Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

zdjęcia to zazwyczaj sie już robi przed ślubem... u mnie nie ma takiego zwyczaju zostawiania bukietu, nie słyszałam nigdy... próbny makijaż mam mieć za 15 zł i a fryzurkę za 25zł i też wszystko w ostatnim tygodniu....mam nadzieje ze będzie ok bo jak nie to już bedzie za późno na coś innego. Groszku też myślałam o takiej wiązance jak tu opisujesz tylko ja bardziej herbaciane różyczki widzę do mojej sukni.Kwiatami ma się zajmować taka znajoma więc w sumie jeszcze nie ustalałyśmy konkretów. Wystrój kościoła bardzo mi sie podoba z taką bramką pod którą przechodzą młodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystrój kościoła załatwia mi jedna z ciotek. Napewno bedzie ładnie, ale nie ustalałam z nia jak. asiurko, ja cały czas myślałam o herbacianych rózach...a zdanie zmieniałam w kwiaciarni. W domu zastanawiałam się jeszcze czy w ońcu nie lepsze te herbaciane...ale w razie czego, to jeszcze mogę zmienić zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK GROSZKU- ja wlasnie tak chce to zrobic, pozniej na zdjeciach przeciez swiadkowa ma mi pomagac z sukienka, przytrzymac kwiaty itp a nie meczyc sie jeszcze z wlasnym bukietem. u nas jest taki zwyczaj!! mi bardzo podobaja sie kalie, choc mowia ze sa to kwiaty pogrzebowe. prawda jest taka ze sa one kwiatami slubnymi jak i pogrzebowymi. widzialm jedna fotke i bardzo mi sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh, witam wszystkie panny \'wrześniowe\' ;) Ja wprawdzie nie biorę ślubu, ale moja siostra owszem :D 29.09 to jej data :) Wszystko już oczywiście dawno załatwione, ustalone, goście zaproszeni, bla bla, tylko ja nie mam partnera :P Ale to też \'w praniu\' ;) Wszystko będzie cudnie, musi być! U Was też :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 wrzesień
dokładnie za miesiąc, zaczyam sie stresowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa panna młoda
a do mojego slubu jeszcze tylko 9 dni ! juz zaczynam się stresować ,bo jeszcze nie wszystko załatwione.pozostały juz tylko drobnostki takie jak bielizna, kosmetyki , ale to zawsze jest coś do zalatwienia. ze spraw koscielnych to nam jeszze tylko 1 spowiedz została i już. z jednej strony bardzo się cieszę ,ale z drugiej odczuwam jakiś taki lęk że coś pójdzie nie tak tfu tfu odpukać:) mam nadzieję ,ze będzie pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaa456
Idę na ślub chrzestnego który też ma ślub 8 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobilam pare zakupow na pulter, stucce, talerzyki, kubki, swieczki, popielniczki i obrusy papierowe kieliszki zamierzam kupic szklane, z plastikow ule sie pije i szybko mozna sie ululac , :D :D co do dekoracji zdecydwoalam sie na srebro, taki metalowy kolor i pomarancz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __**__
groszek jak tam po panienskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... po jakim panieńskim? :) Ja panieńskiego nie planuję...zresztą cywilnie jestem już zaobraczkowana. A kto pyta, tak na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialm panienski w byla sobote, az bylam w szoku ze moj mis nie mial nic przeciwko nawet przyjechal i odebral mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku, dopiero wczoraj wieczorem uswiadomilam sobie ze za ponad tydzien bedziesz juz mezatka. jak tam??? stresik wielki??? wszystko masz juz zalatwione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej smerfetko. Stresu brak... a szkoda, bo bym może troszke schudła :). Pozałatwiana jest zdecydowana większosć. Od poniedziałku mam urlop, więc będę załatwiać resztę. Sukienkę odbieram w sobotę. Jakoś wogóle nie odczuwam, że zostało niewiele ponad tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 29 wrzesnia tez bedę sie bawic...na weselu kolegi ze studiów :) A jeszcze wcześniej..22 wrześbnia idę na wesele do kolezanki. Cały miesiąc przetańczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris_84
czesc dziewczyny, ja tez juz sie nastawiam psychicznie, chociaz nie bardzo mi sie to udaje, bo bardzo to przezywam i jeszcze gorzej stresuje, nawet juz kupilam cos na stres, a ślub zbliza sie wielkimi krokami (8.09.2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według prognozy na www.twojapogoda.pl będę mieć 14 stopni i deszcz. nieciekawie. Ale wole to niż upał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek- chyba az tak mocno sie nie stresujemy ze juz mamy cywilny, co ??? jak mysilsz?? ja jak narazie to tez sie nie stresuje, ale wymyslam roznosci dekoracyjne i robie liste co wszystko musze jeszcze zalatwic. do Polski chcemy jechac 20 wrzesnia, takjze tylko tydzien nam zostanie na pozalatwianie najwazniejszych spraw ale wiem ze bedzie ok, jakos to sie da, MOSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed cywilnym też sie wcale nie stresowałam. Byłam cały czas na luzie...aż sama siebie nie poznawałam. Złamałam się dopiero..gdy zczęlłam powtarzać słowa przysięgi. No i boję się , że teraz będzie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tvn meteo podawali pogode dlugoterinowa i podawali ze 8 wrzesnia ma byc 30stopni a w nocy 24stopnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cos mi mamuska wspominała o takiej prognozie z tvn... Ale tutaj jest zupełnie co innego (zakładka pogoda na 16 dni): www.twojapogoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mowili ze beda upaly ale cos mi sie wydaje ze chyba cos im sie pomylilo:)wiec jestem ciekawa jak to bedzie, a w sumie nie mam wogole nic na ramoina w mojej sukience:(wiec nie wiem czy osbie czegos nie kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie miałam, bo liczyłam na to, że jednak jeszcze bedzie lato ósmego. Ale ostatnio sie ochłodziło i poleciałam do salonu zamówic bolerko. Koszt 80,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już się zmieniło,(na twoja pogoda) 08 września - 16 stopni i bez deszczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×