odpust doroczny na cmentarzu św. Rocha - może jednak zgodnie z tradycją na ten cmentarz... po cacko z dziurką. ;) Albo pogodzę oba wyjścia na raz. :D Tarzan tak to jest, że jak nie ryzykujesz to nie zyskujesz. Ja zainwestowałam w fundusze. Po tym kryzysie byłam do tyłu już ponad 2 tyś. Trochę odpracowałam ale jeszcze muszę jakoś zarobić ten 1 tyś co mi został do odrobienia, żeby przynajmniej wyjść na swoje. Złotówka się umocniła ale nie wiadomo na jak długo. Jak nie wyczuję momentu to znowu stracę kupę kasy. Miłej niedzieli 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam ;) I co tam u Was ? ;) Kania jak w końcu spedzilas dzień? Ja dzis wrócilam z wypoczynku za miastem :) Bylo super, wypoczeta , zrelaksowana, opalona :) Jedyny mankament to komary :O Nabralam sil na cały tydzien pracy ;) Wiem, ze bedzie troche roboty, ale w sumie się ciesze , bo jest duza szansa, ze nie będę sie nudzic :) Tak czy siak jestem nastawiona optymistycznie i mam nadzieję, ze będzie tak do nastepnego łikendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :-) ja powoli, powoli, juz niedlugo bede sie przygotowywala na wyjazd do Polski... jeszcze 3 dyzury i urlop od przyszlego tygodnia zaczynam :-) mielismy dzisiaj jechac do Zoo, ale taka jakas niemota mnie dopadla, ze wycieczki nie bylo. Jutro moze sie do lasu wybierzemy, bo slyszalam, ze duzo grzybow, wiec przed wyjazdem by wypadalo jeszcze cos zebrac, tak by do uszek na swieta bylo w sam raz. Nie mam natchnienia wiecej pisac, wiec pozdrawiam Was serdecznie i buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny i moja krolowo landrynko ciekawe coteraz porabiacie:) ja wlasnie wstalem i robie sniadanie:)pozniej prysznic i moze nasilownie :)landrynko krolowo mam prozbe wyslalabys mi jakies fotki jeszcze:)dziekuje zgory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja zaliczylam wczoraj jeziorko,tzn opalanie na kocu,bo sie nei kapalam. bylo sympatycznie,troszke sie zarumienilam. Dzisiaj spokojny dzine sie zapowiada,moze tylko skocze do apteki i tyle. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie totalny relaksik jakby nie patrzeć u was ;) to dobrze, dziś strasznie upalnie będzie lało jak nic ja też wypoczełam trochę nad wodą co prawda pływały tam jakieś bakterie zielone i był zakaz kąpieli ale małe pływało z M w pontonie a ja się byczyłam na kocu :) za tydzień szkoła i znowu młyn, musze za tydzień skoczyć po jakieś zakupy szkolne no i małemu chyba do przedszkola jakąś wyprawkę? ale jakoś biorę to na luzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×