Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Witanko :-) \__/> bardzo prosze :-) Widzę że moje koleżanki za porządki się wzieły .Muszę i ja coś pomalu dmuchnąć i upchnąc :-)jak na razie balkon "wypralam"cobym mogla pranie wieszać.Czekam az młoda pozabiera swój dobytek ,ponoć w tym tygobniu.Kupują to mieszkanie od półroku i cos kupic nie mogą.A przez trzy lata u mnie magazyn sie zrobił .;-P Sylvik jak zdrówko ? Dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję herbatę owocową :D Cały weekend pracowałam, dzisiaj też. Wolne mam dopiero w środę a już padam na twarz. Rady w sprawie oczu wzięłam sobie do serca i nakładam okularki. ;) Mam dziś kupę roboty w kompie. Za oknem byle jak, zimno, wieje i same chmury. Chyba raczej nie ma nadziei na słonko. :( Młoda jedzie gdzieś pod Parczew w związku jeszcze z tymi szkoleniami z Fundacji. Okaże się czy dostanie skierowanie na staż. Jakby dostała, to miałyby zacząć się od czerwca i przez pół roku. Dziewczyny czy któraś ma jakieś doświadczenie w organizowaniu zjazdu absolwentów? Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. :O Chyba najpierw zbiorę grupę pomocników, ale ciężko będzie. Ludzie raczej nie lubią się udzielać. Wolą gotowe. Mam się za to zabrać po świętach. Przydzielono mi to jak kolejne zadanie. Pomóżcie radami. Plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki ;) A ja nic wielkiego nie zrobiłam przez sobotę . Mialam aseksualne podejscie do pracy :O :P Wczoraj się goscilam i weekend jakos zlecial ;) Kania a na ile osob robisz ten zjazd ? To ma byc jakies wieksze zbiegowisko, czy tylko wybrane klasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie naczynia tajin
zapraszamy do obejrzenia nowej kolekcji marokanskich naczyn do tagine ... Egzotyczne gotowanie marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka mamy wziąć pod uwagę 5 roczników. To jakieś 600 osób. Ale wiadomo, że mniej wyrazi chęć uczestnictwa. Najpierw musimy zebrać komitet organizacyjny. Normalnie full roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka mamy wziąć pod uwagę 5 roczników. To jakieś 600 osób. Ale wiadomo, że mniej wyrazi chęć uczestnictwa. Najpierw musimy zebrać komitet organizacyjny. Normalnie full roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Kania...Tobie czesto sie tak "szczesci", nie? Wczoraj powitala nas wiosna, ale u mnie jak na razie bez slonca. jest jakies 13, 14 stopni... W sobote bylo cieplej, polazilismy sobie po bazarkach, kupilam sobie mala czarna torebeczke i ksiazke. Widzialam super butki, ale byl ostatni za maly rozmiar....w sobote pojedziemy wczesniej, moze zlapie jakas okazje :-D Ostatnio zle sypiam, mam koszmary, budze sie spocona albo drze z zimna, jakies schizy normalnie... To mnie cos w nocy zaboli, kluje, itd. Przesilenie wiosenne czy co? Moze to przez nerwy? Robie sobie ostatnio rumianek przed snem, ale jak widac wcale nie pomaga... Swieta spedze tutaj, troche mnie to doluje, ale co zrobic... Powoli czas zaczac jakies porzadki i wniesc do domu troche swiatecznej i wiosennej atmosfery... Jakies kwiatki w domu i na balkonie... W niedziele przyniose z Kosciola galazki oliwne, taki ich zwyczaj swiecenia palm :-) Katarzynek..dzieki za maila, oby dalej tak fajnie i ciekawie bylo :-) Trzymajcie sie babeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was prośbę potrzebuje przepis na drowotną sałatkę, moze Julia coś włoskiego byś podpowiedziała, jakieś kiełki, oliwy z oliwek i takie tam żeby nie było nic niezdrowego no i zeby była smaczna ;) ja rzadko robię coś takiego więc nie mam pomysłu a potrzebny mi przepis sprawdzony a nie z netu, podpowiadajcie :) ogólnie leczyłam zatoki po myciu okien dziś już lepiej :) Kasia> ciekawa praca :) Kania> potrzebny Ci dobry komitet organizacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka zamiast rumianku pij melisę :) Melisa uspokaja, rumianek jest przeciwzapalnym ziołem :P ;) Albo wez sobie jakies tabletki ziolowe na wyciszenie. Myslę, ze te sny koszmarne masz na podłozu nerwowym, stres, itp....Te kłucia tez,....mysle ze magnez, meilsa i jakies tabletki pomogą na te dolegliowsci . Ah now ałsnie, Katarzynek pewnie czytasz ,ale nic nie piszesz....tez dzęikuje za maila, i jedno co moge napisac to to , ze troche Ci zazdroszcze, bo to co robisz obecnie wydaje się bardzo ciekawe i nie ukrywam, ze lubie tez takie programy ogladac dotyczace tego tematu :) Tak wiec jak bedziesz miec kiedys przypływ energii i nadmiar czasu, zdradx troche tajemnic lub cos opowiedz. J alubie takie ciekawostki :P Kania wow, wowspora impreza. Ale zaszczyt Cie kopnął :P Przede wszystkim musisz wyznaczyc sobie kilka chetnych osob , ktore beda odpowiedzialne za wynajem salii( chyba ze to bedzie w szkole), za oprawe muzyczną , kwiaty, jakies wiersze, przemowienia, moze jakis fotograf, catering, zaproszenia. Ustalic sobie datę spotkania, liste osob zaproszonych . Ty jako głowna dowodzaca musisz ekzekwowac od nich zanagazowanie i wyznaczonych terminow. Sama nie podołasz temu, za duza impreza . Zacznijecie od daty. Musicie ustalic terminy spotakan, podczas ktorych bedziecie imformowac o wszystich posunieciach . To chyba tyle na poczatku. Myśle, ze potem juz pojdzie Wam latwo .Wbrew pozorom, nie jest to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Zakonczylam wpisem wczorajszy dzien, dzisiejszy rozpoczynam :P Kawa !!! Wstawac!!!. Pikene słonce za oknem, mam otwarte drzwi na balkon i wdycham rzeskie powietrze. Zapowidada się przesliczny , wiosenny dzien ;).. Niestey ( a moze i stetey) mam wolne kilka dni , wiec wykorzystam słonce i oglenie dobra aure na drobne porzadki. Mimo zmeczenia i polowy nieprzespanej nocy , chce mi się cos robic ;) Julka a Ty jak spalas dzisiejszej nocy ? Buziaczki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kawusi sie podłaczam :) LAndrynka nie przesadz z tymi porządkami i koniecznie załóż coś na głowę przy myciu okien ;) Julia> jeszcze nie poczułaś wiosny? to napewno przesilenie wiosenne u mnie pomału już ustępuje, Landrii ma racje witaminy koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kawusi sie podłaczam :) LAndrynka nie przesadz z tymi porządkami i koniecznie załóż coś na głowę przy myciu okien ;) Julia> jeszcze nie poczułaś wiosny? to napewno przesilenie wiosenne u mnie pomału już ustępuje, Landrii ma racje witaminy koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj biore magnez z witaminami, a rumianek tez pije :-) Landrii....tutaj wlasnie pija go litrami na uspokojenie :-) Tez na poczatku mnie to dziwilo, bo u nas (w Polsce) to wlasnie melisa albo lipa na uspokojenie, a tu rumianek. W sklepach, markatach rumianku full....a innej herbaty jak na lekarstwo :-D Ostatnio mialam herbatke rumiankowo-koperkowa (koper wloski), a teraz kupilam sobie rumianek z wanilia i miodem :-) Spalam troche lepiej, zjadlam lekka kolacje, wiec to tez pewnie pomoglo. Zrobilam kolorowa salatke z piersia, zdrowo i lekko :-D Mrowka....czy to maja byc salatki na jakas specjalna okazje? Bardzo dobra i ladnie wygladajaca jest grecka, pewnie znasz....Ja robie tak: salata (moze byc lodowa), czastki pomidora, ogorek swiezy, paseczki papryki, czerwona cebula w piorka, ser feta i oliwki. Przed podaniem polac sosem, robisz sama z oliwy, octu winnego i przypraw, albo daje sos knorra (mieszam z oliwa). Inna to taka z selera naciowego, z piersia kurczaka i orzechami wloskimi. Piers kroisz w paski ( sol i pieprz), podsmazasz na odrobinie oliwy , potem kroisz , dajesz pokrojone lodygi selera, dajesz orzechy wloskie i calosc polewasz sosem z oliwy i cytryny . jest baaardddzo smaczna. Rucola, male platki jablka, platki parmezanu, orzechy wloskie.....I to rowniez przezd podaniem lekko polac oliwa+ cytryna :-) Z kielkami przychodzi mi do glowy jedna, ktora robilam: kolorowa papryka w kosteczke, ser zolty w kosteczke, kielki i do tego podaje sie osobno sos czosnkowy.... Napisz na jaka to okazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie doczytałam co tak Juleczce było? musze wrócić strone wcześniej. a sałatki Juleczko możesz podać wszystkie jakie masz hehe tylko latwe,szybkie i takie :) lubie sałatki ale nie mam talentu do komponowania ich :( wczoraj caly dzień spędziłam na dworze, przesadzalam tulipany, posadziłam kwiaty do donic, super jak wiosna jest i do tego ciepełko. Jutro mam w planach malować bejcą moją beczkę, wyśle Wam fotki jak skończe i jakoś ogród bedzie wyglądal ;) milego dnia i do wieczorka ide robić obiad, dziś mielone i surówka z marchewki z porą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Julia :) sałatka ma być do szkoły dziewczę chciało sie wykazać ;) będziemy testować i zobaczymy która najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z piersiami kurczaka odpada ma być zdrowotna cokolwiek to oznacza a co to jest rucola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rukola :-) to typ salaty :-) Dosc specyficzna w smaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rukola jest super, rzeczywiscie specyficzny smak,ale wlasnie niej salatki sa inne w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tak na chwile bo zaraz wychodze na praktyki ;) koperek to mi sie z malymi dziecmi kojarzy ładniutka pogoda az chce sie wyjśc z domu :) wyśle Wam jakieś fotki zaraz, wczoraj dostałam :) no dobra buuziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) I jak tam sałatki Mrówka? Julka fajne przepisy podala ;) Bling jak tam przygotowania do wylotu ? Prawda , ze nasza Katarzynek sliczna dziewczyna ?? Dziekuje za foteczki. Reszta na mailu :) Sylvik no cos pieknego w tym Twoim ogródku :D A ja zaraz Wam wyslę moje wiosenne kwiatki, ciekawa jestem czy zgadniecie co to za kwiatki ? :P Ciag dalszy pieknej, wiosennej pogody .....jak pomysle ze strasza w przyszłym tygodniu deszczem i sniegiem , to juz mi niedobrze , blee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle z doskoku ale czesto o Was mysle co tam u Was slychac,nawet wychwalalam talenty do dziergania,przy zakupie serwety na swieta Szykuje sie do wylotu i nie wiem co mam spakowac czy szalec z letnimi rzeczami czy na ostatnia chwile spytac o pogode i wtedy wrzucac do walizki Daria wczoraj poleciala na 3 tygodnie do Polski,mamy troche laby w domu wiecej miejsca Ogladamy domy,mieszkanka ale ciezko bedzie a w maju musimy sie wyniesc Zaraz lece na solarium zeby troszke nabrac koloru a ,jak nie nabiore wystarczajaco to chyba doprawie sie samoopalaczem. Kasiu dziekuje za zdjecia i oczywiscie calej reszcie za rozne maile,dziekuje za pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> kwiaty są przepiękne to do domu? czy na balkon? Kasia> masz swietną fryzurkę a co do buzi to masz taki typ twarzy jak i moje dziewczyny ale to dobrze przekonasz się o tym po latach taka twarz dłuzej zachowuje młodosć ;) Sylvik cudowne kwiaty, ja dzis tez już kupiłam prymulkę ale póki co jedną do ozdoby na świeta, na podwórko chyba jednak z kwiatami jeszcze poczekam po świętach :) i o bratkach też chyba pomyślę ;) ja jestem załamana bo robi się ciepło i trzeba zdjąć czapkę a włosy jeszcze nie odrosły :( znajomi dostają szoku na mój widok oczywiscie bez komentarzy się nie obeszło, wrrrrrrrr, no nic jakoś przecierpię jeszcze miesiac mam nadzieję że potem będzie lepiej, a teraz kawuuuuuuuuusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka , zartujesz z tym pytaniem ? :P :D I pokaz wreszcie ta swoja fryzurke ?!!! Pewnie przesadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii....krokusy???? Fajna dekoracja :-) Katarzynek...buzka swieza jak wiosna :-) Sylvik...Ty nadal w ogrodku? Mrowka...daj, pewnie nie jest tak zle... Zaloz bluze, spodenki i czapeczke z daszkiem :-D Oczywiscie zartuje.... A widzisz chociaz jakas poprawe? Belka....co z autem? Jasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes????' Mala, Kania, Bling, Olajda i cala reszta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wysiliłam ;) Umyłam jedno okno. Kurde w którą stronę spojrzałam, to kupa roboty w tej chałupce. Tu zamiotłam tam wytarłam, ugotowałam i dzień się kończy. Jutro do pracy i rekolekcje. Chyba sobie odpuszczę w tym roku. :( Katarzynek na fotkach wyglądasz jakbyś miała ze 16 lat Małolatko :) Landrynka te kwiatki to na stół świąteczny? Sylvik ponoć mają jeszcze być mrozy, żeby ci te cudności nie pomarzły. Moje róże na podwórku pomarzły doszczętnie. Jak nie odbiją od korzeni to będzie marnie. :O To były pnące róże. Rusztowanie stoi gołe, trzeba było wszystko ściąć do samej ziemi. Pożyjemy zobaczymy... Mrówka włosami się nie przejmuj. Odrosną. I nie przesadzaj że źle wyglądasz. Ziele skrzypu pielęgnuje włosy i paznokcie. Bling 🌼 Mala 🌼 I reszta 🌼 Biorę się za power pointa. Ponoć w poniedziałek lub wtorek egzamin. Trochę lepiej mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×