Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

dziekuje Ci groszku!! ❤️ postanowilam ze na poprawiny ubiore sukienke z cywilnego (gorset ze spodnica w kolorze ecri) no i mezus dal sie namowic ze kupimy garnitu w lekkim brazie, taka kawa z mlekiem i jasna marynarke dzis jade do ksiedza, byl na urlopie a mosi zalatwic licencje od biskupa- abysy mogli wziac slub w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ja też mam fajny komplecik z cywilnego, ale się narazie w niego nie mieszczę :( Przytyłam 3 kilo i jakoś nie chce mi sie wziąc za sibie żeby je zrzucić. Ale na poprawiny sukienkę i tak juz kupiłam w tamtym tygodnu. Taka lekka, zwiewna kiecuszka w kolorze wiosenej zieleni z dodatkiem ecru. Mam jednak nadzieję, że w końcu zmieszczę się w to ubranko z cywilnego, bo we wrzesniu oprócz własnego mam jeszcze 2 wesela u przyjaciół ze studiów. Będzie jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej kiecki od cywilnego na czyjes wesele nie moglabym ubrac, jesc bardzo jasna a przeciez \"biel\" toi kolor panny mlodej. troche mama mnie zdolowala, rodzice byli 04.08 na slubie w Polsce, przyjecie odbywalo sie w tej restauracji w ktorej takze i my bedziemy mieli nasze przyjecie i mama mowila ze nie blo za ciekawie, dekoracja taka sobie, przystrojenie potraw takie sobie w lipcu bylismy na weselu to bylo wszystko super, tak ekskluzywnie podane ze az sie chetnie jadlo i pilo. nie bylo na stole zadnych butelek, kartonow itp. wszystko w dzbankach, kawa w filizankach, dzbanki z kawa byly na stolach a tam przynosza kazdemu po kawie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko myślę, że nie ma sensu zamartwiać się takimi szczegółami. Myślę że nikt, albo prawie nikt nie będzie na to zwracał uwagi. Ja postanowiłam, że w dniu swojego ślubu bedę szczęśliwa, nawet jeśli wszystko zacznie sie walić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub
groszek a dostalas juz ten naszyjnik co miala ta dziewczyna CI robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie. Pisałam do niej wczoraj...nie dostała jeszcze kamienia górskiego. Obiecała, że koło czwartku powinnam dostać jakiś foto na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek, masz moze jakis pomysl na dodatki??? suknia bedzie jak pisalam z platynowa nitka jakie kolory dobrac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o bizuterię? Ja bym wzięła srebrną...zreszta biorę. Ale to jeszcze zależy od tego jakie macie obrączki i jaki masz pierścionek zareczynowy. U mnie jedno i drugie to połączenie jaśniutkiego żółtego i białego złota. Może już widziałaś, bo wcześniej wklejałam. Ja będę miała coś w tym stylu ...tylko dużo taniej :) i z bransoletką: http://sklep.wavellit.pl/product_info.php?pr oducts_id=204 Ale skoro masz w sukni platynową nitkę, to na bank srebro :) Innych dodatków oprócz welonu nie planuję. W rękawiczkach byłoby mi napewno niewygodnie :D a diadem...chyba też źle bym się w nim czuła. Ale to zależy od całości, bo widziałam wiele zdjęć, na których dziewczyny miały piekne delikatniutkie diademy, które doskonale współgrały z calością. Musisz sama ocenić czy Ci pasuje czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierscionek zareczynowy mam zloty polaczony z bialym zlotem obraczki mamy z czerwonego zlota co do bizuteri to mniejwiecej wiem, a czy uwyzasz ze wystroj sali, swieczki na stole powinny tez z tym jakos komponowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Choć ja będę miała wiazankę herbacianą, wystrój sali krem + pomarańcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta ja was czytam tylko jakos nie mam weny twórczej na pisanie. hmm ale w jednym mi mozecie poradzic!! będe miała delikatny diadem srebrny na głowie, welon ecru, sukienka kolor kosci słoniowej i cappucino fiszbiny a na szyje zakupiłam sobie srebrną kolię z niebieskimi i jasnymi cyrkoniami. Jakie dobrac kwiatki do tego?? myslałam żeby po prostu róze ecru z kandydeskami tez ekru, przeplatane, ale gdzies czytałam ze to co ma sie na szyi powinno nawiazywac do wiązanki ślubnej, tylko kurcze jakie delikatniutkie kwiatki niebieskie moge wrzucic w tą wiązankę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że z rózami ecru będzie pięknie wyglądać :)...zreszta na zdjęciu jest właśnie z różami. A tak na marginesie...od dzisiaj równiutko miesiąc do dnia, kiedy stanę na ślubnym kobiercu :D Ależ mi sie juz nie chce czekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na allegro tanią organzę - 14 zł za 9 metrów i taniuśką flizeliną ...10 metrów za 10,50!!! Można pokombinować z pięknymi dekoracjami za niewielkie pieniądze :D http://www.allegro.pl/item222110453_organza_organtyna_hit_najtaniej_33_kolory.html http://www.allegro.pl/item222583766_ozdoby24h_flizelina_fizelina_slub_wesele.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie groszku przeoczyłam :) moze dla siebie dałabym mniej tych niebieskich kwiatuszków a tylko jako akcenty ale teraz juz wiem jakie kwiatki :) dzieki ci bardzo A za organzą też patrzyłam, tylko kucze co można z tego zrobić? kłasc to na całym stole?? widziałam kiedys jak było na całym stole poprzeplatane z wazonami na kwiaty ale kurcze wtedy poszło by mi dużó tych metrów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myłałam o udekorowaniu tym stołów. Gdzieś nawet dzisiaj znalażlam foto takiej dekoracji,ale nie umiem odnaleźć. U mnie porzeba by było z 50 mertów chyba... Mam mieć 16 stołów 2,5 metrowych. Ale koszt wtedy: 70 zł...nie aż tak strasznie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wrześniowe panny. Ślub mam 8 września, czy ktoś jeszcze? Wiem, że Groszek ;) Dziewczyny orientujecie się może jaka będzie wtedy pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( mam nadzieję, że będzie słonecznie w każdą wrześniową sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne...jakby nie było, pogoda nepewno nie zepsuje mi tego dnia :) Nastawiam się na każdą ewentualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta a ja pogodę sprawdzam tutaj! tylko że jest na 15 dni, powiedzmy ze mniej wiecej na 5 dni naprzód się raczej sprawdza, a reszta sie zmienia w miare czasu. ale mysle ze jak spojrzycie koło 2 września to bedziecie wiedziała jaka bedzie pogoda w wasze wesele. ja lukne na to 10 wrzesnia :) prosze link http://www.accuweather.com/world-favorite-cities.asp?partner=accuweather&traveler=0®ion=eur ja wesele mam w radomiu wiec klikam na radom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki już wiem, gdzie szukać, ale jeszcze za wcześnie., Dla mnie też pogoda nie ma znaczenia, ale chciałabym żeby nie padało, tak aby dół mojej sukienki nie wyglądał jak po meczu piłki nożnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×