Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Mała Ty ranny ptaszku :) Katarzynek kup ostatni numer Urody ja się zakochalam w rudych włosach, mi się podobają a mój M zakochany wrudościach i też sie waham troche nad zmianą koloru :) ja już pomyłam podlogi w domu i na klatce schodowej, rozpaliłam w piecu, zaraz obiadek i capucinko ;) pogoda do bani ale co tam, życie jest piękne hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja się melduje ;) Juz od 8 jestem poza domem :O Pogoda do bani i chcialoby sie pospac , ale nie dali mi dzis :( Katarzynek ja mam taki sam problem z moim M. Dlatego zawsze się staram usnac szybciej od niego. Bo jak zacznie on swoją "arię" to mam noc z głowy . I tez się wkurza , ze go ciągle szturcham :P Sylvik no nooooo, masz rację , zycie jest piękne :D A co do rudosci, to ja raz ze nie zmieniam koloru tym bardziej na rudy, a dwa ze nawet jakbym chciala , to moj M tego koloru nie trawi :O I zapowiedzial mi , ze nawet mam o tym nie myslec , bo mi zrobie eksmisję z chaty :P Z sukienkami u mnie podobnie jak u Małej , z tym ze ja nosze buty n aobcasie zdeczko wyzszym :) Sukienek w swoeje kolekcji nie mam , jedynie 2 spodniczki i to zimówki :P A pomyślec, ze kiedys dawano dawno , w swojej garderpbie mailam tylko i wylacznie spodnice i sukienki :) Ale to byly czasy, kiedy kazdy niemal ciuch szyla mi moja mama i moje kreacje byly jedyne w swoim rodzaju :) Robie sobie teraz drugą kawę , bo padam na twarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na temat TOPIK
a gdzie szczupaczek przebywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik To myśl dnia , a nawet miesiąca. ŻYCIE JEST PIĘKNE tym bardziej ,że Ty to napisałaś!!!!!!! Co do rudości to kiedyś farbowałam na rudo , powiem wam ,że czułam się dobrze w tym kolorze. Kiedyś jak ( z 15albo więcej lat temu) byłam u stylistki . Ona mi powiedziała ,że mam nie określony typ urody. Bo włosy mysie ( ja je tak nazywam) oczy czarne, cera jak u rudzielca, blada i piegowata, oprawa oczu ciemna. Niby powinnam się cieszyć bo we wszystkim mi niby dobrze. Choć do pewnych kolorów musiałam dojrzeć. Ale fakt po latach czuje się dobrze wwiększości barw. No może nie przekonałam sie do błękitów. Katarzynek chrapania nie trawie , mimo pięknej sypialni , M spał w drugim pokoju. (jest facetem dochodzącym, to ma swoje plusy) Jak mój mały i tak mnie budził co 2 godz. do karmienia ,do tego M chrapał. Nie dawałam rady . Może żeby to były dźwięki z opery to jeszcze, ale miałam wrażenie ,że śpie w firmie ,która uruchamia stare silniki. HIHI No ,ale spódniczki wyciągne tej wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko babiniec jest i tak jest dobrze :P posłałam Wam fotki :P Katarzynek mnie natchnęła i zmiana image ;) Mała zazdroszcze stylistki, ja nie moge znaleźć nikogo w pobliżu a gdzieś jechać to mi się nie chce :( co do sukienek, to ja właśnie do tej pory tylko spodnie i niskie buty, na sportowo, ale przez tą chorobę naprawde mam codziennie ochote na kolejną zmianę i zapragnęłam sukienki ;) tak troche sexi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik fiu , fiu........;) ;) ;) Mała dokładnie, jak w takiej firmie :P A zjak mu o tym powiedzialam, to się obrazał, wiec nagralam to chrapanie. Oburzony odpowiedzial, ze jaja sobie z niego robię :P A czy taka wizyta i wizazystki jest droga ? Czasami myślałam o tym , ale bałam się , ze cala moja kolekcja ciuchów pojdzie do lamusa , a nie stac mnie na to aby wymienic garderobę :( I co w ogóle w atkiej sytucaji powiedziec ? Chce wyglądac seksi ? ;) Wykrywacz nawiedzonych babiniec i owszem, ale zawsze mozna to zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik fajnie Ci tak:) jak rozjasnisz wyślij jeszcze :) ja myslałam o takim bardziej marchewkowym, ale bez przesady :)) tylko boje się, niby jestem taka blada, piegowata to moze i będzie pasowało. ale szkoda mi troche włosów ten kolor co mam to mój naturalny. O i o chrapanie była awntura telefoniczna i smsowa... i nie przyjechał. napisałam mu że jestem zła bo to ja musze spac w stoperach, ja zmuszam go do odchudzania i ja szukam jakis plastrów na nos a oni tak na mnie warczy... jak spimy u niego to luz bo go wyganiam do innego pokoju. a on uznał ze mój sms jest niemiły. tylko ze ja nie odeśpie tego w tym tygodniu bo mam na 8. zresztą wiem że nie przestanie chrapac o tak sobie, ale niech coś z tym robi. ja nie oddam mojego snu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik> kiedyś miałam tylko takie kolory ale jak wyszłam z rudości ze cztery lata temu to tak już zostało, kolor jest fajny nie wiem czy jasniejszy jest wskazany przy twojej ciemnej karnacji co do sukienki to nie udało mi się dostać na tą stronę coś z tym linkiem jest nie tak, ale ja w tym roku postanowiłam założyć sukienki i już jedna jest uszyta, druga się szyję a na trzecią zamówiłam materiał ;) powiem wam że nie ma to jak kobieta w sukience albo conajmniej w spódniczce całą zimę przechadzałam w portkach i mam już dosyć ;) :) dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka moje gratulacje 🌼 Sylvik do mnie nie dotarło nic Rzeczywiście życie jest piękne. ;) Dziś stłukłam dwa talerze i to nie było specjalne. Chyba jednak wolę weekendy spędzać w pracy. w Poszłam sobie buty kupić. Kupiłam.... za duże bo te wymiarowe były za niskie w podbiciu. Na wyprzedażach dziadostwo normalnie. Chciałam kupić bluzkę. Pytam o cenę 38 zł. Przymierzam, dobra. Kupuję już kosztuje 42 zł. Wkurwiłam się, nie wzięłam. Na rynku kupię za 30-35. Niech spadają. Dziś dzień raczej nie udany. A na dodatek wczoraj zostawiłam myszkę od laptopa u koleżanki. Nie lubię pracować przy kompie bez myszki. Przynajmniej na obiad wszystkim smakowały gołąbki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloł :-) To zaczynamy drineczkowanie. Stawiam Żubrówkę i czystą - jak kto woli :-) Kochane, jeszcze nie mogę uwierzyć w to, że zdałam ;-) Po krótce opowiem wam, że trafiłam na tego samego egzaminatora co m-c temu. Trochę byłam w szoku, bo jest około 70-ciu egzaminatorów a ja po raz drugi trafiłam na tego samego. I zabrał mnie znowu na to samo skrzyzowanie, co m-c temu oblałam. Ale już teraz miałam to opanowane i nie dałam się :-) Egzaminator kierował mnie na takie trasy na których nie jeździłam wogóle na kursie. "Męczył" mnie 50 minut :-) Jak już wylądowaliśmy w bazie czyt. w ośrodku to powiedział, że trochę pomogło mi szczęscie :-) Wynik pozytywny, życzę szerokiej drogi :-) Emocje tak mnie jeszcze trzymały, że po nocce w pracy nie czułam zbytnio zmęczenia :-) Macie rację, życie jest piękne pomimo wszystko. Zapraszam na małe alkoholizowanie się :-) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka no to ucztujemy :) Kania nie wiem czemu nie doszło, musze sprawdzić może nie mam Cie w kontaktach :( fajnie że kolor się Wam podobał ;) ale właśnie mam nałożony czerwony na włosy bo tamto byo tylko rozjaśnienie mojej czerni ;) a Mróweczko ja już nie taka opalona, po zimie blada jestem :( :) dobrze że mój M rzadko chrapie, bo nawet to czasem mnie wkurza, więc Wam szczerze współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do drinkowania :P Dla mnie żubrówka ze sokiem jabłkowym :D Sylvik troche mi ulżylo jak napisalas , ze to bylo tylko rozjasnienie , bo jakos ten kolor nie przypadł mi do gustu :) Mysle, ze w bardziej żywszym kolorze będziesz zdecydowanie lepiej wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia Ferdka po tej Twojej żubrówce cosik mnie głowa boli. Pogoda jescze gorsz niż wczoraj, pada i strasznie wieje. Nikt i nic mnie z domu nie wyciągnie dzisiaj. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pogoda masakryczna . Mnie dzis przysszlo miec dyzuzr w kuchni :( A tak mi sie nie chce :( Jestem okropnie zmęczona minionym tygodniem i najchętniej przespałabym i przelezalabym calą niedzielę . Sylvik ja uzywałam takiego płyny z Vichy. Napiszę tylko SUPER :D Wybywam do kuchni 😭. Za to Wam Wszystkim zyczę miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Ferdka moje gratulacje!!!! Super wiadomość, ze już masz to z głowy :) Sylwik, mi się włoski podobały... ale teraz będą pewnie jeszcze ładniejsze :) U mnie nic nowego... nadal na diecie jestem... wczoraj mi się dopiero dała we znaki, miałam potworną ochotę na ciasto, ale przyjaciółka mnie poratowała jakimś ciaskiem z odżywki białkowej :D Aha a zmężem już dobrze, tylko czasem jak coś nie idzie i się wszytsko skumuluje to jakoś robi się dość i nerwy biorą górę... to już trwa jak dla mnei za długo... i chciałąbym już być z nim...a tu nadal nie ma widoków kiedy to będzie :( No ale jakoś się trzymam.... tylko głowy nei mam do niczego bo ciągle myślę o nim i irytuje mnie ta rozłąka coraz bardziej.... Pozdrawiam was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa pamiętaj, ze w takiej sytuacji jak Twoja , nerwy nie są wskazane :) Nudzę się jak diabli :O Nikogo w domu nie ma, nic mi sie nie chce robic .....................ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej wieczorkiem. Landrii ja też przebimbałam cały dzień . Rano obiad podszykowałam. Rosołek juz był gotowy na 9, kurczaka zabejcowałam ,ziemniaki obrałam , później tylko do piekarnika i juz. Cały dzień przelezałam, szydełka nawet nie tknęłam. Graliśmy z dzieciakami w eurobiznes i to chyba była jedyna rzecz jaką zrobiłam. Pogoda koszmarna , śnieg sypie strasznie. Ide sobie zrobić domowe SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia No i zasypało i to porządnie. Tana oko to jakieś 30cm śniegu. Zero stopni więc będzie niezła chlapa. Śnieg dalej pada wielkimi płatami. A więc łopaty miotły w dłoń i do odśnieżania czas ruszyć. Sąsiad właśnie bluzga pod oknami walcząc ze śniegiem. No nie dziwie mu się ,wyszedł jak zawsze i nie myślał o śniegu,a teraz się spóźni. Miłego dnia Na pocieszenie Krajobraz bajkowy,drzewa ,linie energetyczne oblepione śniegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Jestem już w domku.Droga ...dramat:-( No ale szczęśliwie przejechaliśmy,dojechaliśmy :-) Mała ,masz rację, krajobraz bajkowy :-) Zanim ten śnieg zamieni się w "bryję" muszę zrobić parę zdjęć. Sylvi ,Kotlety piekłam takie najnormalniejsze z piersi indyczej ,do panierki dodaje sezam. Co do mycia zębów piesa, to u yorków jest to mus bo kamień bardzo się osadza i psuje im ząbki.Jestem dumnia z Ciebie Sylvik ! świetnie radzisz sobie z ta cholerna nerwica:-) A że wiesz na czym to polega ,więc wiesz jak pomóc innym :-) Ładnie Ci w Tych włoskach ale w ciemnych też Ci do twarzy Widze Cię "na Kleopatrę" Strona z sukienkami nie otwiera mi się :-( Katarzynek super sprawa z tym fitnesem.Ja na razie w domku ćwiczę ,co-by sie rozruszać,bo kondycji ZERO!!:-( A co w tym laboratorium będziesz robić ? Landi ,juz widze jak wystrojona na "sexi' maszerujesz do "fabryki":-) , eeeeeee!!! a może to Pomysł ;-P Mrowka ,mój M tak samo jak Ty uważa ze kobieta w sukience ,bądz w spódniczce ,na obcasie ,wyglądają super.Ja co prawda rożnie mam z tym ubieraniem ale owszem lubie sukienki :-) Kania , a mowia że zakupy jak nic innego uszczęśliwiają kobietę :-) I ja mialam w sobotę gołąbki na obiadek :-) Ferdka , dzisiaj wieczorkiem wypiję drina za Twoje prawko ;-) Miłego dnia :-) Zbieram się na zabiegi . Potem podeślę Wam zdjęcia z mojej "wycieczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) za oknem słonecznie,biało i superaśnie :) wracając do domu natknełam się na sarenki przebiegły mi przed samochodem, ja niewiem jak można z taką gracją się poruszać ;) przepiękny widok, poprawił mi humorek :) do tego jak poszłam po leki do apteki to sobie przy okazji zafundowałam krem odżywczy z vichy a nowej serii różanej po nawet niezłej cenie :) a co w końcu człowiekowi tez się mały bonus należy ;) no i ogólnie jestem na happy :D i wam tez tego życzę :) wszystkim po kolei, nie będę u wymieniać wszystkich bo to domena Landrynki pamiętać o każdym wpisie ;) :P ja przeczytałam wszystko i już zapomniałam co komu napisać ;) więc dołączam z kawusią i czekam na resztę wpisów :) :) a odniosę się jeszcze do ćwiczeń Belka jak się zmobilizować no jak?! nic nie pomaga niech juz bedzie to ciepełko to ruszę do ogródka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Ja dziś bez swojej domeny :P Tez ogólnie do wszystkich :D Faktycznie za oknem piekne widoki i to w miescie, a pewnie jeszcze piękniej jest za miastem :) Belka czy Ty nie mialas w sobote swojego swieta Imieninowego ? :P ;) Sylvik masz list ode mnie :P ;) Kania 🖐️ ;) Mała 🖐️ ;) ............i dla wszystkich ❤️ ...a co.....?! ... troche slodkosci na poczatek tygodnia, oby wszystkim nam dopisywały humory takie jak Mroweczce ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Babuszki moje :-) No i u mnie juz lepiej :-) Za oknem rowniez slonecznie, w sercu od razu cieplej i radosniej... Poki pamietam....Blingus...ja mieszkam spory kawalek od Rzymu :-D wiec watpie, ze mnie odwiedzisz, no ale jak cos to czuj sie zaproszona do Turynu :-) Sylvik....fajny pomysl z ta zmiana kolorku, czekam na finalowy kolorek :-) Mnie cos kiedys strzelilo i "farbnelam " sie na marchewke :-D doslownie! Ale bylam wtedy mloda..mialam ok.18 lat.... Nie nosilam dlugo tej rudosci, moja mama mnie nie trwila doslownie, tak samo nie lubi mnie w lokach :-) A Belka podunela fajna propozycje- moze skusisz sie na np. grzywke a la Kleopatra? To by byla zmiana!!!!!!! Ja mam aktualnie tez odrost i musze cos zrobic, tutaj niestety wyrzucam mase kasy u fryzjera, a efekt jest naprawde malo zadowalajacy...moja siostra namawia mnie, zebym sprobowala nalozyc sobie sama farbe ...Tyle, ze ja mam baleyage, wiec zmiana bylaby na jeden kolorek, na pewno jakis jasny , no ale sama nie wiem.... Co o tym myslicie? Ps. wczoraj zaserwowlismy sobie igraszki z miodem , polecam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka hm.......no nooooooo................ igraszki ? z miodem ? zdradź troche tajemnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka wrzuć jeszcze raz na te tańsze vichy - może bym te ampułki sobie zafundowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×