Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Haloł dziewczyny. Jakoś nie mam weny ostatnio do pisania :-( Co do mojej pracy to macie rację. Lepiej poszukać sobie innej skoro tam nie jest za wesoło. Tylko, że jak mam przejść z jednego syfu do drugiego to bez sensu. Pracuję tam nie cały rok i jeszcze nigdy nie czułam takiej nie chęci jak teraz gdy wychodzę do pracy, a to wszystko przez zje...baną atmosferę. Dołujące jest też to, że o pracę trudno. A jakoś nie wyobrażam sobie siedzenia w domu :-( I tak źle i tak nie dobrze. Póki co nie miałam jeszcze oficjalnej rozmowy, że będą zwolnione 3 osoby, w tym ja. Ale czuję że cos wisi w powietrzu. Czas pokarze. Jutro mam kolejny egzamin z prawka. Liczę na wasze "kciuki" :-) Tym razem musi się udać. Dziękuję wam dziewczyny za wsparcie, kochane moje ;-) Jakoś tak się złożyło, że podobnie jak Sylvik nie mam komu się wyżalić :-( Zaraz naleję sobie lampkę winka, puszczę sobie płytkę Norah Jones i posiedzę. Jakoś tak mam nastrój melancholijny i nie mam ochoty słuchać nic innego :-( Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka 🌻 podaje linka : http://www.apo-discounter.pl/choroby-skrnedermatologia-wypadanie-wosw-c-263_327.html Sylvik🌻 tez wejdź na tę tronkę i poszukaj sobie kosmeetykow VICHY. Ja zamawiam z tej strony puder Vichy i maseczki na twarz. Jak dla mnie rewelacja ;) Zapodalas piosenke do spiewania i jak durna siedzialm sama i sobie spiewałam :) :P Dobrze , ze nikogo nie było, bo pewnie bylaby podobna reakcja jak u Belki hihii :P Jasa 🌻 z jakiego powodu Wy się kurka klocicie? Na rozum Wam sie cos rzucilo ? Zamiast się wspierac , podtrzymywc na duchu to Wy klocicie się :O Musicie wierzyc w siebie i byc wiecej wyrozumialym . Jestescie na zyciowym zakręcie, zaczynacie nowe zycie , wiec musicie byc cierpliwi i wierzyc w to ze się uad :) Jak sie dowiem , ze się nadal klocicie to jade do stolicy i w dupsko dostaniesz :] Ty jako kobieta musisz byc bardziej hard . Witaj go z usmiechem , duzo opiwiadaj co sie u Ciebie dzieje i z pewnoscią i Jemu bedzie tak łatwiej na tej obczyxnie ;) Julcia 🌻 jak humorek ? Ciut lepszy ? Olej juz ten mandat , zapłac i się nie denerwuj . Szkoda Twoich nerwów:D 👄 Ferdka 🌻 jasne, ze bede trzymac kciuki tylko o ktorej godzinie? :) Podejdx do tego egzaminu na luzie , im wiecej bedziesz się spinac tym gorzej :) Co ma byc i tak bedzie :D I nie smutakj się , lampka wina dobrze Ci zrobi, ja na Twoim miejscu wypilabym nawret 2 lampeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,przegońmy te smutki !!! Nie dajmy się I tak jak Ferdka nalejmy sobie wieczorkiem winka lub drina a do tego pośpiewajmy Zróbmy więc imprezę, jakiej nie przeżył nikt Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi Sztuczne ognie nie się palą, palą, palą, a ty Tańcz i browar pij Niech cały wiruje świat, ha, ha... A co!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzisiaj na śpiewanie wzięło ......ups pewnie znowu zeta zarobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka hihiii , moze to dobry sposób na dorobienie ? Ale przeboj jest super, towarzyszl mi przez jakis czas na wszystkich prywatkach dmowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor do bani.... Poryczalam dzis sobie i zasnelam....spalam dobre 3 godziny! Do tego nie gadam z moim .... Wina nie mam, wypilam pol butelki zaraz jak wrocilam . Czeka mnie dlugi wieczor....cholerka. Mandat rozlozyla mi na raty, chociaz tyle. Calej sumy nie mialabym jak zaplacic, takie czasy. Gdybym miala pieniadze to nie tracilabym tyle nerwow, a tak? Ja juz mam chyba siwe wlosy od tych ciaglych zmartwien. Wyslalam kilka cv, nie odezwal sie nikt. Porazka na calej linii. A olejek rycynowy na wlosy to polecala nawet Chmielewska w ktorejs ze swoich ksiazek. Moja kolezanka namietnie smaruje wlosy oliwa z oliwek, a wlosy ma do pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka Juli współczuje, dobrze ,że rozłożone masz na raty Ferdka trzymamy kciuki, a wieczorem oblewamy zdany egzamon Jasa Ty masz byż przy mężu(choć daleko) i go wspierać. Razem łatwiej przejść ciężki okres.Jemu jest na pewno jeszcze trudniej bo jest sam w obcym kraju. Kłótnie zostaw na stare lata ( choć lepiej to słowo wykreśl ze słownika) Teraz cieszcie się sobą i się kochajcie.Wszystko na pewno sie ułoży Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram wpisy z poradami :) nie łamcie się, bo to do niczego dobrego nie prowadzi :( życie jak za krotkie aby marnować czas na zmartwienia, cieszcie się że macie kogoś przy swym boku, że możecie wyjść same na zakupy, na spacer ja tego nie mam i dlatego wiem co mówię :P GŁOWA DO GÓRY!!!!!!!!! a teraz kawusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mogę pisać bo trzymam kciuki :-) Fedka jeszcze wypnij swoją szanowną ,no i masz koppppppppppa !!!!!!! Ale 😘 dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik Teraz to przejełaś pałeczke i masz nas wspierać ! Powiem ,że idzie Ci bdb bo jak czytam Twoje wpisy ( a pamiętam wcześniejsze) to od razu mi się mordziucha cieszy. Powtarzam sobie ,Sylwik dała rade to ja też i ide do przodu. A dziś wogóle jestem szczęśliwa (TYLKO SIĘ NIE ŚMIAĆ) Robie pierogi ruskie i rano wstawiłam ziemniaki i siedziałam przy laptopie i oglądałam film. NAGLE POCZUŁAM SMRÓD PRZYPALONYCH ZIEMNIAKÓW( CHYBA NAJPIĘKNIEJSZY W ŻYCIU) WĘCH WRACA!!!!!!!!!!!! więc jak wam brak optymizmu i chumoru na dziś to się dziele. Ferdka jak Belka pisała , nadstawiaj Doope na kopniaki. Reszta meldować się!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mała hihiii, nie sądzialm ze spotkam kogos , kto bedzie sie cieszyc ze smrodu przypalonych ziemniakow :P Ale ciesze się, ze wracasz do formy ;) Ferdka ja tez trzymam kciuki ;) Belka, Sylvik 🖐️ 🌻 Julka jak dziś , usmiech na bużce jest ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane babeczki :) mnie dziś od rana pęka głowa i nawet kawa nie pomogła, ale po waszych wpisach cieszę sie że mnie ta głowa pęka ;) :) :P macie rację nie wolno się pierdołami przejmować ;) ja dziś zaczełam kuracje na głowę ( nie rozumowac dosłownie :P ) czytać na włosy ;) na pierwszy ogień poszło siemie lniane - to będzie do południa, po południu będę stosowała coś innego ;) :) za oknem zimno więc siedzę w ciepełku i chyba troszkę podziubam szydełkiem bo mam zaległości a klientki się dobijają, a jutro jade na imprezkę imieninową do mamy :) Krystyna> mmasz yorka? moja córcia o nim marzy ale niestety pies w domu to nie dla mnie, mąż jest przeciwny a Pablo się panicznie boi psów :( podeślij czasem parę fotek psiaka i napisz jak on się zachowuje w domu, może za parę lat sobie takiego zafunduję :) reszta uszy do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko tez mam problem z córka , dokladnie taki sam jak TY ;) Ubzdurała sobie , ze chce miec yorka i truje mi dupsko :O Byl moment, ze juz miałam sie zgodzic , ale znajac roztargnienie mojej córy odpuściłam sobie, przynajmniej na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ZDAŁAM :D Jestem szczęśliwa. Dziękuję wam kochane za trzymanie kciuków, nie mam wątpliwości, że to pomogło ;-) Z oblewania dziś nici, bo idę na noc do pracy ale jutro to sobie odbiję. Odezwę się później. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wowww FERDKA !!!!!!!!!!!!!!! to stawiasz kielicha !!! A widzisz ? Nie warto się załamywac , ani poddawac :) BRAWO!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Yorka :-) Ale nie tego tyci ,tyci .Felek ma 5.5 kg. Ponoć to jest orginał ......takie były na początku ,dopiero potem je" krajcowali na maluchy , "sa to teriery do polowań na myszy .....beeeeeeeeeeeeeeee :-/ Już widzę Felek i myszy :-O ,zabawił by myszkę na amen hahahahahahaha.Jest bardzo kochany i miły ,uwielbia dzieci ,on właściwie wszystkich i wszystko kocha.Oczywiście śpi razem z nami :-) Pracy przy nim jest sporo,ponieważ trzeba je czesać nawet parę razy dziennie, myć pyszczek po jedzeniu a i wymagające są co do diety.Dbać o uszy ,wyrywać kudełki które rosną w uchu :-( No i fryzjer,ale ja to robię sama.Kupiłam profesjonalną maszynkę do strzyżenia i strzygę kiedy tylko chcę :-) Oczywiście mycie zębów ,specjalną pastą :-) Pluje cholera mała :-) Polecam bardzo jako małego domownika a że jest to piesek więc jak sobie ułożycie taki będzie :-) Mrowka Ty masz domek ,więc raj dla psiaka.A do malucha Pawełek bardzo szybko się przekona .Wspaniale dzieci rosną razem z pieskiem :-)Już widzę jak razem słodko śpią :-) \landrynko ,jak nikt nie będzie chciał z psiakiem wychodzić to go do torby i razem do pracy :-)One to uwielbiają :-) Sylvi i Tobie by się przydała taka przytulanka :-) Wierz mi jest z kim pogadać :-) i pochodzić :-) Julii ,No jak tam dzisiaj ? Jasa ,Jesteś mądra babka i wiesz że to Twoje chłopisko też ma ciężkie dni,dodaj mu trochę otuchy i wsparcia a wszyskto się uda ,zobaczysz! w zgodzie siła !!!! :-) Ferdka ,kurka wodna !!! pisz jak tam Ci poszło bo muszę kotlety smażyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka :D:D:D:D Kotlety usmażyłas ?:P Julka jak tam nastrój , hę? Pokaz się nam usmiechnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka..gratulacje! Czyli jutro impreza i oblewamy? ;-) Usmiech Wam wysylam :-) Choc ja nadal nie w sosie...ale to przez to, ze z moim nie gadam... Cholera, ze tez facet jest tak ograniczony i nie wie o co chodzi....albo tak dobrze udaje ... Gdybym byla w Polsce to poszlabym sobie do kogos pogadac , pomarudzic i byloby mi lepiej...a tak siedze w tym domu sama i najlepiej przespalabym ten czas. Co do yorkow to bardzo bym takiego pieska chciala.... Raz nawet w domu kombinowali, zeby mi kupic na urodziny, ale ich powstrzymalam ze wzgledu na to, ze mieszkam tu a nie gdzie indziej i w razie podrozy bylyby problemy. Gdyby nie to, to dwa razy bym sie nie zastanawiala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotlety ,am ready :-) Usprawiedliwienie Bardzo proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na jutrzejszej imprezie ,a żałuję jak cholera.Ponieważ wybywam skoro świt .Zaliczę Kraków i Opole a jak wrócę to obiecuję że za Ferdkę drina wywalę :-) Belka "matka Felka " Julii , tuli,tuli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ferdka , gratulacje !!!!!!!!!!!! Babeczki to jutro imprezka na całego. A nie mówiłam ,że fajny dzień będzie dzisiaj. No tylko biedna Mrówke głowa bolała. Ja szykuje się jutro na ból głowy . Właśnie zaczyna padać deszcz , jutro pogoda bedzie do du....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka gratulejszyn :) i spokjnej nocki życzę :) Mrówka jak główka? mam nadzieje że już nie boli :) Może Pablo by się przełamał jak by takiego malusieńkiego psiaczka miał, yorki podobno są cudne dla dzieci. Choć i moje dwie foksterierki były niezastąpione dla syna, teraz już strauszka ślepa jest ale nadal jak syn przyjeżdża to mało się nie zabije tak biegnie go przywitać i troche popsocić :) Ja uważam że pies dla dziecka jest super bo uczy miłości do zwierząt, do ludzi, odpowiedzialności za drugą osobę ;) mojej sąsiadki synek ma 7 lat i taki huligan jest, ale psem opiekuje się lepiej niż jego matka ;) o 7.00 już go widuję na podwórku ze smyczą ;) no ale ja psiara o zawsze jestem i nie wyobrażam sobie życia bez zwierzaka w domu i w łóżku :P Oj Belisima ale się uśmniałam z pielęgnacji Twojego psa haha dobre, psu myjesz zęby? a ja dziękuję za yorka mam 2 swoje i narazie mi wystraczy a gadam z nimi to fakt bo przynajmniej mnie sluchają i nie wychodzą kiedy coś głupiego gadam :P a co Ty za kotlety robilaś? musze wrócić stronkę wcześniej i doczytać :) Landrii kup córce psa :) nie bądź wredna, a jak znam życie to potem pies będzie spał w Twoim łóżku hehe Juleczko ciche dni z M? oj dołujesz nam się kobieto :( jak chcesz pogadać to pisz emaila albo na skypa wskakuj :) Mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Mała przypaliła ziemniaki hehe ciesze się że węch wraca :) a co do moich wpisów to jak pisałam Juleczce, życie jest za krotkie aby je marnować na marudzenie i tego się trzymam. Dziś miałam zły dzień, zawroty głowy, kłopoty ze wzrokiem, jakiś lęk ale jak mnie łapało brałam się za coś i mówiłam nic mi nie będzie, mam Cie gdzieś nerwico! i przechodziło :) Mam ochote iść do kina, musze spradwzić czy wysiedze w ciemnym zamkniętym pomieszczeniu, bo ostatnio jak tylko weszliśmy na holl kinowy to uciekłam z lękiem :( ale myśle że jestem już gotowa stawić temu czoła ;) ostatnio zakochałam się w sukienkach, dodam że nie mam żadnej w szafie :P i planuje kupić sobie coś takiego: http://avanti24.pl/moda/1,103624,7265757,Sukienki_do_pracy.html ta niebieska i czerwona, dodatkowo potrzebuje siwą marynarkę. Na wiosne zmieniam styl: szpilki i sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusią Pogoda brzydka się zapowiada, pada deszcz. Wczoraj wieczorem sypał śnieg , ale teraz deszcz. Chyba wolałam już jak było biało niż taka szruga jaka się zapowiada dzisiaj. Sylwik kiedyś kochałam szpillki i sukienki , ale odkąd wlazłam w spodnie i płaskie buty tak łaże. A jakieś 10 lat temu( 15kg) to pamiętam ,że mieliśmy z M jechać na jakieś ognisko , a ja nie miałam żadnych spodni i adidasów.Musiałam na szybko kupic. Teraz ubranie szpilek , a jeszcze jakiejś wąskiej spódnicy to dla mnie masakra. Może czas się przestawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala192
no hej laseczki. Pisałam co prawda,że pogoda do bani , ale to nie znaczy ,że macie się nie meldować. Już mi tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) byłam na fitnessie fajnie było, kobitak taka wesoła, dała nam wycisk. Na 1 raz wzielam sobie cwiczenia na płaski brzuch, napierw nas rozruszała a potem brzuszek i na koniec takie spokojne cwiczenia. kupilam sobie karnet 12 wejsc w miesiącu i moge chodzi na jakie zajecia chce, a nie tak ze sie zapisuje na jakies. od poniedziąłku zaczynam praktyki, mam siedzieć w laboratorium od 8 do 16.. aaj był u mnie moj Ka i został dzis na noc... a rano awantura. on chrapie a ja nie jestem w stanie przy tym spac nawet stoper mi nie pomagaja. on nie w humorze bo go budze i musi spac na jednym boku ja zła bo nie wyspana tez... pojechal do swoich zajec i powiedział ze dzis nie przyjedzie... ale i tak pewnie wroci.. a dzis ze współlokatorka umówiłysmy się na winko i pazurki... ona jest kosmetyczka. a ja mam do tego zrobi grecka sałatke. Dziewczyny ja też kiedyś chciałam miec króciutkie włosy, ale mam duże czółko, a potem zakochałam sie w lokach i tak juz od kilku lat... ale teraz mam faze na rude włosy, ale brakuje mi odwagi. Mała jak tam Twój węch i smak? Lnadrynko, Belka ja nie lubie tych małych psiaków... Ferdka gratulacje zdanego prawka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×