Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

dzień dobry! a ja coś spac nie moge... obudziłam się i nic... Landrynko mam nadzieję,że dzis juz lepiej się czujesz i nie bierzesz się za robote, której Ci nie wolno? Mrówka duzo ludzi ma taki kojec dla psów wiec chyba to sie sprawdza, tylko z czasem miesce tam robi sie wydeptane od trawy ( nie wiem czy masz jakaś na podwórku) Juli ja to wcinam mase słodyczy i czipsów i tez czasem mi cos wyskakuje ale nie za czesto. Jasa to TY światowa kobieta jesteś mieszkalas w różnych miejscach :))) Tak, Taku ja uwielbiam placki ziemniaczane i tez bez tluszczu to dla mnie nie placki. Bling no własnie co TY tak na dzieci swoje na nie jesteś nastawiona ciagle piszesz, że gdzieś obok Ciebie są dzieci, a co twoj facet myśli o Waszym dziecku? u mnie bez zmian ciagle jestem rozbita między P i K ciagle i niepotrzebnie. mam jakis problem żeby zebrać myśli. pojade sobie na dluzej do rodziców na świeta wiec moze pomyśle jak sie odetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze to Kania lub Mala tak wczesnie napisaly,a tu niespodzianka Katarzynek spac nei moze. Ja w sumie tez mialam tak wstac,no ale wczoraj moja Norwezka (Siv) napisala , zebym przyjechala na 10 . Jasa to ja sie ciesze ,z emnei tam nei ma w tym Londynie w tym Mixie. Przeciez to byloby katastrofa dla mojego konta. Hihi No ale w sumie na przyklad butow nigdy za wiele i te moje nieszczesne 41..... Katarzynek, Ja od poczatku zwiazku z K czy A komunikowalam ze dzieci nie chce. Adek na razie to sam jak dziecko,tylko go piescic, glaskac, drapac,przytulac.... Ale na mysl o dziecku dostaje takiego mazaka na twarzy ze szok. Juz mi tu mowi o slubie, dzwonieniu do taty ,wozkach. Ja jestem pewna ,ze to falszywy alarm i go studze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś wyjatkowo wcześnie wstałam pokręciłam się po kuchni wypiłam kubek mleka i sie szykuje do dentysty z Pablo - ciekawe czy otworzy buzie :( już się nakręcił ze nigdzie nie jedzie Lamdrynka - ja tylko raz postanowiłam w tamtym roku być przyklładną gospodynią i wypucowac okna na świeta - swoje odchorowałam i teraz to pierniczę okna ;) :P jak na nie spojrze to tez mi się tego hm hm coś robi ale co tam, za oknem gwiżdze i to mi wystarczy ;) Dziewczyny - te młodsze ;) ja niewiem dlaczego was przeraża myśl zostania mamą - uwierzcie mi nikt nie okaże wam tak prawdziwej i szczerej miłości jak wasze dziecko :D przynajmniej w tej pierwszej fazie życia ;) bo juz mój Paweł jak mu coś zabronie to robi obrażoną minkę i mówi że mnie nie lubi :P :) ale za chwilkę przybiega i się przytula - jeszcze he he i co wy z tą odpowiedzialnością - tak jakbyście teraz były zupełnie nieodpowiedzialne .... :P no ale ja to jestem starej daty to mam swoje zdanie i tego się trzymam :P ale też uważam że nie każdy jest stworzony do bycia matką - jak się kobita nie nadaje to lepiej żeby tego dziecka nie miała ;) o i tak se poklepałam a teraz ide dziergac tą kieckę bo kurde no nie zdąże na tą imprę - jeszcze trochę mi zostało a przecież nie będę dziergała w wielkim tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO faktycznie , ale z Was ranne ptaszki :P Katarzynek ? Wszystko ok ? Lubisz spac , a dziś co ? I powtarzam jeszcze raz, w sytuacji , ktora masz nie powinnas miec dylematu :O Sluchaj starszej koleżanki....nie ładuj sie w bagno ..i przestan sie zadręczac , szkoda czasu i Twojej młodosci na takie zmartwienia ;) Blinguś łoj jak ja jestem ciekawa jak wypadnie ten Twoj test ;) A zachowanie Twojego A świadczy tylko o jego dojrzałosci ;) Mrówka a w Wielkim Tygodniu nie można dziergac :O ? Czy nie bedziesz miec czasu ? Mam dziś samochód do dyspozycji, wiec zaraz wsiadam w bryke i jade zalatwic kilka spraw :) Korzystam tez z momentu kiedy nie pada , bo potem po miescie się jezdzi okropnie . Miłego dnia Babeczki dla Was Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja tez dzis wczesniej :D Mam zamiar na "targ" pojechac :P Jest ladnie, slonecznie, wiec sobie polaze :) Chcialabym sobie jakies spodenki do biegania kupic. dzieki za wszystkie rady i wskazowki, ale co do mojego sposobu odzywiania to raczej nie ma sie czego przyczepic. Owszem, niedawno mialam okres na slodycze, ale jak pisalam u mnie to bylo dosc dziwne, ale dalam sobie z tym rade. jesli chodzi o cukier to uzywam 2 lyzeczki dziennie cukru z trzciny, wiec to nie jest jakas tam wielka ilosc, nutelle mialam taka "jednorazowke", a z niej dalam rade zrobic 3 razy kawke, wiec tez po problemie. Bialego pieczywa nie jadam, a w mojej lodowce moze nie byc nic, oprocz warzyw. Moj mnie nazywa krolik, kozka, itd.. Kielbas praktycznie tez nie jadam, czasami jakas chuda szyneczka i tyle. Ostro tez nie moze byc, bo moj nie lubi, tak wiec widzicie.... Napojow gazowanych nie pijam od ponad roku, slodzonych tez nie, jak juz to soki... Wydaje mi sie , ze trudno znalezc jakies wieksze bledy w mojej diecie ;) Nie powiem, ze czasami ciasta nie zjem, ale to nie jest przeciez od swieta :) Przyczyna tkwi gdzies indziej, chyba ze mam na cos alergie i nie wiem. Albo taka moja uroda :( Ze tez u mnie nie ma takich sklepow jak w Anglii :( Chociaz na roznych targach mozna cos wyszperac za nieduza kaske. Albo w outletach... Dobrze, ze przestalo wiac, wczoraj kwiaty postawilam na ziemi, bo inaczej nic by z nich nie zostalo. Milego dnia babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że nie będe miała czasu ;) bo przeciez będe piekła mięsiwa, piekła placuchy i robiła sałatki :D a po południu będę czas spędzała w kościele :P lecę do tego dentysty Pabla troszkę ustawiłam może będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko Bling ludzie tu z ciekawosci zdychaja. Moglabys sie wreszcie pojawic?? :P Mrowka ile ty masz dzieci tak w ogole?? Katarzynku wez sie w garsc z tymi chlopami!! Inaczej bede wredna i powiem, ze o twoim problemach to marze!! Julii a moze to wina kolorowych kosmetykow. Pudrow, podkladow, mleczka do demakijazu. Wiesz ja np, tak jak duza czesc kobiet nie moge zmazac buzi mleczkiem przetrzec tonikiem nasmarowac kremem i isc spac. Musze richtig mydlem sie wyszorowac ;) Ni zastanow sie czy np jak zmieniasz powietrze/otoczenie to czy jest lepiej/gorzej. Landrii uwazaj na przechodniow jak juz sie tak do fury dorwalas ;) Dla calej reszty buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, taczku ja to się ciesze, że nie mam wiekszych problemów. a jak sie nie ma większych to te co sie ma rosna o wiele bardziej. ja wiem co powinnam zrobic i jak, ale jakos mi brakuje checi do działania. a jesli chodzi o dziecko to ja bym chciała tak za 2 lata :) zreszta wiecie u mnie 30 to jak moj lekarz mowi moze byc ostatni moment przez ta moja chorobe. u mnie wieje. Tak, taku powiedz mi kilka słow o pomocy społecznej tam u Was? bo mam tu napisane, ale tak mysle że TY to tak w kilku zdaniach dosadnie mi powiesz jak odpowiedziec na to pytanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czy dobrze to działa czy zeby dostacjakis zasiłek to trzeba sie bardzo starac czy raczej nie tak ogolnie, czy jest dobrze rozwinieta pomoc socjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na chwilkę zeby dac kopa Kasiaczkowi - trudno :P dziewczyno weż się w garść i daj sobie spokój ze starymi prykami :P ja naprawdę nie rozumiem taka ładna sympatyczna inteligenta i wydawałoby się energiczna dziewczyna a tak jakoś się zagmatwałaś czy już naprawde takie deficyt w tych chłopakach czy jak/ bo może ja nie na czasie jestem, bo jakoś nie moge uwierzyć że sie tam jakiś chłopak na tych studiach na Ciebie nie luka :P no i tyle - bez obrazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się rozkręciło :D musialam wszystko nadrobić poczytac i dopiero pisze :) Strasznie szybko mi ten tydzien leci codziennie znajduje sobie cos do roboty i nawet nie wiem kiedy dzien mija (mrowka mnie zaraziła ta pracowitoscia :P ). Wczoraj byłam w urzedzie pracy i zastanawiam sie po co ten urzad wogole funkcjonuje nie dosc ze wysyłają człowieka od jednego pokoju do drugiego to jeszcze zero efektow ich pracy bo żadnych ofert nie maja :o beznadzieja :( A dzisiaj od rana myje okna, sprzatam i tak mi dzien znow leci :) ale musialam dzisiaj troche się wziazc za porzadki bo jutro i w piatek jade od rana do mojej malutkiej (tej 5letniej) siostry bo jest chora i do konca tygodnia nie pojdzie do przedszkola, a mama na rano do pracy idzie wiec jade z maluchem posiedziec :) Julii co do diety to zgadzam się z dziewczynami zeby wykluczyc czekolade i ostre przysmaki ale skoro piszesz ze z Twoją dietą wszystko w porządku to moze sprobuj zmienic kosmetyki. Bling noooo dawaj znac co z tym testem bo jestem ciekawa !!!! :D Ladrynka odpocznij troche, nie przemęczaj się szkoda zdrowia a ono jest najważniejsze ! Jasa jezeli chodzi o ten sklep Tkmax to wlasnie slyszalam ze w angli to najlepiej sie tam ubierac ale u nas tutaj jest w centrum handlowym ten sklep i malo kto tam chodzi bo ceny normalnie jak z kosmosu, jakas zwykla bluzeczka i 150zl Katarzynek dokonaj wyboru i bedziesz miala z glowy, ja tez jestem zdania że jestes mloda śliczna szkoda życia na takie dylematy, tego starszego sobie odpusc takie jest moje zdanie mrowka to udanej wizyty u dentysty. Co do dzieci to rzeczywiście dużo dziewczyn nie chce się zdecydować na dziecko albo odklada tą decyzje na pozniej i czesto się słyszy że potem coraz wiecej par ma problem z zajciem w ciąze. Ja bardzo chce miec dziecko, ale dopiero po ślubie.Ja wogole lubie dzieci dlatego też studiuje pedagogike i chce pracowac z dziecmi a pozatym mam taką małą siostrzyczke( miałam 18 lat jak moja siostra przyszla na świat) takze widzialam od poczatku jak to jest. tak taku zostało Ci troche tych placków bo ja bym zjadła :p Kania dzięki za fajne maile :) sylvi 🖐️ buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko 🖐️ Mialam niedawno namiastkę tułania się po UP. I twierdze ze wszystko zalezy od tych ktore tam pracują . Moja corka zostala"zalatwiona" bez jednego dokumentu , miala go doniesc na nastepne spotkanie. Ze mna bez tego dokumentu nawet nie chciano rozmawiac :O Wysiedzialam się tam prawie 3 godziny na darmo :O Ta 5 letnia dzieczyneczka to Twoja rodzona siostra ? ;) Katarzynek patrz sama jak dziewczyny mądrze radza ;) Wez się nie daj prosic , tyko zrob tak jak my tu wszystkie Ci radzimy ;) Z tego co słyszalam to socjal w Niemczech jest na dosc wysokim poziomie,chociaz moze tez zalezy czego on dotyczy . Takatak 5 :P I nikogo nie potrąciłam ;) Tak w sumie to nie chce się chwalic, ale prawko mam od 17 roku życia i zero mandatów na koncie, potrącen i stłuczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko na pewno w duzej mierze zalezy od pracownikow urzedu ja od samego poczatku mam z nimi nieciekawie albo wysyłaja od pokoju do pokoju albo cos gubią no syf totalny. Jezeli chodzi o siostre to tak rodzona :) mam dwie siostry jedna ma 21lat a ta druga wlasnie 5 latek i jest nasza kochaną kruszynką :) wszyscy ją rozpieszczają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) tyłek mnie boli od kopania :))) miłosci mi sie chce.... tyle facetów i susza.... o to moje żale :))) Dziewczyny ja wszystko wiem, wie ze nikt nie bedzie o mnie dbał tak jak K i wiem ze marna przyszłosc jest z P, zreszta nie wiem jak on ta przyszłosc widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z "joggingu" :D Oj, jestem w takiej formie, ze pozal sie Boze....pol godzinki wytrzymalam, a z tego wiecej marszu niz biegania :D No ale i tak jestem zadowolona, samo wyjscie to juz pol sukcesu :) Spodenki kupilam na targu , skarpetki :) i tylko szparagi ...Nie poszalalam jak Blingus ;) No wlasnie....nic nie dajesz znac, a my tu wszystkie czekamy czy ciotkami zostaniemy ;) Tak taczko, ja po umyciu sie mydlem mam twarz az biala, taka sucha, wiec uzywalam zeli do mycia, a teraz przerzucilam sie na plyn micelarny. Krmy leza, bo zaden mi tak calkowicie nie sluzy, kilka dni jest ok, a potem wszystko wychodzi. poki co to ta masc widze ze dobrze robi na krostki, znikaja..ale to dopiero 2 dzien, moze bedzie lepiej :) Ha, przypomnialo mi sie, ze sie nawet plynem do higieny intymnej mylam, bo gdzies cos tam wyczytalam :D Katarzynku....a Ty zamiast sie cieszyc swoboda, korzystac z zycia ze znajomymi , to zaprzatasz sobie niepotrzebnie glowe tymi facetami jakby faktycznie inni nie istnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej niecierpliwe,no ciotkami nie zostaniecie. No ale moze jak nie ode mnie to od jakiejs naszej kolezanki. Nie bylo mnie , bo lazilam probujac zalatwic to zunanie dyplomu,ale trzeba mailowo lub telefonicznie si eumowic,bo oni wszyscy bardzo zajeci,mysle tez ,ze w tej firmie to zero szans. Ja dzis kupilam tylko 3 pary gatek bokserek, czarne, naturalne i biale. No i bylam na starych smieciach jak ja to nazywam, odwiedzic znajoma,bo dawno nie bylam no i ona mnie jakos tez dzis telepatycznie sciagala. Auto tez obejrzalam, starsznie to halasu robi. A, sie przejechal, obadal,ale sama nie wiem. Ja to sie napale i za chwile checi znikaja. No nic poczytam na necie i spac bo jutro na sprzatanko. AAAAA maluszek fajny spory jak na 5 dni, chyba ma zoltaczke bo bardzo brazowy. Ogarnelam im chatke i 3 godzinki zlecialy. W lidlu jakies przeceny bo siostra mi pisala ,ze sporo kupila,al enei wiem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wierz mi, ze ja nie wytrzymałabym nawet 10 minut :O :P Jogging nie jest dla Mnie !!! :P Ale juz odliczam czas do momentu, kiedy wsiądę na rower ;) Mam nadzieję ,ze nastąpi to już zaraz po świętach ;) Majka spora rożnica wieku ;) i masz rację,ze takie maleństwo wsród już dorosłego rodzeństwa to pieszczoch ogromny :P Taka żywa przytulanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze bylo za wczesnie na testowanie :P Ja nie wiele mam do napisania. Zimno kurewsko!! Wczoraj juz nie wytrzymalam bo oczywiscie dalam sie namowic ze w kwietniu koniec sesonu grzewczego wiec wylaczylam ogrzewanie i teraz nie specjalnie cieplo w domu a drewna do komina ostatnie dwa koszyki mialam wiec jak juz dobry zar zrobilam normalnym drewnem to potem sfajczylam scieta na jesieni sliwke. Kurde juz sobie myslalam ze zaraz u mnie to jak na wojnie bedzie... rabanie schodow i mebli :P Na sobote mam zaproszenie na jakas zakladowa impreze :P ale w zwiazku z ta pogoda to tez mi sie nie chce specjalnie isc :O Julii dawaj troche twoich temperatur tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Niby malo miałaś do napisania , a pól strony spłodziłas :P ;) Ja to już w ogóle nie mam o czym pisać, bo nawet kominka nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet za darmo nie wezmę, salonów to ja nie mam , wiec byłby kłopot z jego usytuowaniem. Ale marzy mi się właśnie domek z ogromnym kominkiem i wielkim fotelem przed nim. I jakbym miała wszystko i wszystkich gdzieś , to tam bym sobie siadała i wyłączała wszystkie niepotrzebne myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy mieszkam w swoim domu, marzę o tym, żeby znowu sobie kupić mieszkanie i mieć w tyle palenie w piecu ;) Znowu obułam się w kolejne szkolenie. Zaczęło się na początku kwietnia i skończy na koniec lipca. :) Jednym słowem - ktoś tu nieźle ma napaćkane w głowie. Czyli ja ;) Będę miała specjalistę kadrowo- księgowego Zamiast sobie siedzieć w domu, cale dnie spędzam poza nim. Wracam na noc. I tak mi się do niczego nie przyda ten papier pewnie, chyba że mnie z roboty wyrzucą, bo umowę to i bez tego napiszę jak szef każe. Tempo jak na karuzeli. Czasem myślę, że sama przed sobą uciekam. Klaudia zrobiła mi stroik do pracy z jajkami . Zrobię fotkę to wam wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia pisała o kłopotach z cerą. Dziewczyny mają rację, dieta dużo daje. A słyszałyście o kosmetykach d Nony? Podobno najnowsze cudo. Byłam na spotkaniu i kupiłam szampon za prawie 6 dych. Dostałam łupieżu. :O Młoda znalazła nowe dla niego zastosowanie. Smarowanie twarzy 2 x dziennie. Pisała mi na gg, że podobno ma taką gładziutką skórę na twarzy po nim. Ciekawe... Ja go użyłam kilka razy jako żelu do mycia. nic nie zauważyłam. ;) Ale więcej już nic nie kupię z tych rzeczy. Drogie to i o wątpliwym działaniu raczej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopiero włączyli neta - no i nie miałam wyjścia musiałam w takim układzie wziąść się jednak za jakieś porządki ;) a konkretnie za garderobę bo zgineła mi kiecka która ma byc spodem pod tą dzierganą - no i dupa - garderobę wysprzątałam a kiecki nie ma - gdzie ja to wsadziłam :( jutro bedę dalej szukać, przeciez gdzies musi być o paleniu nic nie powiem ale kominek też bym chętnie komuś oddała, próbowałam męża namówić zeby mi toto rozebrała ale zbuntował się i powiedział że nie po to stawiał żeby teraz rozbierać, wrrrrrrrrrr trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tak narzekacie na kominki? ja kiedys miałam, rozebrałam bo miał powstać ładniejszy, a teraz żałuje że go nie mam :( tak miło było jesienną porą napalić i siedzieć i patrzeć na ogień :) do tego paliłam fajki to nie musiałam na dwór wychodzić :P w nowym mieszkaniu tez kominek bedzie :) nie krzyczcie że tak mało zaglądam, ale jak zwykle nie ma o czym pisac bo nic sie nie dzieje, gram na NK całe dnie, a w domu jak zawsze rutyna. Więc aby nie smęcić tylko Was podczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×