Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

Gość maja83
jak wkleic suwaczek KOBITKI??? Mogę sie do Was dołączyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja83
mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maja! Jasne że możesz :) Jeśli chcesz, żeby Ci sie suwaczek wyświetlał w każdym wpisie, to musisz sobie założyć czarnego nicka, czyli: 1. Na stronie głównej forum dyskusyjnego kliknąć w zaznaczony na czerwono link \" 2. Załozyc sobie konto,a w miejscu \"sygnatura/stopka\" wkleić ten link (nie cały, a tylko ta cześć: http://suwaczki.waszslub.pl/img-200709290140 1430). I gotowe :) :) :) Później przy każdej wypowiedzi komputer pyta Cię o hasło i jesteś "CZARNA " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ucieło 1. Na stronie głównej forum dyskusyjnego kliknąć w zaznaczony na czerwono link \"...............a dalej miało być \"internautko, zarezerwuj swój nick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nadal nie mam suwaczka:( Który z tych trzech wygenerowanych przez system mam tutaj wkleić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sedora :) A gdzie ten deszczyk? Bo um mnie pięknie słoneczko przygrzewa (okolice Sandomierza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gliwicach niestety jest ponuro i szaro zaraz lunie deszczem :( Beznadziejna pogoda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łodzi niestety brzydko i często pada i tak caly tydzien w jeden dzien cieplo w drugi pada i tak w kolko przez piec dni okropnie:-( na slub chyba bede musial podpiec sie w solarium bo taktto nie ma jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Kochane :) jak tam przygotowania sie maja?? Ja mam juz chyba wszystko ooprócz wiazanki śłubnej z którą mam problem :( Dobrałam sobie na szyje taką ładna kolię z niebieskimi cyrkoniami a reszta jest srebrna i teraz nie wiem jak tu nawiązać do mojej wiązanki?? Sa jakieś niebieskie kwiatki które mogłabym wrzucic w róze i kandydeski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze tak w kalendarz i popadam w panike, jeny my to jestesmy naprawde daaaleeeeekoooo w polu najbardziej denerwuje mnie to ze dopiero tydzien przed slubem bedziemy w polsce i wtedy bedzie maraton z zalatwianiem i dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik a moze za bardzo sie przejmuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co Ci zostało do załatwienia smerfetko? Bo tak ogólnie to ciężko ocenić. Tydzień przed slubem ,to rzeczywiscie mało czasu...ale zalezy na co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosimy do ksiedza wszystko uzgodnic, nauki mamy tutaj w DE zamowic kwiaty, dogadac sie z innymi mlodymi co do dekoracji kosciola, garnitur buty dla meza i dla mnie, zamowic ciasta, rozmowa z orkiestra, omowic dekoracje sali, kwiaty................iii co prawda wszyscy mowili ze tydzien przed slubem wystarczy ale boje sie ze bedzie tego za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze...nie zostawiaj kupna butów dla siebie na ostatni tydzień. Ja miałam mnóstwo problemów z kupieniem butów takich jak chce...a chcę zwykłe skórzane butki z zakrytą pieta i palcami w kolorze ecru. W końcu zamówiłam na www..bialebuty.com.pl i czekam aż dotrą. Zresztą z tego co czytałam na kafe, to wszystkie dziewczyny się uskarżaja na niewielki wybór butów ślubnych. W salonie ślubnym, gdzie znalazłam takie, które by uszły w tłumie, trzeba czekać 2 tygodnie...są na zamówienie. Wiec zaryzykowałam i zamówiłam przez neta...bo tu znalazłam dokładnie takie jak chcę...tez trzeba czekac 2 tygodnie. Buty dla młodego kupicie bez problemu...jest duzy wybór. To możecie zostawić spokojnie na ostatni tydzień. Garnitur aczej też bez problemu, bo nawet jak rzeba srócić spodnie, to robia to z dnia na dzień. Co do wystroju kościoła...radziłabym jednak wczesniej skontaktować sie z innymi Młodymi Parami wczesniej, bo jak ktos jest na miejscu, to nie zostawia takich spraw na ostatni tydzień. Resztę rzeczy spokojnie mozesz sobie zostawić na ostatni tydzień, choc nie powiem..latanie to będziecie mięli. Tylko przestrzegam jeszcze raz..Nie zostawiaj kupna swoich butów na ostatni tydzień. Po co ci dodatkowe stresy... Jak przyjdą moje buciki, to dam cynka jak z ich jakościa, to może też zdecydujesz się na zamówenie przez net :) Ja wybrałam te: http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=218&s=xfpzyqcoj5msfry9vypkt9kjz8rbvpx5 takie proste, klasyczne, a mimo to nie znalazłam takich w żadym sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, ale nie pochwaliłaś sie jaka suknię w końcu wybrałaś :) Bo ta pierwsza o ile dobrze pamiętam była w nieodpowiednim rozmiarze i musiałaś zwrócić.... Może masz jakąś fotkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek- bardzo ci dziekuje za wsparcie co do butow to za duzych problemow nie mialam (do cywilnego) weszlam, przymierzylam, zaplacilam i byly :D wiem mniejwiecej jakie bym chciala i wiem ze takie sa w duzo sklepach, pozatym juz na wszelki wypadek wezme te od cywilnego, nie sa calkiem biale ale kolorystycznie beda pasowaly do koloru nitki ktora wyszywana jest sukienka sukienke mam prosta, gorset z lekko poszezana spodnica z dlugim trenem, gorset jest wyszywany platynowa nitka, do tego duzo kamykow swarovskiego ktore powtarazja sie na dole spodnicy sukienke wypozyczam bo kupno bylo mi jednak troche za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×