Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

A ja w koncu się wkurzyłam i zmaówiłam te buciki na w w.bialebuty.com.pl. Cza oczekiwania - 10 dni. Jak przyjdą, to napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie ostatnio kupiłam diadem i kolczyki z kryształkami swarovskiego w kolorze opalizującym bo takie mam w sukni.za całość dałam 125 zł...też dużo ale na allegro nie ma w takich kolorach.Są zwykłe białe kryształki w \"srebrnej\" lub \"złotej\" oprawie.kosztują natomiast 30-50zł a nie 150 jak w salonach.ale jestem BARDZO zadowolona bo w ogóle ciężko było znaleźć coś w moim kolorze.... Na szyje nic nie potrzebuje bo mam koronkowy koderek od sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
do groszek 83, ostatnio przeczytalam ze nie powinno sie zakladac prawdziwych perel bo to nieszczesnie przynosi, a tez zawsze chcialam miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Na forum \"wylegarnia pomysłów\" znalazłam dziewczynę, która zdecydowała sie zrobic mi ten naszyjnik + kolczyki + bransoletka za 135 zł. Srebro + kryształ górski. Zdecydowałam się, ze zamówię u niej bizuterię na ślub. Cieszę sie bardzo :) Zamawiam ten komplet: http://sklep.wavellit.pl/product_info.php?pr oducts_id=204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyszlych mezow macie juz ubranych??? chodzi mi o garnitur, buty???? jakie kolowy wabieracie??? mi podoba sie ciemny braz (czekolada) w jasne delikatne paski maz wolalby jasny w sobote wybieramy sie do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już obkupiony :) Garnitur w kolorze kawy z mlekiem w delikatne prążki. Kamizalka i musznik ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
mu dopiero zamierzamy jechac w nastepnym tygodniu i kupic mojemu garnitur ale w sumie zostajemy przy czarnym w prazek i kamizela biala razem z musznikiem a na poprawiny jasny...chce tez kupic jakies dodatki i powem Wam , ze dzis jak bylma na rynku byly takie sliczne komplety kolczyki plus naszyjnik za 29zl a nie wygladalo na tandete wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodze za maz ale nie w 2007
Groszek83 sliczny komplecik,jak dojdzie to napisz czy jest taki piekny jak na zdjeciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
dziewczyny zobaczcie sobie na tej stronie komplety slubne mysle ze niektore sa warte obejrzenia i niedrogie http://www.kemonart.pl/sklep,2678,,,03,,pl-pln,422173,0.html :-) 8.09.2007:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedora...chyba cos nie tak z tym linkiem. Próbowałam go kopiować i wklejać, ale i tak nc nie znalazłam...może spróbujesz jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
http://www.kemonart.pl mysle ze wejdzie teraz i tam wejdzcie w zakladke bizuteria slubna, podoba mi sie komplet perlowy swiat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
czesc wrzesniówki, a co tu taka cisza zapanowala, rozumiem ze coraz mnie czasu i wiecej przgotowan:-)macie dziewczyny jakies pomysly na fryzure ślubna, stwierdilam ostatnio ze sama sie umaluje i troche kombinuje z tym makijazem, po tym niewypale z charakteryzatorka....wogle dziewczyny znacie jakas super diete , musze troche schudnac, zawsze odkladalam to na potem ale teraz nie ma juz potem:-( :-)08.09.2007:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedora...jeśli chodzi o fryzure, to zależy jaką masz długość włosów. Napisz, może ktoś Ci podrzuci kilka swoich pomysłów. Odnosnie diety...rzeczywiście troche już późno, ale te trzy kilo jeszcz zdążysz schudnąć (stosując zdrową dietę, bo na głodówkach to pewnie i z 10 sie da). Ja robię tak: ograniczam kalorie do 1500, eliminuję węglowodany i trzy razy dziennie popijam czerwoną herbatkę. Tylko też nie chudnij zbyt wiele, bo sukienka nie będzie ładnie leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
dzieki , chyba zaczne pic czerwona herbate, od wczoraj znow zaczelam sie odchuodzac do pracy robie salatki ale jestem ciekawa jaa dlugo wytrzymam w moim postanowieniu... jelsi chodzi o wlosy to mam za ramiona troche, tylko ze nie iwem co zrobic bo mam troche uszy odstajace i chicalam jakos to zatuszowac, to nie iwiem czy zorbic jakies loki i rozpuszczone zostawic.... ps.sorki za literowki ale wczoraj zalozylam sobie tipsy i troche niewygodnie mi pisac:-( ;-)08.09.2007:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenapl
Hej witam wszystkich...mam pytanko nie wiecie moze czy data 08.09 jest szczesliwa na slub,czy sa jakies zabobony na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żdanych zabobonów :) A ósemka symbolizuje nieskończonośc...wiec jak ktoś w to wierzy, to może i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
kazdy mowi ze to dobra data, Maryji i wogole, ponoc zawsze jest ladna pogoda....ale ja tez nie wierze w date czy dobra czy zla., co ma byc to bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 25
Witam! ja mam 22 września 2007,czas zaczął mi szybko lecieć;)narazie się nie stresuje,ale napewno bedę;) mam nadzieje cały wrzesień będzie super pogoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak wogóle słychać u Was? Nic nie opowiadacie... My w niedziele rozwieźliśmy ostatnie zaproszenia, wczoraj kupiłam śliczną sukienkę na poprawiny w kolorze wiosennej zieleni + ecru, w poniedzuiełek lecimy do księdza spisać wreszcie ten protokól. Ogólnie rzecz ujmując zaczyna sie robić gorąco...ale mi się to podoba. Od czasu do czasu mam jeszcze tylko jakieś wkurzajace fale niepewności, czy aby napewno dobrze robię... Lokatorzy nie wyprowadzili się jeszcze z naszego przyszłego gniazdka. Wygląda na to że remontu przed ślubem nie zrobimy. Ale choćbym miała spać na materacu i gołej podłodze, to wolę pójść odrazu tam, niż choćby na kilka dni do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedora
ja jeszcze ine kupilam sukienki na porawiny, w sumie to nie mam nawet pomylsu jaka bym chciala, podobaja mi sie takie sukienki odciete pod piersiami dlugie, mysle ze one by tuszowaly niedoskonalosci mojej figurki, ale nie wiem gdzie taka dostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Witam nine 25- mamy ślub tego samego dnia :) Jeśli chodzi o fryzurę to pewnie już pisałam ze będę mieć diadem i chce mieć z przodu takie podniesione włosy coś na styl lat 70-tych,z tyłu jakoś gładko.... znalazłam coś w tym guście: http://7all.info/big/cbtralj.jpg http://e-fryzury.com/ro_sl/aImage117.jpg Sedora! jeżeli chodzi o fryzurkę dla Ciebie to nie muszą być od razu rozpuszczone włosy.Może być jakieś luźniejsze upięcie z połowy włosów, tak żeby były kosmyki opadające na twarz i uszka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja83
mam taki mały problem.... kogo poprosiłyście za świadków-drużbów??? Mam siostrę którą podobno wypada o to porosić ,ale mam też przyjaciółkę,która jest ze mną od czasów liceum.... Doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widze ze wy tu juz macie prawie wszystko pozalatwiane. Ja jak narazie mam kupiona suknie (ale 1-wsza przymiarka 29sierpnia) i rozdane zaproszenia u mojej rodziny, a i jeszcze fortograf zamowiony. Pozostaly mi do zalatwinia takie sprawy jak: - DJ plus wypisanie piosenek jakie chcemy na weselu - wypisanie i rozdanie zaproszen rodziny narzeczonego (ale jeszcze nie mamy zrobionej listy kto bedzie zaproszony) - kupienie obraczek - kupienie garnituru i dodatkow dla narzeczonego - kupienie dla mnie dodatkow (welon, biżuteria, bielizna ślubna :-) itp. ) - załatwienie alkoholi, ciast, napoi - wybranie menu weselnego - wybranie fryzury i bukietu ślubnego - załatwienie noclegu do gości - załatwienie samochodu do ślubu - spotkanie w poradni i spowiedzi ( grrr... :-/ ) Uff.....chyba tego sporo, nie wiem jak sie z tym wyrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×