Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

kawusia, malowanie paznokci i czytanie, dwa ostatnie mam z głowy ;) :P zostaje kawusia :) sylvi, najlepiej jak dopytasz w skarbówce, bo wiesz jak to jest z poczta pantoflowa wczoraj moj syn zdał prawo jazdy :) na ta okolicznosc kupiłam 3 litry lodów i dzis mnie boli gardło, ale co tam lody były pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, melduje ze zyje. Jestem jeszcze w Polsce, wszystko cudownie. Poczytam was po powrocie. Sciskam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! Sylvik dowiedz się u kogos bardziej kompetentnego. Tyle co wiem, sprawa wyglada w nstp sposób : zgłasza się nabycie spadku do urzedu skarbowego , ale nie placi się za to podatku od nabycia bo jest to tzw pierwsza linia ( tzn wspomina sie niby o 10% wartosci spadku , ale to z urzedu jest skreslane). Tak wiec musisz lecied biegusiem do US i tam sie dowiedziec co i jak , bo z tego co pamietam masz na to 30 dni ;) Wczoraj, tzn z wtorku na srodę byłam w Tuszynie pod Łodzią. W pracy byłam do 20, potem szybka kąpiel chwila odpoczynku i hejkaaa wyjazd ;) Jechałam po towar z moim szefem. Ogrom ciuchów, ogromny wybor i przerażliwe zimno . W drodze powrotnej odwiedziałm znajomego i padnieta wrocoiłam w południe do domu. Nie spałam 30 godzin :O Dla mnie to nowosc. Jeszcze do teraz nie moge ząłapac i czuje zmeczenie. Rano dziś byłam w sądzie na rozprawie w charakterze swiadka. Szłam tam w kompletnej niewiedzy , o co chodzi :O Było kupe smiechu bo nie tylko ja nie miałam pojecia w czym rzecz. Na szczescie wszystko się wyjasniło i jestem juz w domu. Robię szybko obiad i zalegam znowu na łozku. No musze się wyspac :P Julii jak długo jeszcze będziesz w POlsce ? TakTak trzeba pisac mniejk nerwowo :P Mrówka gratuklacje dla syna. Moj juz ma prawko poł roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide posiedziec na ławeczce, a jutro cały dzień czytam Chmielewską, wypożyczyłam aż dwie jej książki :), dwa porządne swetry w dwa tygodnie, myślałam że ducha wyzione, juz nie wezme takie zlecenie za żadne skarby :( ale dziewczyna w ciąży więc mysz się balam ;) u nas Landrynku jeżdżą do Tuszyna na większe zakupy ale jakoś mi się nigdy nie chciało tam wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko ja własnie skonczyłam Wszystko Czerwone , a wczesniej przeczytałam Lesia ;) - oczywiscie chodzi mi o Chmielewską ;) Myśle, ze jesli chodzi o zakupy typowo rodzinne to zdecydowanie polecam Ptaka , z tym Tuszynem to przekichane , bo w zasadzie mozna kupic tam tylko hurtem no i albo w nocy z wtorku na srode, albo w niedzielę popołudniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a moja chmielewska cierpliwie czeka, bo w końcu pojechałam odwiedzic siostre i zrobiłyśmy runde po ciuchach z czego wróciłam do domu z trzema swetrami które juz sprułam, częściowo wyprałam włóczke i jeszcze część czeka na swoją kolej ale nie mam na czym suszyć a na dworzu się właśnie ropadało, hmm, a miałam się byczyć :) ale to chyba nie leży w mojej naturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nic nie mam czasu :( teraz jeszcze jestem sama w pracy bo dziewczyne wyslalam na kurs. Ale z drugiej strony myśle że większą pomoc będę miala później bo teraz to nawet zachorować nie moge :P Co do spadków to faktycznie mam chyba miesiąc na to, jutro jade podpisać pit i mama go sama już złoży, mam nadzieje ze żadnych podatków za tego tytułu płacić nie będę :( bo i z czego :P Mój syn tez już zdał prawko tydzień temu, on się cieszy a ja troche mniej :P znowu jeden więcej stres na głowie :( :) Wy czytacie książki a ja tylko fora z paznokciami, to już chyba zaczyna być choroba hihi Wszystkiego dobrego , ide popracować troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki :) Sylvik ja tak do konca nie całkiem z tymi ksiazkami ;) Mając przed soba 45 minut jazdy autobusem do pracy , pozostaje mi czytanie ksiazek lub gazet, a ze gazet juz nie czytam tak namiętnie wiec pozostaje mi ksiazka. Mnie ostatnio tez się nic nie chce , mam takie momenty , ze gory bym przenosiła, ale jak mnie ogarnie tumiwisizm to zgroza :O SZkoda ze tych drugich momentow jest wiecej :D ........ We wtorek robię sobie przejazdzkę do Poznania . Mam okzaję wiec nie bede sobie odmawiac ;) A dziś jako, ze pogoda zapowiada się piękna bedzie wycieczka za miasto na łono natury :P Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka*kolejeczka
Uppppppppp umarl ktos? Ze tak grobowo tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski, Nie mam na nic głowy. W chacie pełno roboty a do tego dowiedziałam się wczoraj u lekarza że w macicy wyhodował mi sie polip 4x4 cm i to on najprawdopodobniej nie pozwala zajsc mi w ciaze bo moja macica wyglada cały czas tak jakbym była w ciąży. Teraqz musze czekac do konca okresu i do razu na operację. trochę sie boję ze to nie polip tylko coś gorszego. Całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku spokojnie masz identycznie to samo co moja kuzynka, ona jest juz po zabiegu, im prędzej tym lepiej :) zabiegana jestem i tyle a dlaczego to nie temat na forum trzymajcie się laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku trzymam kciuki za pomyślne zakończenie sprawy, myśl pozytywnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozno poszłam spać i wcześnie wstałam a za oknem deszcz, ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, nic mi sie niechce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko dołączam, ja również a na dodatek ochlapał mnie samochód a do domu za daleko żeby się przebrać :( ide kupić spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mi sie teź nic nie chce. Mam dola i na nic ochoty. Do biura przestalam chodzic. Najchetniej bym spala. Pogoda straszna ze nawet do ogrodu pracowac isc sie nie chce. Nie wiem co wam napisac jeszcze. Zeby chociaz troche slonca bylo. Calusy Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babki🖐️ wierzcie lub nie, ale juz nie raz zacznam do Was pisac . I czasami nie zdąze wysłac postu :O Tez mi brakuje ostatnio czasu, chyba za duzo spraw mi się zwaliło na głowe . Na szczeście jutro juz weekend i mam szansę wyluzowac i odpocząc . W poracy zaczynją się zmiany , o ktorych wspominałam wczesniej i zaczyna sięrobic mały młyn :O Dziś był moment, ze nawet siku nie miałam kiedy zrobic :O Moze i dobrze , bo mam głowe zajeta i nie myśleo dołkach a tez takowe mnie ostatnio atakują . To wszystko przez pogode no i przesilenie wiosenne :P Buziolki dla Was i do \" zobaczyska\" ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pracy niestety :( :) a propos przydałaby się nowa stronka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pracy niestety :( :) a propos przydałaby się nowa stronka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłopotów ciąg dalszy, więc nie mam czasu o ochocie nie wspomnę :( może za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie tu dzieje, ale mi się to nie podoba :P dla otuchy : \"Obyś nigdy nie przegapił tęczy albo zachodu słońca, dlatego że patrzysz w dół pod stopy\" troszkę optymizmu by się tu zdało :) :) 🌻 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za oknem słońce, będzie dobrze :) nic ciekawego, nadal walczę z kłopotami, ale jestem dobrej myśli, a wieczorkiem dłubię sobie firaneczkę żeby pozbierać myśli pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie słonca brak :( Ale pocieszam się tym, ze od jutra ma byc juz ponoc ładnie. U mnie troche zwariowane dni w pracy. Reorganizacja i mnostwo przy tym roboty :O Ale mam nadzieję, ze wyjdzie to z pozytkiem zarowno dla włascicieli jak i rowniez dla mnie ;) Pod koniec tygodnia szykują mi się male imprezki imieninowe , wiec weekend powinien tez byc w miare udany , no i oby do weekendu majowego. Wtedy 4 dni odpoczynku , pełnego luzu. Blingus co tak malo ? Mroweczko klopoty sa rzeczą ludzką , bedzie ok, tylko trzeb aoptymistycznie byc nastwionym Sylvik jak w pracy ? Juleczko wrociłas juz ? Taktak jak dołek ? Zasypany ? KaSiK moze czytasz nas to skrobnij słowko jak malenstwo i Ty się czujecie? Jak sobie radzisz ? Za namową kolezanki zmaowiłam sobie takie oto urzadzenie : http://www.allegro.pl/item349972645__top_obrotowy_figure_twimmer_linki_akupunktura.html Ciekawa jestem czy mi pomoze w zrzuceniu nagromadzonych kilogramow i czy wyrzeżbi sylwetkę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane, ja tylko na sekundke....Chcialam sie przywitac i przeslac serdeczne pozdrowionka. Wracam juz w niedziele, nie ma co..czas leci niemilosiernie. Pogoda piekna, ale tylko od wczoraj. Trzymajcie sie i nie dajcie smutkom! Caluje, sciskam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko czekamy na Twoj powrót , Twoje opowiesci z pobytu w Polsce no i moze jakies zdjecia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnych urzadzen troche jest tylko żeby jeszcze chęci były :( ale oczywiście napisz koniecznie niebawem jak sie sprawdza owo urrządzenie ;) u mnie cały dzień leje a wczoraj było tak ładnie, ehhhhhhhhhh a ruchu by sie przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×