Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

A może tak by cukier trzcinowy? ;) Polecany nawet dla cukrzyków Normalnie wybiło mnie od pracy. Nie chce mi się nic robić a tym bardziej brać za papiery. Byliśmy na spotkaniu z maturzystami i jestem nieco rozkojarzona :) Dlatego zacznę od kawki ;) Dostałam maila od naszej egzaminatorki. Młoda zdała 2 moduł. Dzielna dziewczynka ❤️ Jeszcze dwa i będzie z nami na bieżąco. Mala to super, że wreszcie poczułaś. Landrynka ten obrazek ma metr wysokości. Za rok go nie skończę. :D Mrówka jak zwykle zapracowana. 🌼 Normalnie musiałabym czytać wasze posty z kartką i od razu sobie notować co komu naskrobać. A tak to skleroza po dwóch przeczytanych zdaniach mnie łapie. :D Mój Dzień kobiet to porażka. MM stwierdził, że ja codziennie mam taki dzień, że ciągle słyszę, że mnie kocha a kwiaty to mi przyniesie jak zechce bez okazji. Za to dostałam kilka esemesów od obcych chłopów z życzeniami. ;) Tulipana też dostałam, co prawda od taty ale się nie przyznałam (powiedziałam że od wielbiciela). No i ładny bukiet od "przyszłego zięcia". Jeszcze nie wiem czy przyszły, powinnam napisać, że obecny. To może nie było tak źle.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż dziewczyny jakoś niewiele mam do pisania a terminy mnie gonią z robótkami do tego mam trochę biegania po skarbowym z papierami, szkoda gadać ;) zarezerwowałam na to jutrzejszy dzień, bleeeeeeee co ciekawszego wrzucam na bloga więc jakby kto chciał to moze tam lukać ;) zresztą mały nałóg (czytaj Pablo) wrócił z przedszkola i czeka aż skończę pisać i włączę mu grę ;) gadzina mała ;) :) mam nadzieję że w przyszłym tygodniu już mi poluzuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dopiero przywiało do domku.Pobiegalismy po sklepach sportowych za gatkami dla młodego na basen , potem na obiadek poszliśmy a po obiadku teściowej zakupy zawiezliśmy chwileczkę zabawiliśmy na tej wizytacji :-P i do domku ale nie za dlugo zabawimy na naszych włościach :-) bo jeszcze parę spraw dzisiaj musimy załatwić . W sobotę raniutko jedziemy za Kraków do wnucząt :-) Kuba waży już 6.400 , wielkie chłopisko. 15 -go ma imieniny , no i koniec miesiąca Amelcia ma imieniny.W prezencie dzieci dostaną zjeżdżalnię do ogrodu :-) W niedzielę jedziemy z Krakowa do Opola {rano] Młody od piątku będzie tam na zawodach......No to tak by było :-) Sylvi :-) no jak tam twoje oczęta ? A może to coś z błędnikiem ? Katarzynek :-) ja z Tobą na ten fitnes kcę !! Julii :-)mięsko od święta lepiej smakuje :-P Kania :-) Nie bylo żle :-) Faceci tacy są , malo który lubi latać z kwiatami i życzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien jakos zlecial....jeszcze troche i bedzie wieczor :-D Na kolacje mam dzis piersi w sosie slodko-kwasnym, hmmm...chyba jakos tak, no i z ryzem, nieoczyszczonym :-) Dziewczyny, ja w ogole bialego cukru nie uzywam, no tylko do wypiekow- przyznaje, poza tym tylko i wylacznie cukier z trzciny i miod :-) A napojow gazowanych tez nie pije i nie kupuje.... To takie moje male "zdrowsze" zwyczaje :-D A tak to grzesze na grubej lini.... Wczoraj bylam z kolezanka na szybkim spacerze, oby w koncu wiosna przyszla, to 3 razy w tygodniu przynajmniej taki ruch musze sobie narzucic, w przeciwnym razie do lata cala w cellulit sie zamienie. Kania....gratulacje dla ciebie i corki, i tak trzymac :-) Jeszcze powerpoint i koniec???? Buaiaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc i dla dorosłych :-P Plaża, morze, piękna pogoda. Na kocyku wspaniała laseczka posuwistymi, erotycznymi wręcz pociągnięciami smaruje swoje idealnie opalone ciało. W bliskim sąsiedztwie tego "zjawiska", na rozpostartym ręczniku leży z przymkniętymi oczami facet w średnim wieku. Gdyby nie coraz bardziej zwiększające się gabaryty jego slipek, można by uznać, że śpi i kompletnie nie zwraca uwagi na dziewczynę. Tym zachowaniem zmylił panienkę, która zerkając na niego widzi tylko jego opuszczone powieki i już bez żadnych zahamowań wkłada rękę w stringi, kładzie ją na swym "łonie" i półgłosem mówi: - Ty mój skarbie największy, ty moja pieszczoszko. Mamusia pamięta, że wszystko ma dzięki tobie. I mieszkanie i prace i samochód i spore oszczędności. Chcesz się wykąpać? Już idziemy do wody. Wstała i pobiegła w stronę morza. Facet otwiera oczy, unosi się na łokciu i spoglądając w kierunku swojego przyrodzenia warczy: - Słyszysz, chu....., słyszysz? A ja przez ciebie straciłem willę, dobrze prosperującą firmę i Mercedesa 600. I jeszcze muszę płacić alimenty w trzech różnych miejscach kraju. Chciałbyś się z nią wykąpać, co? - tutaj przekręca się na brzuch - A piasek żryj bydlaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaoooo.... witam na kaffe ... ładny dzień przegoni nocne zmory [mam nadzieję że będzie słoneczko] dzis dzień medyczny...ble..ble... nikt tego nie lubi ale czasem musimy .Od dziś zaczynam zabiegi . Wstawać i pisać :-) U> popijać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao ciao ;)) Piękne słońce za oknem, wiec wychodzę wczesniej do pracy , zeby moc zrobic sobie krótki spacer ;) Do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słonecznie ale mroźno nadal, kawka już wypita :) Bella to nie błędnik, to nerwica :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez witam Co prawda byłam tu o 5 raano , napisałam wam i post mi wcieło , chyba Kafe jeszcze spało. Co do ćwiczeń to ja też musze się zabrać za siebie, przez ostatnie tygodnie non stop coś jadłam i bardzo przybrałam. Niestety i na rower i na kijki za zimno. Po tabletkach jestem troche przymulona ,ale i momentami pobudzona. Co do węchu mam zakaz wąchania czegokolwiek ( ale jak głupia chodze i niucham jak pies). Ale faktycznie chlor czuje, wczoraj z tej radości wysprzątałam całą łazienke , właśnie rozcieńczonym domestosem. Musze wam powiedzieć ,że kafelki lśnią , fugi czyściutkie . Pogoda kusi na wyjście , ale jest minus 4 . Jasa dzieki za zyczenia ,zapomniałam ci odpisać (tak już teraz właśnie mam)pisz na gg , zaglądam co chwile. Dzisiaj robie bigos ze słodkiej kapusty z papryką . Zapraszam. Musze opróżnić zamrażarke bo ide dzisiaj na łapanie kur na ferme. Kiedyś byłam już ,ale nie wytrzymałam długo bo ten smród mnie wykańczał , teraz mi to nie grozi haha. Za godz.mam 2 kuraki więc nawet fajnie. A śmiechu przy tym mnóstwo. To na razie tyle. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek przed pracą zaliczony. Bosko bylo :P :))Slonce, lekki mrozik -super :) Mała a fuj :P To nie moje klimaty :D Wole dostac juz martwego kuraka , niz za nim biegac ;) Czy coś nas ominęło? Za jakie zyczenia dziękowłas Jasie ? Moze nalezałaoby wodkę wypic i wzniesc toast ?:) Ferdka dziewczyny dobrze prawią . Jak atmosfera do bani w pracy i tylko się meczysz , to moze lepeij poszukac innej pracy ? Moze i warunki płacowe i godzinowe bęa o niebo lepsze ? Zastanow się . Mrowka jakos nie lubie Pazury , chciaz jeszcze jakis czas temu bardzo mi się podobal . Sylvik jak tam moje farbki ? hihii :P Musze Wam powiedziec , ze przez telefon Sylvik tryska energia i dobrym humorem :) Moze Ty Sylvik powinnas duzo rozmawiac przez telefon ?: Hiszpania, Rzym ...no proszę jak sie nam Laseczki po swiecie rozjedzają ! ;) Katarzynek jak tam na fitnesie ? Dajesz radę ? Dajesz !!! Trzymj sie dziewczyno ;) !!! Kania moj M tez mi nie złozyl zyczen , rzucil tylko hasło, ze rozyczka stoi w wazonie :P A jak mu powiedzialm, ze inni mi skladali zyczenia czy smsem , czy tez telefonicznie to oburzony wyszedł na balkon z fają w zebach :P Belka dowcip super :P Sprzedałam go dalej ;) I widze ze szykuje Ci sie wekkend pełen wrazen ;) Julka ja tez unikam gazowanych napojów . Natomiast dzuo uzywam miodu , no i poptarze u mnei za tym cukrem trzcinowym . Moze faktycznie z bialego zrezygnuje ?:) Co dziś erwujesz na kolację ?;) Jasa jakies nowosci dla Nas masz ? I dla pozostalych 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Mala, nie wiedzialam, ze taka "fucha" istnieje :-D Powodzenia, pewnie troche sobie tam pobiegasz :-D A te kuraki to daja z piorami???? czy juz oskubane? :D :D U Was slonko, a u mnie sniezy :-P Co to sie porobilo z pogoda, brak slow...Mam tylko nadzieje, ze lato bedzie rownie dlugie jak tegoroczna zima... Belka....to Ty jestes na facebooku? Landrii, najlepiej cukru w ogole nie uzywac, wiadomo, ale z dwoch zdecydowanie zdrowszy jest trzcinowy, a dla mnie i o wiele lepszy smakowo, polecam :-) Tylko czytaj dokladnie, bo sprzedaja w Polsce cukier kandyzowany zdaje sie..mozna pomylic z trzcinowym, bo tez ciemny :-P Na dzisiejsza kolacje nie mam pomyslu, chyba bede musiala gdzies wyskoczyc, a wcale mi sie nie chce...Najgorsze jest to ubieranie stu rzeczy, bo wciaz tak zimno... Chcialabym juz wychodzic w lekkiej bluzeczce....Mmmmmmm...... No i jeszcze jedno, jak bedzie jeszcze dlugo tak zimno, to nigdy nie zrzuce tluszczu . Jasa....co u Ciebie? Nowowsci? bo na blogu brak wiesci ;-) Sylvik , Mrowka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam i już nie pamiętam co miałam napisać haha Landrii farbki nadal Ty kupujesz haha nikt nie licytował więcej :) a przez telefon to ja nawet w depresji potrafie mówić optymistycznie i z uśmiechem, taka ze mnie udawaczka :P dziś naprawde lepszy mam nastrój, wiosne czuję, na dworze słonecznie i +2 wkońcu, śniegu prawie nie widać i moje kwiatki wyłażą z ziemi :) Mrówka czy można już sadzić sadzonki kwiatów czy poczekać aż całkiem mrozy odejdą???? Mała uśmialam się z |Twojego postu że nie czujesz smrodu i możesz kurczaki ganiać hehe musi być tam bardzo wesoło ;) Julii u Ciebie śnieg? ło matko pzrecież już powinnaś na balkonie siedzieć w stroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ,a jak to łapiecie te kurczaki ?? tak normalnie gonisz ,łapiesz i do kosza ?kurcze ale jazda hihihihihihi Julii ,te kurczaki to bez piór !!! Jak spieprzały przed Malą to pióra pogubiły :-O A na facebooku owszem jestem ,winne moje dzieci:-) .Chociaż mało kumam to mam nadzieje że z czasem dam sobie radę.Ale PetVill mnie bawi :-) Sylvi,Jeszcze trochę i jak wejdziesz do swojego ogródka to o wszystkich nerwicach zapomnisz :-) Landi , Pare stopni więcej i można śpiewać: Jak dobrze wstać Skoro świt Jutrzenki blask Duszkiem pić Nim w górze tam Skowronek zacznie tryl Jak dobrze wcześnie wstać Dla tych chwil Gdy nie ma wad Wspaniały, piękny świat Jak dobrze wcześnie rano wstać Wiosną lat........................ Pierwsze zabiegi zaliczone.3x 15 min. Trzy godziny czekania ! Koszmar ! 1. 15 min wirówka 2. 15min okład z alg [miły cieplutki] 3. 15 min podwiesili mi nogi i machałam pajacyka ....... i to wsiooooo No ale juz coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik Ty nic nie wiesz ? W nowej ojczyznie Juleczki panuje regularna zima :O A wydawałoby się , ze słoneczna Italia powinna juz byc typowo wiosenna kraina ;) Jak ja Wam zazdroszczę tych ogródków :( Chociaż malutki, ale zeby byl. Nasadzialbym sobie mnóstwo kwiatków ,potem je zrywała i wsadzala do wazonow ;) Belka ales mi dospiewala , zaczelam sie nawet zastanawiac czy nie kupc sobie Kanarka ? Alez miałabym piekne pobudki :D Ehhh rozmarzylam się i tymi ogródkami i tym ptaszkeim :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka> właśnie mi przypomniałaś że w marcu miałam lub mam wizytę u neurologa bo zapomniałam cholypcia na kiedy byłam zapisana a niech to ;) no ale skoro lepiej się czuję, hmmmmmmmmm, moze odpuscić? Sylvik> ja tam zdecydowanie z kwiatami jeszcze czekam dla mnie to musi być ciepło żebym wyszła w ziemi grzebać ;) :) ale zaliczyłam dziś fryzjera i ciachnełam włos znowu na króciutko ;) ale to tylko dlatego ze zmieniłam fryzjerkę no i ta jej farba jest okropna, włosy były jak siano a teraz właśnie zapodałam sobie maseczkę z jajek a na twarz sama gliceryna. zobacze efekt wieczorem, Landrynka, ja go tak srednio na jeża ale akurat w tym ten tekst mi przypasował ;) ogólnie z kabaretów to tylko ani mru mru ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ogródek i owszem, super ale od wiosny do wczesnej jesieni, zima na wsi to dla mnie tragedia. Dziś robiłam liste za i przeciw wyprowadzce do miasta, kurcze dlaczego nie możemy podjąć jednej komnkretnej decyzji, zimą sprzedajemy a na wiosne już zostajemy. Dziś znowu była wojna, bo M zmienił zdanie :( a ja już się zastanawiam czy przeprowadzka coś zmieni w moim samopoczuciu :( Mrówka dla mnie tylko słonecznie musi być, a już dziś w ziemi pogrzebałam i troche chwastów wyrwałam :P czekam jak na zbawienie kiedy huśtawke wystawie i będę się na niej byczyć z kawusią ;) a co to za maseczka na włosy? jak dobra to daj przepis, bo moje włosy wołają o pomstę do nieba hehe, suche, matowe, plączą się i łamią końcówki i nic nie pomaga :( a szkoda mi je obciąć bo źle wyglądam w krótkiej fryzurze :( Belisima ale się wybyczyłaś :) tylko czemu tyle czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ,babulcu jeden ! tyle czekalaś i teraz ,odpuścić!! A nie jestes ciekawa dlaczego plecki Cię bolą? Marsz do lekarza !! Plecy BOLA!!!i skierowanie na CT niech dają. Na włosy polecam szampon w aptece PREGAINE .I maskę na włosy z samego oleju{najzwyklejszy] Lejemy ,wcieramy,zakladamy czapkę i nosimy ile chcemy od 0,5 godz. do 24 godz. Zmywa się naj,naj,normalniej ,tak jak sie myje głowę.Efekty od lat widać na mojej glowie :-) Sylvik ,pozostaje Ci przeprowadzić sie na przedmieścia dużego miasta :-) Czekałam tak długo bo tyle ludzi poumawiali na 11.30-14-tej.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki z kawusią. Właśnie wróciam, nabiegałam się nasmiałam , ogólnie było fajnie. Dziewczyny łapały ,a faceci targali koszez kurakami. Kuraki przywiozą mi jutro czyściutkie ,takie jak kupujemy w sklepie. Smrodu nie czułam , nic mi nie przeszkadzało,inni się dusili,jedna dziewczyna wytrzymała tylko pół godz. (była pierwszy raz) Spadam się kąpać Pa i miłego dnia. poczytam was później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na dzień dobry Pewna para w średnim wieku z północnaj części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół na Florydę i zamieszkać w hotelu w którymspędziła noc poślubną 20 lat wcześniej.Mąż miał dłuższy urlop, pojechał więc o dzień wcześniej.Po zameldowaniu się w hotelu odkrył ,że w pokoju jest komuter i postanowił wysłać maila do żony.Niestety pomylił się o jedną literę .Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze,która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić czy na poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół.Jej syn zanalazł ją zemndlona przed komuterem i przeczytał na ekranie: Do: Moja kochana żona Temat: Jestem juz na miejscu.Wiem że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie .Teraz mają tu komputery i wolno wysyłać maile do najbliższych.Właśnie zameldowałem się.Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro.Cieszę się na spotkanie z tobą.Mam nadzieje że twoja podróż będzie równie bezproblemowa jak moja. P.S Tu na dole jest naprawdę gorąco!!! Czekam na ciebie do zobaczenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha... Za oknem piękne słonko ale niestety trochę wieje. 🌼 Macham z pracy Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jestem załamana!!!!!!!!! niech jak najdłużej teraz bedzie zimno bo czapki nie zdejmę, byłam u fryzjerki żeby ściać włosy tak jak ostatnio no i jak mi pojechała to prawie łysa jestem chociaz mąż jak zwykle twierdzi ze wyglądam wspaniale :( a co ma biedaczyna teraz powiedzieć ;) problem jest taki ze wdało mi się jakieś ustrojstwo na skórze głowy i wypadają na potęgę, rzadkie takie toto się zrobiło że płakac tylko, no i oglądam te cudowne ampułki na porost włosów z vichy i innych ale ceny sa kosmiczne nic tylko peruka :P Belka nawet już w takiej sytuacji o plecach nie myślę ;) no trudno do wesela moze odrosną a maseczka na włosy Sylvik tradycyjna - żółtka cytryna i kropelka olejku rycynowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mała 🖐️ ;) dobre i jak dla mnie znane ;) Kania 🖐️ u mnie nie wieje ;) Mrówka🖐️ wyslij fotkę , ocenimy jak Ci jest w nowym wcieleniu :P I nie załamuj się , włoski szybko odrosną . Skup się jedynie na ich wzmocnieniu . Zaryzykowałabym produkty z Vichy , bo kaurta je znam i moge msialo polecic. Jak wroce z pracy , podam Ci linka gdzie mozna je zakupic nawet do 40% taniej. Moze przejdź się do dermatologa , albo jakiejs dobrej apteki. Myslę, ze sporo jest tanszych i fajnych srodkow na wzmocnienie włosów. Poza tym maseczka z jajka tez jest git. Spróbuj tez z wcieraniem nafty .Glowka do góry, jakos je ładnie zaczesz, zrob sobie makijaz mocniejszy i wierze ze bedziesz wygladac super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzicie spać nie moge Mrówka włosami się nie załamuj, to normalne po zimie(czapki, mróz i suche powietrze niszczą włosy) zapodaj sobie jakieś witaminy , maseczki. A jak dalej będziesz się wściekać to pomyśl o mnie . Mam łysine wielkości pomarańczy, całą zime chodziłam bez czapki, teraz chodze,żeby ukryć. Niedługo trzeba ściągnąć czape. Co wtedy? Nie ogole się na cm, na razie tapiruje i upinam,ale mam słabe włosy i one nie zniosą ciągłego tapirowania i ton lakieru. Koleżanka fryzjerka , poleciła mi maseczke z siemienia lnianego.( gotuje siemie , robi się z tego taki kleik jak smarki) to nakładać na włosy, twarz szyje i co tam jeszcze chcesz. Oczywiście w wannie, do tego dobra książka i muzyka, świece. Tak siedzieć 15 minut. Później spłukać i iść do męża. haha Ponoć włosom to robi dobrze a i samopoczucie się poprawia. Powiem wam ,że to siemie wypróbowałam dopiero 3 razy , ale faktycznie włosy odzyskały blask. A skóra na twarzy nie wysusza się tak bardzo. A na bank zrobiło to dobrze moim dłoniom , nie nosze rękawiczek i skóra była w fatalnym stanie, różnica bardzo duża( mam dłonie odmrożone więc ogólnie są brzydkie) Walory siemienia lnianego , znane są od stuleci. Moja babcia to piła na żołądek, dzieci też to uwielbiają, mnie obrzydza konsystencja tego kleiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka dawaj fotke, ja też chce ocenić :) wiem że to nie jest śmieszne, ja ubieram czapke wtedy jak wpadne na pomysł aby zmienić fryzjerke a już jak nowa mi podetnie włosy to ojjj Mała dobre musi być to siemie lniane ale ja za leniwa jestem żeby się w to bawić :( bardzo dobra maseczka jest ta: sama ją wypróbowałam po poleceniu przez moje klientki z salonu: http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?40720 kupiłam ją w aptece, tylko kupujcie do swojego koloru włosów :) Landri poprosze o adres na kosmetyki vichy :) a na poprawe nastroju pośpiewamy razem? http://www.ekaraoke.pl/index.php?p=more&id=6159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wkurwiona na maksa! Mialam sprawe o uniewaznienie mandatu i duuuuuuppppppa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ,nerwy na pewno Ci nie pomogą a wręcz zaszkodzą ,stres to pierwszy krok do wypadania włosow :-(Uszy do góry :-) Podesłalam Ci pocztę. Sylvik ,ale sobie pośpiewałam ! :-) Aż wszedł syneczek mój kochany ,cholera jedna !!!! Rzucił 1 złotówkę i stwierdził że dawno nie był na takim koncercie :-( hihihihihihihi Julii , a to swinie , ;-p a za co to ? Ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.... U mnie jakoś leci.. wpisów na blogu nie ma... bo jakoś chwilowo wene straciłam, ale jak coś konkretnego będzie to uzupełnię braki... Mąż nadal szuka pracy, załatwia sobie tam pomoc socjalną by móc kursy z urzędu pracy robić i jakoś przetrwać póki się ta praca nie znajdzie... ja pracuje ale nie mam z tego kokkosów, ważne, że mam zajęcie i zarobie te kilka stówek na jedzenie i papieroski.... no i wciąż czekam co będzie dalej... Nerów to wszystko kosztuje, trochę się kłócimy od czasu do czasu... bo oboje jesteśmy zstresowani.... Jestem na diecie od soboty.. jem to co przyjaciółka i to co 3 godziny... dziś np. rano jajko +2 deseczki WAZA, potem serek wiejski, później 4 deseczki WAZA z wędliną(nie tłustą) 1 pomidor i kawałek serka żółtego light. Będzie dziś jeszcze troszkę zupki i warzywka i kawałek kurczaczka a potem jeszcze inne mięsko.... 6 posiłków dziennie muszę jeść i odpowiednio dobrane do pory dnia... ona tak schudła 18 kg ;] z tym, ze ona jeszcze po pracy jeździ na siłownie na 2 godziny i tam tańce ma, rowery i jakieś siłowe ćwiczenia, które też sobie odpowiednio dobiera. Powiem Wam, że ja wogóle na tej diecie głodna nie jestem a jemy nie więcej niż 1600kcal dziennie... czasem nawet mniej.... no zobaczymy ;] Buziaczki dla Was.... Mała... mam nadzieję, że ten tydzień da efekty i Twoje problemy się skończą :* Przepraszam, ze nie pisze do każdej z osobna, ale czytam Was i kibicuję kazdej w jej codziennych zmaganiach z życiem... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za pociechę, ale fotek nie wyślę chwilowo nie da rady wybaczcie, natomiast jutro pójdę jeszcze po to siemię lniane może pomoże a dermatologa odwiedzam a jakże ale chwilowo bez rezultatu, jutro chcę podjechać do innego Landrynka > przeslij te namiary to może tam sobie kupię te ampułki na porost, wiem ze są dobre buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×