Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

dziewczyny nie mam dekoracji samochodu. Wybrałam cały przód i boki margaretkami, ale właściciel się nie zgodził. Muszę to zmienić. Ślubny bukiet z białych róż, samochód czarny, doradzcie coś :( Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zamówiłam takie obrączki z bukszpanu i róż + tiul wiązany od tejj kratki z przodu...po skosie do lusterek. Ewentualnie jeszcze tiul na klamki. Mam nadzieje ze sie własciciel zgodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalianka
czesc, widze dziewczyny ze sporo z was tutaj ma ślub cywilny ... my z moim misiem jestesmy właśnie po sl;ubie cywilnym jakies 2 lata teraz dopiero postanowilismy wziąść ślub kościelny ... no i właśnie na zaproszeniach mamy pisać, ze na ślub (przykładowo) Anny i Jana Kowalskich czy mamy pisac moje nazwisko panieńskie Anny Nowak i Jana Kowalskiego ... jak wy rozwiązaliscie ten problem .. u mnie jak brałam cywilniak to poprostu byli tylko rodzice, rodzeństwo no i swiadkowie dalsza rodfzina to moze nawet nie wie ze jestesmy juz 2lata po cywilniaku:P sorki ze tak nei do tematu sie pytam ale to jest dla mnei bardzo ważne ... a slub dopiero w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalianka
nikt nie odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zaproszeniach pisałm nazwisko panieńskie. Trzy lata taemu byłam proszona na ślub kościelny pary, która też już była po cywilnym i oni zrobili tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pisalam panienskie, kiedy bylismy u ksiadza on powiedzial: \"przed Bogiem nadal jestes panna a ty kawalerem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam. Widze że w tym czasie dużo wpisów bylo :-) Mnie i narzeczonego czeka jak narazie lekcje tańca, wybranie piosenek na wesele, druga przymiarka sukni, spotkanie z fryzjerką i kwiaciarką, odebranie obrączek.Co do samej organizacji wesela to wszystkim się zajmuje lokal. Mój narzeczony musi jeszcze porozglądać się za garniturem i dodatkami. A i jeszcze musimy zrobić wizytówki z nazwiskami na stół i nawieszki na wódkę. W tygodniu przed ślubem mamy jeszcze spotkanie z panią z poradnii i 3-cie spotkanie z księdzem. I chyba najwyższy czas iść do pierwszej spowiedzi.... Troche tego się nazbierało. Jeszcze bede musiala się porozglądac za jakimś ciepłym bolerkiem (futerkiem) na ramiona bo przecież pogoda jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam
pytanie: mam rodzine z ktora nie utrzymuje kontaktow kuzyn co prawda zaprosil mnie na swoj slub ale nie poszlam bo tego samego dnia bylam na slubie przyjaciolki nie uwarzam zebym mosiala go zapraszac co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zapraszana na wesela z mojej rodziny (rodzeństwo cioteczne mojej mamy - ale nie wielka różnica w wieku miedzy nimi a mną) teraz sama mam ślub i ich nie zapraszam bo rzadko się widujemy. Zapraszam tylko najbliższą rodzine (rodzeństwo moich rodziców i ich dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odsypiają albo w podróży poślubnej.. a u mnie wszystko sie sypie... najgorzej załatwiać coś przez znajomości: właśnie osoba która miała ubierać kościół zrezygnowała, a kamerzysta podniósł stawkę o 200zł!!! Ale juz mnie nic nie rusza...grunt to opanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna mloda
ja tez mam slub we wrzeniu, dokladnie 29, ale na razie tylko cywilny, wlasnie szukam sukienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było cudownie :) Wszystko sie udało. Nawet pogoda dopisała, chociaż nic nie wskazywało na to że bedzie aka piekna. Cały tydzień przed ślubem lało jak z cebra...nawet w piatek o 23:00, gdy kładłam się spać, na zewnątrz była ulewa. A w sobotę... pięknę słonko cały dzień :) Chyba specjalnie dla nas wyszło, bo od niedzieli znów leje :D Wybawiłam sie niesamowicie. chciałabym przeżyć ten dzień jeszcze raz. Poprawiny też były udane. Goście wspaniale się bawili do 3:00 w nocy (na weselu do 5:00 rano). Jedynie co mnie zmartwiło...zmasakrowałm sukienkę. Miałam delikatne koronki... podarła się w tańcu :D Ale grunt, to odbra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkek, Donia najwazniejsze ze sie wybawilyslcie i ze ten dzien zostanie wam w pamieci do konca zycia. nam zostaly dwa tygodnie, zabralam sie za robienie zawieszek na alkohol a \"maz\" sie smieje ze mam chyba za malo stresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wrześniówki we wrześniu zajęte... łącznie ze mną.Ale od poniedziałku urlop i do domciu wszystko szykować a w szczególności to siebie szykować :D nam został tydzien i jeszcze kilku rzeczy nie ustaliliśmy ale juz nie moge sie doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vista1975
A jakiego nazwiska używasz od 2 lat!!! po tym ślubie cywilnym??? To kompletna obłuda pisać teraz nazwisko panieńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej(chciałoby sie napisać\"panny\")! ja juz po wielkim dniu i rzeczywiście był wspaniały. Wszystko poszło po naszej myśli. Pogoda był piękna, goście dopisali, ceremonia udana , wesele huczne, Pan Młody jak z bajki..... ja chce jeszcze... i oby całe życie było takie jak ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos to obiecywał ze bedziemy sie tu spotykać po naszych ślubach i opowiadać wrażenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pisze bo wszystkie sie nie moga nacieszyc sowimi mezami...hmm... jak tak sobie pomysle o tym dniu to moglby sie wydarzyc jeszcze raz:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po bylo przecudnie, tak jak chcielismy tylko szkoda ze tez dzien tak szybko minol, jakby ktos zegarkiem krecil pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez juz dawno po :) było cudownie:) co tu dużo mówić kazdy by chyba jeszcze jeden dzień taki chciał!!! buziakiii i wszystkiego NAJ NAJ NAJ na nowej drodze zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba temat umarł śmiercia naturalną. Ja również życzę Wam wszystkim tego co najlepsze!!! MY dzis mamy swój pierwszy mały jubileusz...minął okragły miesiąc:) Jest cudnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×